Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek živimo v hrupnem okolju, ene pa motijo samo zvonovi

živimo v hrupnem okolju, ene pa motijo samo zvonovi

Ja, včeraj, ko sem spal na mojem vrtu, sem doživljal vsakih petnajst minut tak stres, ker je sosoedova čivava non stop lajala na mimoidoče. To bi morali res z zakonodajo uredit. Naj tile lastniki cucukov plačajo kak davek ali pa psom glasilke proč.
To je res neznosen hrup.

Pa ne me resno jemat. Se hecam.

Glede zvonenja, pa je res stresno. Še posebej zjutraj, ko grem v službo. Ko zvoni, vem da sem v k.. ker sem pozen.

Ja, se strinjam. Vsem zamašit … psom, mulcem pred blokom. Štrom izklopit razbijačem z muzko. Pa ptičke poslušat. Kurc, še ti me motijo. Prehrupno. Tudi s tiči proč. Vse postreljat z zračno. Da bo vse tih in mir.
Župniku pa čez noč tisti zvon ukrast… da ne bo vem bim bum bam.
No, me pa zanima, ko bo kje kakšna mošeja, če jih bo motilo tudi tisto tuljenje na minaretu…

Ko pridem domov, nočem poslušat sosedove muzike, žene, njega, njegovih mulcov, psa in mačke ponoč ka se goni.
V službi imam mir. Če ga kdo nima, me boli.

Joj, kako vas lahko motijo kužki. Oni pač lajajo, ker tako govorijo, se sporazumevajo.
Isto kot ptički, ki jih slišite v krošnjah dreves.
Potem vas vse moti, ker ste živčni. Kakšno tabletko?

Ptič odleti stran, cucek pa skoz na istem mestu gnjavi in to je neznosno. Tudi postojanke vatikanskega kulta vedno na istem stojijo in iste ljudi motijo vsak dan. Tako da kiklarji bi lahko to malo zmanjšali samo na neke praznike njihove, cuckom pa j treba neki porezat (pa ne me zdaj napadat, da sem krut, ker jajca jim že režete stran brez problema) ali pa neke posebne izolativne nagobčnike gor.

Ali pa lepo davek na cucke in cerkve, pa se nardi sklad za znervirane sosede, da si lahko nabavijo dvojna troslojna okna z roletami in klime (da ne bo treba oken odpirat).

Strinjam pa se tudi s predhodnico, da je treba uvesti davek na vse, ki imajo mularijo ki se dere cele noči.
Taki starši nam poštenjakom v bloku kratijo potreben spanec, zato ker jaz zdaj ob pol petih zjutraj gledam kot sova….

Dokler vam gre smo to na živce vam ni hudega.
Predlagam da greste delat kot gradbinec cest ali pa v fabriko, kjer boste vsak dan kaj zabijal brez čepkov v ušesih (ker se doladajlcu zdi to nepotrebno). Po nekaj letih boste tako dobro slišali, da ne boste potrebovali ne dvojni troslojnih oken, ne rolet in ne klime, ker cuckov in mulcev enostavno ne boste več slišal. In ves svet okrog vas bo lepo zadihal.

Dokler vam dol visi za ljudi, ki delajo v hrupu in postajajo invalidi, ste zame eni veliki egoisti.
Ko bomo imeli gluho starejšo populacijo, bo to en velik plus za našo državo, še posebej za davkoplačevalski denar.
Ne pozabite, da postajajo tile ljudje gluhi zaradi pohlepa delodajlcev. Ne pozabite. Oni sedaj bogatijo na račun vseh nas, ki bomo morali tem ljudem iz našega fonda financirati slušne aparate.
To bo naš davek, ki ga bomo plačali mi vsi!
Vam pa grejo cucki in zvonovi v nos! Pa bi radi neki davek na lajež, pa nagobčnike… Da ne govorimo o tem, kako bi otrokom in vsej okolici mašili nekaj.

Tč ne odleti. Če imaš krošnje pred hišo so skoz tam! Se menjajo, kot vojska na straži. Non stop čiv čiv!

