Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zgodba z Injo Zalto je razkrila ves primitivizem in zafrustriranost slovenskega naroda

Zgodba z Injo Zalto je razkrila ves primitivizem in zafrustriranost slovenskega naroda

Verjetno pa je med nami malo takih, ki bi ljudi kar tako iz tujine fehtali za denar in ne vem kaj je narobe, če se nekaterim ljudem taka gesta zdi čudna?


[/quote]

In koliko si dala tej osebici, ki je ravnokar pred fehtanjem zagonila več kot 30k ojrotov ti osebno?
Kolikor si ji, si ji preveč, nje? Bi še to povedala, ti, ki nisi od tu, le cuzaš pa. Hehe, dvolične pupe.

In koliko si dala tej osebici, ki je ravnokar pred fehtanjem zagonila več kot 30k ojrotov ti osebno?
Kolikor si ji, si ji preveč, nje? Bi še to povedala, ti, ki nisi od tu, le cuzaš pa. Hehe, dvolične pupe.
[/quote]Ničvredno pač ni treba hvalit, ampak povedat kot je, ker družbo tvorijo posmezniki in če je velik del takih kot je ta, ne vem kako bi to šlo. Frača je dobra edino za ceneno lajdro, nobenega drugega znanja in sposobnosti nima, tudi osvojenih vrednot ne, tovrsten zaslužek ji pa očitno ne zadošča za droge in razmetavnaje.

Pa kaj se tako ukvarjate z njo.
Punca je igralka, posnela je filmček in s tem kar nekaj zaslužila. Baje 20 jurjev. Pametno, a vi znate več zaslužit?

Al je res od lani spičkala 30 jurjev in za kaj, ali jih ni, ali res po takem uspehu v LA, kot smo brali o njej v medijih, da ji posel dobro laufa, nima za jest in za karto za nazaj, pa ne vemo in nikoli ne bomo vedeli.

Js osebno ne verjamem, da po dveh letih odkar je v LA ni spoznala nobenga deda, da bi jo vzel k sebi pa dal za jest. Je rekla da nima kje bit LOL. In tisti filmček jemljem kot vsak drug. A za supermena tud verjamete da je letal po zraku?

Po izkušnjah sodeč se ponavadi ob takšna dekleta spotikajo tiste že stare in ovenele, a po mentaliteti pa še vedno najstniške – cvetlice. In seveda falirani fukfehtarji. Vsem je skupna zavist.

Naj uživa, mene s tem nič ne prikrajša.

Glej moteno multinično, dokler živimo v neki družbi, ki temelji na sooidvisnosti med ljudmi je pač prav, da se pove da si ti defektno ničvrdedno, in da je lajdra na drogah prav tako ničvredna. Bo šlo? Ne more se vsega hvalit kot vredno, ker potem se nesnaga kot si ti in ta lajdrica še bolj množi..

Glej moteno multinično, dokler živimo v neki družbi, ki temelji na sooidvisnosti med ljudmi je pač prav, da se pove da si ti defektno ničvrdedno, in da je lajdra na drogah prav tako ničvredna. Bo šlo? Ne more se vsega hvalit kot vredno, ker potem se nesnaga kot si ti in ta lajdrica še bolj množi..
[/quote]

A nisi ti zadnjič v tisti temi o kelnarcah govoril nekaj povsem drugega? Ha, ha demenca te že daje, pa dvoličnost tudi. Stari si že stara palca, hebat ga, preko naravnih zakonov ne moremo it. Pa tale multinična retorika je pa tudi že zastarela, fricking booooring.

A nisi ti zadnjič v tisti temi o kelnarcah govoril nekaj povsem drugega? Ha, ha demenca te že daje, pa dvoličnost tudi. Stari si že stara palca, hebat ga, preko naravnih zakonov ne moremo it. Pa tale multinična retorika je pa tudi že zastarela, fricking booooring.
[/quote]

Ne more bit zastatrelo, če se še vedno nisi sposobno predstavit , kot oseba, ampk v vsakem postu kot druga brozga črk, ki niti niso beseda, kaj šele poimenovanje, ne? Da pa bi komentiralo akj sem pisal, imaš pa zdaj pisan cajt, da se učiš brat in pisat, da boš tudi kaj razumelo, ne?

