Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zgodbe , ki jih piše življenje…………

Zgodbe , ki jih piše življenje…………

Solze so mi stopile v oko, po licih tečejo…jočem s teboj, ko te berem, nikoli si niti v sanjah nisem predstavljala da je to možno in da to tako boli. Zajči kar joči…tukaj smo , da te tolažimo.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

…….yap Barbika ! Zdajle sem naredila to. …ravnokar….skenslala nekaj , kar bi bolelo bolj kot me sedaj . ..na začetku !
Ne pomnim kdaj sem tako jokala…kot zdajle..
in obupno pusti bodo odslej moji dnevi…
ampak to in tako je življenje…
in ni tako kot je rekla sonček….ni bilo le virtualno…bilo je zares…izgubila sem nekaj , kar mi je pomenilo veliko….ker sem enostavno morala izgubiti sedaj….pol bi bolelo bolj !!!!
Ko prebolim se vrnem !
Ampak menda sem ravnala prav !
In zdaj rabim le čas…
in heja gmajna , to je bil zajčkov trenutek resnice in vrnem se , ko ozdravim.
Imela sem ga rada vsak dan , on to ve…
kot ve to , da ne bova skupaj nikoli
in je to vse…..ZATO

Prosim pozabi na tiste moje “pametne “besede…sem ga usrala in to ornk, ker nisem najprej prebrala vseh tvojih besed…ki si jih potem še pisala v odgovorih. Kajti spoznala sem…da se ti para srce..in da preživljaš mogoče najtežji trenutek svojega življenja…in res mi je hudo in ne znam bit pametna kako ti pomagat…kot ,da tudi jaz nastavim rame ali pa karkoli potrebujes…lahko tudi pises na mejl…tukaj sem, zate vedno.
In res mi je hudo…zajči moj! Oprosti.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonči ej , hvala ti za rame 🙂 tudi za besede tvoje namenjene meni ….

kako zlati ste vsi , in koliko vas imam moji dragi prijatelji :))))))))

Murni ! Iz sebe lahko izdavim le besedo hvala ti !!!

Veš B. za tale post HVALA !!
In veš kaj ?
zajči te ima rad !!!!!!!!
kako zelo !!
in kot bi brala tvojih tisoč vrstic , pa si napisala le tri meni , a v njih je tooliko ..res te ima zajči rad .

Muca je čist bjondasta! Zajček!!!!!
Vse zamudila,nič se mi ne sanja..kaj se dogaja….UHHH:((((((((((((((((((((((((((((((((

Ven sem iz vsega evo,k druge stvari delam…

ZAjČEKKKKK NE DAJ SE!!!

LUPČČČČČČKA!*****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zajčku Mojemu

Naš prjatu Saško je prelepo povedal in podpišem vse.

a samo nekaj bi tale mali butalski škrat vseeno rekel (ko ne bom več jezička otresala bom itak v drugi dimenziji ne de).

LETI ZAJČEK leti,
leti kot orel
ne boj se razprostreti kril.

In res poslušaj sebe – tako zagotovo ne boš zgrešila poti.

A tudi koncev se nikar ne boj. Nihče ni imun na strah, a je bolje da ga sprejmemo kot oznanilo ali spodbudo in ne kakor sovražnika.

Škrat je trdno prepričan tudi:
Konec je vedno tudi začetek novega. In tudi Sonce vedno JE, samo VČASIH se ne pokaže.

Verjetno bo tale pesmica bolje povedala, kaj čutim,
kakor pa zna ali zmore tale škrat:

Včasih, ko sedim ob oknu
gledam dol ljudi
zamorjene, zaskrbljene
glave sklonjene.

Ona tiho solze skriva
on je ves na tleh
vse bi dala, da zanetim
iskrice v očeh.

A dala bi če bi,
postala vila na en dan,
njemu srečo
njej ljubezen
komu le nasmeh?

Taratata taratata,
taratata taratata,
taratata taratata….

Nihče več ne objokuje
nič več ni skrbi
nasmejano sonce sije
na vse ljudi.

Naj udari, naj se sliši
glasno iz neba
naj prepeva, naj odmeva
pesem čudežna.

Taratata taratata,
taratata taratata,
taratata taratata….

