Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Zginte se cepit…

Zginte se cepit…

Folk… Da vas vse nazenem na cepivo.

Marš!

Odgovor na objavo uporabnika
Rakun, 16.11.2021 ob 19:42

Folk… Da vas vse nazenem na cepivo.

Preveč izbire je in se folk ne more odločit!!

Preveč cepljenih je zbolelo za hudo obliko covida takao da ne vidim potrebe oz prosim odgovor  zakaj ze?

Odgovor na objavo uporabnika
Ena južna neprijavljena, 16.11.2021 ob 19:57

Marš!

Daj spizdi ti nazaj v domovino. Resno ti pravim. Vlačiš se okoli po protestih, delaš zgago, videvaš neke Madžare, kužiš ljudi, jebe se ti za ukrepe, in tako dalje.

Nam pa hodijo Italjani pomagat. Pa sramota no. Zakaj moraš to delat tukaj? Kje ste vi našli Slovenijo in zakaj ste se sploh privlekli sem na prvem mestu?

Če pa dajejo našim zdravnikom, ki nam kaj povejo odpovedi, pa naj vas tuji zdravijo.

 

 

 

 

 

Prekleti smrad hudičev. Spizdi gnida fašistična izdajalska.

Objava čaka odobritev

Poglejte , preberte vse komentarje in se zamislite kam je pripeljalo cepljenje? Sovražni govor, napadalnost, kruta realnoat. Bogi ste, res ste bogi. Me zanima kako boste  se komentirali cez leto dve, ko bo vse bplj jaano. To da italijani hodijo k nam se prej raje vprašahte zakaj je ogromno zdravnikov odalo pred covidom v tujino delat. Mogoce se to vprašajte

😂😂

Al se v slovnico vtika al pa doLe pošilja…

Halo pa gdo bo delu slovenkam otroke ce bi nas steral vse dol? Gdo?

Janezi imajo radi fante.

Vrhovni sekretar stranke SFR Robi sporoča, da namesto cepiva začnite uporabljat 💩💩💩

Ti se marš cepit zarad mene 3x na teden!

Odgovor na objavo uporabnika
Pot pod noge, 16.11.2021 ob 20:03

Daj spizdi ti nazaj v domovino. Resno ti pravim. Vlačiš se okoli po protestih, delaš zgago, videvaš neke Madžare, kužiš ljudi, jebe se ti za ukrepe, in tako dalje.

Nam pa hodijo Italjani pomagat. Pa sramota no. Zakaj moraš to delat tukaj? Kje ste vi našli Slovenijo in zakaj ste se sploh privlekli sem na prvem mestu?

Ej ti bedak, vidš da kr neki bleješ. Ena južna je rojena v Slo, ima državljanstvo Slo po rodu, avtomatsko, kapiš 😛 tko da potem tud ti lahk spizdiš nekam kjer boš bolj zadovoljno 😛 in ja, zato se borim za svoje pravice v Slo, se ne pustim zajebavat, ne prenesem laži, hočm nazaj svobodo, pravno državo, zakone spoštujem, te njihove odloke pa si jih lahk vtaknejo nekam, ti pa tud.

Haha, hodjo Italijani pomagat 😀 lahk tud iz drugih držav prhahajo, me niti mal ne gane 😛 so imel cajta še pa još kej nardit, se prpravt, seveda, če bi blo vse to res. Pa ni, korona je politična laž.
Ga ni ukrepa, ki bi me prepriču da se cepm. Ne hvala, nism vaš eksperiment. Tud odrečm se lahk vsemu, sam zdravju pa samospoštovanju ne. Nism nobena QR koda ampak človeško bitje, ki ima pravico dihat in se prosto sprehajat po tej zemlji.
Haha, sam kako se sprdajo. Najprej cepljene nagovarjajo da grejo še na 3.dozo, bo tud 4.nič bat 🙂 ker prve 2 niso ponudle najboljše zaščite, obenm pa prepričujejo necepljene, da sprejmemo prve 2 dozi, da nam to da najboljšo zaščito 😀

Odgovor na objavo uporabnika
morje567, 16.11.2021 ob 20:14

Poglejte , preberte vse komentarje in se zamislite kam je pripeljalo cepljenje? Sovražni govor, napadalnost, kruta realnoat. Bogi ste, res ste bogi. Me zanima kako boste  se komentirali cez leto dve, ko bo vse bplj jaano. To da italijani hodijo k nam se prej raje vprašahte zakaj je ogromno zdravnikov odalo pred covidom v tujino delat. Mogoce se to vprašajte

Poglejte , preberte vse komentarje in se zamislite kam je pripeljalo cepljenje? Sovražni govor, napadalnost, kruta realnoat. Bogi ste, res ste bogi. Me zanima kako boste  se komentirali cez leto dve, ko bo vse bplj jaano. To da italijani hodijo k nam se prej raje vprašahte zakaj je ogromno zdravnikov odalo pred covidom v tujino delat. Mogoce se to vprašajte

 

———————

 

Hočeš povedat, da NAŠI dohtarji hodijo nazaj nam v Slo pomagat??

