Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Življenje s človeškimi negativnimi entitetami – kako je v resnici

Življenje s človeškimi negativnimi entitetami – kako je v resnici

Avtorica, vse čestitke za odlično vodenje teme, res ste si zaslužili doktorat, ampak ker vam tega ne moram dati, vam pošiljam en novoleten poljubček💋.
Seveda lahko pa svojo temo še nadaljujete…

drug drugega programiramo

OMG!
Po teh tabletkah imam take simptome kot pri kapi? A zato vrtoglavica, slabost, siljenje na bruhanje, potem pa motnje ravnotežje, glavobol, motna slika in občutek, kot da si pijan? WTF?

Sedaj se pa res bojim psihiatrov.

Če se pojavi kap v malih možganih in možganskem deblu, (torej v zatilju in nekoliko dlje proti hrbtenjači, na fotografiji belo in temno rumeno), so znaki zanju slednji: vrtoglavica, bruhanje, slabost, dvojna slika, motnje požiranja.

https://stari.rtvslo.si/zdravje/novice/ko-pride-mozganska-kap-do-ohromelosti-stejejo-minute-kako-jo-prepoznati/392579

OMG!
Po teh tabletkah imam take simptome kot pri kapi? A zato vrtoglavica, slabost, siljenje na bruhanje, potem pa motnje ravnotežje, glavobol, motna slika in občutek, kot da si pijan? WTF?

Sedaj se pa res bojim psihiatrov.

Če se pojavi kap v malih možganih in možganskem deblu, (torej v zatilju in nekoliko dlje proti hrbtenjači, na fotografiji belo in temno rumeno), so znaki zanju slednji: vrtoglavica, bruhanje, slabost, dvojna slika, motnje požiranja.

https://stari.rtvslo.si/zdravje/novice/ko-pride-mozganska-kap-do-ohromelosti-stejejo-minute-kako-jo-prepoznati/392579
[/quote]

Saj sem že napisal, da je v osnovi pacient tisti, ki zdravi psihiatra in ne obratno. 🙂

drug drugega programiramo

Zakaj misliš, da imaš več znanja kot jaz? Odprla si vrata v preteklo življenje in zdaj misliš, da bodo tablete pomagale. No ja, toliko kot otopitev problemov v šnopsu. Sčasoma se problemi naučijo plavati. Odpri vrata v luknjo reinkarnacije in razumi, da imaš rabljeno dušo. Duša hoče z novim telesom razkriti morilce bivšega telesa. Zbežati ne moreš pred sabo nikdar. Jaz sem bila v prejšnjem življenju cipa in takoj sem našla hišo v Milanu, kjer so me zadavili.


Nič ne išče, shizofrenik je. In zanimivo, da jih je na tem forumu kar nekaj, očitno se tu počutijo skriti “pred komunisti in psihiatri” in mirno butajo ven svoje psihoze..
[/quote]

Je hudo, ker imajo drugi trde in niso v prisilnem celibatu?

Zakaj misliš, da imaš več znanja kot jaz? Odprla si vrata v preteklo življenje in zdaj misliš, da bodo tablete pomagale. No ja, toliko kot otopitev problemov v šnopsu. Sčasoma se problemi naučijo plavati. Odpri vrata v luknjo reinkarnacije in razumi, da imaš rabljeno dušo. Duša hoče z novim telesom razkriti morilce bivšega telesa. Zbežati ne moreš pred sabo nikdar. Jaz sem bila v prejšnjem življenju cipa in takoj sem našla hišo v Milanu, kjer so me zadavili.
[/quote]

Pa zdaj, kaj si?

Po narodnost Rusinja, po poklic Ukrajinka.

Zakaj misliš, da imaš več znanja kot jaz? Odprla si vrata v preteklo življenje in zdaj misliš, da bodo tablete pomagale. No ja, toliko kot otopitev problemov v šnopsu. Sčasoma se problemi naučijo plavati. Odpri vrata v luknjo reinkarnacije in razumi, da imaš rabljeno dušo. Duša hoče z novim telesom razkriti morilce bivšega telesa. Zbežati ne moreš pred sabo nikdar. Jaz sem bila v prejšnjem življenju cipa in takoj sem našla hišo v Milanu, kjer so me zadavili.
[/quote]

Res je, točno toliko kot otopitev problemov v alkoholu. Kako to misliš, naučijo plavati? Zaenkrat so čisto trdo zasidrani v svoji skrajno negativni temni energiji, v katero me vlečejo. Včasih hodim po mestu in gledam ljudi. Načrtno. In potem jih primerjam z ljudmi, ki jih čutim. In potem mi ni jasno, kako so se lahko najbolj težki, negativni ljudje spravili name. V celem mestu ni slabših ljudi. Enostavno jih ni. Iz tega razloga sem prišla do sklepa, da so to lahko samo in le kriminalci.

