Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zgubila sem se…

Zgubila sem se…

O ti kahle plehnate ti :)))))

ja to pa čist sigurno :)) ko me prime, da bi delal se vsedem v kot in počakam da napad mine :))))))

Poznam, ja, tale pregovor. Je pameten in uporaben včasih :))

Je a ne 🙂 Zajček, lep dan ti želim…. zdej jo jest… šibam dam :))))

JTLC!!!

Ja vem ):
Mej se !

ZTLC !

Lahko Marička,lahko,da si me že brala.Ampak bilo je v mojem prejšnjem življenju,ko sem bil še človek.

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

NO!

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

… kakor hitro se pojavi zajček, se pojaviš tudi ti,
tako, da se mi tole dozdeva …..ja ja, dozdeva …..
n’č nam rekla, prov n’č, ampak, po glavi mi pa
le roji ……veliko vprašanj ??

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Nič NO !
Ah, lisjak, sem postala sitna, pa te ne bom več mučila :))

Ha, zanka, uganka ja!
Mariči dober detektiv !

Tudi meni. Kdo je ta lisjak ?

Veš, ko likaš, imaš možgane, če jih imaš seveda,
lahko na paši, in zdaj tekam od mize za likanje,
pa sem na PC, pa še sonček je posijal in jaz sem …
nič kot postala malo pametna! Bemtiš, tudi to se
zgodi veš, tudi to se lahko, lahko zgodi!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Misliš, da veš ?

Nič sitna…nič mučenja….Lisjak gre po dobrem kosilu malo v brlog….popoldan pa mora biti prisoten ob prenosu hokey tekme.Zvečer pa bo mogoče šel na sprehod po gozdu,da ugotovi kje so sove,čuki ….no ja pa z grofom Drakulo sta zmenjena za nek biznis.

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

Hm, kaj vem. Kje pa je tekma, a po tv?
In v gozdu boš kdaj ?

New Report

Close