Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Življenje s človeškimi negativnimi entitetami – kako je v resnici

Življenje s človeškimi negativnimi entitetami – kako je v resnici

A imaš službo?

V sebi imam dušo enega fatka, ki trpi, ne vem točno kdo je, mogoče moj otrok. Nerojeni, mogoče, ne vem. Vedno ga vidim. To je duša. Ta fantek mi je pomagal 24 ur na dan. Mi je in mi, na nek način.

To, kar pa čutim 24 ur na dan, je pa starejše od mene, čeprav nisem več mlada je to, kar čutim precej, precej starejše. Ni pa problem starost, ampak izključno negativnost in negativen pristop, parazitski.

Ta duša, fantek, zanjo ne vem, ne čutim je, le v sanjah ga vidim včasih. Na noben ni problem. Ta duša je rešitev.

Ta entiteta, to pa nima popolnoma nobene veze s tem. Ta entiteta je pa nekaj človeškega, zlobnega. Predstavljam si,da so taki kakšna amaterski šamani, ki mislijo, da vedo kaj delajo, v resnici pa ne dojamejo, samo kanal odprejo do tebe, da sebe dvignejo na tvoj račun na višji nivo, da so oni problem. Nekaj delajo, pa pojma nimajo kaj sploh delajo. V bistvu vedo, sebe dvigujejo, s tem, da po drugih hodijo.

Ne nimam službe in trenutno mam motnje zaznave take hude, da je niti ne morem imeti.

Mi je pa izredno hudo za duše, v sanjah, ta dobre, zlate so, oni pa jokajo zaradi teh prekletih človeških entitet.

Je treba ločiti, ampak človek zna samo uničevati, kar nekdo drug naredi ali izkoriščati ali si prisvojiti delo drugega. Pa še pohoditi ga zraven, da se dvigne, tebe pa pusititi v največjem dreeeku, kar ga obstaja.

Zdaj razumem. Res bo to, kot ti je nekdo rekel, da si entiteta ti.
V bistvu si en izmed alter-jev:

https://www.youtube.com/watch?v=A0kLjsY4JlU

Ne nimam službe in trenutno mam motnje zaznave take hude, da je niti ne morem imeti.
[/quote]

A so ti predlagali zdravljenje v bolnici?

V sebi imam dušo enega fatka, ki trpi, ne vem točno kdo je, mogoče moj otrok. Nerojeni, mogoče, ne vem. Vedno ga vidim. To je duša. Ta fantek mi je pomagal 24 ur na dan. Mi je in mi, na nek način.

To, kar pa čutim 24 ur na dan, je pa starejše od mene, čeprav nisem več mlada je to, kar čutim precej, precej starejše. Ni pa problem starost, ampak izključno negativnost in negativen pristop, parazitski.

Ta duša, fantek, zanjo ne vem, ne čutim je, le v sanjah ga vidim včasih. Na noben ni problem. Ta duša je rešitev.

Ta entiteta, to pa nima popolnoma nobene veze s tem. Ta entiteta je pa nekaj človeškega, zlobnega. Predstavljam si,da so taki kakšna amaterski šamani, ki mislijo, da vedo kaj delajo, v resnici pa ne dojamejo, samo kanal odprejo do tebe, da sebe dvignejo na tvoj račun na višji nivo, da so oni problem. Nekaj delajo, pa pojma nimajo kaj sploh delajo. V bistvu vedo, sebe dvigujejo, s tem, da po drugih hodijo.
[/quote]

Ja, ljubkega X robija maš. Pridna, zdj pa ninat pejta!

Zjutraj se obvezno zbudim slabe volje.

A še kdo? Če celo noč ne spim, sem pa boljše volje zjutraj.

Že iz tega sklepam, da so moje sanje ena sama velika nočna mora.

Ja, ljubkega X robija maš. Pridna, zdj pa ninat pejta!
[/quote]

Če vam kaj ni jasno, vi kar vprašajte, srčno rad odgovorim, če le najdem odgovor. 🙂

drug drugega programiramo

Če vam kaj ni jasno, vi kar vprašajte, srčno rad odgovorim, če le najdem odgovor. 🙂
[/quote]

Kaj bi dala, da mi jih nikoli več ne bi bilo treba zaznavati, te njihove težaške, gnile energije, bakice. Prekleta baba hudičeva.

Ja, seveda… hudi problemi so to.
Pa vrtoglavica, pa entitete, pa buldogi in opice :))) Bele miške pa spljoh!

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11016826&start=40

Avtorica draga, alko in psihotiki se ne smejo mešati, iz tega se izrodijo entitete.

Avtorica ti moraš obvezno v bolnico, doma se ne boš pozdravila in boš samo še bolj trpela. Čeprav sedaj zaradi bolezni ne zmoreš dojeti, da si bolana, boš kasneje, ko boš zdrava zelo hvaležna. Upam, da imaš koga ki mu lahko zaupaš in ki bi ti lahko pomagal pri tem.

Budala sem. Ti so prišli krast entitete in jih uničevati, ta dobre. Idiot sem. Samo uničevanje dobrega. Zato so prišli.

Ti ji res želiš, da ostane na dnu pekla? Ženska nekaj časa sploh ne bi smela razmišljati.
[/quote]

A res misliš, da razmišljam? Sej se ne da. Vse kar delam zaznam. In kar zaznavam je ta bakica energetsko pripeta name 24 ur na dan. O tem ne moreš sploh razmišljati. To lahko samo zaznavaš ali pa ne zaznavaš.

