Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Življenje s človeškimi negativnimi entitetami – kako je v resnici

Življenje s človeškimi negativnimi entitetami – kako je v resnici

Problem je, ker ne vem komu lahko zaupam in kdo mi sploh lahko pomaga. Namreč imela sem grozno sanje, pred dnevi.

V sanjah sem videla enega moškega, ki je bil prijazen in dobra energija ga je obkrožala. Vstal je in okoli njega sem videla moder sijaj ali obroč. Rekel je, da nas bodo vse uničili. Tako se bojim zato teh temnih entitet, ki hočejo slabo dobrim.
[/quote]
Ma ne moreš sanj vedno jemat tako dobesedno, niso ravno nek zanesljiv posrednik sporočil, saj gre pogosto za predelovanje čustev ali nekih težav, ki nas pestijo.
Ponavadi se odvijajo v metaforah, ki jih je potem treba (znat) interpretirat.

Poglej si, koga od svetovalcev najbolj “začutiš”, in bi moralo bit v redu. Mislim, da tu gor ni bil naštet/predlagan noben “negativec”.

Spet zmanjkal zdravil da serjes po vseh temah?
[/quote]

Kdo je pa tebe kaj vprašal. Pogovarjam se z viharnim. Zanima me njegov hud oseben problem.

drug drugega programiramo

Kdo je pa tebe kaj vprašal. Pogovarjam se z viharnim. Zanima me njegov hud oseben problem.
[/quote]
Resno in zelo hudo si duševno moten, na celem forumu si, tudi cele noči, ne le dneve, tega ti ne pove le viharni, ampak vsi.


Resno in zelo hudo si duševno moten, na celem forumu si, tudi cele noči, ne le dneve, tega ti ne pove le viharni, ampak vsi.
[/quote]

Hvala vam za vaše dragoceno mnenje. Res je skrajni čas da grem nazaj v svoj komandni prostor. Čez nekaj ur se pa spet vidimo in slišimo. Nedelja je. Tale naša forumska virtuala je neskončno zanimiva in predstavljati si jo moramo kot realnost. Kot realistična fantazija.

Zdaj pa res lahko noč tebi⭐ in tudi avtorici⭐.

drug drugega programiramo

Kakšne sanje. Ničesar se ne spomnim razen kričanja. Ničesar. Grozljivo. Sanj se pač nikoli ne spomnim.

Dejansko sedaj vem, kaj so. So samo lopovi, ki so prišli krast moje teorije in moje razmišljanje IN MOJE ZNANJE, KER TOLIKO VEM. SAMO TO IN NIČ DRUGEGA.

Vedno, ko kaj novega povem, samo to čakajo. Prišli so krast znanje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Imam opravka z duhovi in vesoljci in ne vem kaj še vse – ampak tako debilnih in retardiranih osebkov, kot so ljudje, ki ti pridejo krast znanje iz knjige, ki jo lahko prebere vsak – s tako debilnimi ljudmi, pa res do sedaj še nikoli nisem imela opravka.

Hvala psihiatri res. Vzamem ta prekleti Risperdal in postane mi slabo. Vedno. Potem pa, čez par dni. Zjutraj totalna vrtoglavica, da sploh hoditi na moreš. Slabost,da ti gre kar na bruhanje. Če vsaneš sredi noči, ti v hipu postane tako slabo, da se sesuješ, greš nekam, pa padeš. Padeš lahko tudi zaradi vrtoglavice. Potem so me začela boleti še ledvica in ustnica mi je začela trzati, ter neko čudno slabost čutiš v mišicah. Glavobol, hujši kot če bi cel dan pil en dan prej. Še po mačku ni takega glavobola, kot po teh tabletih.

Učinka pa seveda popolnoma nobenega. Nula. Ne slišim glasov in jih nikoli nisem in ni mi jasno zakaj bi jedla ta zdravila? Mogoče zato, ker se počutiš tako kot če imaš mačka.

Nikoli ne spijem toliko alkihola, da bi imela takega mačka, kot ga ti tableti povzročijo. Nikoili.

Sedaj sem pa prepričana, da je res pshiatrija samo za uničevanje človeka. Telesa in psihe. Če si bolan, itak ne bodo vedeli od kje so ti simptomi. Če pa si zdrav, te bodo pa uničili.

Greš tja, da bi dobil pomoč,…. hočeš pomoč, dobiš pa kaj. Vrtglavico,slabost, bolečine, zadetost kot bi bil pijan, omrtvičenost….