In kako lahko odprem vrata v luknjo reinkarnacije? Kaj priporočaš? Se to lahko pozdravi? Prekine povezavo s temi ta temnimi? S temi gnusi res nočem živeti, ker jih premočno čutim, ker me 24 ur na da vleče v temo, s tem pa v depresijo. Prav dobesedno me vleče v to njihovo temo. Ta njihova tema je pa, o groza kaj tako gnilega človek težko doživi na tem svetu.

Se še nisi naveličala? Igraš žrtev in tako stanje ti odgovarja. Še v novo leto vlečeš svoj drek. Ti že paše. Nč nisi prisiljena.

Se še nisi naveličala? Igraš žrtev in tako stanje ti odgovarja. Še v novo leto vlečeš svoj drek. Ti že paše. Nč nisi prisiljena.
[/quote]

In ti si kdo? Dr. Sužnjelastnik duš? Jasnovidec, medij? Ali navaden tepec? V realnosti sem to prisiljena čutiti. Vse naredim, da ne bi, pa nič ne pomaga. Zvok je pa ključ. Ugotovila sem, da sledijo zvoku. Skoraj tako je, kot v Grozljivki Quiet place.
https://www.youtube.com/watch?v=p9wE8dyzEJE

In ti si kdo? Dr. Sužnjelastnik duš? Jasnovidec, medij? Ali navaden tepec? V realnosti sem to prisiljena čutiti. Vse naredim, da ne bi, pa nič ne pomaga. Zvok je pa ključ. Ugotovila sem, da sledijo zvoku. Skoraj tako je, kot v Grozljivki Quiet place.
https://www.youtube.com/watch?v=p9wE8dyzEJE
[/quote]

Seveda seveda, ti kar. Sej pravim, paše ti. Mal preveč filme gledaš. Ugasni Tv, začni se s športom ukvarjat, spremen prehrano in ti bo šlo na boljš. Tud v glavi, kjer maš totalno zmešnjavo. Tud v tej temi debatiraš z največjim zmešancem na forumu, v katerem vidiš sorodno dušo. In to ni Viharni.
Ker veš, da mam prou, ti moje mnenje ni všeč.

Avtorica, ali pa kdo drug, vi kar nadaljujte, vsi spremljamo tole vašo neskončno zanimivo temo. Ne pustite se zastraševati. Naj se igra nadaljuje…

drug drugega programiramo

Seveda seveda, ti kar. Sej pravim, paše ti. Mal preveč filme gledaš. Ugasni Tv, začni se s športom ukvarjat, spremen prehrano in ti bo šlo na boljš. Tud v glavi, kjer maš totalno zmešnjavo. Tud v tej temi debatiraš z največjim zmešancem na forumu, v katerem vidiš sorodno dušo. In to ni Viharni.
Ker veš, da mam prou, ti moje mnenje ni všeč.
[/quote]

Lej, name se ne bo ena stara parazitska vampirska spaka priključila, da bo živela preko mene, jaz pa ne, ker me je živo požrla – energetsko požrla. Da bo meni jemala energijo 24 ur na dan? Zlobna in žleht, hudobni. Celo življenje zlo delala drugim, zlo seje vse naokoli, od mene bo pa dobro jemala. “Na višje vibracije – seveda, samo rabiš nekoga, ki ima višje vibracije, da se nanj priključiš, da ga lahko žreš.

To je čisti vampirizem, čisti, kar se meni dogaja IN POPOLNOMA NIČ DRUGEGA. Par gnilega folka je odkrilo nekaj dobrega, vsaj bilo je včasih, SEDAJ PA NA JURIŠ- požret vse, kar je dobrega v človeku in pozitivnega. “

BORILA SE BOM DO ZADNJEGA PROTI TEMU – TEME ENERGETSKEMU VAMPIRIZMU. POPOLNI VAMPIRIZM. DO ZADNJEGA. Si bodo morali drugje najti energeskega suženjka, da jih bo energetsko futral.

JEST BOM PA V DEPRESIJI, ZARADI NJIHOVIH GNILIH MISLI IN GNILE ENERGIJE. NE NE BOM IN BORILA SE BOM DO ZADNJE, ZA PRAVICO! ZA PRAVICO.

Naj gredo v šole za energijo, naj si jo dvignejo, boli me kurrrrac. Da bo pa energijo tako dobila na lahek način, da jo enostavno ukradeš, tistemu, ki jo ne. Preklleti vampirizem hudičev.

Seveda seveda, ti kar. Sej pravim, paše ti. Mal preveč filme gledaš. Ugasni Tv, začni se s športom ukvarjat, spremen prehrano in ti bo šlo na boljš. Tud v glavi, kjer maš totalno zmešnjavo. Tud v tej temi debatiraš z največjim zmešancem na forumu, v katerem vidiš sorodno dušo. In to ni Viharni.
Ker veš, da mam prou, ti moje mnenje ni všeč.
[/quote]

Gospod tepec, seveda imate prav. Nihče kot tepec, ne more imeti prav, ker tepec to doživlja.

Borila se bom do zadnjega proti energetskemu vampirizmu!

