Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Življenje s človeškimi negativnimi entitetami – kako je v resnici

Življenje s človeškimi negativnimi entitetami – kako je v resnici

Skratka ne glede na vse, kako trpim, mi angeli pomagajo, včasih tako, da položijo roko na mojo ramo. Ko sem bila enkrat čisto obupana, ko sem skoraj izgubila vso vero, sem jih pa slišala na nek način – zato vem, da se izredno trudijo, da bi mi pomagali, četudi sploh ni videti tako.
Se, samo govoriti ne morejo, nimajo močne energije, ker so duhovi…. zato je to tako občutljiv svet ki ga lahko malo zaznaš, samo če si hipersenzbilen….
Zato sem tako razočarana nad ljudmi, ki tega daru nimajo. Ne morejo ne zaznavti, ne občutiti, ne videti…. pa tako bi radi in ne vem kaj še vse…. To je tako žalostno, ker ne morejo dojeti, kaj sploh delajo.

Avtorica, na tem forumu osebe, ki sodelujemo v raznih debatah zaznavamo drug drugega na neviden način. Razvijamo kognitivne sposobnosti in še več kot samo to. Vi kar nadaljujte s pisanjem, ker beremo vaše zanimive tekste…

drug drugega programiramo

Kako, če ni sposobno komunicirati, če ga ne vidim pred seboj, ampak nekje v vmesnem prostoru, samo energijo znajo črpati, samo svetlobo jemati in temo v zameno dajati bljaaak golazen.

Pred seboj včasih vidim druge duhove, ki seveda potem gredo, (ti nikoli niso pripeti name kot drek na čevelj – take so človeške entitete) – eni v pekel, drugi v nebesa, tudi to sem že videla – še vedno me mori prikazen enega duha, ampak ne zato, ker bi se ga bala, ampak zato, ker je bil nag, mlad fant, blond in njegov obraz je bil spačen v bolečini, tega sploh ne morem pozabiti – Zakaj je prišel do mene in zakaj ničesar ne morem storiti, zakaj jih ne morem slišati, da bi mu pomagala.)
[/quote]
Pomoje si zaradi vseh težav energijsko zaprta, drugače bi verjetno še bolj navalile nate vse možne duše, ki bi hotele kaj od tebe, tako pa odidejo naprej.

Kako kaj kaže potem s svetovanjem, si našla koga primernega?

To je satan, njegovo delo. Ne spodbujaj slabih energij.

To je satan, njegovo delo. Ne spodbujaj slabih energij.
[/quote]

Mene te stvari izredno zanimajo, zato pa avtorico ves čas spodbujam, naj kar zapisuje vse karkoli hoče. Ona zapisuje po navdihu, inspiraciji…

drug drugega programiramo


Pomoje si zaradi vseh težav energijsko zaprta, drugače bi verjetno še bolj navalile nate vse možne duše, ki bi hotele kaj od tebe, tako pa odidejo naprej.

Kako kaj kaže potem s svetovanjem, si našla koga primernega?
[/quote]

Problem je, ker ne vem komu lahko zaupam in kdo mi sploh lahko pomaga. Namreč imela sem grozno sanje, pred dnevi.

V sanjah sem videla enega moškega, ki je bil prijazen in dobra energija ga je obkrožala. Vstal je in okoli njega sem videla moder sijaj ali obroč. Rekel je, da nas bodo vse uničili. Tako se bojim zato teh temnih entitet, ki hočejo slabo dobrim.

Mene te stvari izredno zanimajo, zato pa avtorico ves čas spodbujam, naj kar zapisuje vse karkoli hoče. Ona zapisuje po navdihu, inspiraciji…
[/quote]
Pelje te v temo. Zakaj te pa zanimajo takšne stvari, pa ne vem. Očitno nekaj iščeš, ker ti manjka.


Pelje te v temo. Zakaj te pa zanimajo takšne stvari, pa ne vem. Očitno nekaj iščeš, ker ti manjka.
[/quote]
Nič ne išče, shizofrenik je. In zanimivo, da jih je na tem forumu kar nekaj, očitno se tu počutijo skriti “pred komunisti in psihiatri” in mirno butajo ven svoje psihoze..


Pelje te v temo. Zakaj te pa zanimajo takšne stvari, pa ne vem. Očitno nekaj iščeš, ker ti manjka.
[/quote]

Ja, to je pa res, da sem večni iskalec tistega česar ni.

drug drugega programiramo


Nič ne išče, shizofrenik je. In zanimivo, da jih je na tem forumu kar nekaj, očitno se tu počutijo skriti “pred komunisti in psihiatri” in mirno butajo ven svoje psihoze..
[/quote]

Luba duša, ti bom še kakšno prečudovito fantazijo pričaral pred oči, karkoli si želiš v virtuali tej dobiš.

drug drugega programiramo

Ja, to je pa res, da sem večni iskalec tistega česar ni.
[/quote]

Namesto, da bi se z vsem svojim življenjem oklepal tistega, kar je vidno, že odkrito. Zapravljaš svoj čas.

Namesto, da bi se z vsem svojim življenjem oklepal tistega, kar je vidno, že odkrito. Zapravljaš svoj čas.
[/quote]
Pa še ti bod čoknjena bolj kot on, če si ne more pomagat, bolezen pa zanika kot vsak tak in beži pred sovražniki komunisti, ki ga hočejo naredit norega, psihiatri jim pa pomagajo. Mislim, kot da si včeraj rojena in se nisi imela kje izobrazit in kaj videt.

