Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Življenje s človeškimi negativnimi entitetami – kako je v resnici

Življenje s človeškimi negativnimi entitetami – kako je v resnici

Seks? Jaz nikoli nisem sanjala seksa ali bogastva. Tega sem lahko takoj našla. Samo hop v Milano ali v Neapelj. Vsak me je povabil na svojo jahto. Darila, torbice, obleke, denar karkoli. Enkrat me pa eden ni več spustil dol in me je odpeljal v svoj svet. Potem me je pa čez pet let in po rojstvu dveh otrok odvrgel nazaj v Neapelj.
Takrat sem zaprosila vraga, da ga uniči. Vrag je pa prišel pome in morala sem plačati Hrvaškemu župniku, da ga je zapodil.
[/quote]

Ti si za razliko od avtorice vsaj uživala v Dubaju. Mislila si, da boš večno? Nič ni večno. ARABEC te je brcnil iz svojega življenja in ti pobral oba sinova.

Sanjalo se mi je, da sem bila z enimi ljudmi. Učili smo se, da je treba priti na bolj pozitiven nivo, da je treba biti pozitiven. Nato pa pridemo iz stavbe ven. Tam je bila pa ena ženska. En kadet je bil z nami in rekel je drugemu moškemu, da mu bo dal denar za plačilo študija. Nato pa je ženska tega kadeta vrgla na tla oziroma v nek čuden vzorec in rekla, ops, je že zaseden. Slišala se je kričanje. Ob tem se je smejala. Zunaj se je pa čutila prisotnost velika števila duš ali ljudi ali kako bi se temu reklo. Samo tam so bile, tiho, resno, obup, kot v vojski zombijev. Edina, ki se je smejala je bila ta zlobna ženska, ko je sejala zlo. Čutila se je njena nadmoč in nemoč kogarkoli, da bi ustavil zlo.

Samo da pridem nekaj, kjer se dogaja pozitivno, že pride od nekje zlo.


Pa daj ti in vsi v tej temi nehajte že trapat o teh entitetah! Pa kdo vam je možgane opral s temi bedastočami??! Prav za malo se človeku zdi, da mora biti sodržavljan s tako glupimi ljudmi!

Osnovni zakon človekove psihe pravi, da človek prenese (in tudi z veseljem prenese!) tisoč in eno trpljenje, samo da bi se izognil enemu samemu: zavesti, da nihče ne misli nanj.

Hipohondri, depresivci, “bolne gospe”, hlastačice za vedeževalkami in guruji (“čiščenje karme”, “odpravljanje entitet” in podobna sranja) imajo vsi skupno točko: umetno vzdržujejo zavest, da nekdo misli nanje, da so s svojimi “problemi” upravičeni do pozornosti, da so kvalificirani kot objekti misli drugih ljudi.

Blodnje, da se je nate “prilepila entiteta”, so samo butast, neizobražen, poniglav izraz želje, DA BI RES BILO TAKO, da bi se resnično nekdo “prilepil” nate v smislu, da misli nate, te ima rad, te upošteva, te vidi.

Zato nehajte že blejat o teh trapastih entitetah in ostalem parapsiho-gurujskem sranju! Ker tu ni nobenih entitet, ampak vaša pohabljena psiha! In rabite psihiatra! Ali pa boljšo izobrazbo!

Kar nadaljujte s terapevtskim zdravljenjem…

drug drugega programiramo

To so bile le sanje. V zgornjem komenterju. Je pa čista grozljivka, kar doživljam.

Tako energetsko gnilih ljudi je malo.

Vsaj lahko spim cel dan in nič ne delam in nikomor ne grem.

Če moram biti žrtev represije in zatiranja tudi prav.

To je popolno zatiranje in popolna represija. Nič drugega ni. Kaj ti človek še lahko ukrade več kot zavest in zavedanje? In te posiljuje s svojim energetskim gravžem? Bakice žleht in hudobne.

To je popolno zatiranje in popolna represija. Nič drugega ni. Kaj ti človek še lahko ukrade več kot zavest in zavedanje? In te posiljuje s svojim energetskim gravžem? Bakice žleht in hudobne.
[/quote]

Namesto ljubezni tako kot včasih…. in podobnega, pa dobiš v zavest gnilo staro kurbbbo nagavžno.
Še seksat en morem več, ker se mi želodec obrača, kaj šele kaj drugega. To je čista represija. Popolna.

