Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Življenje s človeškimi negativnimi entitetami – kako je v resnici

Življenje s človeškimi negativnimi entitetami – kako je v resnici

Moja naloga v tej temi je, da avtorici pomagam. Tema je njena in področje, ki ga ona odpira mi ni znano zato me pa izredno zanima. Avtorici pa lahko povem, da globoko v njenem srcu večno Sonce čiste sreče sije in to je čista resnica.
[/quote]

Xrobe ta je ganc zate! Povabi jo na kavo. Bojo mel vsi tvoji mulitniki poln dela z njo. V Polju na zaprtem oddelku majo za vas najboljšo.

Res je. Za crnit je. Živim v 2 svtovih naenkrat. Ampak to ni prvič. Ko se je tip ustrelil, sem tudi istočasno živela v dveh svetovih naenkrat in doživljala oba svetova naenkrat. To pač delajo mediji! Preplavljali sta se. Istočasno. Njegov svet je postal moj svet in obratno. Istočasno sem živela na 2 mestih.

To je paranormalno!

Samo nikoli si ne bi mislila, da se bo name tako gnil folk nalimal iz vzporednega sveta.
[/quote]

Sej veš škaj pravjo: tist kar si, tist nase navlečeš.

Res je. Za crnit je. Živim v 2 svtovih naenkrat. Ampak to ni prvič. Ko se je tip ustrelil, sem tudi istočasno živela v dveh svetovih naenkrat in doživljala oba svetova naenkrat. To pač delajo mediji! Preplavljali sta se. Istočasno. Njegov svet je postal moj svet in obratno. Istočasno sem živela na 2 mestih.

To je paranormalno!

Samo nikoli si ne bi mislila, da se bo name tako gnil folk nalimal iz vzporednega sveta.
[/quote]

Očitno je nekdo podcenjeval moje paranormalne sposobnosti, ki jih je nešteto. Nimam nobenih problemov, dokler je folk na nivoju, s katerim delam.

Xrobe ta je ganc zate! Povabi jo na kavo. Bojo mel vsi tvoji mulitniki poln dela z njo. V Polju na zaprtem oddelku majo za vas najboljšo.
[/quote]

Ko mam jest tipa, to pa dogaja ja. Vidim kakšno njegovo bivšo (ampak spet samo, če intenzivno misli nanj), mam vizije. Ena se je tolk jokala zaradi njega, sem videla v viziji, da sem ga kar pustila. Pa videla sem jo kakšna je, čeprav jo sploh nisem poznala. Mi je povedal zgodbo, kako ga je hotela nazaj….

Pa še kaj drugega tudi dogaja ko mam tipa, samo mu ne povem niti besede… Bog ne daj.

Xrobe ta je ganc zate! Povabi jo na kavo. Bojo mel vsi tvoji mulitniki poln dela z njo. V Polju na zaprtem oddelku majo za vas najboljšo.
[/quote]

Hvala, trenutno pijem espresso kavico kar v dnevni sobi ob računalniku, berem na MONu razne zanimive teme, ki se odpirajo, ampak ne sodelujem v vseh. Me pa izredno zanima tale naša virtualna norišnica, kakšni neverjetni potenciali se skrivajo v naših postih ki jih pišemo. Na tak način drug drugega osveščamo, kar je izredno koristno in absolutno pozitivno. Se vam opravičujem, da sem malce pofilozofiral z vami. Zelo rad se pogovarjam z inteligentnimi ljudmi.

drug drugega programiramo

Istočasno je vse. Grem v hribe, pa se nekje na sredi v živo priključi name, naenkrat, doživim živčni zlom, ker je to tak enegetski gravž. Če tega ne doživiš, pač ne moreš vedeti.

To je čisti vampirizem. To te živega požrejo – energetsko in spremenijo v zombija. Čistega depresivnega zombija.
[/quote]

Nisi me prav prebrala.
Ukini ves gravž, vse spucaj s sebe in iz sebe, tudi vse, s čimer se bašeš. Samo odreži.
Najprej pa se nehaj sama sebi smilit! Amen.