Namesto, da bi se z vsem svojim življenjem oklepal tistega, kar je vidno, že odkrito. Zapravljaš svoj čas.
[/quote]

Goldfish, kaj pa recimo meniš o pravljični zvezdici?
Mogoče se ona nekje v tebi skriva pa ti tega ne veš. In sposobnost te zvezdice je neskončna, da te popelje v resnični pravljični svet.

drug drugega programiramo

Goldfish, kaj pa recimo meniš o pravljični zvezdici?
Mogoče se ona nekje v tebi skriva pa ti tega ne veš. In sposobnost te zvezdice je neskončna, da te popelje v resnični pravljični svet.
[/quote]
Daj vseh nekaj sto vzdevkov navedi, ki jih uporabljaš tu, če si zmožen bit pošten enkrat v življenju, ne?

Lahko bi, ker shizofreniki si čisto vsako svoje početje zapomnite do podrobnosti, le ne vidite v njih nič narobe, ne xrobe?


Daj vseh nekaj sto vzdevkov navedi, ki jih uporabljaš tu, če si zmožen bit pošten enkrat v življenju, ne?
[/quote]

Neregistrirane nicke si lahko med sabo tudi izposojamo.

drug drugega programiramo

A veš, predstavljaj si da komuniciraš z vrhunskim mojstrom psihoterapevtike. Daj si duška.

drug drugega programiramo


Pa še ti bod čoknjena bolj kot on, če si ne more pomagat, bolezen pa zanika kot vsak tak in beži pred sovražniki komunisti, ki ga hočejo naredit norega, psihiatri jim pa pomagajo. Mislim, kot da si včeraj rojena in se nisi imela kje izobrazit in kaj videt.
[/quote]

Če bi bral draga Jančarja, bi vedel da so komunisti zapirali zdrave v norišnico, rezali napačno nogo. Vse v stilu grozljivke žage, pardon srp in kladivo pritegnil in potolci, že od kočevskega roga dalje, pa tudi prej. Ne rabijo pravih norcev.

Če bi bral draga Jančarja, bi vedel da so komunisti zapirali zdrave v norišnico, rezali napačno nogo. Vse v stilu grozljivke žage, pardon srp in kladivo pritegnil in potolci, že od kočevskega roga dalje, pa tudi prej. Ne rabijo pravih norcev.
[/quote]
Itak, še danes je tako, ne veš tega?, boj se jih…..jaoooo


Itak, še danes je tako, ne veš tega?, boj se jih…..jaoooo
[/quote]

aaaaaa
ti si pol ta norec, k se je čez čele begne drl, da so policijo poklical, k so mislil da se je alarm sprožil. Sem na sosednjem oddelku… Moj sosed.

aaaaaa
ti si pol ta norec, k se je čez čele begne drl, da so policijo poklical, k so mislil da se je alarm sprožil. Sem na sosednjem oddelku… Moj sosed.
[/quote]
Ne, to bi pa na monu lahko vedel, jaz sem bil in sem še vedno udbovc. To ne ve le tist sovaščan shizofrenik, ki sem ga večkrt na psihiatrijo spravil, nazadnje na satlno zdravljenje, ampak tudi ostali, ker se vidi po tem, da se z domačini malo družim, v bistvu me sploh malo kdaj vidijo.😁 Aja, nekateri pa vedo celo to, da sem tudi mafijaš.😅


Ne, to bi pa na monu lahko vedel, jaz sem bil in sem še vedno udbovc. To ne ve le tist sovaščan shizofrenik, ki sem ga večkrt na psihiatrijo spravil, nazadnje na satlno zdravljenje, ampak tudi ostali, ker se vidi po tem, da se z domačini malo družim, v bistvu me sploh malo kdaj vidijo.😁 Aja, nekateri pa vedo celo to, da sem tudi mafijaš.😅
[/quote]

U pisuka a pol si pa res shizofrenik. Enkrat seje treba komunistov bat, pol si pa že kr komunist. Kej takega.

U pisuka a pol si pa res shizofrenik. Enkrat seje treba komunistov bat, pol si pa že kr komunist. Kej takega.
[/quote]
Tebi pa branje dela hude preglavice in nepremostljive težave? Probam risat zate?…pa to ne moreš verjet, če ne pokaže da je zgolj čoknjeno, pa pokaže še, da ne razume niti ene napisane besede….jaooooo😅


Ne, to bi pa na monu lahko vedel, jaz sem bil in sem še vedno udbovc. To ne ve le tist sovaščan shizofrenik, ki sem ga večkrt na psihiatrijo spravil, nazadnje na satlno zdravljenje, ampak tudi ostali, ker se vidi po tem, da se z domačini malo družim, v bistvu me sploh malo kdaj vidijo.😁 Aja, nekateri pa vedo celo to, da sem tudi mafijaš.😅
[/quote]

Neskončno me zanima ta sovaščan shizofrenik, ki ne da miru tvoji duši.

drug drugega programiramo

Neskončno me zanima ta sovaščan shizofrenik, ki ne da miru tvoji duši.
[/quote]

Spet zmanjkal zdravil da serjes po vseh temah?

New Report

Close