Vsi cepljeni, ki jih poznam so zboleli za covidom, večina zelo težek potek. Necepljeni, ki jih poznam so zdravi že od marca 2020. Pred covidom so pogosto zbolevali, prehladi, gripe, sedaj nič. Poleg tega imajo cepljeni veliko stranskih učinkov po prejetem cepivu (1., 2.doza). 2 bližnja sta končala v bolnici s strdki, ena je dobila hude izpuščaje po vsem telesu, preostali pa jamrajo pogosto o bolečinah, čudnemu počutju, nenavadnih pojavih v telesu.

Zaenkrat mi ne pade na pamet nobeno cepivo in poleg tega sem še popolnoma izgubila zaupanje v stroko. Toliko laži in kontradiktornosti je bilo v tem času, da jim ne verjamem niti besedice več.

OBVEZNO CEPLJENJE! Na koncu pride na dom zdravstveni tehnik z injekcijo. In v spremstvu policije.

Odgovor na objavo uporabnika
Treba je uvesti, 16.11.2021 ob 22:47

OBVEZNO CEPLJENJE! Na koncu pride na dom zdravstveni tehnik z injekcijo. In v spremstvu policije.

@ Treba je uvesti

Eh… tko kot Janeza me ne bodo nikoli našli doma. Pošte pa tudi ne dvigujem. Imam jaz dober is svetel vzgled… vsaj za nekaj. 🤣

Odgovor na objavo uporabnika
Ena južna neprijavljena, 16.11.2021 ob 20:53

Ej ti bedak, vidš da kr neki bleješ. Ena južna je rojena v Slo, ima državljanstvo Slo po rodu, avtomatsko, kapiš 😛 tko da potem tud ti lahk spizdiš nekam kjer boš bolj zadovoljno 😛 in ja, zato se borim za svoje pravice v Slo, se ne pustim zajebavat, ne prenesem laži, hočm nazaj svobodo, pravno državo, zakone spoštujem, te njihove odloke pa si jih lahk vtaknejo nekam, ti pa tud.

Haha, hodjo Italijani pomagat 😀 lahk tud iz drugih držav prhahajo, me niti mal ne gane 😛 so imel cajta še pa još kej nardit, se prpravt, seveda, če bi blo vse to res. Pa ni, korona je politična laž.
Ga ni ukrepa, ki bi me prepriču da se cepm. Ne hvala, nism vaš eksperiment. Tud odrečm se lahk vsemu, sam zdravju pa samospoštovanju ne. Nism nobena QR koda ampak človeško bitje, ki ima pravico dihat in se prosto sprehajat po tej zemlji.
Haha, sam kako se sprdajo. Najprej cepljene nagovarjajo da grejo še na 3.dozo, bo tud 4.nič bat 🙂 ker prve 2 niso ponudle najboljše zaščite, obenm pa prepričujejo necepljene, da sprejmemo prve 2 dozi, da nam to da najboljšo zaščito 😀

Aja, seveda. Če je papir potem pa vredu. Enega papirja se oklepamo, drugega otepamo.

🤣

 

Pusti jih, saj ne vedo kaj delajo.

Dolgo te že nisem tule slišala, bodi dobro, pa še naprej v pozitivnem duhu.

Rakun,pusti jih, saj ne vedo kaj delajo.

Dolgo te že nisem tule slišala, bodi dobro, pa še naprej v pozitivnem duhu.

Umazane igre plavajo na površju. Med vožnjo v avtu slišim poročila o apelu Poklukarja za vpoklic in pomoč zdravstvu, tam streljaj v drugi bolnišnici pa se gredo kadrovske mahinacije z izredno odpovedjo zdravnika zlatih rok?

Cepim naj se? Aa ne,

Zato, da si izjeme pripnejo  medaljo?

Super da so se privlekli sem, ker imajo naše južnoslovanske gene, in to še bolj sveže in zdrave od naših in z njimi nam izboljšujejo naš videz in zdravje saj je znano, da so tajužni lepši od nas. Zato pa tudi vse ženske sanjarijo o čefurjih in ne o slovenskih Janezih.

Če ne bi bilo tajužnih bi slovenci zgledali kot mutanti saj bi se gonili med sabo.

Lep pozdrav, vaš Kokoši

Samo moj komentar o tajužnih, naših bivših sodržavljanih, da se bojo tisti, ki jih kritizirajo zamislili.

qwa si pa ti tolk nestrpna pa sovražna

Rakun, se vidi da ti IQ in empatija močno šepata, neznanka, pod nulo. Boš ti ljudem pisal garancije, da ne bo stranskih učinkov? Boš? Ukazuj pa doma.

New Report

Close