Ali nisi počasi že sama sebi dolgočasna s temi sanjskimi bitji in izigravanjem žrtve?
Jasno je da nimaš pojma o samanih in s čim se ukvarjajo.

Ali nisi počasi že sama sebi dolgočasna s temi sanjskimi bitji in izigravanjem žrtve?
Jasno je da nimaš pojma o samanih in s čim se ukvarjajo.
[/quote]

Sanjska bitja so čisto kul, a ne vsa. Obstaja dobro in zlo, kot v realnosti. NIč ni, kar bi bilo samo slabo in nič ni, kar bi bilo samo dobro. So pa ja, slabe strani in dobre strani. In večni boj med njima, kot v realnosti.

To niso sanjska bitja.

Ko sem na pokopališču tam začutim nek notranji mir, ki ga ne začutiš nikjer drugje. Vsaj pri meni je tako. Ne vedno, običajno se to zgodi, če kdo umre. Se dogaja.
In potem občasno povsod doživim ta notranji mir. Sej po moje ga to vsi, ker se res močno začuti. In tako se mi je zgodilo, ko sem ravno prišla iz dela v trgovino, sem to močno začutila. Ko se v hipu spremeni realnost in jo polepša. In je vse videti lepše, kot običajno.

V sanjah je bilo pa tudi tako videti, da je ta ženska nekje v večnosti, brezčasnosti, čeprav ne ta entiteta, ki jo čutim. To s sanjami nima veze. In čeprav se je ta ženska smejala, ko je tistega poslala v “luknjo”, tko čudno je bilo videti, kr nekej. Zlobno je bilo.
Pa kljub temu, kjer sem bila je bila večnost in čutila se je vseprisotnost duš, bile so povsod, povsod zunaj, zapolnjevale so cel prostor. Nenormalne sanje. Vendar so bile to res šibke energije, ne kot energije zlobne ženske. Definitivno si bodo pa te duše zapomnile zlo, saj so mu priča.

22 strani že naštepanih, predlagane rešitve je vse prikladno odslovila, zavrnila.
Potem pa še faking enejbler Xrobe jo samo vzpodbuja v njenem neskončnem bluzenju… sorodni duši. Oba za dat v prisilno hospitalizacijo.

Moderatorji pa še kar ne bi zaklenili teme, kajne?

Morate vedeti, da tele vaše poste lahko bere kdorkoli na tem svetu in ne samo jaz.

drug drugega programiramo

Morate vedeti, da tele vaše poste lahko bere kdorkoli na tem svetu in ne samo jaz.
[/quote]
Ja, naprimer tvoja vesoljska princeska večnosti.


Ja, naprimer tvoja vesoljska princeska večnosti.
[/quote]

To ste tudi vi lahko. Moj nick je pa registriran.

drug drugega programiramo


Verjamem v Boga. Videla sem že angele. Vem, da mi pomagajo. Stalno. Večni boj. Tudi drugi mi. Vem.


Verjamem v Boga. Videla sem že angele. Vem, da mi pomagajo. Stalno. Večni boj. Tudi drugi mi. Vem.
[/quote]

No, super! Ker verujes, se obrnil na cerkev, na duhovnika ki mu zaupas, ta pa te usmeri naprej.
V Sloveniji je menda 6 uradnih eksorcistov.
Pa tudi zaračunali ti najbrž ne bodo preveč, saj je to v nasprotju z božjo milostno.
Ko bo entiteta odstranjena, lepo in mirno stopas naprej po poti duhovne prenove.
Vso srečo!

https://www.casnik.si/peter-vrabec-vedno-poskusam-najprej-odkriti-korenine-zla/

No, super! Ker verujes, se obrnil na cerkev, na duhovnika ki mu zaupas, ta pa te usmeri naprej.
V Sloveniji je menda 6 uradnih eksorcistov.
Pa tudi zaračunali ti najbrž ne bodo preveč, saj je to v nasprotju z božjo milostno.
Ko bo entiteta odstranjena, lepo in mirno stopas naprej po poti duhovne prenove.
Vso srečo!

https://www.casnik.si/peter-vrabec-vedno-poskusam-najprej-odkriti-korenine-zla/
[/quote]

Ne razumete, avtorica v resnici vas zdravi.

drug drugega programiramo

Ne razumete, avtorica v resnici vas zdravi.
[/quote]

Ahaa! Mislila sem, da potrebuje pomoč; zdravnika, zdravilca, eksorcista ….