Nisi me prav prebrala.
Ukini ves gravž, vse spucaj s sebe in iz sebe, tudi vse, s čimer se bašeš. Samo odreži.
Najprej pa se nehaj sama sebi smilit! Amen.
[/quote]

Itak. Sita vrana lačni ne verjame. Kdaj bi to že naredila, če bi bilo to tako lahko. Hipensibilnost je pač hipersenzibilnost. Nisem navajena na tako podtalno negativno sranje. Nikogar v okolici nimam, ki bi imel tako težke in negativne energije. Nikogar.

Živiš v okolju, kjer so povsod višje in boljše energije! Nate se je pa drek pripel, težak, da ne moreš verjeti, da kaj tega sploh obstaja na svetu. Odreži? Kdaj bi se že znebila dreka s čevljev, če bi se ga znala. Pač entitet z duše.

Itak. Sita vrana lačni ne verjame. Kdaj bi to že naredila, če bi bilo to tako lahko. Hipensibilnost je pač hipersenzibilnost. Nisem navajena na tako podtalno negativno sranje. Nikogar v okolici nimam, ki bi imel tako težke in negativne energije. Nikogar.

Živiš v okolju, kjer so povsod višje in boljše energije! Nate se je pa drek pripel, težak, da ne moreš verjeti, da kaj tega sploh obstaja na svetu. Odreži? Kdaj bi se že znebila dreka s čevljev, če bi se ga znala. Pač entitet z duše.
[/quote]

S tem ne morem in nočem živeti, ker moji duši dela tako neverjetno težo. Ni variante, da se s tem sprijaznim. Enostavno je ni.

Ni problema živeti z entitemi, ki so na tvoji energijski ravni ali višje! Ni problema. Živeti z nižjimi pa ni šanse, ker te vleče v negativnost 24 ur na dan. Sploh ne tako močnimi in tako negativnimi.

Ni variante. Grem do konca, da se tega znebim.

Itak. Sita vrana lačni ne verjame. Kdaj bi to že naredila, če bi bilo to tako lahko. Hipensibilnost je pač hipersenzibilnost. Nisem navajena na tako podtalno negativno sranje. Nikogar v okolici nimam, ki bi imel tako težke in negativne energije. Nikogar.

Živiš v okolju, kjer so povsod višje in boljše energije! Nate se je pa drek pripel, težak, da ne moreš verjeti, da kaj tega sploh obstaja na svetu. Odreži? Kdaj bi se že znebila dreka s čevljev, če bi se ga znala. Pač entitet z duše.
[/quote]

Nasrala si si drek, ki se imenuje AP. Zaradi česa že?
Zaradi sposobnosti dojemanja nekaterih stvari, ki j8h imaš bolj razvite, kot drugi. To je dar.
Ker sama sebi ne zaupaš in si ta dar dala potlačiti z zaviralcem in odstranjevalcem možgan AP.
Kaj ti je tega treba? Kaj?
Ajde, da slišim!

Da slišim tvoj jamr, kako se boš risperdala znebila. Skupaj s tistim, ki ti ga daje, tvojim dilerjem!
Pa brez jamra, kako si boga, de razumeva! Akcija!

Nasrala si si drek, ki se imenuje AP. Zaradi česa že?
Zaradi sposobnosti dojemanja nekaterih stvari, ki j8h imaš bolj razvite, kot drugi. To je dar.
Ker sama sebi ne zaupaš in si ta dar dala potlačiti z zaviralcem in odstranjevalcem možgan AP.
Kaj ti je tega treba? Kaj?
Ajde, da slišim!

Da slišim tvoj jamr, kako se boš risperdala znebila. Skupaj s tistim, ki ti ga daje, tvojim dilerjem!
Pa brez jamra, kako si boga, de razumeva! Akcija!
[/quote]

Sej ga ne upam več jest, ker slabost, vrtoglavica in siljenje na bruhanje, motnje ravnotežja, kot se je meni dogajalo zjutraj, so čisti znaki možganske kapi, malih možganov. Pač po domače povedano, odmiranja možganov.
Ne upam. Ampak bi najbrž ga, če bi seveda imelo kakršen koli efekt na te entitete, pa ga nima.

