Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Življenje s človeškimi negativnimi entitetami – kako je v resnici

Življenje s človeškimi negativnimi entitetami – kako je v resnici


In kaj pravi Zoran? 🙂
[/quote]

To tudi mene zanima. 🙂

To tudi mene zanima. 🙂
[/quote]

Res ne vem, kaj bi bila ta negativna entiteta, ki jo opisujete kot “bakica”, lahko bi bilo kot spomin na prejšnje življenje, ali pa karkoli. Nekaj se mora sčistiti…

drug drugega programiramo

Avtorica,
si znate predstavljati, da v resnici živite v letu npr. 4500 in gledate v preteklost…

drug drugega programiramo

Avtorico dejansko nihče ne razume. Če je na medij,…. Ne vem……,je odprla avto čudnim entiteta. Avto ima vsak človek, kit eno energetsko zaščito našegegs energetskega polja …. Da….. obstaja to…. Bila sem v stiku z nekom…… Zdravilec je bil, ki mi je dejansko povedal, sa se pri shizofrenijo duše v telesu večkrat zamenjajo… Lahko te pa verjetno obsede samo ena…. Katera, kje in od kod tega ni vedel… Glede na to da oseba opisuje vdor tuje sile je to dejansko tudi možno… Vprašaj se avtorica zakaj si se odprla tem silam in kdaj… Si klicala duhove… hudi stres… Brala sem tudi o najmočnejši osebi, ki preganja te zle entitete, saj nekje v svetu je celo akademija za odpravljanje teh entitet btw… No ta oseba ni zmogla odgnati entitete, pri pogovoru z njo ji h
je celo dejala, sa ima pravico posedovati osebo, ki je trpela, ker je v vesolju svobodna volja…. Itd… Za odpravo le te naj bi se moralo imeti neskončno količino energije ljubezni nekoga, ki bi to zmogel odpraviti.?..sem brala potem naprej… Eksotcisti nimajo pojma ampak zlo preženejo drugam,… Na drugo osebo, da potem trpi xx… Ne hodite na prenovve v duhu itd… To so težke stvari…groza me je kaj vse delajo te vere oz sekte… Vseeeeee. Avtorica je mogoče res senzibilna, zato res vidi duše živali, ne vem.. Morda je vmes tudi namerni privid, pač delo kake entitete… Kdo se izobražuje malo dlje.. je psihoterapevt itd…bi moral seči dlje a takih ni…oz redek kakšen kje ..

Avto…. *avro..

Nisem pregledala za sabo teksta

Draga moja, prav nihče ti ne more pomagati.
Ker sama drugače nočeš.
Uživaš v svojem življenju, uživaš v tem, da si žrtev. TO! je tvoja hipersenzibilnost.
Jamranje.
Jamračka si, ne pa hipersenzibilna.
Ljudje z darovi ne izsiljujejo, kot TI! izsiljuješ! Ne jamrajo!
Svoje potenciale izkoristijo sebi in drugim v prid!
Ti pa si tista, ki iz ljudi cuzaš, dokler ti ratuje.
TI SI ENTITETA!
[/quote]

Zakaj pa na ta post ne odgovoriš, avtorica? Ker je v njem vsa resnica, anede! Saj jo poznaš in veš, da jo tudi mi.
Sam prašam.

Kako ji bo uspelo, kako bo s tem sama zaključila brez pomoči, ne bo. Psihiatrična stroka ji pa ne zna pomagati, le uničujejo jo. Tudi ni mogoče, da ji pomagajo tablete. Res smo ga nizko stopnji razvoja, sa se mora ljudi strategije v zapore zaradi pomanjkanja znanja. A ga nima tudi nihče od teh, ki se gredo prodajo…. Itd….

Mogoče pa pozna kdo dejansko koga, ki bi ji lahko pomagal v smislu odklanjanja entitet. Avtorica se mi ne zdi nora, je le ujeta.

