Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Življenje s človeškimi negativnimi entitetami – kako je v resnici

Življenje s človeškimi negativnimi entitetami – kako je v resnici

Kaj hitro bi se entiteta odpravila nazaj k tistemu, ki jo je poslal. Moja aura je namreč trdna kot stena. V tvoji je pa polno lukenj in zato se entitete lahko sprehajajo noter in ven.

Avtorica, morate vedeti, da s teksti, ki jih pišemo drug drugemu “peremo možgane”, lahko pa peremo tudi nevidno večno jedro človeka. Pogumno nadaljujte…

drug drugega programiramo

Mene bi bilo sram, če bi se s tako gnilo energijo spravila v človekovo avro. Res sram in tako odkrito.

Nov dan. Uničen dan. Spet cganska negativna energija. Še en dan ukraden, preživet v temni samici duše. V čustveni in mentalni energijski ječi.

Zjutraj, ko sem začutila, tisti globok občutek nemoči in krivice. Ko te tako negativa energija zažira v živo v dušo, ko bi vse naredil, da bi se tega znebil, da ti tega ne bi bilo več treba zaznavati.


Psihiater je zastonj, če že drugih nočeš niti vprašat če ti lahko pomagajo. Pa trpi…


Psihiater je zastonj, če že drugih nočeš niti vprašat če ti lahko pomagajo. Pa trpi…
[/quote]

Sej trpim. Sem pa spoznala svojo ceno. Vse kar je boljšega od največje gnojnice tega sveta je očitno predobro zame. Sem pa končno spoznala koliko sem vredna…. še tisti drekk za cesto je več od mene.

Sej trpim. Sem pa spoznala svojo ceno. Vse kar je boljšega od največje gnojnice tega sveta je očitno predobro zame. Sem pa končno spoznala koliko sem vredna…. še tisti drekk za cesto je več od mene.
[/quote]
Dej dej dej…… pa si vsaj preberi kaj od Louise Hay.


Dej dej dej…… pa si vsaj preberi kaj od Louise Hay.
[/quote]

To se v živo čuti prisotnost te bakice. Spake. Skrajno negativna energija. Samo mafija ima tako. Sej ko se zatopim v kakšno stvar, pozabim. Odklopim, isto kot ne slišiš več TV-ja ali radia, če si v nekaj tako močno zatopljen. Problem je v tem, ko spet pridem sama vase, k sebi, pa spet to čutim in zaznavam v sebi. To je grozljivo, da ne obstajam več. Samo še ta črna nagravžna spaka živi v meni. Mene pa nikjer več. Živo te požre. Živega te požre. In potem seva to skrajno negativnost vse naokoli. To je kot v grozljivki.

To se v živo čuti prisotnost te bakice. Spake. Skrajno negativna energija. Samo mafija ima tako. Sej ko se zatopim v kakšno stvar, pozabim. Odklopim, isto kot ne slišiš več TV-ja ali radia, če si v nekaj tako močno zatopljen. Problem je v tem, ko spet pridem sama vase, k sebi, pa spet to čutim in zaznavam v sebi. To je grozljivo, da ne obstajam več. Samo še ta črna nagravžna spaka živi v meni. Mene pa nikjer več. Živo te požre. Živega te požre. In potem seva to skrajno negativnost vse naokoli. To je kot v grozljivki.
[/quote]

Najhuje je zato, ker že čisto pozabiš na to. Odklopiš vse. Potem pa spet butne vate, jao groza.

Razen če bi 24 ur na dan gledala televizijo. To pomaga. Radio pa ni dovolj, radio pa ne. Sprehodi v naravi in hribi pa čisto odpadejo. Če pa kam grem, o groza, to se pa najbolj v živo priklopi, pa ni za zdržat.

Ko si vreden toliko kot drekk za cesto, je to to.

To na videz, sej jih čisto jasno zaznavam. To je nekaj perzijskega na videz, turškega, balkansekga. To ni nič slovenskega. Tudi če je, je uvoženo, če ni iz italije, ja pa z balkana. In gnilega.
Tisti podganji obrazi.

To se v živo čuti prisotnost te bakice. Spake. Skrajno negativna energija. Samo mafija ima tako. Sej ko se zatopim v kakšno stvar, pozabim. Odklopim, isto kot ne slišiš več TV-ja ali radia, če si v nekaj tako močno zatopljen. Problem je v tem, ko spet pridem sama vase, k sebi, pa spet to čutim in zaznavam v sebi. To je grozljivo, da ne obstajam več. Samo še ta črna nagravžna spaka živi v meni. Mene pa nikjer več. Živo te požre. Živega te požre. In potem seva to skrajno negativnost vse naokoli. To je kot v grozljivki.
[/quote]
Saj ravno v tem je problem, da malo preveč resno jemlješ to bakico in ji tako daješ pozornost. Ne bo te nič požrla, ne more te, ker je samo entiteta, ti si pa fizično telo.
Lahko bi le pozornost preusmerjala k pozitivnim mislim in entitetam, pa boš tako povzdignila svojo vibracijo in se bakica ne bo več mogla lepit nate – saj si videla, da že ko si v kaj zatopljena, imaš višjo vibracijo in ne more več do tebe! To tudi pomeni, da imaš še vedno svoje misli močne!

