Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zgodbe , ki jih piše življenje…………

Zgodbe , ki jih piše življenje…………

Končalo se je pri tem , ko ji je on rekel takole : Čakal te bom tam in tam , oblečen bom tako in tako , bral bom časopis . Na tebi pa je , ali boš gledala od daleč , ali boš prisedla , ali pa boš odšla kot da te sploh ni bilo .

Hecal jo je dolge večere . Hecal , kakšen da je . Pa je sploh ni zanimalo. Debel da je , tak in drugačen skratka nič psebnega . Niti z besedico se ni izdal kakšen je po videzu . Pa je še vedno ni zanimalo . On je imel njeno sliko , ona njegove ne..

Uživala je v njegovih besednih igrah . On v njenih !! Kakšna skladnost , niti ni mogoče pojasniti . Kako čudovito izpolnjeni dialogi …in nato vsak dan nemogoče posloviti se…kot bi se zanju ustavil čas….kot da sta na tem svetu le ona in on..

On jo je poznal v dušo , ona je v sebi čutila , da jo privlači , ni ga poznala , ni ga videla , a vleklo jo je k njemu..
Njuni življenji sta se začeli preveč bližati..

In srečala sta se !Ona , se je odločila , da mu pride bližje..
Ona , nematerialist , pričakujoč , da res pride s kolesom :)) pa kaj , ko pa je tako lepo z njim..

Šok, totalen !
Pripelje do nje , tam kjer ga je na poti obsijani s soncem čakala , in ji pomaha . Pelje naprej za ovinek. Ona stoji in čaka , brca kamenčke in je obupana..ali je to mogoče ?

On , stopi ven iz avta . Saj ni res ! Ne more biti res , tudi ni res !
Kako lepe oči , kako lep človek !!! Ne , ni res !!!!!! Ni res !
Ne sme biti res…ne sme…njej se to še ni zgodilo !
In objameta se…….brez besed !!!!

Klepetata cel večer , njemu se nikamor ne mudi . Neobvezen klepet , nič osebnega ….
Intelektualec do konca , čudovit sogovornik..imata le enako delo…delo z mladimi..kako prijeten večer…kako čudovit človek..

In ne gre se mu domov, ona bi kar šla !
Boji se !

Ko jo zapelje proti domu , si ona želi , da vsaj ne bi rekel..
Pa je.
Vprašal jo je , če se nocoj še kontaktirata..
Že skoraj je pred njeno hišo , ko ona misli in misli in misli in misli…..

In se odloči !
Preveč bi trpela !!!!!!!!
Ne bo več kontaktirala.
Preveč bi bolelo .
Bolelo bo tudi sedaj , a manj sigurno kot takrat , ko bi bilo daleč naprej !
In vsak dan bo manj bolelo…….

Človek , ob katerem vzdrhti srce . Ona , popolnoma v šoku samo gleda ,

hm..zadnji je stavek ušel iz konteksta ):

zakaj imam občutek, da se je to v resnici zgodilo… moji prijateljici….

zajček… čer!! cmoka in…. 🙂

Čer Jani , cmoka !

Včasih je pač potrebno imeti pamet na pravem mestu .
Že tako je vse preveč težko.

zajček… mislim… pa se ti tokrat zdi, da je bila na mestu? Vsaj zdi… dozdeva… ali morda veš?

Jani ne bi preveč vrtal, ker ve, da to ni lepo 🙂 cmoka zajček, pa…naj se vsaj za trenutek zazdi, pliiiiiz.

Jani , tokrat rabim tvoje rame.
In glej povedala sem vam !
In , ja…odločila sem se in meni je tako hudo !
Samo potem bi bilo še težje…
Bolje konec takoj !

Prekleti net…prekleto življenje !!!!!!!!

zajček.. evo moje rame.. če ne pomaga.. dej na uno stran…

Janiju je tud hudo za zajčka! Tko!! cmoka zajčku… da bo malo lažje!!!

Bom na uno stran !
zdaj kar grem ker mi je tko hudo..

zajček…. ne obupaj.. rešitve so .. vedno!!!! In če čutiš… prav… potem… no bom na uno stran.

