Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zgubila sem se…

Zgubila sem se…

Pomagajte,kam sem zašla?
Me je namreč zelo,zelo strah…

Ja u gmajni si…med samimi norci!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kje pa drugje, češ bit!

A se bojim,da doma več ne najdem.
Sem globoko zašla.
Lahko ostanem pri vas?
Sem čisto pridna,zelo sramežljiva,plaha..
Sej bom čisto tiho,no ja včasih bi kakšno rekla z dovoljenjem seveda.
Bi šlo?

Zarad mene..ampak pomoje,če si plaha in tiha nauš dobr odnesla v tem posranem laifu..dej mal bolj migej,če ne bo po teb srotka mila!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Če hočeš ti posodim svoje kremplčke..a češ??

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, kar poslušaj muco, danes biti plah in ubog, njet ni dobro!!
Pa še tuki med takimi norci, kot smo mi, joj…

Dobrodosla srnica,

Ma, bodi taka kot si.. In pisi, kot se ti zdi, nobenih dovoljenj zato ne rabis! Tjavendan je v bistvu en human azil za tiste, ki se srecujejo s problemi, ki se tu lahko lepo odstekajo, al pa svojo uro mal nazaj pomaknejo.. In pisejo, kar jim pade na pamet! Edina omejitev je, da se trudis, da koga namerno ne prizadenes in da ne sejes zla po forumu…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ne hodi predaleč,bodi v moji bližini in,če bo treba bova vedno našla izhod iz težav 🙂

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

Dobro jutro, Lisjak in, normalno, dobrodošel,
čeprav nekaj v meni govori, da si se ti že malo
sprehajal po tej naši gmajnici ???

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Nisem ,nisem se sprehajal po tej gmajnici.Malo sem šel na potep po svetu in našel tole gmajnico čisto slučajno.

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

Ej, Lisjak, tale “nisem, nisem” me zdej pelje
naravnost v eno pesem, bogve, če ni na Štumpijevem
CD-ju! No ja, saj je čist vseen, sam da si tlele, med nami,
norčki, Snorčki (jih poznaš, v eni lepi prečudoviti risanki so
bili ….) …. nisam, nisam …… ja, gor si ga grem dat, zdejle, kuj, ma CD od Štumpija mislim, bemtiš, CD si grem gor dat, da vidim, kje je tisti “nisam, nisem”, saj vem, ti si napisal “nisem”, pa sem obrnila takoj v “nisam”, ker vem, da je to nekje na enem CD-ju, ziher Štumpijevem!

Grem, pa prletim nazaj! Ne odidi, ti pol povem!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marija, nekaj mi govori, da misliš… da sem jest v vlogi Lisjaka… samo ne.. nisem :))))

Ma Jani, nej ti vpije, ne sam govori, sam je neki
sumljivga kljub vsemu tu notri! Jest še zmeri
mislem, de je tu noter en, ki ga ima zajček v svojem
brlogu, bemtiš! Ma, kot bi ga že brala, res, kot bi ga
že brala!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja, pismo, pa Jani trdi, da ni ! Ha, le kdo bi lahko bil ? Naj mi lisjak dovoli, da se mu malce približam…..

Lisjačino jedna.. kje si zdej, da boš povedu… kdo in od kod si?

Jani ziher ni! Ajn miljon procent!!!!!!

Ti sam svojega brlogeca odpri, pa poglej!
Ma jebeliga, zdej pa ne morem več, res ne,
zdej pa moram bežat! Sem kot begunec,
ki nikjer ne najde prostora in v nezavidljvi pozi,
saj veste, kako to zgleda ane, hl….. pod …. kol……
in potem bezlja pred lučmi mesta …… sem in tja ….
in se skuša olajšat, pa ne gre….. no, tako približno to zgleda in zdej dejte nak!

Mariči

Uf, še je dost časa, ko delam take presledke!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Počaki malo, nismo še konec !

A ti poznaš Vraga ?

… ma pismo rosno, koko nej čakam, ko pa
trobjo okrog ovinkov z vsemi močmi! Ne morem……
ah, res………. res……………. ne morem več! Grem!

M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Čaki mal, ne moreš zdaj it. Kje imaš kahlo ?

Uf, nimam kahle, sem pa že bla, ha, ha, ha!
Oh, kahla, ej, a se ti spomniš kahlic, ma ne tistih,
ki jih imajo zdej, plastičnih. Unih, plehnatih, ko si
spustil vanjo vso svojo moč, jebela cesta, so se
še sosedje zbudili in se jim je zdelo, da so se
znašli pod slapom, ejga, in pol v vsaki sobi v vseh
blokih – luč, pa pol slapovje, šumenje, plehnato šumenje.
Joj, prav solze so mi stopile v oči od smeha, ko si ta štos predstavljam. Eno samo sc….. sredi noči zaradi enega samega sc….. sredi noči. Kaj eno sc………… potegne za seboj a, nič drugega, kot verižno se……………. ojej, ojej, ojej!

Sem čist prerojena, v prste me pa še zmeri zebe, kwa zdej! Ostali sva sami, a rečeva, da se dobiva čez par ur, al kwa!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Prav, grem jaz pol tudi še malo pospravit okoli, čeprav se mi nič ne da, danes ! No, ne glih nič :))))))))))

No, to bi tudi jaz, veš, zajči, to bi ziher dober
nardil, to pa bi, res no …… ne pa likat, pa prat, pa
njivo kopat, pa ……. k………pa še kej druzga!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

:))))))
je res, ja !
Delo počaka :))

New Report

Close