Tako da si le pomagaj s pozitivnimi mislimi in afirmacijami, pa grdo bakico lepšaj – v mislih vizualiziraj in jo nariši lepšo in prijaznejšo kot je, in jo pošiljaj v Svetlobo, pa bo eventuelno obupala in odšla, ker jo boš transformirala, saj tvoje misli so močnejše, ker prihajajo iz telesa (možganov), ona pa je samo entiteta – tako jo lahko transformiraš, ali vsaj odženeš!

You can do it, girl! Verjamemo vate!


IP confirmed. ReCaptcha engaged.

Kar se človeku zgodi dobrega, se bo vedno našel človek, ki ti bo šel ta ukrast.

Če je kdo bogat, se bo našel lopov, ki ga bo šel ukrast, kot npr. sedaj ko so ugrabili ženo bogataša in zahtevajo 9 milijonov odkupnine.

Če je kdo srečen v ljubezni,se bo že našel človek, ki bo hotel enega partnerja in ga bo zapeljal ali nastavil past človeku. Če se imata 2 rada, se bo že vmešala neka 3 oseba in posegla vmes, že majhna stvar lahko vse spreobrne, ker je ljubosumna na njuno srečo, ki jo hoče zase, sama pa tega sposobna ni ustvariti.

Če je kdo srečen v življenju, se bo pa že našel človek, ki bo hotel ukrasti dušo, ker je sam nima.

Karkoli ima človek, se bodo našli ljudje, ki bodo hoteli to ukrast.

To je noro. To je tko, kot bi te živega žrli oziroma tvoje psihokinetično energijo oziroma telo energetsko ali kakšna je že, taka kot pri duhovih, drugi, višje astralno telo.

Dobesedno te živega žrejo. Grozljivka. Bedniki pa dojeti ne morejo kaj delajo. Tko je najbrž za videti kot se opica spravi v nuklearko pa s svojo šimanzjo pametjo ne more dojeti kaj dela. Malo pristika gumbe…. posledic pa dojeti ne more, k je zabita ko noč.

Tko je to, ko se idoot spravi nate, s tega ali onega sveta, sploh ni važno. To je kretenizem prve klase. Kazanje mišic, v glavi pa pamet od šimpanzka.

Prisežem pa, da krivic zadnjega leta ne bom nikoli pozabila. Nikoli prebolela. In podlega konca tudi ne. Nikoli. Nikoli, da sem pristala med takimi podganami, po vsem. Nikoli.

10 let me noben tip ni niti pogledal, kaj šele kaj drugega. Potem pa pride za kratek čas, samo toliko, da lahko propade, kar se je dogajalo. In me vzame popolnoma neresno. Ko sedaj sestavljam puzle, šele vidim, da v človeški pohlepnosti in grabežljivosti res ni popolnoma nobene meje in da so ljudje pripravljeni narediti vse, da te pohodijo. Ampak res, čisto vse.

10 let me noben tip ni niti pogledal, kaj šele kaj drugega. Potem pa pride za kratek čas, samo toliko, da lahko propade, kar se je dogajalo. In me vzame popolnoma neresno. Ko sedaj sestavljam puzle, šele vidim, da v človeški pohlepnosti in grabežljivosti res ni popolnoma nobene meje in da so ljudje pripravljeni narediti vse, da te pohodijo. Ampak res, čisto vse.
[/quote]
Kaki prasci ja…

Kaj pravi bakica danes?


Kaki prasci ja…

Kaj pravi bakica danes?
[/quote]

Kaj je s tabo? Nimam nobenih prisluhov. Če bi vedela kaj pravi, bi vsaj kej vedela, tako pa nič ne vem. Nič. Samo to, da je izvrtala energetsko luknjo psihokinetično do mene in da me živo žre, mojo avro, drugo dimezijo energetskega telesa. Grozljivka. Folk še tega ne dojame, da ima vsak človek 6 energetskih višjih teles in ko dobiš tako idioootsko spako nate, ti ta telesa načenja in žre in uničuje. Spake idddiotske, ki ne morejo dojeti kaj delajo.

Se pa vidi, da baba pojma nima,…šimpanzek….