Obstaja pa zato, da blokira vse ostale ta dobre entitete in mojo zaznavo in moja čustva. Blokira mojo zavest, blokira moje zavedanje, blokira moja čustva, blokira vse, kar se sploh blokirati da. Energetsko vse blokira, da me lahko drži v njeni energetski mreži stkani iz njene negativne energije.

Temu se reče mentalna in čustvena ječa.

Ne vem s čim sem si to zaslužila. Res ne vem.

Lahko bi pisala, kaj se mi je dogajalo 20 let nazaj, ko sem bila mlada. Nikoli ne bom pozabila stavka, ko je do mene prihajal nekdo na astralu, pa zaslišim glas: “Neeeeee, to je samo za bogate.” Vedno sem bila revna. Se mi je pa sanjalo vsak dan o seksu. O kurbbbi na klic
To se je nehalo, že dolgo časa nazaj, ker nisem več mlada.


Isto vprašanje tretjič: so ti predlagali zdravljenje v bolnici?
[/quote]

Ona je povratnica. AA.
Je pa dobro naštudirala nekatere pojme. Če bi pojasnila, odkod ji entitete, ter čustveno karkoli že.
Ponudi ji prst, ostaneš brez roke…

Ona je povratnica. AA.
Je pa dobro naštudirala nekatere pojme. Če bi pojasnila, odkod ji entitete, ter čustveno karkoli že.
Ponudi ji prst, ostaneš brez roke…
[/quote]

Kar avtorica piše je v osnovi njeno “terapevtsko pisanje”, kar je pozitivno. Psihologi to razumejo. Zato jaz ves čas avtorico spodbujam k pisanju in, da se njena tema nadaljuje zaradi osveščanja vseh nas.

drug drugega programiramo

Kar avtorica piše je v osnovi njeno “terapevtsko pisanje”, kar je pozitivno. Psihologi to razumejo. Zato jaz ves čas avtorico spodbujam k pisanju in, da se njena tema nadaljuje zaradi osveščanja vseh nas.
[/quote]

Saj te nisem prav ničesar vprašal, ker me ne zanima tvoje žaltavo mnenje.
Drugič ga komot obdržiš zase.

Nič ni terapevstko. Moje življenje je eno samo 24 urno trpljenje in nič drugega, ker to zaznavam 24 ur na dan., ker živi v meni. Zaznavam proti moji volji.

To je mučenje in trpljenje in nič drugega. 24 ur na dan je ne meni ta bakica in me zažira v živo. Kot bi te črv žrl.

Saj te nisem prav ničesar vprašal, ker me ne zanima tvoje žaltavo mnenje.
Drugič ga komot obdržiš zase.
[/quote]

samo razlagam ti stvari, ki ti niso jasne

drug drugega programiramo

samo razlagam ti stvari, ki ti niso jasne
[/quote]

Meni je kristalno jasno, da si avtorica te teme točno ti!

Spet se trije vrtimo na vrtiljaku:
Avtorica
Čista zmeda
Xrobe

drug drugega programiramo

Trenutno sedim za računalnikom in pijem kavo. Registriran nick uporabljam zato, da se me vidi, da sem sledljiv. Avtorica, kar pogumno nadaljujte, tema je vaša in vi ste vodja v tej vaši temi, lahko nadaljuje tudi kdo drug…

drug drugega programiramo


Kaj bi dala da bi bilo spet kot pred dobrim mesecem ali dvema.


Kaj bi dala da bi bilo spet kot pred dobrim mesecem ali dvema.
[/quote]

V Dubrovniku poišči don Ivana in mu daj 200€, da opravi nalogo.

A res misliš, da razmišljam? Sej se ne da. Vse kar delam zaznam. In kar zaznavam je ta bakica energetsko pripeta name 24 ur na dan. O tem ne moreš sploh razmišljati. To lahko samo zaznavaš ali pa ne zaznavaš.

Obstaja pa zato, da blokira vse ostale ta dobre entitete in mojo zaznavo in moja čustva. Blokira mojo zavest, blokira moje zavedanje, blokira moja čustva, blokira vse, kar se sploh blokirati da. Energetsko vse blokira, da me lahko drži v njeni energetski mreži stkani iz njene negativne energije.

Temu se reče mentalna in čustvena ječa.

Ne vem s čim sem si to zaslužila. Res ne vem.

Lahko bi pisala, kaj se mi je dogajalo 20 let nazaj, ko sem bila mlada. Nikoli ne bom pozabila stavka, ko je do mene prihajal nekdo na astralu, pa zaslišim glas: “Neeeeee, to je samo za bogate.” Vedno sem bila revna. Se mi je pa sanjalo vsak dan o seksu. O kurbbbi na klic
To se je nehalo, že dolgo časa nazaj, ker nisem več mlada.
[/quote]

Seks? Jaz nikoli nisem sanjala seksa ali bogastva. Tega sem lahko takoj našla. Samo hop v Milano ali v Neapelj. Vsak me je povabil na svojo jahto. Darila, torbice, obleke, denar karkoli. Enkrat me pa eden ni več spustil dol in me je odpeljal v svoj svet. Potem me je pa čez pet let in po rojstvu dveh otrok odvrgel nazaj v Neapelj.
Takrat sem zaprosila vraga, da ga uniči. Vrag je pa prišel pome in morala sem plačati Hrvaškemu župniku, da ga je zapodil.

New Report

Close