Bemtiš, sem moral iti poguglat kdo je sploh ta Inja. Moja je včasih to gledala, jaz se pa raje ta čas prestavil v svoj brlog gledat kak šport. Včasih me je pa le zvlekla na kavč, da sva skupaj gledala. Saj je luštna za pogledat ta Inja, ampak takih je v Ameriki na tisoče.

Ja, pa ma jo fejst droge očitno j. Tam kjer je fehtala za deanar je bila vidno nadevana kot kokoš za v pečico in je krožil video povsod. Punca zapravila sigurno 100 jurjev v nekaj mesecih v Ameriki, saj je dobila 35 jurjev za tist masažnia aparat, ki ga je nek htvat naredil,. pa za gole slike na naslovnicah in potem takoj zatem fehtala, da nima za kofe.


Amerika ni za vsakega.


Amerika ni za vsakega.
[/quote]
Ni ne. Moj sosed je pred mnogimi leti šel tja, star nekje malo čez 20 in se izgubil vsak stik in vsaka sled za njim.

Malo koke zjutraj, malo opoldne in denar gre. Pa tok zanemarjeno zgleda. Ona misli, da ima tak pridi v posteljo look. Ampak ni. Je zanemarjeno. Vprasanje, ce si sploh zobe umiva

Ta punca je dosegla dno. Naj se loti kaksnega dela, saj s prosjacenjem ne bo dalec prisla. Slovenci smo ji precej pomagali , zato kdor pljuva cez Slovence , naj se malce zamisli nad sabo.

Zahvala gre medijem ker so raztrosli post iz IG-ja med ljudi k niso fani?
Blo je več donacij, ampak cena za to visoka.

Zakaj ji niso pomagali znotraj druzine?


Saj eni so dali, eni ne. Tako je. Je pa grdo, vsaj do tistih, ki so dali, tako osiranje na forumu. Pa zelo primitivno.

kar se mene tiče…, jst ji nisem nič dal, pa iskreno v te pizzdarje za razne krise in podobne množične norije ponavadi nič ne dajem, ker se mi enostavno ne da izgubljat cajt s temi formalnostmi, sms pa številke trr in podobne pizzdarije recimo… ampak, to je tako v življenju…., še v jugi…, v vojski smo poslušali en stavek, ki bi moral bit vsakemu vsak dan na prvem mestu, ko se zbudi…., živi, kot da bo 100 let mir, bodi pripravljen pa, kot, da bo jutri vojna…


Saj eni so dali, eni ne. Tako je. Je pa grdo, vsaj do tistih, ki so dali, tako osiranje na forumu. Pa zelo primitivno.
[/quote]
Saj je očitno, kateri skupini je tema namenjena. Primitivizem se pa s primitivizmom vrača.


Saj je očitno, kateri skupini je tema namenjena. Primitivizem se pa s primitivizmom vrača.
[/quote]

Ti že veš. Sicer pa ne pogrevaj te teme. To je že pase. Brez veze se sekirat ;).


Saj je očitno, kateri skupini je tema namenjena. Primitivizem se pa s primitivizmom vrača.
[/quote]

Tema ni namenjena nobeni skupini:LOL. Preberi bolje. A so zate Slovenci mogoče skupina?!))

Kaj pa tebi ni jasno? Seveda sta dve skupini. Tisti ki so donirali, in tisti, ki jo pljuvajo. A je tole vrtec, da je treba vsakemu posebej razlagat?

Deli se na dobre in slabe. Tisti, ki dajo in tisti, ki ne:::)). Tako razmišljanje je, imaš prav, za vrtec.
Pa pusti to. Punčara je šla tja, mislila, da bo najbrž igrala.)). Zamnjkalo keša in je malo pofehtala. Eni, tako, drugi drugače.

In čemu ji nisi ti pomagala, da je morala fehtat?
[/quote]

Kje piše da sem ali da nisem? Ni bistvo mojega zapisa. Grize v glavnem vas, ki niste, ne vidim enega prispevka od tistih, ki so. Zakaj se potemetakem hočete razpočiti za nekaj, kar vsa pravzaprav ne tiče v nobenem momentu? Verjamem, da bo izkoristila zbran denar za svoj filmski razvoj. V filmski industriji je tako ali tako veliko prostituiranja, tole je še najmanj škodljivo, poleg tega, da si je dodatno ustvarila še malce večjo prepoznavnost.

New Report

Close