Lepo nočko zajček, bom lučko pustil prižgano…

Vse ti povem tam ja !
Jani ja , sem se odloćila tako.
Hvala za lučko prižgano , nocoj jo rabim :))
in veš Jani , tokrat se je ja zgodilo meni.
Pa vseeno , pridem ti blizu tam na uno stran , tokrat rabim …besedo

In če je ne boš našla drugje, dekle, veš,
kje iskati, kajne!

Zajček, zgodbe, ki jih piše življenje ….. da,
ena od nenapisanih zgodb …… zgodb, ki bi sicer lahko imela drugačno vsebino od polovice naprej ….. tja do konca ? Zakaj svinčnik ne piše več, zakaj ni radirke, da bi zradirali to, kar je zapisano ? Je morda zapisano zato, ker smo to želeli ? Tisoč vpršanj, nobenega odgovora, ali pa odgovor, ki pride prepozno.

Zajček, tukaj smo, mi vsi, ki nam življenje riše in piše zgodbe. Tvoja me je preusnila, tvoja mi daje misliti?

Javi se! Ne čakaj ….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

te čakam na uni strani.. in ko se odločiš.. napiši 🙂

ampak, za boga milega…. zajček :))))) tititi 😉

prosim vas pomagajte mi
ker to ni prav
ne smem

Mariči je to ja resnična zgodba in zajček je odkrit…in az boga milega , nocoj ne morem živet !!!!!!!!!!!

ne smeš? Ti ne smeš? Če kdo na tem svetu lahko….

zajček… nočem ti .. deliti nasvetov, vendar… če si kdo na svetu zasluži, potem je to naš zlati … zajček.

samo veš boli vedno na koncu , tega pa nočem.
Pa raje sedaj potrpim in vzdržim , da se mu ne bom javila.
In , ja bo doooolga nočka…samo tako je…
in veš….lepa hvala , ma se bereva tam…

Ja pismo rosno, mili moj zlati zajček, pa kar
umret pa tudi ne moreš! Ej, zvrcni, zvrcni, zvrcni,
pravzaprav, ne bodi neumna, sedi za PC in …….
jebela cesta ……… kontaktiraj !!!! K O N T A K T I R A J !!
Ne spodbujam te v nekaj, česar ne bi smela, a kontakiraš pa vendarle lahko, ali kaj?
Je morda res že tako hudo? In kaj je tisto “hudo” ? Ljubezen? Pismo rosno, ljubica, ljubezen je res bolezen, verjemi, in VZEMI ZDRAVILA, pomaga, res pomaga!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ja pa bi raje umrla …

zajček, zakaj pa bi moralo priti tisto… “na koncu” … mislim… ni nujno da je tako…

zajček, prijatelj moj, mogoče te razumem bolj, kot si ti misliš…. 🙂 ja se bereva … tam 🙂

Zahvala moji Marički in Janiju mojemu najdražjemu…grem dol z neta….ker sicer se lahko zgodi , da se mu javim , pa tega nočem …

cmoka ma Jani , jaz te imam rada !

Ne smeš, ne smeš – česa ne smeš!
Kontaktirati, biti prijazna, napisati nekaj lepih
besed, prebrati nekaj lepih mislih in besed?
Ne ga srat ! Lahko, zagotovo lahko, le sama
si postavi mejo! Kot pravi Jani, če kdo sme in
če kdo lahko, lahko ti….. Srce imaš, zdravo, hvala bogu, razum pa tudi, mar ne? Smeš imeti iskrenega prijatelja, ki ti sme povedati nekaj lepega? Zakaj ne? Za boga miloga, česa se bojiš? Se bojiš sebe? Pomeni, da si, o hvala bogu, še živa! Se bojiš česa drugega? Lahko, smeš se bati, zagotovo, moraš se bati. Ampak, če ne boš kontaktirala, ne boš vedela, ali so tvoji strahovi osnovani ali niso, ali so bojazni res tiste, ki te resnično zavirajo pri KONTAKTIRANJU ! Bemtiš, saj lahko le pismeno nadaljuješ svojo življensjko zgodbo, mar ne, dokler ne uvidiš, ali …… ja, no, ne bom več, da se ne zapetljam in da te ne peljem žejno preko vode! Ne smem !!!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

zajček… lepo nočko pa… lahko se javiš, ko boš … lahko 🙂

cmoka velikega in en velik objem, za mojo prijateljico!!

prekleto življenje , mar se mora dogajati meni ???
prekleto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

New Report

Close