Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zimski pozdrav

Zimski pozdrav

Evo mene opet..Je še kdo priklopljen?

Delovna sobota,..klasika…kako se zgodovina ponavlja: spet NE kurijo, ne bom spet jamrala, da sem totalno zmrznjena, ampak najbrž bom v ponedeljek koga pribila na zid..pa sem se pripravila na mraz, oblečena sem ku bobi, s težavo se premikam (pri vsej količini oblačil se počutim kot kak srednjeveški vitez), dela spet čez in čez..ampak nekaj dobrega pa vendarle: šefi ob sobotah svoje ženičke grejejo, tako da ni panike in budnih očes na PC-ju..juhuhu.

Še dobro da sije sonce…kaj naj to nesrečno bajto pofarbam v črno…
Cmoka banda,..in oglaste se mi..danes mam cajt

ojla Gaia….da te ne bo zeblo si zrolaj eno kull muziko..pa pleši,pleši da bo vroče…

P.s. kaj si pa mislijo da ne kurijo v te mrazu?A maš kak kalorifer,pa ga vključi v štrom..heheheh zeblo te ne bo..štrom bo pa itak šef plačal…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, saj vem, da je dober namen..ampak kako naj plešem v ogromni pisarni, okoli in okoli steklo..zunaj pa firbčne stranke..pač ne gre..
:o))

he probaj!1 Boš videla odziv..drugače ti še zmeraj ostane kalorifer,k prijetno pihlja tja pod noge…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hE HE…..

Gaia….samo pozdravček in lubček do ponedeljka, ko boš pa ti spet žal “pod” šefom…oziroma njegovim okom…

Čau.

Pa tko sem se troštala, da bova kakšnop rekla?
Kako je šel končat prasc?

Gaia, midve se sicer še ne poznava,
nič ne de, lep pozdrav, iz srca in topel,
da te bo grel, ker jaz “kurim hišo”, kako
to izgleda, ti komot razloži zajček, ampak
res topel in lep pozdravček.

Gaia, plešeš pa lahko v srcu in postane
hitro toplo in te začne tako na stolu rahlo
premikat in sem in tja in sem in tja in
rahlo migaš in migaš, sam pazi, da se ti
to miganje ne sprevrže v kakšne take kretnje,
ob katerih bi lahko narod dobil napačne
asociacije, prav ???

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Well še 15 min sem tle…če si še gor…

Hja, zanj bolj žalostno, oziroma so ble dve svinji…pa še nisem vedel da je petek 13 včeraj…dijo buh…na srečo foter to obvlada in krepajo v sekundi, ne ko pri enmu frendu v Postojni, ku smo jih držali enu šolsku uru…in so krepala od muk ne od noža….

Včasih je res bolje, da misliš da pršut zrase na drevi :))))))))

Kako si kej ti ?
Sem slišal da sva kolega po profesiji :)))))
Zelo zadovoljen….te bom kdaj pobaral za kakšno nerazdolženo :))))))))

Ej, Sašk, pismo, kje maš ti to obveščevalno
službo? Me enu malu skrbi, da bo Gaia od
posameznikov dobila napačne predstave, a?
To se mi ne zdi najbolj fer, a? De ji ne boš
ti o meni razlagal neumnosti, ma ne…….. ne ti!
Sej vem, Sašk muj, da ti ne bi mogel tega nardit,
ene de ne ? Ti bi Gaii dejal: mariči je ena taka
faca, da kjerkoli je, rada kej ušpiči, če je gor na
griči, pa še rajši kakšn’ga hudiča nakoliči, sam
da kej ušpiči! Je tako ali ni tako, pazi se fant,
kaj boš zdaj dejal ??

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hahah Marička zakon si!! še najbolj pa klinčki pa ti!..heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Gaia, madona, čakam…….

ajde, cukr moj, mej se fino !
He, he, s tabo je lepo tko po intervalih :))))))))))))))))))))

papa
zajček

New Report

Close