Ko ti en zabode nož v hrbet, ga morajo nujno ovčke vse posnemati.

Prekleta usoda. Prekleta usoda.

Bipolarna ali depresija?

Če hočeš priti k sebi brez kemije, moraš nehati razmišljati o tem, da so drugi krivi in iskati izgovore.
Kdo in kaj si razišči in se s tem pomiri.

Bipolarna ali depresija?

Če hočeš priti k sebi brez kemije, moraš nehati razmišljati o tem, da so drugi krivi in iskati izgovore.
Kdo in kaj si razišči in se s tem pomiri.
[/quote]

Kva bi dala, da ne bi več čutila teh ciganskih entitet, kva bi dala… .Še celo sem pripravljena uničiti, slabo mi je, na bruhanje mi gre, vrti se mi…. NI da ni. Entiete pa režejo v živo mojo dušo…. Grozaaaaa.

Tema je neverjetno zanimiva. Avtorica, ali pa kdo drug vi kar nadaljujte…

drug drugega programiramo

Sej ni o čemur pisati. V moji duši živi entieta, ki me žre 24 ur na dan. 24 ur na da ne morem ničesar zaznati razen nje. Ničesar. Um je blokiran, čustva so blokirana, zaznava je popolnoma blokirana – popolnomna vse kar lahko zaznavam je ta entieta.
Tako si predstavljam življenje v peklu.
24 ur na dan me vleče v to črno entiteto. Popolnoma nič drugega ni.

totalni dolgčas, totalni šid.

1000 krat boljše bi bilo, če bi bila na drogah, zadeta od drog, da bi mi domišljija delala in fantazija in da bi imela vizije in ne vem kaj še vse. To sploh ni slaba varianta.

To, kar se pa meni dogaja, je pa kontra. Čista tema, nič misli, nič uma, nič čustev, nič od nič. Le čista črna tema in v tej temi črna senca, v katero te dobesedno vleče vanjo, kot magnet.

To je popolnoma vse, zato popolnoma ničesar drugega ni mogoče kot depresija.

To je najbolj bedna stvar in grozljiva, ki se lahko zgodi človeku.

Tabletki te pa naredijo pijanega, to je pa tudi vse…. in mal te zanaša od vrtoglavice, pa slabo ti je, na bruhanje te sila, glava te boli,…. To je pa tudi vse.

Tudi mal ne vplivajo na stanje v katerem sem. Tudi malo ne.

Skratka bolj bedna stvar od te, na tem svetu ne obstaja.

Če si kdo to želi, kar se meni dogaja, je nor.

To je najbolj bedna stvar, ki se lahko živemu človeku zgodi.

Da se ena črna senca naseli vate in te kot magnet vleče vanje in drugega ne moreš zaznavati. Vedno ena in ista senca. 24 ur na dan isto duševno stanje v bistvu sranje.

Risperdal je droga.Nevrolepticna droga.
To je edino, kar imajo psihiatri na razpolago, ko se ukvarjajo z raznovrstnimi psihozami. Ne pomeni vsaka psihoza glasov. Vesoljci in duhovi in entitete so kar dovolj.
http://psihiater-leser.com/dusevne_motnje/blodnjava_motnja/
Stranski učinki te droge so slabi: apatija, omotica, depresija.

Hvala za link, sem na hitrico malo prebral. Veste, vsi znamo drug drugemu krasno prati možgane, na neviden način. Recimo jaz to počnem kar s pisanjem svojih tekstov. Temu lahko rečem tudi psihološko zdravljenje. Za psihološko zdravljenje ni potrebno uporabljati zdravil, ampak je potrebno uporabljati INTELIGENCO.

drug drugega programiramo

Avtorica, ali pa kdo drug, kar nadaljujte…
Neskončno me zanima, kako se bo razvijala debata…

drug drugega programiramo

Stranski učinki te droge, ki jo jem so – vrtoglavica, slabost, siljenje na bruhanje, če ponoči na hitro vstaneš padeš skupaj, ker ti na hitro postane slabo in se sesuješ, dobesedno, bolečine v ledvicah, trzajoče ustnice, motnja ravnotežja – porušeno ravnotežje – zanaša te, motnje govora, jezik se ti zapleta.
Tega prej nikoli ni bilo, ker nikoli nisem jedla takih tablet. Moji problemi pa niso od danes. Če je to trajna okvara malih možganov, centra za ravnotežje, potem te tableti dobesedno spremenijo v fizičnega invalida. Vsakega bi, ki bi jih jedel, če bi imel take stranske učinke.