Bo kar držalo. Res je. Nekaj je v vmesnem svetu (ker sem že bila na 2 mestih naenkrat in vem kako je – na žalost res samo takrat, ko sem imela opravka z duhom, sej sem pisala o tem). Samo te energije so močnejše od duhov. Veš, pa te entiete, to niso sploh slovenske. Ne po videzu, ne po energiji. Zato mi je tako težko. Obstajajo narodi, ki imajo grozno energijo. To mislim, da dejansko prihaja iz dežel, kjer so šamani doma (ali pa tudi ne) in taki. V EU ni nič od tega. Tudi kar je, nič ne deluje na ta način.

Zato sploh ne verjamem, da bi mi kdo znal od tu pomagati. Čeprav najbrž bi, ampak toliko denarja nimam, da bi preverjala. To je predrago.

Ker uspe vsakomur, ki se svojega križa hoče znebiti.
Misliš, da drugi tega ne poznamo?
Da nismo šli skozi take izkušnje in jih tudi prebrodili!
Torej se lahko izvleče tudi ona. Če se želi, seveda. To pa je drugo vprašanje, kajne, avtorica?

Nisem te brala nazaj, vidim le da se ta naslov ponavlja, zato sem prebrala samo poste na predzadnji strani. Avtorica ne vem ampak deluje, kit črna magija. Jaz v to sicer ne verjamem, so pa te zadeve lahko zelo resne…. Kar ti navajaš he lahko urok morda. Če je to mogoče potem boš morala res sama skozi to pa pomeni, da moraš biti močnejša od tega prekletstva na nek način delovati tako, da osvobodis svojo dušo in prideš v stik s svojim višjim jazom. Pomaga, da se tej energiji zahvalis in ji poveš, da je ne potrebuješ več. Tako sem brala……morda lahko to dejansko narediš, jaz ne vem, morda pa je boljše, da se je osvobodis bolj agresivno.. Nekje sem pa zasledila eno stran in to našo . bela magija ali nekako tako kjer odklanjajo uroke, entitete..duhove . ni Hana itd… Stran ima ogromno kvalitetnega znanja o teh magijah, prekletstvih.., zelo nazorno razloženo splošno, in tem bi jaz mogoče zaupala, imaš tudi telefonsko poleg, pokličeš lahko.. Nekateri pa imajo te duhove kao jih zaznavajo, pa jih nič ne moti, jaz ne vem… Verjetno nisi po značaju dovolj močna oseba ampak se preprosto prepuščas, da te zre… Samani so pa svoja vrsta, se pri kličejo kaj na tebe, tako jaz mislim, če niso strokovni… Saj te stvari so težko razumljive, ne vem, poznala sem nekoga, ki je trdil, da ima vudu narejen, vse se mu je uničilo, to je res, je pa hodil…… k določenim….da je lažje prenesel.. Tam mu Je blo rečeno tud tako, da mora sam skozi, tud če so bili v teh energijah doma. Sami nesposobni skratka… Ne vem kako je dalje….

Bo kar držalo. Res je. Nekaj je v vmesnem svetu (ker sem že bila na 2 mestih naenkrat in vem kako je – na žalost res samo takrat, ko sem imela opravka z duhom, sej sem pisala o tem). Samo te energije so močnejše od duhov. Veš, pa te entiete, to niso sploh slovenske. Ne po videzu, ne po energiji. Zato mi je tako težko. Obstajajo narodi, ki imajo grozno energijo. To mislim, da dejansko prihaja iz dežel, kjer so šamani doma (ali pa tudi ne) in taki. V EU ni nič od tega. Tudi kar je, nič ne deluje na ta način.