Skozi okno dobra vila
gleda dol ljudi
bi pomagala, če bi znala
najti ključ za vse skrbi.

Tabu
DOBRA VILA
=====================================================

in res je kar pravi naš Sašk – ne kolni neta, kajti netu gre hvala da te
poznamo!!! In TO je tisto kar v življenju šteje – ljudje ki jih imamo radi.
tvoja S.

Dohtarci moji… živjo :)) in zajček.. ne daj se zajček, ne daj se godinama…

Jani ma.. orenk cmok v grlu… in mu težko gre kej spod prstov…. Lep sončen dan.. obema!!

Ojej ! Hvala ker me imate radi ! Prav , ne bom več klela neta. Res je imate vi mene , a tudi jaz vas !!!

Oljašala sem dušo , pa je lažje.
Veliko lažje ! Tudi zaradi vas. Kako je meni lepo , ko vedno vem kam se it skrit in poiskat pomoč.

Vsem hvala , ampak tista iskrena hvala !!!
He, he severnica , ma si tokrat prešla samo sebe , pa me nisi ” sesekljala ” cmoka heheh…

Sicer sem tole napisala, moj odgovor na tvoje pisanje… že tam na našem forumu…ampak ti popam še sem, za vsak slučaj, da te ne zgreši:

Zajči..tako lepo si mi to napisala…sedaj vem zakaj si mi velikokrat v mislih, sploh pa ta dva dni…s teboj sem, veš to, čutiš to in rada te imam pa naj se še tako noro sliši! To mislim zato, ker se sploh ne poznava…no malo se pa že, ali ne?!

Zajči, sonček misli nate, te boža in te razvaja, poglej skozi okno, me vidis kako ti mežikam,;))!

Cmoka draga moja, za lep dan, naj bo lep, pa čeprav tvoj srček še trpi.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hej, hej , hej…
naj se sliši noro , ampak je pri meni tudi tako , kar se tiče tebe…
tudi zajček te ima rad !
Veš , je ža tako . Nekako začutiš to . V svojem življenju se vendar vedno naslanjam le na nekaj . Na svoj čut….redkokdaj zgrešim… Ponavadi , dovolim bližje sebi osebam , katerim zaupam…je že tako…
In glej sonček , vsekakor si mi sedla v srce , kaj je res to hecno anede ?
Pa veš še nekaj ….
enkrat se bova bolje spoznali…in mislim , da ni več daleč ta čas…
Ja , je lepo , da misliš na mene te dni..
priznam , sem cepo , ne znam lagat , skrit in tajit ..
še vedno mi je hudo…
a vsak dan manj…
ni čisto res….ampak počasi gre na bolje…
He, he, ja posijala si mi zdajle skozi okno..
kaj na j ti zajček da ?
cmoka danes ja in lepo misel nate !

Ma kaj naj sploh dodajam…ker bi sama napisala enako, no v mojih besedah, ja dotaknila si se mojega srca, tistega dne…nazaj…ko sta z muco priskakljali k nam…no naslednji dan, ko si napisala par besed in takrat sem začutila tisto, in vse se je stopnjevalo do petka…ko sem prebrala ne samo zgodbo, ki jo piše življenje…ampak potem tvoje odgovore, tvoje pisanje pod to zgodbo…in takrat si se mi dokončno vsidrala v srce in pika….. in kakor tebe, tudi mene redko ta občutek zavede, no do danes me še ni.
Ja zajči tudi jaz čutim, da se bliža dan, ko se bova želeli slišati, videti, vesela bom tega dne.
In kakšen “cepo” neki…cepo je tisti ki si ne upa priznati svojo bolečino, občutke,ki laže, ki zavaja, ki se dela nekaj drugega, ja to je “cepo” in ti to nikoli ne boš, preprosto nisi in ne znaš biti in pika!
In zato te tako čutim,mislim nate, ker sva si tako “podobni”.

In soncek zate sedajle papa, najboljši Belgijski praline…ki se topi v ustih z okusom mesane cokolade, noro dober okus je, ki zadane in te spravi v čudovito razpoloženje, da čim prej pozabiš na žalost in to ti poklanjam ta trenutek nazaj…in pošiljam tja k tebi, da še tebe zadane in pika!

p.s. Pa mislim, da mu ne bo potrebno potovati daleč…vidiš tudi tukaj sva si blizu, ne samo v najinih srčkih.

