Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek zgooodaj…………..

zgooodaj…………..

Dobro jutro gmajna!!!
Uspelo mi je vstati zgodaj – pa nič ne nuca, ko se je niobica že pofočkala.
Bo treba kompjuter doma na net prklopt, pol pa kofe, pa čvek, čvek…..
Nekega lepege dne ….
Danes sem tako važna, da imam verjetno kakšne tri cm več – v višino!!! da ne bi mene kakšen slučajno povečal še v širino:)
Sem včeraj zatrdno sklenila, da bo treba zdaj vsak dan ritko vzdignit vsaj eno urco prej, pol pa fizkultura.
In sem porabila pol ure da sem našla ta “tekaške” superge, poool pa gremo veselo (koma-zaspano) v lepo (mrzlo-brrrrrrr) jutro.
In sem tekla (jok brate – noge kot teliček, očke pa teeežke)…..
Zbrihta se pa človek, zbrihta… :))) Ampak jutri, jutri bom pa 10 minut dalj tekla…. (100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} – ker itak cel dan tekam okol kot sneta skira…)
Sem zabluzila, ha? To je gvišno zaradi tega ker še niti kave danes nisem popila, kaj šele čikec (pa ne indijski…) Bo treba ponoč prej v mižavlje, ker tole ob 5, 6 drgač ne bo šlooo..
Boljš da neham, ko me že grešne misli napadajo;-)

….lep dan folk&P.I.P.

P.S. Kar lahko storiš danes, mirne duše pusti za jutri, he, he…

Dobro jutro !!

Zdajle grem na čik, pol se pa probam zbudit. Zuni sem že bila, niti mraz ne pomaga, meni se tko spi……..

jutrček zajček!!!
bova tko zapuhali, da bo vse BIN-e odneslo:)
šibam na moj prvi kofetek, njami……….

P.S. Me tko sekirajo tile moji nekavopivci za tist bogi en kofe da kidam zdele ko se še niso prikazal, jupijaaaaaaaaaaaaa
Maš štunfke na šapkah?

Nč se ne pust :))
Kofica je tvoja, malo bova zadimile to že res, ampak to je najin jutranji obred in pika.

štunfke pa zdej res imam, samo še medvedka pohopsam ( pol veš, ko bo bolj mraz ), pa bo !

viš sem že nazaj:(
je treba delat….
pa še nobenga medvedka nimam;-)

sem pa vesela, me je zvrcnila frendica ker pride dons v
Lublano in pol pade un ta prav kofe – za dušo
eko pocmokam čist vse :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

So dnevi
ko bi prelezla vsak hrib
so dnevi ko bi objela vsak dih
so dnevi ko bi presanjala cel dan
so dnevi ko nočem iti spat
in takrat me vprašajo od kod ta smeh….

enga smeška od mene, he, he

Dragi gmajnarji. Tud moja kavica je že v želodčku in tud en rogljiček je padel na plodna tla in tale sonček dobr name vpliva in dons si še noben ni gležnja zvil in je sploh en dober dan.
Vidim, da vam je bila včerajšnja primerjava med M in Ž všeč! Lepo.

Kot severnica se je tudi pandica odločila, da bo treba kaj narediti za svoje zdravje. Ker si že dolgo želim domači fitness, sem se odločila, da danes realiziram to zadevo. In v prihodnjem tednu bomo imeeli v hiši pravi mini fitness,.

In do decembra (ko si voščimo novo leto) bo pandica spet v formi….. In ne bo kot medo ampak kot ena srnica…..Morda potem spremenim nick. Ko bo prišlo do spremembe boste vedeli, da je pandica dosegla cilj!

kul, tale treking.. tkole zutri… :)))))))) le tko naprej 🙂

Jani bi tud zutri… vstajal eno uro prej, samo pol bi blo to že okol štirih :))))

Jani, za zdravje se boš pa ja potrudil…..

razen, če zjutraj nimaš tiste druge oblike telovadbe, to tud šteje…

Kje pa imajo najboljši kofe v LJ ?

He, he, Pandi, poročilo o tvojem vsakodnevnem izčrpavanju v domačem fitnesu, mi boš pa podala sproti, a ? :))))))))
Glede na to, da imava isto višino, verjetno tudi kg, je nujno da sem o vsem obveščena.

Uh, saj tebi ni treba jogirat zjutri :)))))))))

Pr men !!!

Mende strašn dobarga skuham ………

Pr men !!!

Mende strašn dobarga skuham ………

:))))))))))))))))))))))

tole pa bo držalo kot pribito Nioba. Lep dan s sončkom obsijan !!!!!!

Obvezno zajček, čeprav Pandi načrtuje resne spremembe s prvim oktobrom….. Predvsem glede teže

težavnost pa pustimo pri miru….

hudo;-)
sm sprožla asociacije s težo uffff:)))

je pa že lepša una : z drugo vrsto telovadbe….

najboljš kofe v Lj. je torej Niobin:) No argue!!!!!!

Jani ti pa nkar ob 4 vstajat – takrat gremo eni komaj v mižavlje..
ker pol boš moral pa s kuram jet pančat,
to pa ni dobro…..

tkole, jst vam sam še cmoka pritisnem potem pa letim
mojmu Srcu v objem pa čvek, pa kofe in čikec po defaultu..

bo treba počasi nehat puhat, pol se greš pa tekača, pa
hribolazca pa diiiihaš neki časa kot……..

hja, volja močna versus meso šibko:)
prletim kje okrog ene, ciao

New Report

Close