Avtorica te teme je enkraten primer kako ti droga skuri možgane. Ona si domišlja vse kar je kdaj v filmih videla. To temo bi mogu vsak najstnik prebrat da ve zakaj se izogibat mamilom.
Avtorica nikoli več ne bo normalna. Stran od mamil.


😅….jaooooo
[/quote]

Tvoj cilj je samo škodovati vsem okoli. Zato moraš biti na forumu. Lep dan je bil, drugi smo šli malo ven, se družili…

Res je. Za crnit je. Živim v 2 svtovih naenkrat. Ampak to ni prvič. Ko se je tip ustrelil, sem tudi istočasno živela v dveh svetovih naenkrat in doživljala oba svetova naenkrat. To pač delajo mediji! Preplavljali sta se. Istočasno. Njegov svet je postal moj svet in obratno. Istočasno sem živela na 2 mestih.

To je paranormalno!

Samo nikoli si ne bi mislila, da se bo name tako gnil folk nalimal iz vzporednega sveta.
[/quote]

Če si ga pa sama poklicala, situacije pa ne obvladaš več. Pred par desetimi leti je bilo tega samo za vzorec, zdaj pa polno. Zakaj? Ker ljudje kličejo nadnaravne stvari in potem nadnaravne stvari res pridejo. Črna entiteta je pripadnik Črne legije. Kar probaj s to pesmijo in videla boš, kako uživa.
https://www.youtube.com/watch?v=HUHq6q5n4as
Rešitev: Posmrtni ostanki morajo iti k svojcem.

Ja, če bi jo jedla. Nikoli nisem jemala drog. Še trave nisem kadila. AP sem poskusila, če bo mogoče bolje, pa ni.

Čeprav ne rečem, sanje so še bolj hude.

Nekje sem prebrala, da tisti, ki je bil živ zakopan 2 dni, ko je padla bomba – med 2. svetovno vojno in so ga šele po 2 dneh odkopali je postal najboljši jasnovidec v Nemčiji v preteklosti. Alois Irlmaier 1894 – 1959. Po tej simptomih mini kapi, kakšne sanje sem imela, bi tudi lahko kaj povedala, pa raje ne bom. Sem bila pa že na potovanju, tja čez, pa ne prvič, sej nisem bila prvič na robu življenja. Res pa redko.

Če si ga pa sama poklicala, situacije pa ne obvladaš več. Pred par desetimi leti je bilo tega samo za vzorec, zdaj pa polno. Zakaj? Ker ljudje kličejo nadnaravne stvari in potem nadnaravne stvari res pridejo. Črna entiteta je pripadnik Črne legije. Kar probaj s to pesmijo in videla boš, kako uživa.
https://www.youtube.com/watch?v=HUHq6q5n4as
Rešitev: Posmrtni ostanki morajo iti k svojcem.
[/quote]

Ne, duhovi so v redu. Človeške entitete so večje zlo, ker nosijo v sebi zelo močno energijo, take pa duhovi nimajo več (to reče tudi v filmu Just like heaven, res je tako). Zato so duhovi čisto kul in nimam problema z njimi, tudi ko kašnega vidim in ko ga vidim – to se zelo redko zgodi ampak se zgodi. Pride in gre. To ni problem.
Zlo so človeške entitete seveda samo, če imajo negativno in nižjo energijo, kot jo imaš sam oziroma pristopijo na tako primitiven način. To je nima nobene veze s čim drugim. To je čisti primitivizem. To se pa ena in ista prilima nate oziroma na tvoje energetsko polje in je nate prilimana dan in noč in te v živo žre. To je čisti primitivizem.

