Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zima je kot klinčeva grobnica, v njej se valjamo že pol leta

Zima je kot klinčeva grobnica, v njej se valjamo že pol leta

Nimaš prav. Poletje je seksipilno, zima je smrt za seks.[/quote]

Kar je duobru naj slabu, inu tu dajlamo čez cajlu lajtu!

Na meteo.si sem včeraj preverjala arhiv in podatki za meteorološko postajo v naši okolici kažejo, da je bila snežna odeja (ne samo sneženje) od leta 1986 še v aprilu v 6 ali 7 različnih letih..
Mrzlo pa je letos pri nas prav tako bilo, do -19 🙂

Imam rada zimo, tako, kot je letošnja, z veliko snega in mrazom, imam rada poletje, tudi če je +35 in imam rada pomlad, ko vse vzbrsti in jesen, ko postane vse barvito…
Ne bi želela živet ne tam, kjer imajo samo en izrazit letni čas..[/quote]

Ne vem, kje ti živiš, ampak pri nas v Ljubljani prevladuje dolga, temna, mrzla zima, pomlad je ekspresna in komaj opazna, jesen prav tako, poletje pa izbruhne naenkrat, kratko traja in prav tako naenkrat ugasne.

Tvoj opis letnih časov je idealističen, ampak jaz ga nisem doživela že vsaj 20 let.

Na meteo.si sem včeraj preverjala arhiv in podatki za meteorološko postajo v naši okolici kažejo, da je bila snežna odeja (ne samo sneženje) od leta 1986 še v aprilu v 6 ali 7 različnih letih..
Mrzlo pa je letos pri nas prav tako bilo, do -19 🙂

Imam rada zimo, tako, kot je letošnja, z veliko snega in mrazom, imam rada poletje, tudi če je +35 in imam rada pomlad, ko vse vzbrsti in jesen, ko postane vse barvito…
Ne bi želela živet ne tam, kjer imajo samo en izrazit letni čas..[/quote]

Ne vem, kje ti živiš, ampak pri nas v Ljubljani prevladuje dolga, temna, mrzla zima, pomlad je ekspresna in komaj opazna, jesen prav tako, poletje pa izbruhne naenkrat, kratko traja in prav tako naenkrat ugasne.

Tvoj opis letnih časov je idealističen, ampak jaz ga nisem doživela že vsaj 20 let.[/quote]

Že X-krat napisano, da živim v okolici Slovenj Gradca in taka menjava letnih časov ni prav nič idealistična za naš konec Slovenije.
Še vedno poznamo vse 4 letne čase in vse njihove značilnosti 🙂

seveda je lahko najboljša… dokler ne dopolniš 30 let… že nekaj let kasneje te, odcvetelo babo, še pes več ne povoha! govorim iz izkušenj, pa imam dolgoletnega partnerja!

do mojega 32. leta bi me vsak dec na tem svetu grel in me crkljal, sem bila res vroča bejba. no, najdi mi zdaj takega, ko jih imam 40 in sem skoraj uvela, zunaj pa morje mladih pičkic.

če bi bil vsaj sonce, bi imele tudi me stare babe kaj za pogret se… bodi malo pravičen!

Pomladi ne bo, iz zime bomo šli direkt v poletje. Zelo me moti, da mi je zimsko vreme vzelo najlepši del leta, ko je ravno prav toplo, ko vse začenja cveteti.

veš koga: pravična bodi ti! In to do sebe! Zdej ko mulci odhajajo, in sta v glavnem nardila kar sta, nared(ta) še neki zase! To obdobje se imenuje obdobje praznega gnezda, kjer naj bi partnerja ponovno začela negovat njuno zvezo.
Večina se jih pa raje skurba ali loči…

Pomladi ne bo, iz zime bomo šli direkt v poletje. Zelo me moti, da mi je zimsko vreme vzelo najlepši del leta, ko je ravno prav toplo, ko vse začenja cveteti.[/quote]

Okradla nas je prasica zima!!!!

seveda je lahko najboljša… dokler ne dopolniš 30 let… že nekaj let kasneje te, odcvetelo babo, še pes več ne povoha! govorim iz izkušenj, pa imam dolgoletnega partnerja!

do mojega 32. leta bi me vsak dec na tem svetu grel in me crkljal, sem bila res vroča bejba. no, najdi mi zdaj takega, ko jih imam 40 in sem skoraj uvela, zunaj pa morje mladih pičkic.

če bi bil vsaj sonce, bi imele tudi me stare babe kaj za pogret se… bodi malo pravičen![/quote]

Ja,saj zato imaš pa zdaj težave,ker si prej mislila,kakšna vroča bejba da si .

A zdaj ,pri 40-tih si pa kao stara baba?

Sem par let starejša od tebe,pa se nimam za staro babo.

Ko bom sto,bom pa rekla,da sem stara,prej pa ne!

New Report

Close