Ok. Mislim, da deluje:)) sem že ozdravljena od te teme!
Vidva pa kar prijetno naprej z medsebojno stimulacijo 🙂

Ahaa! Mislila sem, da potrebuje pomoč; zdravnika, zdravilca, eksorcista ….

Ok. Mislim, da deluje:)) sem že ozdravljena od te teme!
Vidva pa kar prijetno naprej z medsebojno stimulacijo 🙂
[/quote]

Ah, vi kar sodelujte pri naših intelektualnih debatah. Je pa res, da ima tale virtuala na nas izredno močan učinek. 🙂

drug drugega programiramo

Ah, vi kar sodelujte pri naših intelektualnih debatah. Je pa res, da ima tale virtuala na nas izredno močan učinek. 🙂
[/quote]

Lahko bi izvažala tele entitete. Vsak, ki bi hotel komu škodovati in mu povzročati zlo:

Od mene lahko dobite entetite, depresije zanesljiva. Neuspeh, nesreča in smola zagotovljena. Uničeno življenje garant. Nikoli ne bo več pobegnil iz energijske pekla, nikoli več ne bo srečen, nikoli več ne bo imel želja, nikoli več ne bo imel motivacije in volje do življenja. Stavite, koliko časa bo zdržal v energijskem in mentalnem peklenskem zaporu.

Lahko bi izvažala tele entitete. Vsak, ki bi hotel komu škodovati in mu povzročati zlo:

Od mene lahko dobite entetite, depresije zanesljiva. Neuspeh, nesreča in smola zagotovljena. Uničeno življenje garant. Nikoli ne bo več pobegnil iz energijske pekla, nikoli več ne bo srečen, nikoli več ne bo imel želja, nikoli več ne bo imel motivacije in volje do življenja. Stavite, koliko časa bo zdržal v energijskem in mentalnem peklenskem zaporu.
[/quote]
https://www.youtube.com/watch?v=rNFQI4MqShI

Lahko bi izvažala tele entitete. Vsak, ki bi hotel komu škodovati in mu povzročati zlo:

Od mene lahko dobite entetite, depresije zanesljiva. Neuspeh, nesreča in smola zagotovljena. Uničeno življenje garant. Nikoli ne bo več pobegnil iz energijske pekla, nikoli več ne bo srečen, nikoli več ne bo imel želja, nikoli več ne bo imel motivacije in volje do življenja. Stavite, koliko časa bo zdržal v energijskem in mentalnem peklenskem zaporu.
[/quote]

Reklama bi se nadaljevala takole:

Vi pa lahko mirno orgazmirate ob tuji nesreči. Zanesljiv način kako človeka spraviti v zapor, brez zapora. V mučenje brez naprav za mučenje, v trpljenje.
Samo in izključno za najbolj hudobne ljudi.

Tekla bi v hribe, če ne bi nosila te stare, težke coprnice na sebi. Tekla bi, tako da umiram v svoji notrajosti in gnijem. Dobesedno gnijem.

Živim v totalni represije vseh emocij in mentala.

Ja, obstajajo zlobni ljudje, obstajajo. Taki, ki ne privoščijo človeku kanček sreče. Žleht.Obstajajo.


https://www.youtube.com/watch?v=rNFQI4MqShI
[/quote]

Ravno danes ponoči so mi rekli – PAZI NASE. Le zakaj.

Vedno mi bodo ljudje pomagali in vedno bodo obstajali zlobneži, ki bodo hoteli vse uničiti in izkoristiti.

Na mojem koledarju pa je označen še en dan. “Ukraden dan, preživet v energijskem peklu. Samo še en ukraden in uničen dan. Samo še en. Represija čustev in uma. Energetska represija.”

Avtorica, v resnici ste čudovita in krasna oseba. Vi kar nadaljujte s terapevtskim pisanjem…

drug drugega programiramo

Oh, že vem zakaj so mi v sanjah rekli pazi nase, ker mi nikoli sicer ne… včasih sem pač tak štor, sem nekaj delala, pa sem se po nesreči mal z nožem…

New Report

Close