Sej ga ne upam več jest, ker slabost, vrtoglavica in siljenje na bruhanje, motnje ravnotežja, kot se je meni dogajalo zjutraj, so čisti znaki možganske kapi, malih možganov. Pač po domače povedano, odmiranja možganov.
Ne upam. Ampak bi najbrž ga, če bi seveda imelo kakršen koli efekt na te entitete, pa ga nima.
[/quote]

Kako si ga sploh dobila, Risperdal, ti ga je dohtar predpisal? Ter k9liko časa si ga jemala?

Kar se teh prilepljenih tiče, lahko povsem sama opraviš z njimi. Kot rečeno, kaj ti je tega treba? Ti je?
Na to še nisi odgovorila.

Kako si ga sploh dobila, Risperdal, ti ga je dohtar predpisal? Ter k9liko časa si ga jemala?

Kar se teh prilepljenih tiče, lahko povsem sama opraviš z njimi. Kot rečeno, kaj ti je tega treba? Ti je?
Na to še nisi odgovorila.
[/quote]

Nisem ga dolgo jemala. Nekaj dni vse skupaj. Pred kratkim sem ga dobila. Če bi ga jemala tako pogosto in v taki količini kot naj bi ga me danes najbrž sploh več ne bi bilo ali pa bi bila že invalid. Stvar, ki mi povzroča tako vrtoglavico, motnjo ravnotežja, slabost in siljenje na bruhanje in pijanost in trzanje v ustnici pa res ne upam več jest. Sem se pa prepričala, da res nima nobenega efekta na zaznavanje.

Oh. My. God.

Nisem ga dolgo jemala. Nekaj dni vse skupaj. Pred kratkim sem ga dobila. Če bi ga jemala tako pogosto in v taki količini kot naj bi ga me danes najbrž sploh več ne bi bilo ali pa bi bila že invalid. Stvar, ki mi povzroča tako vrtoglavico, motnjo ravnotežja, slabost in siljenje na bruhanje in pijanost in trzanje v ustnici pa res ne upam več jest. Sem se pa prepričala, da res nima nobenega efekta na zaznavanje.
[/quote]

Dobro zate, da si se ga znebila, ok.
Entiteto, kot jo ti imenuješ, si pa verjetno fasala, ker si bila preutrujena in zato šibka, dovzetna. Mogoče tudi preveč prijazna.
Zakaj si jo rabila? Kaj si spoznala skozi njo?
Bodi iskrena do sebe.
Če je čas, da je ne rabiš več, si zanjo naredila vse, potem se poslovi od nje. Spusti jo, naj gre, kamor ima iti. Ni več tvoj problem. V kolikor veš, da ni.
V tem primeru bo šla takoj, brez težav.
V kolikor jo pa ti sama zadržuješ, pa visi na tebi. Ali ti na njej?
Ko sem očistila sebe vseh svojih zamer, tudi do sebe, so vse moje entitete izginile.
Nobene ni več. Popolnoma svobodno diham in nikogar se več ne bojim.
Kadar pa naj bi se kaj vseeno nabralo, si skuham šentjanževkin čaj.
Spim kot dojenček, živim kot dojenček, brez zamer, svobodno.
Veš, kaj je moj moto? To res potrebujem?
Odgovor poznam. Ne! Česar ne potrebujem, ni primerno zame, naj gre.

Ravnokar berem, tu, članek o trepetliki. Mogoče ga prebereš tudi ti.
Bodi svobodna. Le ti sama sebe lahko osvobodiš. Živi brez slabe vesti, osvobodi se krivde.

Dobro zate, da si se ga znebila, ok.
Entiteto, kot jo ti imenuješ, si pa verjetno fasala, ker si bila preutrujena in zato šibka, dovzetna. Mogoče tudi preveč prijazna.
Zakaj si jo rabila? Kaj si spoznala skozi njo?
Bodi iskrena do sebe.
Če je čas, da je ne rabiš več, si zanjo naredila vse, potem se poslovi od nje. Spusti jo, naj gre, kamor ima iti. Ni več tvoj problem. V kolikor veš, da ni.
V tem primeru bo šla takoj, brez težav.
V kolikor jo pa ti sama zadržuješ, pa visi na tebi. Ali ti na njej?
Ko sem očistila sebe vseh svojih zamer, tudi do sebe, so vse moje entitete izginile.
Nobene ni več. Popolnoma svobodno diham in nikogar se več ne bojim.
Kadar pa naj bi se kaj vseeno nabralo, si skuham šentjanževkin čaj.
Spim kot dojenček, živim kot dojenček, brez zamer, svobodno.
Veš, kaj je moj moto? To res potrebujem?
Odgovor poznam. Ne! Česar ne potrebujem, ni primerno zame, naj gre.