To je zame prenizka raven, ne grem se tako nizko. Folk z gnilimi energijmi, gnilimi mislimi, dajanji…. in predvsem najbolj gnil pristop do človeka;eEnostavno se nanj nalimaš in začneš krast energijo. Dajaš svojo gnilobo in pričakovati, da bi drugi spreminjal tvojo gnilobo v svetlobo in pozitivno energijo. Samo idiottt prve klase bi pristal na tako kupčijo, zastonj.

Česa tako gnilega, ta svet še ni videl.

Naj folk ve, kako pokvarjen je ta svet. Od medija.

Gospod tepec, seveda imate prav. Nihče kot tepec, ne more imeti prav, ker tepec to doživlja.

Borila se bom do zadnjega proti energetskemu vampirizmu!

To je zame prenizka raven, ne grem se tako nizko. Folk z gnilimi energijmi, gnilimi mislimi, dajanji…. in predvsem najbolj gnil pristop do človeka;eEnostavno se nanj nalimaš in začneš krast energijo. Dajaš svojo gnilobo in pričakovati, da bi drugi spreminjal tvojo gnilobo v svetlobo in pozitivno energijo. Samo idiottt prve klase bi pristal na tako kupčijo, zastonj.

Česa tako gnilega, ta svet še ni videl.

Naj folk ve, kako pokvarjen je ta svet. Od medija.
[/quote]

Se ti ne zdi, da se sama sebi smiliš, da lahko antidepresive papcaš in noriš?
Vse prisesane entitete nam ne morejo nič, ko jih MI NOČEMO FUTRATI!
Ukini hudiča, pa še odvisnosti se znebi.

Ni pomemben denar, niso pomembne zlate palače, iščemo tisto nekaj več, kar nam je absolutno neznano.

drug drugega programiramo

Seveda obstajajo custveni vampirji, ki jemljejo drugim energijo, in to ni nic tako nenavadnega. Vendar jim ne smemo dovoliti dostopa, obstojajo obrambne tehnike ( v psihologiji) ki se joh da nauciti.
Poguglaj Mom, grey rocking ipd.
Ni treba, da gre to v paranormalo.


Nisi še nič šlo spat, to imaš taka zdravila, da imajo stranski učinek nespečnost?

Se ti ne zdi, da se sama sebi smiliš, da lahko antidepresive papcaš in noriš?
Vse prisesane entitete nam ne morejo nič, ko jih MI NOČEMO FUTRATI!
Ukini hudiča, pa še odvisnosti se znebi.
[/quote]

Istočasno je vse. Grem v hribe, pa se nekje na sredi v živo priključi name, naenkrat, doživim živčni zlom, ker je to tak enegetski gravž. Če tega ne doživiš, pač ne moreš vedeti.

To je čisti vampirizem. To te živega požrejo – energetsko in spremenijo v zombija. Čistega depresivnega zombija.

Istočasno je vse. Grem v hribe, pa se nekje na sredi v živo priključi name, naenkrat, doživim živčni zlom, ker je to tak enegetski gravž. Če tega ne doživiš, pač ne moreš vedeti.

To je čisti vampirizem. To te živega požrejo – energetsko in spremenijo v zombija. Čistega depresivnega zombija.
[/quote]
😅….za crknt.


Nisi še nič šlo spat, to imaš taka zdravila, da imajo stranski učinek nespečnost?
[/quote]

Moja naloga v tej temi je, da avtorici pomagam. Tema je njena in področje, ki ga ona odpira mi ni znano zato me pa izredno zanima. Avtorici pa lahko povem, da globoko v njenem srcu večno Sonce čiste sreče sije in to je čista resnica.

drug drugega programiramo


😅….za crknt.
[/quote]

Je slučajn to ista ženska, k vsake tolk tu v vsaki zdravstveni temi vidi njenga bivšega, k se z dohtarji dogovarja in ji predpisuje zdravila in kao škodi in …se niti ne spomnem, kaj vse si zmisli al je to druga ženska?

Moja naloga v tej temi je, da avtorici pomagam. Tema je njena in področje, ki ga ona odpira mi ni znano zato me pa izredno zanima. Avtorici pa lahko povem, da globoko v njenem srcu večno Sonce čiste sreče sije in to je čista resnica.
[/quote]
😅….jaooooo

Je slučajn to ista ženska, k vsake tolk tu v vsaki zdravstveni temi vidi njenga bivšega, k se z dohtarji dogovarja in ji predpisuje zdravila in kao škodi in …se niti ne spomnem, kaj vse si zmisli al je to druga ženska?
[/quote]
Ne vem, ker jih je enih par na monu hudo duševno motenih.


😅….za crknt.
[/quote]

Res je. Za crnit je. Živim v 2 svtovih naenkrat. Ampak to ni prvič. Ko se je tip ustrelil, sem tudi istočasno živela v dveh svetovih naenkrat in doživljala oba svetova naenkrat. To pač delajo mediji! Preplavljali sta se. Istočasno. Njegov svet je postal moj svet in obratno. Istočasno sem živela na 2 mestih.

To je paranormalno!

Samo nikoli si ne bi mislila, da se bo name tako gnil folk nalimal iz vzporednega sveta.

New Report

Close