Tč ne odleti. Če imaš krošnje pred hišo so skoz tam! Se menjajo, kot vojska na straži. Non stop čiv čiv!
[/quote]

pripravi si zvok orla na računalniku … ko te zjutraj zbudi kos, spusti glas orla in bo nekaj časa mir 🙂

drugo so cerkveni zvonovi, tem ne moreš nič nič nič :(((
pridem ob sedmih z nočne, grem spat, ampak ob 8.15 je budnica, razbijajo ko zmešani 🙁

Ja, poznam ene take. Ko so kupovali bajto, je župnik skril cerkev, ko so se pa vselili, pa je začel žgat po zvonovih. Druge moti kmetija, ki je ob nakupu ni bilo, zdaj pa vsako jutro od 5 do 24 đumbus..

Kako lepo je živeti v mestu, daleč od cerkve, traktorjev in hrupa. največji hrup predstavlja mestni avtobus, ki vozi v daljavi..

Jaz pa poznam ene take, ki so mežnarja zamenjali za hudičevo delo, štrom. Da je bolj naglas pa to.

da sem jaz starš one punce Sare, manekenke, ki je zaradi objestnega mulca naglušna in ni dobila službe, starše tega mulca do smrti preganjam po policiji in sodiščih. za mladoletnike odgovarjajo starši.

Eno je, ce ti od hrupa nastane poskodba na sluhu. Tam je stvar jasna.
Drugo pa je, ce ti lajez ali zvonenje psihicno obremenjujeta. Petje pticev, ali panicni lajez psov (ki je vedno odraz nesposobnega lastnika) pac ni eno te isto. Nabijanje zvonov par metrov od hise je tudi nekaj drugega, kot sumi iz narave. Kaj vam tle ni jasno?

katero cerkev so pa postavili par metrov od hiše???

katero cerkev so pa postavili par metrov od hiše???
[/quote]

Tole. Svinjarija čista, takole motit poštene ljudi. Sredi bajt, pa udri po plehu. Bong!

[img]http://www.lokalec.si/wp-content/uploads/2014/06/cerkev-ko{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}A1aki.png[/img]

katero cerkev so pa postavili par metrov od hiše???
[/quote]

Tole. Svinjarija čista, takole motit poštene ljudi. Sredi bajt, pa udri po plehu. Bong!

[img]http://www.lokalec.si/wp-content/uploads/2014/06/cerkev-ko{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}A1aki.png[/img]
[/quote]
a še ne veš, kako ta hhm doživlja orgazme ob butanju po plehu?

Tole. Svinjarija čista, takole motit poštene ljudi. Sredi bajt, pa udri po plehu. Bong!

[img]http://www.lokalec.si/wp-content/uploads/2014/06/cerkev-ko{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}A1aki.png[/img]
[/quote]
a še ne veš, kako ta hhm doživlja orgazme ob butanju po plehu?
[/quote]

ne bo držalo.
pa meša se mi tudi ne…

Moja pride domov tudi z nočne in gre spat. Jaz pa zjutraj vstanem in grem v službo ob 7h. Tudi meni kdaj pade v kuhni kak lonec in zadoni, kot nebeški zvon.
Potem pa se jezi name, da sem jo zbudil….

Zanimivo, kako se določene teme vedno pojavijo tik pred prispevkom na TV.
Ker pa ga očitno niste zasledili, kar 3 od cerkva recimo v Lj. (ker je nekdo omenil, da v mestih tega ni) nabijajo preglasno. In hrup, ki ga povzročajo sončki s svojim vreščanjem tudi presega sprejemljive vrednosti, btw.

Povej mal več o tem, na kirem kanalu in oddaji je bil prispevek? Ker bi si ogledala v kakšnem arhivu, če je dosegljivo.

Tole:
http://www.24ur.com/novice/slovenija/preglasno-pobiranje-smeti-zvonovi-vrtanje-preglasna-glasba-v-lokalih-in-slusalkah-hrup-s-ceste-obeta-se-nam-epidemija-naglusnosti.html

zaradi zvonov še nisem oglušela … živčna pa sem po vsakem njihovem bujenju bolj … se že bojim, da se mi bo zmešalo od tega nepotrebnega posiljevanja z butanjem po plehu!

New Report

Close