Ravnokar berem, tu, članek o trepetliki. Mogoče ga prebereš tudi ti.
Bodi svobodna. Le ti sama sebe lahko osvobodiš. Živi brez slabe vesti, osvobodi se krivde.
[/quote]

Ko bi bilo to tako enostavno. To se čuti tako, kot da oseba je zraven tebe. To se konkretno čuti in ne glede na to kaj naredim, ne izgine.

Stvar pa sovražim zato, ker npr. vidim eno lepo sliko, npr. na telefonu (ali doživim kaj lepega). Pa takoj te entitete negativne dobijo na moči. Takoj sem plačana z energijsko temno gnojnico za vsako lepo stvar, ki jo naredim v življenju,to pride iz njih. Kot bi en vate vrgel kepo dreko za vsako lepo stvar, ki jo doživiš v življenju.

Slej ko prej, se boš uprl vsaki lepi stvari v življenju, ker nočeš smrdeti po dreku. To je pa isto. Vsaki in jaz se ji odpovem. Že dolgo se popolnoma vsemu odpovedujem.

Preden se mi je to zgodila, sem bila srečna. Sama s seboj in mojimi duhovi. Stalno sem nekje bila, se za nekaj zanimala, načrtovala, planirala, ni da ni.

Potem pa, čez noč – ne ti pa že ne boš srečna z duhovi…. neeee. Kot bi prišli iz samega pekla te mučiti sleherni dan.

Ko bi bilo to tako enostavno. To se čuti tako, kot da oseba je zraven tebe. To se konkretno čuti in ne glede na to kaj naredim, ne izgine.

Stvar pa sovražim zato, ker npr. vidim eno lepo sliko, npr. na telefonu (ali doživim kaj lepega). Pa takoj te entitete negativne dobijo na moči. Takoj sem plačana z energijsko temno gnojnico za vsako lepo stvar, ki jo naredim v življenju,to pride iz njih. Kot bi en vate vrgel kepo dreko za vsako lepo stvar, ki jo doživiš v življenju.

Slej ko prej, se boš uprl vsaki lepi stvari v življenju, ker nočeš smrdeti po dreku. To je pa isto. Vsaki in jaz se ji odpovem. Že dolgo se popolnoma vsemu odpovedujem.

Preden se mi je to zgodila, sem bila srečna. Sama s seboj in mojimi duhovi. Stalno sem nekje bila, se za nekaj zanimala, načrtovala, planirala, ni da ni.

Potem pa, čez noč – ne ti pa že ne boš srečna z duhovi…. neeee. Kot bi prišli iz samega pekla te mučiti sleherni dan.
[/quote]

Ne upaš si biti srečna, ker si navajena na lastno krivdo!
Od kod ti, od kdaj, kdo ti jo je vsadil?
Pobrskaj v otroštvo, prebrskaj vse, ki so ti bili najdražji, od mame, očeta, pa naprej.
Kaj se ti je zgodilo, da se ti je to obudilo v sedanjem času?
Je kdo od teh umrl? Čutiš do njega zamero in sebe kriviš za to?
Si se o tem pogovarjala s kom, ki te ne obsoja, mu zaupaš ali si sama v tem?
Koliko pri vsem tem sebe kriviš in za kaj?
Temu pridi do dna. Tu tiči tvoj oklep. Sama si si ga nadela in sama si ga snameš, kadarkoli želiš.
Samo tej vsajeni krivdi iz otroštva moraš priti do dna.
Veš, da je bila to zloraba in da otrok ne more biti kriv za dejanja odraslih!
Kakšna zloraba, zlorabe, so se ti zgodile takrat in kaj se je zgodilo sedaj?
S tem moraš predelati.
Če ne zmoreš sama, si moraš najti nekoga, ki ti bo v pomoč.
Tako se rešiš te neslage in svobodno zaživiš.

