Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zivljenje je sod dreka

Zivljenje je sod dreka

Se strinjam kar praviš glede iskušenj in modrosti. Življenske filozofije so prav gotovo nekaj na kar se vredno zamisliti ali vsaj pomisliti. Sam pa poiskusim kljub temu gledati na stvari mogoče iz druge plati.

Ne vem ampak to življenje tukaj je kljub vsemu pestro in po svoje lepo kljub problemom (spet odvisno kao nekdo glea na to, vsaj jaz tako mislim).
Da ne bo pomote ne želim podcenjevati problemov, ki jih posamezniki imajo in da je tudi res, da se včasih vprašaš: ali je to življenje sploh pravično?

Je včasih težko in v takih trenutkih mi vedno stopi v spomin film Življenje je Lepo. Kaj hočem povedati? To da kljub težavam je potrebno najti lepe plati življenja (in v njih vložiti napor), mogoče je to samo iluzija ali navidezno življenje, pa vendar če ta iluzija pomaga, postane tisti sod manjši.

Kar se tiče punc, ah te naše punce se mi zdijo ta prave, kaj mi brez njih…..

Medo

Andrejka, ti, me pa vedno znova presenetis! Kako diplomatski prehod iz analnega hard seksa v kuhinjo in zobno ambulanto…To znajo pa le stari borci… Ves, da te ubogam v vsem, torej moram priznati. da sem provokator, ce bo komu lazje….?

tvoj vdani ,
Pepi

PS: Bemti, slisim vceraj na dnevniku, da SOVA nadzoruje, v skladu z zakonom, dolocene e-naslove. Takoj sem pomislil, kje je bil disk od Tjavendan tako dolgo, ha, ha… Mislis, da so naso SATA vzel zares?

Mislite le mirne misli, Pepi

Jest sem ta film gledala 3x, pa vsakokrat tko jokam, da je cela poplava.Kako poln optimizmaje bil očka, pa to je neverjetno.

Aha, men je tale naučenost na srpnost sedajle pomagala, da Frucki nisem sesul zobe v rit :))

Pa lep sončen dan, Jana!

Ma bejzi , bejzi , kaj pa smo mi ?
Neki bezvezni jebivetri – vprasaj Maco , ta ve !
Ce pa so nas le dali pod drobnogled , no , bomo pa spet Maco ponucali – tokrat za prico v nas prid . Pa bo punca se koristna !

Oh, Hubert, kakšen med imaš rad, povej, prosim ….. akacijev, cvetlični, kostanjev, daj, reci …………….
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Res je, meni je ta film padel v dušo in ne samo odnos do otroka, tudi vse ostalo je bilo v filmu neponovljivo. Tudi sam sem ga gledal vsaj 3x. Pa še ga bom!

Medo

Da vsakdo pristavi svoj loncek in osvetli problem s svojega gledisca je najvecji car tega foruma…. Na koncu je kot bi sestavljali mozaik.., vcasih se kaj manka, pa kaj…
Ce ne bilo punc na forumu, ne predstavljam si…., mi bi hitro svoje teme izcrpal, potem pa mrk? Vesolje brez zvezd, samo sateliti in meteoriti, ne bi slo… Enkrat bo tud na to temo treba kaj rec, se strinjas?
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Ja, ljuba Frucka, hudo se motiš. Nihče na tem forumu ni nesramen, le radoživi smo, veseli, zadovoljni, srečni ker smo skupa, ker kakšno skupno ukrešemo, nihče ni na nikogar jezen in besen in nihče nikogar od nikoder ne podi. In smo veseli, da smo tukaj, da smo se našli in da jih lahko tukaj v miru biskamo.
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marija sploh ni štos v okusu medu he he.. zadeva je v popku in če je zadeva v popku potem tak vseeno kakšen je med, ker je tisto pod medom tisto kar naredi vse medeno in tisti okus je……………….uf, da ne bom preveč…..

Medo

Pozdravljena Jana.
Jaz enako…, pa se mnogo drugega…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Sveda popolnoma sem s teboj in hvala, da si načel to temo saj sam vidiš da potegnila…

Še enkrat, odlično!

Medo

Ma, ljubi prijatelj, saj vem, da ni stvar v okusu, ampak jaz imam ……… imam…….. takooooooo velik ………. popek, da je le važno, kakšnega okusa je med, ker ga je treba spraviti iz popka ………… pa naprej…………
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Kdo smo, sva vceraj definirala. Meni je blazno vsec tista definicija…. Koga pa mislis, da iscejo, ce ne telebane? Izgleda pa, da ze dve zivalci na nas prezita? Ta drugo zivalco je Ira vprasala zakaj nas hodi opazovat, ce jo tako nerviramo… Po moje se vseeno malo izobrazuje v nasi univerzi zivljenja… , seveda le v obdobjih ko ne seksa…Zdaj sva spet na tistih sifrah, “ki jih samo bolni um lahko razume”… Kako mi samo ti zmeraj odpres srce?
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

He , he ….
Dva za isto boleznijo obolela uma pac …

btw – a pri vas postar zvoni dvakrat ?

Se opravicujem Marija, ko se kar tako vtikujem v intimne teme, vendar glede na dogovor, ko pridem na vrsto, zame pripravi kostanjevega…
Pozdrav,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Oh, ti duša draga, saj se nisi vtaknil v nobeno posebno intimo, saj imamo ve tukaj, na pladnju foruma !!! A kostanjevega, prav prijatelj, še podatek: kilo ali dve?
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Zivljenje uci, da je treba biti skromen, torej kilo! Auuuuuu. samo ce me zacne zob bolet? Ne, pri teb na popku in nize mine vsaka bolecina…… Takoj dobis enga lupcka s svezim Orbit apple okusom: CCCCCCmmmmOOOOOOOOkkkkk!
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

He he …Marija saj mu bo od dveh kil slabo (če bo hotel do popka po dveh kilah), kaj pa pol….

Medo

Bom kmal izgubil potrpljenje s tabo, ce bos taka… Najprej..a ti mene mal..rajcasssss..aaaaaaaaa..?, potem pa meglaaaaaaaaaaaaaaa…! Ves, da narajcani moski ne morejo kar tako okrog letat…, tud po forumu ne! A si marbit ti kaksna duhovna sadistka, al spet mal ladjico veter nosi. Le cakaj enkrat jo bos tud ti v forumski mlin prinesla, potem pa hihihihihihihi…..
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

hej eto me pepino moj..tuki sem.sem bla na soncku..sej ves opravki..pa to..pa zdravnik..pa trgovina..
Zdej mi pa ze s pecice disi…kosilo bo glih kar finito.Prides na kosilo??

lubija..si edini ,ki me pogresa..hihihi*+*

Okej, Pepi, bog polončkaj za tisti – skoraj oprijemljivi cmooookkkkk! Pa se zmeniva za en kilogram, če boš revež sploh prišel iz pooooooopppppkkaaaa. Po Perlino – hihihihihii! Ampak, da boš vedel, kje začeti – pri popku, tako je zdaj dogovorjeno!
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hubert, s Pepijem sva se dogovorila za eno kilo kostanjevega medu, en kilogram akacijevega mi pa še ostaja. In po pravici povedano…. se počutim nakako ……. medeno!!!??? Le zakaj???
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

In kje naj ubogi Jani začne…popek, mnjammmmm…jej jej….

Lep popoldan, pa noč…..

Jani

Ma ljudje , povejte vi meni , kako pa resite problem z muhami , pa cebelami , pa osami , zdaj se jih cele jate klatijo po hisi , nic ne pomaga proti njim ?!

New Report

Close