Zato sploh ne verjamem, da bi mi kdo znal od tu pomagati. Čeprav najbrž bi, ampak toliko denarja nimam, da bi preverjala. To je predrago.
[/quote]
Ne samo, da nimaš denarja, niti interneta in telefona nimaš, da bi kontaktirala kakega terapevta/zdravilca/svetovalca, ki bi te lahko primerno usmeril ali ti celo pomagal.
Imaš pa čas in voljo tu gor nabijat eno in isto svojo mantro v nedogled, in seveda ignorirat nekatere naše odgovore in nasvete, ki ti ne pašejo.
Torej ti nihče ne more pomagat, ker dejansko pomoči nočeš. Ti hočeš samo pozornost, ki jo tu gor izsiljuješ.
Ti rabiš nekoga, da ti da z gajžlo čez noro rit (če si izposodim priljubljeno MONovsko frazo), da iz nje izžene te tvoje “entitete” 🙂

“I rest my case”, kot sem že povedal, tokrat menda zares…
Srečno v svojih blodnjah in ADIJO!


Ne samo, da nimaš denarja, niti interneta in telefona nimaš, da bi kontaktirala kakega terapevta/zdravilca/svetovalca, ki bi te lahko primerno usmeril ali ti celo pomagal.
Imaš pa čas in voljo tu gor nabijat eno in isto svojo mantro v nedogled, in seveda ignorirat nekatere naše odgovore in nasvete, ki ti ne pašejo.
Torej ti nihče ne more pomagat, ker dejansko pomoči nočeš. Ti hočeš samo pozornost, ki jo tu gor izsiljuješ.
Ti rabiš nekoga, da ti da z gajžlo čez noro rit (če si izposodim priljubljeno MONovsko frazo), da iz nje izžene te tvoje “entitete” 🙂

“I rest my case”, kot sem že povedal, tokrat menda zares…
Srečno v svojih blodnjah in ADIJO!
[/quote]

Nimam denarja. Sej sem bila pri eksorcistu, ki je zastonj in vse, kar je zastonj. Tudi pri psihiatru.

Ti zdravilci, kar sem videla, je pa od 100 evrov naprej za 1 uro. Nimam denarja. Ampak, če bi verjela, da pomaga, bi že dala ta keš, ampak ne verjamem.

Ker lahko čisto veš keš zagonim v hipu – teh mal par, ki jih imam. Mogoče bi bilo za en obisk dovolj, potem pa ne več, ker bi mi denarja zmanjkalo.

Meni se lahko pač dogaja samo najslabše in nič drugega. Vse ostalo je zame prepovedano. Dobesedno je tako.
Vsak drek za cesto je več vreden, zato sem pa dobila gnojnico nase. Najslabše za najslabše.

Nimam denarja. Sej sem bila pri eksorcistu, ki je zastonj in vse, kar je zastonj. Tudi pri psihiatru.

Ti zdravilci, kar sem videla, je pa od 100 evrov naprej za 1 uro. Nimam denarja. Ampak, če bi verjela, da pomaga, bi že dala ta keš, ampak ne verjamem.

Ker lahko čisto veš keš zagonim v hipu – teh mal par, ki jih imam. Mogoče bi bilo za en obisk dovolj, potem pa ne več, ker bi mi denarja zmanjkalo.

Meni se lahko pač dogaja samo najslabše in nič drugega. Vse ostalo je zame prepovedano. Dobesedno je tako.
Vsak drek za cesto je več vreden, zato sem pa dobila gnojnico nase. Najslabše za najslabše.
[/quote]
Si kontaktirala Zorana ali kogarkoli od predlaganih in jim opisala svojo situacijo? Nisi!
Očitno se bojiš, da ti bodo povedali kaj, kar ti ne bo všeč…

Res je. Prav imaš. Če nimaš denarja, pač crkni. Tako se vrti ta naš svet. In kar se meni dogaja se tudi samo zato.

Zato pa so vsi postali brezčutne svi.nje. Denar nima duše, ni živ, nima barve, nima čustev. Denar je mrtev.

Pa kljub temu lahko kupiš vse z denarjem. Tudi dušo, človeka, sužnja, vse, ni da ni. In vsi gledajo stran in mižijo, ker jim je bolj pomemben denar od človeka.
[/quote]
Ne bluzi, denar ni vse.