Ne upaš si biti srečna, ker si navajena na lastno krivdo!
Od kod ti, od kdaj, kdo ti jo je vsadil?
Pobrskaj v otroštvo, prebrskaj vse, ki so ti bili najdražji, od mame, očeta, pa naprej.
Kaj se ti je zgodilo, da se ti je to obudilo v sedanjem času?
Je kdo od teh umrl? Čutiš do njega zamero in sebe kriviš za to?
Si se o tem pogovarjala s kom, ki te ne obsoja, mu zaupaš ali si sama v tem?
Koliko pri vsem tem sebe kriviš in za kaj?
Temu pridi do dna. Tu tiči tvoj oklep. Sama si si ga nadela in sama si ga snameš, kadarkoli želiš.
Samo tej vsajeni krivdi iz otroštva moraš priti do dna.
Veš, da je bila to zloraba in da otrok ne more biti kriv za dejanja odraslih!
Kakšna zloraba, zlorabe, so se ti zgodile takrat in kaj se je zgodilo sedaj?
S tem moraš predelati.
Če ne zmoreš sama, si moraš najti nekoga, ki ti bo v pomoč.
Tako se rešiš te neslage in svobodno zaživiš.
[/quote]

Nikoli nisem bila za nobeno stvar dovolj dobra in še vedno je tako in dejansko se potrjuje. Najboljše se mi je godilo, ko sem se rodila, potem pa, kot da samo še zgubljam, z vsakim dnem dalje. Vse kar se spomnim je samo izguba. Pa naj se gre za prijatelje, šolo, delo ali denar. Kot da bolje nikoli ne more biti, samo slabše je lahko in dejansko tako je. Nisem več tako mlada, da bi bila punca, nisem pa še tako stara, da bi bila baba.
Najprej služba, potem denar, potem prijatelji, potem pa še duša, kot je tisti v sanjah nas razdelil na 2 dela in rekel, da se mi bo in meni podobnim samo slabo godilo v življenju. Razdelil nas je na leve in desne in rekel, da se bo levim samo lepo godilo, desnim pa samo slabo. In tako je.

Službe v takem stanju ne iščem, sej nisem sposobna delati v takem stanju, motnja zaznavanja je prehuda. Denarja zato nimam, kar pomeni, da bolj vegetiram kot živim. Pa tudi če bi, z minimalcem ne bi bilo nič bolje.

Srečna ne morem biti, saj me energijski drek, ki prihaja iz teh senc, ob vsaki lepi stvari dobesedno ubija.

Za ljubezen in prijateljstvo, službo, denar, mi je v stanju v katerem se nahajam, toliko, kot za lanski sneg. Nič. Popolnoma nič.

Vsi so na ignore in bodo.

Nikoli nisem bila za nobeno stvar dovolj dobra in še vedno je tako in dejansko se potrjuje. Najboljše se mi je godilo, ko sem se rodila, potem pa, kot da samo še zgubljam, z vsakim dnem dalje. Vse kar se spomnim je samo izguba. Pa naj se gre za prijatelje, šolo, delo ali denar. Kot da bolje nikoli ne more biti, samo slabše je lahko in dejansko tako je. Nisem več tako mlada, da bi bila punca, nisem pa še tako stara, da bi bila baba.
Najprej služba, potem denar, potem prijatelji, potem pa še duša, kot je tisti v sanjah nas razdelil na 2 dela in rekel, da se mi bo in meni podobnim samo slabo godilo v življenju. Razdelil nas je na leve in desne in rekel, da se bo levim samo lepo godilo, desnim pa samo slabo. In tako je.

