Najdi forum

ZIMA

Saj mislim na vas !!!!!!!!!!!!!!

Saprabolt, nazaj !

Muca sicer pravi, da je bla na soncu… ja, mene čas baše… prejle sem samo na brzino pogledal :)) ja pa javil sem se… zdejle bo pa doooooooooooooolgo popoldne….. v službi….. torej, tebi in vsem ostalim “popoldancem” ….. prijetno popoldne 🙂

Jani

Muca, blagor tebi… jest sem sicer tud letel mim sonca zdejle… ravno tolko, da sem videl, da se zunaj dela pomlad… ko je sonce :)))

Jani

Zajček, gmajna je velika….. pa sem se izgubil :)))

He he he, potem maš ti še večjo gmajno… no ja, tud to je življenje :))

Vuauuuuuuuuuuuuuu 🙂

Ježek , danes nisem za tu gor – neusmiljeno tolčem mimo , ker moram biti na nekem bljak računalniško-programerskem tečaju , pa nimam časa se posvetiti vsemu tu zapisanemu !

živčna lisička

JA, lisička.. izobraževanje pred vsem….. če ni tega….. tud cekinov ne bo 🙂

Lep popoldan!

Jani

Hja , pri nas je že tako , da eno ne pogojuje drugega !
Pri mojem poklicu je OBVEZNO !
A maš kako idejo , kako menjat poklic , he , he , pri mojih letih ?

še zmeraj živčna lisička

Ja, obveza je vrag…. Saj se spomniš… Što se mora nije teško? čeprav je včasih obupno težko…. Heh, pa ta tvoja leta sploh niso tolk grozna, da bi se bilo treba to spraševat 🙂 a ne? Sej smo to že enkrat davno obdelal 🙂

No, jaz mislim, da ti bo tudi s to tvojo službo orenk zalaufal 🙂 Držim pesti!

Jani

yap, kaj vse mora zajček početi, da zasluži cvenk. Ubogi zajček. Pa tako utrujen dan je bil danes ):

Ja, čaki, ti bom postavil semaforčke in označbe. Po poti nasul sladkarije in potičke, pa pivo in malinovec, pa še in še……vedno moraš najti pot!

Zajček, zajček 🙂 sej bo jutr ziher boljš 🙂 Verjem… tud pr nas smo moral danes delat…. heheheh, kdo bo rekel, vsaj enkrat za spremembo :), no ja, tko je 🙂

O ti nehvaležni zajček, čak, čak.. Zdaj boš pa še resnico tajil? A ne stanujeva na isti strani ulice, al kaj? A nisva neposredna soseda? A se ne srecujeva vsak dan, med delavniki in prazniki, podnevi in ponoči??? A nisva probavala klinčkov? A si pozabil, kako si ti rabil alibi? Prosim za pojasnilo, kaj zdaj pomeni vse to zanikanje realnosti?

Vznemirjen in malo hud ježek,

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Eh, muca, kaj moraš vse ščvekat, še tist kar imava v le domišljiji?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Tule se moram zdaj ven izvleč. Že res, da stanujeva blizu, tudi je res, da te rada srečujem, ampak nič ne priznam, tudi če me mučite, ha, ha………….
Nič bit hud !

prijazni zajček***********************

Lisička, a ti vidiš to zajčkovo konspirativnost?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Cmooka!!

Ja, ja previden zajček!

eh no ježek..mal se moram no pobahat..če tudi je domišlija..hehehe
tam je vse dovoljeno…sicer bi mi pa lahko kej lepega zšepetal..pa bi bla tiho..hihihi
Kje je moj nosek?0*0*0*0*0

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

he, he, kaj si lušna.

Heh, tukaj je ta stvar skrita. Se mi je zdelo, da nekaj ne štima glih, tako, kot bi moralao.

Ob primernem podkupovanju, morda še priznam !

Me ful zanima cena podkupovanja;hehehe…

Lupcka, lupcka, lupcka,

Ljubezen je drugo sonce, ježek

New Report

Close