Veliko starih ljudi zaradi stranskih učinkov pade, če ne zaradi vrtoglavice, pa slabosti, ki pride znenade in te zruši. 2 milijardi sta šli samo za odškodnine, ker niso bili navedeni vsi stranski učinki, povzroča namreč tudi infarkt, ne samo padcev, pa rast prsi.

Seveda moram pa poudariti, da učinka ni popolnoma nobenega. Nič od nič. Še vedno čutim kar čutim. NULA. Če bi bila nora, bi bil mogoče celo efekt… tako so pa samo stranski učinki, nič drugega.

KDO PA MA PSIHOZO? Jest izljučno motnjo zaznavanja! Medijstvo. To, da čutim ljudi na daljavo, ko me opravljajo in govorijo o meni. Če pa močno mislijo name, pa preberem celo kakšno misel ali dve.

Seveda tako je bilo preden so se name spravile te črne človeške zajedalske preklete sence.

KDO PA MA PSIHOZO? Jest izljučno motnjo zaznavanja! Medijstvo. To, da čutim ljudi na daljavo, ko me opravljajo in govorijo o meni. Če pa močno mislijo name, pa preberem celo kakšno misel ali dve.

Seveda tako je bilo preden so se name spravile te črne človeške zajedalske preklete sence.
[/quote]

NE SMEŠ IZSTOPATI. NE NE SMEEEEŠ. NE SMEŠ BITI NIČ POSEBENGA. NE NEEEEE SMEŠ. Moraš biti kot vsi ostali, skrit v povprečju. Ne smeš imeti nobenega daru, nič ne smeš vedetiin videti, brez neke črne človeške sence…. NIČČČČ.

Danes sem videla, zaznala enga sorodnika. Če je tale zapis razlog, bo že vedel.

Stranski učinki te droge, ki jo jem so – vrtoglavica, slabost, siljenje na bruhanje, če ponoči na hitro vstaneš padeš skupaj, ker ti na hitro postane slabo in se sesuješ, dobesedno, bolečine v ledvicah, trzajoče ustnice, motnja ravnotežja – porušeno ravnotežje – zanaša te, motnje govora, jezik se ti zapleta.
Tega prej nikoli ni bilo, ker nikoli nisem jedla takih tablet. Moji problemi pa niso od danes. Če je to trajna okvara malih možganov, centra za ravnotežje, potem te tableti dobesedno spremenijo v fizičnega invalida. Vsakega bi, ki bi jih jedel, če bi imel take stranske učinke.

Veliko starih ljudi zaradi stranskih učinkov pade, če ne zaradi vrtoglavice, pa slabosti, ki pride znenade in te zruši. 2 milijardi sta šli samo za odškodnine, ker niso bili navedeni vsi stranski učinki, povzroča namreč tudi infarkt, ne samo padcev, pa rast prsi.

Seveda moram pa poudariti, da učinka ni popolnoma nobenega. Nič od nič. Še vedno čutim kar čutim. NULA. Če bi bila nora, bi bil mogoče celo efekt… tako so pa samo stranski učinki, nič drugega.
[/quote]

Kako oz zakaj si to dobila?
To dajejo Alzheimerjevi demenci, shiuofreniji ali bipolarni motnji!
Koliko let pa imaš in čemu to jemlješ?
Da se ti zmeša v glavi in scvreš ledvice? Kar je končna postaja tega zla, ki ga dajejo starčkom z dememco, jo imeli ali ne.
Po tem sranju postaneš tako agresiven, da te vtaknejo le še na zaprti oddelek, ker si nevaren drugim.
Da o drugih stranskih učinkih ne govorim, kar vem pa je iz izkušenj pri delu s temi bolniki.

Še to: na vseh teh antipsihotikih jasno piše, da se jih NE SME JEMATI DLJE OD 4 TEDNOV! NE SME!
Kaj se grejo ti dohtarji,bodo večino ljudi znoreli?
Ne le stare, za katere se nihče ne briga, temveč vedno mlajše!
Legalni džankiji, ki jih proizvajajo zdravniki! Fuuuuuuuuj naše zdravstvo in zdravniki MORILCI!