Avtorica,
v centru vašega srca, kjer skriva se neskončno majhna zvezdica celo vesolje je doma in to ste vi, vaša največja koncentracija, vaša fantazija, vaše jazstvo , vaša vsemogočnost, vse kar hočete skriva se v tej točki v centru vašega srca…
…kar nadaljujte s temo, tema je vaša, vi vodite neskončno zanimivo temo…

drug drugega programiramo

Poglej sajt antahkarana.. Tukaj imaš vse predstavljeno tako, kot zadeve delujejo in mislim, da imajo tudi največ pojma glede tega, kar ti sprašuješ. Tukaj ga nima nihče. . Obrazloži situacijo, tudi finančno, povej kako hudo je… vedno je pomoč, če jo iščeš iz srca….imas pa nekaj v sebi, ki se upira vsemu. Ne govori o gnojnici, s tem ne boš prišla nikamor, ampak išči pomoč.

Želim, da ti uspe.

Fak, po teh simptomih vrtoglavice in ne vem kaj še vse, (kot posledica jemanja teblet, samo ene par, sem opazila, da moj spomin ni več to kar je bil pred vrtoglavico in slabostjo).
Fak, take majhne stvari spregledam, da je že grozljivo. Očitno simptomi za mini kap, praktično pomenijo to – degenracijo možganov.

Kanal do mene je pa še vedno aktiven in 24 ur na dan neprekinjen.

TA kanal je treba zapreti dol, ne glede na vse. Predstavljajte si, kanalizacijo, ki je speljala do vas, po cevi.

Če se mi bo to še naprej dogajalo, bom postala še bolj jasnočutna in še bolj hipersenzibilna.

Ko sem pred časom gledala eno sliko, pač, načrtno, sem to osebo potem ponoči kar slišala, sicer samo stavek, ampak se mi je pa zgodilo.

Tlele bo pa najbrž isto. Že vidim, da imam opravka s tepci.

Rabim nekaj, da zaprem tale kanal dol, ki so ga speljali do mene. To tako ne bo šlo naprej.

Bom že našla način, da ga zaprem dol.

Vtipkaj Walter last, magnesium kloride in preberi.

Vtipkaj Walter last, magnesium kloride in preberi.
[/quote]

Hipersenzibilnost, kot še veliko drugih težav, bolezni, tudi samomorov, je posledica pomanjkanja magnezija v telesu.
Plus kompleks B vitaminov s cinkom!

Anksioznost, depra, parkinson, epilepsija itd., itd.

Pravzaprav ni nobenega opravičila, da živimo v regiji s pomanjkanjem magnezija v tleh, zato tudi pomanjkanje v našem telesu.
Že, če samo vemo, da magnezuj urejuje 300 encimov v našem telesu, je še kako pomemben.

Avtorica

Išči terapevta, ki ti bo znal zapreti kanal. . Nasvetov imaš dovolj. Izgleda, da se ti kemično uničujejo možgani, vse ostal pa ostaja enako.

Nasvetov dovolj, človeka ki bi to znal narediti pa najbrž ni v tej državi.
To ni normalno kako se ena entiteta pripopa nate, da nič drugega ne moreš čutiti. To kar doživljam je že paranormalno.
Seveda zelo zelo bedno, ker se čuti tako realno, da si 24 ur na dan prizemljen v čisti realnosti. PO moje nobeni tabletki ne morejo človeka tako prizemljiti.

Nasvetov dovolj, človeka ki bi to znal narediti pa najbrž ni v tej državi.
To ni normalno kako se ena entiteta pripopa nate, da nič drugega ne moreš čutiti. To kar doživljam je že paranormalno.
Seveda zelo zelo bedno, ker se čuti tako realno, da si 24 ur na dan prizemljen v čisti realnosti. PO moje nobeni tabletki ne morejo človeka tako prizemljiti.
[/quote]
In kaj pravi Zoran? Pa Teja? 🙂

Res si ena reva. Upajmo, da boš preživela.
Je možno, če umreš, ta entiteta tudi umre? Ali kaj bo brez tebe?
Torej bi bil lahko hkrati dvojni pogreb?
Mogoče imaš pa v sebi dušo tvojega nerojenega dvojčka, dvojčice?

New Report

Close