Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ZIMA DAJ SE ŽE KONČAJ

ZIMA DAJ SE ŽE KONČAJ

Uf, sem resnično velik anti-zima/mraz/sneg, meni so idealne temperature 30-35 in sonce na polno!
Ampak zdaj, ko se že konkretno premikamo proti pomladi, mi je tale sneg postal všeč in mi je celo všeč nekaj zime, res pa je, da me zelo veseli, da se bliža pomlad in si verjetno mslim, še tole mine, pa bo spet poletje.
No, moji doma so bolj zimo-holiki, samo da e mraz in sneg, pa vsi štirje jamrajo, da imajo dost zime :)))

Pri nas je ceu obup že 1 teden skupaj. Komaj neha snežit, da lahko u miru skidaš pa lej ga spet. Zdaj sneži že 2 dni skupaj na ful. Cesta je čist zasnežena, plužijo nič ne že od nevem kdaj. Če bo še dolgo snežilo ga bo spet pol metra. Razen tistih par metrov do ceste ter okrog avta nima nihče skidano, ker so že vsi obupali. Ali pa še to ne. Če ni nič nujnega sploh noben ne kida. Vsi imajo že poln kufer tega snega. Ni problem malo skidat. Problem je, ker skidaš, prideš ravno do konca pa moraš it spet od začetka. Naj gre ta zima nekam. Eni sploh nimamo več placa za odkidavanje snega.


Zimo imajo radi pridni in delavni ljudje, ker je treba malo migat, da se človek ogreje, poletno vročino pa imajo radi lenuhi, ki lahko v senci ali na plaži ležijo ko klade.
Ste se že vsi lenuhi prfočkali.


Se čisto strinjam s teboj. Naj bo že sonce in toplo.


Zimo imajo radi pridni in delavni ljudje, ker je treba malo migat, da se človek ogreje, poletno vročino pa imajo radi lenuhi, ki lahko v senci ali na plaži ležijo ko klade.
Ste se že vsi lenuhi prfočkali.
[/quote]

Se zahvaljujem za komplimente, ja, imam doma 4 pridne in lahko cele dneve ležim pod kovtrom ali v senci, odvisno od letnega časa :)))

Vsi, ki živite v “ vukojebinah”; si nabavite avte s pogonom 4×4, lahko rabljene. Tudi kakšne Dacie so poceni. Midva z možem imava pickupa. Če si s.p. ga dobiš dokaj ugodno brez ddv- ja. Se sploh ne sekiram, če moram zjutraj v službo. Vklopim pogon, še reduktor, če kje zaglibim in gasa. Vozim kot po tirnicah.

Tudi jaz ne maram zime! Pa sem doma, v penziji. Se pa še dobro spomnim tistih časov, ko je pihala burja čez 100 na uro, zameti na cesti, led, bilo je grozno.
Ubogi ljudje, tisti, ki so vsak dan na cesti, v vsakem vremenu. Najhujša je poledica.
Komaj čakam poletja, jasno nebo, sonce, si oblečeš bluzo,krilo, ali obleko in sandale in greš ven, sedaj pa moraš nate namotati toliko cunj, da te kar vse mine: jakna, kapa, šal, rokavice, škornji…


4×4 ne koristi kaj dosti, ko je treba peljat v dolino navzdol. Pri pogonu na vsa 4 v spolzko dolino ravno tako leti, da ne moreš ustavit. Problem je vožnja navzdol, ne navzgor.

Se bo, ko se bo morala. Tvoja jeza ne bo nič prej naredila konec zimi, tebi pa tudi ne pomaga kaj dosti.


Sami lenuhi, ki ne marate delat, ste tukaj gor. Jasno, kdo drug pa ima čas vse dni viset na forumu kot lenuh.
Če bi morala poleti v vročini kaj delat, ne bi vročino prosila.
Banda nemarna. Samo ležali bi v senci in na plaži. Pejdi ti poleti cesto asfaltirat, če imaš tako rada sonce in vročino!


Sami lenuhi, ki ne marate delat, ste tukaj gor. Jasno, kdo drug pa ima čas vse dni viset na forumu kot lenuh.
Če bi morala poleti v vročini kaj delat, ne bi vročino prosila.
Banda nemarna. Samo ležali bi v senci in na plaži. Pejdi ti poleti cesto asfaltirat, če imaš tako rada sonce in vročino!
[/quote]

A v mrazu je pa fajn delat cel dan zunaj?
Ajd ne seri klamfe.

A v mrazu je pa fajn delat cel dan zunaj?
Ajd ne seri klamfe.
[/quote]
Če delaš, te ne zebe.
In ne rabiš bit cel dan zunaj.


Sami lenuhi, ki ne marate delat, ste tukaj gor. Jasno, kdo drug pa ima čas vse dni viset na forumu kot lenuh.
Če bi morala poleti v vročini kaj delat, ne bi vročino prosila.
Banda nemarna. Samo ležali bi v senci in na plaži. Pejdi ti poleti cesto asfaltirat, če imaš tako rada sonce in vročino!
[/quote]

Če je treba, se skida. Ni problem. Če bi bilo samo to, ne bi bilo grozno. Grozna je vsa tista plundra do gležnjev ali še več, vse svinjsko, slano po cestah, pločnikih. Zato pa spovražim zimo.


4×4 ne koristi kaj dosti, ko je treba peljat v dolino navzdol. Pri pogonu na vsa 4 v spolzko dolino ravno tako leti, da ne moreš ustavit. Problem je vožnja navzdol, ne navzgor.
[/quote]
No, končno en, ki razume, kako to zgleda. 4×4 ti nič ne pomaga, pa če je polmetrski ali več zamet tudi ne. Se lahko kar pod nosom obrišeš

Tudi meni se že gnusi to sneženje, ne morem reči drugače. Ampak res je, nič ne moremo proti vremenu:(( Bo treba potrpet tole snežno pretiravanje, ni druge. Jaz sem doma v bloku, mi nimamo več kam odmetavat snega. Ko bi vsaj prišla Komunala in ogromne kupe snega odpeljala nekam. Kam naj mečemo sneg, me zanima!!!

tu na obali takooo piha, da je že tooo much ! Burja premika in dviguje strešnike na strehi in ko vozim, sunek vetra kar hoče premaknit avto, moram fajn držat volan ! Precej ekstremno vreme !


Ne vem kaj pol delaš tukaj na forumu, če piha? Hitro v kopalnico pa operi štumfe, gate modrček itd…..pa daj ven sušit na prepih. Bo prec suho.
Tako vreme je treba izkoristit

Izkoristi za surfanje na morju.

Snega imam poln kufr. Potrudila bi se zdržat še 10 dni, če mi potem sneg garantira, da ne bo več padel do 20.12.18.

New Report

Close