Službe v takem stanju ne iščem, sej nisem sposobna delati v takem stanju, motnja zaznavanja je prehuda. Denarja zato nimam, kar pomeni, da bolj vegetiram kot živim. Pa tudi če bi, z minimalcem ne bi bilo nič bolje.

Srečna ne morem biti, saj me energijski drek, ki prihaja iz teh senc, ob vsaki lepi stvari dobesedno ubija.

Za ljubezen in prijateljstvo, službo, denar, mi je v stanju v katerem se nahajam, toliko, kot za lanski sneg. Nič. Popolnoma nič.

Vsi so na ignore in bodo.
[/quote]

Tvoja miselnost, prepričanje, da si slaba, da ne zmoreš, te hromijo.
Vse zmoreš.
Delati.
Ter se znebiti vseh bremen, s katerimi si obremenjena.
Moraš pa sprevideti, da je tako. Moraš sploh preizkusiti in pričeti. Lahko z malimi koraki. Pričeti delati in odstranjevati krivdo, ki te duši.
Eno in drugo gresta z roko v roki.
Dokler boš prepričana, da z minimalcem ne moreš preživeti, ne boš storila tega koraka in pričela delati, se tudi kufra krivde ne moreš znebiti, ker od tam izhaja, je povod za psihično stanje, v katerem si.
Moraš uzavestiti, da napreduješ postopoma, po korakih, če vse hkrati ne zmoreš.
Najprej delo za minimalca, da si povrneš samozavest in samozadostnost, da si ponovno samostojna in neodvisna, nato zamenjaš za bolje plačano delo.
Kar je zelo pomembno.
Dokler boš v podzavesti sama sebi luzer, ki niti dela nima, boš sama sebe ovirala na poti osvoboditve.
To je pogoj. Zatorej, prekini s to miselnostjo, da delati nisi zmožna, da imaš prisluhe, ker ti je to le izgovor, da ti ni treba storiti koraka, ki se ga bojiš.
Koraka, ki bi te v resnici popeljal v osvoboditev iz jarma, katerega si si zgradila povsem sama.
Strah te hromi. Strah, ki ga lahko premagaš s tem, da sebe pričneš toliko spoštovati, da si dovoliš iti med ljudi in si poiskati delo.
Verjemi, da zmoreš. Še več zmoreš.
Le svoji deklici v sebi moraš dovoliti, da sme in zmore. Ti sama.
Sama sebi podaj roko in kreni v svet.

Nikoli nisem bila za nobeno stvar dovolj dobra in še vedno je tako in dejansko se potrjuje. Najboljše se mi je godilo, ko sem se rodila, potem pa, kot da samo še zgubljam, z vsakim dnem dalje. Vse kar se spomnim je samo izguba. Pa naj se gre za prijatelje, šolo, delo ali denar. Kot da bolje nikoli ne more biti, samo slabše je lahko in dejansko tako je. Nisem več tako mlada, da bi bila punca, nisem pa še tako stara, da bi bila baba.
Najprej služba, potem denar, potem prijatelji, potem pa še duša, kot je tisti v sanjah nas razdelil na 2 dela in rekel, da se mi bo in meni podobnim samo slabo godilo v življenju. Razdelil nas je na leve in desne in rekel, da se bo levim samo lepo godilo, desnim pa samo slabo. In tako je.

Službe v takem stanju ne iščem, sej nisem sposobna delati v takem stanju, motnja zaznavanja je prehuda. Denarja zato nimam, kar pomeni, da bolj vegetiram kot živim. Pa tudi če bi, z minimalcem ne bi bilo nič bolje.

Srečna ne morem biti, saj me energijski drek, ki prihaja iz teh senc, ob vsaki lepi stvari dobesedno ubija.

Za ljubezen in prijateljstvo, službo, denar, mi je v stanju v katerem se nahajam, toliko, kot za lanski sneg. Nič. Popolnoma nič.

Vsi so na ignore in bodo.
[/quote]
Si potem pisala komu od svetovalcev?


Si potem pisala komu od svetovalcev?
[/quote]

Tukaj smo. Polno nas je.

New Report

Close