Kaj je s tabo? Nimam nobenih prisluhov. Če bi vedela kaj pravi, bi vsaj kej vedela, tako pa nič ne vem. Nič. Samo to, da je izvrtala energetsko luknjo psihokinetično do mene in da me živo žre, mojo avro, drugo dimezijo energetskega telesa. Grozljivka. Folk še tega ne dojame, da ima vsak človek 6 energetskih višjih teles in ko dobiš tako idioootsko spako nate, ti ta telesa načenja in žre in uničuje. Spake idddiotske, ki ne morejo dojeti kaj delajo.

Se pa vidi, da baba pojma nima,…šimpanzek….
[/quote]

Spoštujem duhovne in svete ljudi, ki pridejo do mene in so na nivoju (pač profesionalce, duhovno razvite) in jih tudi vidim in zaznavam višje od mene, ker imajo finejše in boljše energije od mene. Obdaja jih svetloba. Ok, ko tak pride, nimam nič proti. MI je v veselje. SE dogaja. Teh se veselim.

Ampak da bodo pa mene človeške retardirane spake 24 ur na dan vlekle v energetsko gnojnico in visele na mojih energetskih telesih 24 ur na dan, pa ni šans. Pa ne odneham. Če ne morejo dojeti kaj delajo, to ni moj problem. Če so na tako nizkem nivoju, to tudi ni moj problem.

Sem odprta za duhovne ljudi na nivoju, za gnojnico pa pač ne.

Spoštujem duhovne in svete ljudi, ki pridejo do mene in so na nivoju (pač profesionalce, duhovno razvite) in jih tudi vidim in zaznavam višje od mene, ker imajo finejše in boljše energije od mene. Obdaja jih svetloba. Ok, ko tak pride, nimam nič proti. MI je v veselje. SE dogaja. Teh se veselim.

Ampak da bodo pa mene človeške retardirane spake 24 ur na dan vlekle v energetsko gnojnico in visele na mojih energetskih telesih 24 ur na dan, pa ni šans. Pa ne odneham. Če ne morejo dojeti kaj delajo, to ni moj problem. Če so na tako nizkem nivoju, to tudi ni moj problem.

Sem odprta za duhovne ljudi na nivoju, za gnojnico pa pač ne.
[/quote]
Kul, super ti gre! Moli k pozitivnim dušam, vztrajaj v pozitivnosti, podpiramo te!
Še malo, pa bodo spake odšle, tudi bakica se bo naveličala in odšla v Svetlobo!

Avtorica, vidva kar nadaljujeta z razpravo.
Mene pa trenutno zanima človek kot erotično bitje.

drug drugega programiramo


Kul, super ti gre! Moli k pozitivnim dušam, vztrajaj v pozitivnosti, podpiramo te!
Še malo, pa bodo spake odšle, tudi bakica se bo naveličala in odšla v Svetlobo!
[/quote]

Ne, ne vem če bo tako. Opazila sem, da se mi reaktivni čas ful daljša. To pa zato, ker je motnja zavesti oziroma energetskih polj tako huda, ki to uravnava.
Kar razkraja se mi zavest, uničevanje zavesti, zavedanja, energijskih polj. UUUU, ultra amaterski šimpanzki na delu. Nikoli, prisežem, si nisem mislila, da bo naletela na ultra amaterčke. Faaaaak, to moram pa res v pizdi, totalno.

Ne, ne vem če bo tako. Opazila sem, da se mi reaktivni čas ful daljša. To pa zato, ker je motnja zavesti oziroma energetskih polj tako huda, ki to uravnava.
Kar razkraja se mi zavest, uničevanje zavesti, zavedanja, energijskih polj. UUUU, ultra amaterski šimpanzki na delu. Nikoli, prisežem, si nisem mislila, da bom naletela na ultra amaterčke. Faaaaak, to moram biti pa res v pizdi, totalno.

Pri vseh težavah, kar jih imam v življenje so energetski šimpanzi ta zadnja stvar, ki jo rabim.

Ne, ne vem če bo tako. Opazila sem, da se mi reaktivni čas ful daljša. To pa zato, ker je motnja zavesti oziroma energetskih polj tako huda, ki to uravnava.
Kar razkraja se mi zavest, uničevanje zavesti, zavedanja, energijskih polj. UUUU, ultra amaterski šimpanzki na delu. Nikoli, prisežem, si nisem mislila, da bo naletela na ultra amaterčke. Faaaaak, to moram pa res v pizdi, totalno.
[/quote]
Dovolj spiš in primerno ješ drugače?


Dovolj spiš in primerno ješ drugače?
[/quote]

Ja. Vse to. To ne more tako biti. To ti razkroji energetska telesa. Če ti razkroji energetska telesa je bolezen samo vprašanje čase. Najprej je vse v duhovni sferi, po kateri se ta trenutek gnojnica zliva.
Ljudje so res, šimpanzki, vsa druga beseda je odveč.

New Report

Close