Cmoka draga moja in se bereva;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Še jaz pristavim piko na i / severnica :-)) /.
V svojem življenju še nisem naletel na osebo,ki bi jo imeli tako radi kot imamo mi tebe.Zato predvsem,ker si tak človek,brez katerega če ga ne bi poznali,bi bilo naše življenje pusto.
Kako se počutiš vem,a moj nasvet je.Morala bi it dalje!!!!

ja ovenčki smo taki ja…. kar nekako … znamo presoditi.. ljudi 🙂

cmoka obema :)))

Jani… cmoka nazaj…ampak jaz sem bikec veš…no roge imava pa oba.
Seveda če si imel v mislih horoskopsko znamenje, ko si omenjal ovenčka.
No vikend se poslavlja in bilo je lepo…sonček nam je bil naklonjen in baje nam bo jutri še vedno, jupiii, rada ga imam, ker se počutim že takoj zjutraj lepo, samo da ga zagledam.
No lepo ninaj in pa-pa. In vidim, da si nalogo uspešno…..no odlično opravil;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja, v misih sem mel oroskopsko znamenje :)))))))) sej pravim mi rogatci a ne da :))))

SončeK tud teb lepo noč, pa juri ko bodo prvi žarki pokukali čez hrib spet na branje :))

Kaj bi mi brez sončka, ki nas greje in nam osvetljuje vsakodnevne poti a ne 🙂

SončeK ima še malo dela tule za računalnikom…potem pa šiba ninat.
Zjutraj pa se prebuja skupaj z onim sončkom tam zunaj…ja…in res kaj bi mi delali brez sončka…no kadar ga ni…smo kar precej zoprni…dokler ne najdemo kaksen drugi soncek in jaz imam sreco, da ga imam skoraj vedno zraven, je majhen, tako cortan in tako moj…ta mali mačk…ja res je kot en velik soncek.

Jani…se že kaj učiš…te čaka bitka s knjigami…kaj?!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja sonce vedno popravi našo slabo voljo pa vendarle… kdor se zaveda, da sonce vedno je, samo včasih ga zakrivajo oblaki, temu je veliko lažje v življenju :)))

hmmmmmmmmm, učenje… tko… ker si je za vse treba postavljati plane, sem si za začetek učenja izbral jutrišnji dan… da bi mi ja uspelo ta plan uresničiti :)))

No držim pesti, da se bo Janiju plan uresničil…no mora se!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hvala in… cmoka 🙂

Moram rečt,da sem se fejst zamislila……….
Čisto zares!

rekla pa ne bom nobene,kot le to…Vse je za nekaj dobro…Ni za zapirat vrat,saj nikoli ne veš…………
Če je tisto tapravo,bo zdržalo kakorkoli že….
Za mojga zajčka en fejst topel objem:))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ljudje smo doživeli že marsikaj…..ampak za to se nismo boril a ne Jani?
Boril smo se za……………………………zato naj nam bo le lepo!
Pa previdno…….na bremzo pritiskat pa tud na vsake tolko časa je zelo priporočljivo….:)) EKOLA:::

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

… so najlepše zgodbe , še posebej , če se lahko tako lepo nadaljujejo !
Zgodba , ki je kot pravljica , ki se kdaj pa kdaj nekomu , ki to zasluži , tudi uresniči !

Nikita bi za zajčka nabrala šopek narcis 🙂

Hvala ti , ma si srce :))
tokrat nisem bila pripravljena, pa je kot je…
drugič bo drugače.
Me je presenetilo in nisem vedela kako..
vendar , človek se uči…
hej, veš , ker vidim , da si si zapomnila rožice , katere imam rada…nekaj vem….da imaš rada zajčka trapastega :))))))))))))))

Aha.
Samo se mi zdi , da moraš včasih pustit srčku , da te vodi …. nič hudega , če nisi pripravljena , najlepše zgodbe se zgodijo takrat , ko nanje nisi pripravljen in nimaš vključenih vseh obrambnih mehanizmov …

Nikita bo zajčka enkrat peljala na Golico , da se bo povaljal v narcisah in mu bo ves kožušček dišal :)))

New Report

Close