Kako oz zakaj si to dobila?
To dajejo Alzheimerjevi demenci, shiuofreniji ali bipolarni motnji!
Koliko let pa imaš in čemu to jemlješ?
Da se ti zmeša v glavi in scvreš ledvice? Kar je končna postaja tega zla, ki ga dajejo starčkom z dememco, jo imeli ali ne.
Po tem sranju postaneš tako agresiven, da te vtaknejo le še na zaprti oddelek, ker si nevaren drugim.
Da o drugih stranskih učinkih ne govorim, kar vem pa je iz izkušenj pri delu s temi bolniki.

Še to: na vseh teh antipsihotikih jasno piše, da se jih NE SME JEMATI DLJE OD 4 TEDNOV! NE SME!
Kaj se grejo ti dohtarji,bodo večino ljudi znoreli?
Ne le stare, za katere se nihče ne briga, temveč vedno mlajše!
Legalni džankiji, ki jih proizvajajo zdravniki! Fuuuuuuuuj naše zdravstvo in zdravniki MORILCI!
[/quote]

Ne, to ne bo držalo. Nevroleptiki ne povzročajo agresivnosti, pač pa motnje v pritisku, motnje v metabolizmu ( debelost in diabetes), gibalne motnje ( parkinsonizem, tardivna distonija, akatizija, diskinezija) možganske spremembe ( širjenje ventriklov in krčenje možganovine) in duševne spremembe ( apatijo, pomanjkanje volje, občutkov,, sposobnosti užitka) in upad Iq.
Tudi nikjer v navodilih ne piše; ” samo 4 tedne”, pač pa “naj bi se” , po potrebi, jemali doživljenjsko .

Ne, to ne bo držalo. Nevroleptiki ne povzročajo agresivnosti, pač pa motnje v pritisku, motnje v metabolizmu ( debelost in diabetes), gibalne motnje ( parkinsonizem, tardivna distonija, akatizija, diskinezija) možganske spremembe ( širjenje ventriklov in krčenje možganovine) in duševne spremembe ( apatijo, pomanjkanje volje, občutkov,, sposobnosti užitka) in upad Iq.
Tudi nikjer v navodilih ne piše; ” samo 4 tedne”, pač pa “naj bi se” , po potrebi, jemali doživljenjsko .
[/quote]

Nimaš izkušenj.
Čim daljša je odtegnitev, nekaj ur, ja že uro, dve ali doza premajhna, pride do agresivnosti.
Doživljam dnevno, pri različnih ljudeh, npr., da prespi, ne vzame ob uri, vem že na pamet, kaj je in zakaj gre.

V navodilih pa točno piše kako je z jemanjem. Poglej navodila na splet.
In ne le pri navedenem.
S tem se farmacija zavaruje v primeru težav, tožb itd. Kar da jasno vedeti o razsutju tako fizičnega, kot umskega stanja človeka po zelo kratkem času, ter h7de zasvojenosti, ki se kaže še po letu dni čistosti.
Kar zdravniki pojasnijo, da “se je bolezen vrnila”!
Nimajo pojma o ponovitvi odtegnitvenega stanja odvisnosti.
Tako hudi narkomani so to. Smrt zaradi odtegnitve nastopi v treh tednih, ne glede, da ima drug AP. Skurijo se možgani in pride do odpovedi ledvic.

Ne, to ne bo držalo. Nevroleptiki ne povzročajo agresivnosti, pač pa motnje v pritisku, motnje v metabolizmu ( debelost in diabetes), gibalne motnje ( parkinsonizem, tardivna distonija, akatizija, diskinezija) možganske spremembe ( širjenje ventriklov in krčenje možganovine) in duševne spremembe ( apatijo, pomanjkanje volje, občutkov,, sposobnosti užitka) in upad Iq.
Tudi nikjer v navodilih ne piše; ” samo 4 tedne”, pač pa “naj bi se” , po potrebi, jemali doživljenjsko .
[/quote]

Krčenje možganovine? A zato mi je vedno ful slabo in me sili na bruhanje, ko to vzamem? Namreč, pri poškodbah možganov je tipični znak slabost in siljenje na bruhanje, ker je to kao obrambni mehanizem, tako sem namreč tu prebrala, ker se možgani drugače braniti ne morejo.

Če je to res, potem je to res grozljivo. Potem ti dobesedno uničujejo možgane. Če je to res.

New Report

Close