Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Življenje brez ženske je nesmiselno

Življenje brez ženske je nesmiselno

Meni bilo bi najhujše zlo, da ne bi imel potomcev, ki bi nadaljevali moje delo za bodočnost žlahte.

Tudi to nekaj velja.

To željo si lahko uresničita tudi dva geja :).

To željo si lahko uresničita tudi dva geja :).
[/quote]

Če se varata z žensko, ampak to ni estetsko.

Dost zajebancije.
Kri ni voda, če si mislila na posvojitev.

Če se varata z žensko, ampak to ni estetsko.

Dost zajebancije.
Kri ni voda, če si mislila na posvojitev.
[/quote]

Znan slovenski gej par je dobil nadomestno mati. Oba sta oddala spermo, ki so ju med sabo pomešali, tako da se danes ne sprašujeta, kdo je oče temu otroku, ker sta oba oče in mati hkrati :). Čeprav ima otrok že podobnost enega, tako da se vidi kateri spermij je bil zmagovalen.

Ampak, to je anomalija narave, še vedno svetujem zdrav odnos z žensko.

Znan slovenski gej par je dobil nadomestno mati. Oba sta oddala spermo, ki so ju med sabo pomešali, tako da se danes ne sprašujeta, kdo je oče temu otroku, ker sta oba oče in mati hkrati :). Čeprav ima otrok že podobnost enega, tako da se vidi kateri spermij je bil zmagovalen.

Ampak, to je anomalija narave, še vedno svetujem zdrav odnos z žensko.
[/quote]

Saj ti pravim. Ni estetsko.

Eh budale, baba se ti do spodnjih gat vse pobere, pol pa moški jok pa stok na drevo.
Te pa jih imejte pa jih strezite spredi in vzadi.

Znan slovenski gej par je dobil nadomestno mati. Oba sta oddala spermo, ki so ju med sabo pomešali, tako da se danes ne sprašujeta, kdo je oče temu otroku, ker sta oba oče in mati hkrati :). Čeprav ima otrok že podobnost enega, tako da se vidi kateri spermij je bil zmagovalen.

Ampak, to je anomalija narave, še vedno svetujem zdrav odnos z žensko.
[/quote]

Gre za levičarske politike?

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Jaz sem poznal policaja, ki je naredil samomor, ko je šel v penzijo. Lajf izven službe zanj ni obstajal.
[/quote]
Kot kaze moj nasvet, da bi taki morali cim prej k psihologu, ni slab.

New Report

Close