Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Žijo

Žijo

Lep pozdravček….od zvezdice….sem se odločla, da bom danes kar pridna. Včeraj mi namreč kar ni šlo iz glave, kako sem bila tlele malce preveč….hm…..lumpa…????? Bom ostala kar lepo pridkana, razen če me ne bo spet kdo sprovociral…..Je pa res, da so mi včeraj ravno v neprimernem času “vdrli” v pisarno in potem….ajej….škripanje z zobmi……Aja. Pa še nekaj. Danes zjutraj sem imela en mičken rally na ledu…Dijo bono kolk me je obrnilo (pa nisem zanalašč). Sem pripeljala na led in me je obrnilo in sem se že videla v parkiranem avtomobilu zraven. Ampak sem neki zmotala in je ratalo….uffff…..

Dobro jutro.
Danisi preveč bila včeraj sprovocirana in je pol avto obrnilo. V glavnem, samo da se je dobro končalo. Vaja dela mojstra, a ne?

Ja, če je bil pa včeraj tak dan. Mislim , da smo vsi kar premalo naredili , glede na vročino , ki je razsajala na forumu.
Ampak, paše včasih !
Ekola, uspelo se ti je rešit iz ledu , torej si dober šofer . Sicer pa tudi tu velja…..praksa :)))
In dobro jutro zvezdica !

Vročino v hlačah zaradi foruma ugasneš tako, da greš ven in si zatlačiš eno kepo snega v hlače he he he

Seba, no , madona santa !
nežno no…

OK: Nežno se s sneženo kepico pobožaš v mednožju. Drseče mrzle kapljice prebudijo prsne bradavice, katere se pokažejo v vsej svoji veličini in sijaju…..
Bo tako v redu?

hehe, cepo !

Ja kaj je pa zdaj narobe. Objasni besedo CEPO

Ne bom ! hehe.

posim, posim

ahoooooooj:)
je blo včeri tko vroč na gmajni da ni čudno da zunaj zmrzuje ne de.
pres.eta mafija – je mela rapredeno celo mrežo:))))))))))))))))))))))))))))))))

in kaj bogi Bitalc nardi ko ga nekdo tko z mislimi spele ke ku je hmmmmmm
vzame lapata pa razmišlja kuko bi dvorišče skrajšal … kurn. pa kidanje, od kidanja mam še zmer najraje kidanje u levo, ceprav tega pr nas še nismo vzel ne de…

ja na ledu te hitro obrne (menda pa zatopravjo “ga je speljala na led”)
je treba znat in ker škrat ni ziher kolk ga bo pičipokel ubogal ko se začnejo v butalah obračat, rajši ta velzga merđota uporablja, pa še malce odšvasa :))) Sploh ker zdaj, ko ne vozi lahko ob”hudih naporih” tudi kej zvečer popije – vse je za neki dobro..

*me je sine čudno gledal ko sem po končani lopatni fizkulturi en plunk šnopčka, potem pozno zvečer pa zraven žepnga priročnika pa še piksno pira (jest jasno slepa ko butalc) in je prijavu…. a maš ti kšne probleme da pir piješ:)))))))))))))))))))) Bo že videl mali kaj so žepni priročniki ne de*

NAUK: Boljš da včasih kaj malega popiješ, drugače te gledajo ko iz druzga planeta

ja hvala bogu da mamo celo petek ne de. Severnica ima danes 12.999 kosti in 13.999 mišic 🙁
Vsega je kriva lopata – k blo sej kej bolj prjetnga :)))
eko pacahnu, reportiru, pa prletim naokol

Pacmakam
S.O.S.

P.S. Antonius bo bogi ko ga jest v roke dobim-tkole kvart ljudi, jaap

Potrjujem, da je zajček imel popoldan probleme s severnico , ki se kar ni mogla ohladit od vročega foruma in je hotela prelopatat cel naš okoliš.
Vsega je kriv Brusko !
Na, evo , zdaj ga je začela še ona pupat…pivo…ojej..
moram po nasvet :))
cmoka severnici

ma si bila corti!

No, saj sem ..
priden zajček ?

Priden priden
Cmoka

Zdaj bom pa zmrznila ven za približno pol urce…Če sem prav prebrala pa danes «meče« Sebota a ne? J….namesto, da bi se grela v pisarni grem na mraz… le kdo me bo potem segrel?

Seba te segreje :)) ja danes meče njega hehe..

Pogled na včerajšnji forum te bo znova ogrel he he he. Lahko te pa tudi jaz kasneje ko se vrneš. Prav?

cel okoliš prelopatat – to pa jest bi Ne …. bi pristala v Polju:)))))))))))))))))))))))))))))))))))

…doniš… Veš da je luštno spit kšn pirčk na teden… letos pri men piru ne bo več potekel rok uporabe:)

prletim ku bo cajt ne de
Pacmakam vornih

No, evo, sva ti z Mariči lepo rekle.
Pir je zakon !
nuca…včasih hehehe, tralala

SEBA = KURILNO OLJE. Zmeraj zakuri he he

jaz rabim 2.000 litrov kurilnega olja:))))))))))))))

tam enkrat konec mesca-v redu?

He, he, severnica moja.
Ko pride, ne boš rabila več pravega kurilnega olja…konec meseca haha..
te bo ogrel za cel let :)))))))))))))))))))

Kam si se ti skril ? Mi bi se greli 🙂

Pa je potem dolgo časa toplo Sebi ??

Ok

New Report

Close