Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zgoraj brez ženske na plažah bi morali prepovedati

Zgoraj brez ženske na plažah bi morali prepovedati


Tema je sicer spet bedasta provokacija… A vseeno škoduje le tistim, ki ob pogledu na tuje telo čutijo zavist.
Lepo telo je fajn za pogledat, razen tistim, ki s svojim niso zadovoljni.
[/quote]

moram reči, da zadnja leta močno prevladujejo precej zavaljena m in ž telesa, tako da ni kakšne hude konkurence.
[/quote]
Glavno, da ti je zdaj lažje pri srcu.


Je še vedno hudo , a? Še nisi prebolel, da so se fine urbane norce delale iz tebe? 🙂

Se strinjam z prepovedjo vsem debelim in starim. To,ker se letos preklada po plažah ni več za nikamor. Še pogledat je nagnusno,kaj šele kaj drugega. Ne razumem žensk,a res nimajo nobenega ogledala doma?

…moja, če je le mogoče noče na plaže, kjer so same take nune kot ti, vedno je brez, če smo pa na “nuna” plaži pa si nadane zg. del vsaj ko gre v vodo (nejevolna)… !!!

V afriki kjer je golota nekaj normalnega so zize za njih navaden privesek oz del telesa tako kot roka ali noga. Nikakor neka intima ki jo je treba skrivat. Na plaži res ni potrebe po taki zadrtosti. V javnosti po mestu pa tudi dec zgoraj brez ne izgleda ravno civilno. Spodbujam da se oblačimo primerno okoliščinam.

Bolj se bližam 40im bolj ugotavljam, da me zg. del kopalk moti. Letos sem se le preoblačila brez kompliciranja in paničnega zakrivanja na plaži, naslednje leto pa po moje že začnem topless. Je čist drug občutek, če imaš sonce in morje na goli koži.


super! začni pa počasi in prsi fajn maži, da te ne bo opeklo

tits or gtfo !

Zadnja leta že izjemno redko vidim na plaži kakšno zgoraj brez. Če so prsi lepe, me nič ne motijo, včasih sem tudi sama poležavala in se kopala zgoraj brez, zdaj pa nočem biti edina takole na plaži. Niso pa prav nič prijetni za oči povešeni, opečeni, bodisi stari bodisi mladi joški.
Pusti moža, naj gleda, saj ne bo konec sveta. Še ti poglej z njim in malo pokomentiraj, morda te njegovo mnenje še celo prijetno preseneti.

Problem s sudokujem in zgoraj brez je zelo enostavno rešljiv. Naslednjič pojdita na FKK plažo. Ker so tam vse zgoraj in spodaj brez, nobena ne bo izstopala z razkazovanjem oprsja in tako ne bo zmotila zbranosti tvojega moža pri reševanju sudokuja. Na testilni plaži pač ženske zgoraj brez kar privlačijo naše poglede, medtem ko na FKK brez vsega ne vzbujajo nikakršne pozornosti, saj smo vsi brez.

Zadnja leta že izjemno redko vidim na plaži kakšno zgoraj brez. Če so prsi lepe, me nič ne motijo, včasih sem tudi sama poležavala in se kopala zgoraj brez, zdaj pa nočem biti edina takole na plaži. Niso pa prav nič prijetni za oči povešeni, opečeni, bodisi stari bodisi mladi joški.
Pusti moža, naj gleda, saj ne bo konec sveta. Še ti poglej z njim in malo pokomentiraj, morda te njegovo mnenje še celo prijetno preseneti.
[/quote]

a stari ljudje sploh lahko gredo na plažo? KOliko lepe morajo biti, da lahko paradiraš z joškovjem okoli? Res nimate drugega dela, kot da skupaj komentirate izgled drugih na plaži?

zelo fajn razmišljaš!

New Report

Close