Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zet na novoletnem kosilu

zet na novoletnem kosilu

Ne vem, zakaj bi se silili z nekimi prisiljenimi odnosi. Jaz samo da vidim tasta in taščo, me spravi to v tak stres, da mi pokvari ves moj čas, ki ga preživim tam, pa prostega časa tudi nimam ravno veliko, da bi ga namenjal ljudem, ob katerih se počutim slabo.

Po velikih nesoglasjih sem se več let trudil, povedal, kaj me moti… A ker sta mi s svojimi dejanji kazala izrazito nespoštovanje še naprej, sem se odločil prekiniti. Ni vredno živcev in mojega zdravja.

stavim da si razvajeno mestno dete:-)))

Na njegovem mestu ne bi več prestopil praga vaših vrat. Gre lahko hči in vnuki sami tja, jaz bi pa medtem počel kaj drugega. Ne bi nikoli branil, da prideta tašča in tast na obisk, med obiskom bi se pa umaknil. Zame pač ne bi obstajali, preprosto. Seveda pa ne bi branil ženi in otrokom obiska.

Bravo, tako se govori.

stavim da si razvajeno mestno dete:-)))
[/quote]

Brez skrbi, dovolj časa sem prenašal vse skupaj, pa saj niti ni važno. Vsak pri sebi ve, kdaj ima zadosti. Nekateri pa uživajo v tem, da so predpražnik. Vsakemu svoje 🙂

mi smo prenehali z obiski. Moj mož noče več k svoji mami, nekaj časa, ko so bili otrociu še manjši, sem jih sama vozila tja, sedaj pa… prostega časa je malo in raje ga preživim tako, da imam sama kaj od tega, pa četudi ležim na kavču.


komentar ki me ne čudi. Od tebe, mičkenga idijotka.


komentar ki me ne čudi. Od tebe, mičkenga idijotka.
[/quote]

briga me.

New Report

Close