Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zgodbica za moje frende

Zgodbica za moje frende

…da je to post za moje frende!!!!????

hehehehe, sej je prou, potlej , ane?

Vsi, ki so tvoji frendi, ti odgovarjajo, pa ti dajejo nasvete, napotke, pa take reči.
Za ušesa te pa itak samo mama uleče..tko de men tega ni treba :-)))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Štefka?
Pa a ti veš kolk sem jaz star’?
Mislim,da bi me mama vlekla za ušesa…..ej!

ker sem se v šol učila matematko, pa še 10 prstov mam, predvidevam, de si ene 3 leta mlajš kot jest .-))))))))))))))))))))))))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Sicer ne vem na podlagi česa si prišla do tega rezultata….je pa zanimivo,kakorkoli.

mal poklicna deformacija……

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Zdej bom pa neki naredu……

hahaha, to mi na konc, preden se mu zmeša, vsak reče..hahahaha….

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Ne se bat,da se mi bo zmešalo…..no ja,vsaj zarad tega se mi ziher ne bo.
😉

Lepo je, če človek zna uživati v malih stvareh.

Lepo je občutiti jutranjo roso, jo srkati, se je dotikati,se zasanjati...

Kolikirič si pa ti nick zamenjala že?

briga….JE PA SVEŽA!!!!!!!!!!!!!

ps…no vsaj misliva lahko tako….ni je buljše kot jutranja rosica

leta letijo - iščem stevardeso.....

heheh norca…hahaha :)) Mislim vidva sta pa res….

Midva z Razotom sva kot najtabuljši vojvodinski kombajn!
😉

**********+

A so fotko avstroogrskega britofa gor prpopala zdej?

🙂

Kakšen pozdrav, te kaj muči?

Lepo je občutiti jutranjo roso, jo srkati, se je dotikati,se zasanjati...

princese so se v pravljicah umivale z jutranjo roso.od tod njihova neizmerna lepota .-)))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Dokazano je,da se v srednjem veku sploh niso umivali.Da niso smrdeli so pa raznorazne pomade gor na sebe rajhali.
Uf…če sam pomislim na sex s kako tako smrdljivko….mi obrne!
🙁

ej, ej, ej, ej, SP:…
če je (bi bila)dotična dama kraljica , princesa, ikona, pa ja ne boš bil tako natančen, no….. :-)))))))))))
Recimo, da bi se Madonna ene 4 tedne nič ne umila, ti bi pa mel šanso…da bi…..:-)))
a bi al ne bi reku NE?!
:-)))))))))))))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Rekel bi :Spizdi baba se najprej umit!
Pol bi pa videli…..
;-)))

New Report

Close