Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Živa in zdrava

Živa in zdrava

Evo mene tukaj…Me je Angelca opozorila kaj se tukaj dogaja.
Vaša romana živa in zdrava…. Polna delovnega elana.

Za razlago, da ne bi preveč napadali Valerije. Res je še ena romana. Sama sem to opazila, ker je bila pač podpisana pod nekaterimi posti, na katere jaz nisem odgovarjala.

Valerija, moje sožalje.

Hvala bogu, punca draga….magari je to moj prvi post tebi, ma sem ga res vesel…

Čau.

ja, hvala bogu res !

Ufa , Romana , iz te zadeve je nastala cela štala !
Ampak , hvala Bogu , da gre za pomoto !
Me pa kljub vsemu jezi , da se takole podvajajo nicki ( mi namreč ne moremo vedeti , ali si odgovarjala ti ali ona druga ) , ker potem , saj vidiš ….

Ne glede na to , kdo je izgubil življenje in ali ga poznamo ali ne – vsaka izguba je huda in boleča ! Moje sočutje velja vsem , ki so te dni koga izgubili !

Romana , tebi pa smo podaljšali življenje – tako pravi neka vraža :))))

ja, hvala bogu 🙂

Hvala Nikita, za daljše življenje.

Glede nickov pa takole. Verjetno je bila ona romana pred mano forumu, samo jaz sem tako zelo redko brala forum, razen postov, ki jih je pisal kdo izmed vas, da sem opazila, da sva dve že potem, ko sem sodelovala. Krivdo prevzemam nase.

Konec dober, vse dobro.

Glavno je dvoje…da si živa in da tudi ni bilo nobenega nategovanja.
Čeprav se mi tista o kateri je govor resnično smili. Oziroma njeni.

Ej, dohtarca…..mi smo pa bili vsi tako na trnih…Romana full sem vesela, da je s tabo vse v redu. Ti ne veš, kako me je stisnilo pri srcu, ko sem prebrala, kako je v nesreči izgubila življenje Romana. Jaz sem mislila, da me infarkt…in kdo bi me potem zdravil? Lara je bila sto procentna, da je tukaj nekaj narobe in da je s tabo vse O.K. Skratka sem zelo vesela….Konec dober – vse dobro. Mi je pa žal za “ta drugo” Romano.

Romana me veseli, da si z nami.
Valerija, moje sožalje.

Sam da je vse oki..oz…hudo mi je vseeno za romano nbr2… predvsem za njene svojce…:((((((((((((((((((((((((

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close