Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Življenje s človeškimi negativnimi entitetami – kako je v resnici

Življenje s človeškimi negativnimi entitetami – kako je v resnici

Ja. Vse to. To ne more tako biti. To ti razkroji energetska telesa. Če ti razkroji energetska telesa je bolezen samo vprašanje čase. Najprej je vse v duhovni sferi, po kateri se ta trenutek gnojnica zliva.
Ljudje so res, šimpanzki, vsa druga beseda je odveč.
[/quote]
Res ne bi kontaktirala Zorana? Mu pojasniš tudi, kako je z denarjem, pa se že kaj zmenita…


Res ne bi kontaktirala Zorana? Mu pojasniš tudi, kako je z denarjem, pa se že kaj zmenita…
[/quote]

Zoran je najbrž krasen človek. Mi pa delujemo tukaj v virtuali in tu hočemo nekaj narediti.
Se vam opravičujem, ker trenutno nisem registriran.


Res ne bi kontaktirala Zorana? Mu pojasniš tudi, kako je z denarjem, pa se že kaj zmenita…
[/quote]

Včasih mal skušam ugotoviti kaj mi prinaša prihodnost.

Bojim se vseh moških ta trenutek. Namreč en moški mi že zna pomagati in mi najbrž bo. Samo, kakšna bo pa cena? V bistvu se jih prav bojim. V karti se je videlo neko mogoče nasilje (ali operacija), pač nekaj čudnega na eni strani in pomoč na drugi, v bistvu več kot pomoč.

Ženske so pa letošnje leto uspešno prispletkarile, kar so. Je že mimo. Res eni ljudje pogazijo vse pred seboj, za vsako ceno in jih nič ne ustavi. Šele potem dojameš, ko je že mimo kako podli so eni ljudje.

Zato pa sem zadnja 2 meseca v duševnem peklu.

Zoran je najbrž krasen človek. Mi pa delujemo tukaj v virtuali in tu hočemo nekaj narediti.
Se vam opravičujem, ker trenutno nisem registriran.
[/quote]
Tole je pa hud prekršek, brž se registrirat!
Zoran je dušca, ne pusti pa se prinašat okoli 😉


Tole je pa hud prekršek, brž se registrirat!
Zoran je dušca, ne pusti pa se prinašat okoli 😉
[/quote]

Saj vem, saj vem. 🙂
Moram še nekaj napisati v tisti temi o nadgradnji foruma.

Včasih mal skušam ugotoviti kaj mi prinaša prihodnost.

Bojim se vseh moških ta trenutek. Namreč en moški mi že zna pomagati in mi najbrž bo. Samo, kakšna bo pa cena? V bistvu se jih prav bojim. V karti se je videlo neko mogoče nasilje (ali operacija), pač nekaj čudnega na eni strani in pomoč na drugi, v bistvu več kot pomoč.

Ženske so pa letošnje leto uspešno prispletkarile, kar so. Je že mimo. Res eni ljudje pogazijo vse pred seboj, za vsako ceno in jih nič ne ustavi. Šele potem dojameš, ko je že mimo kako podli so eni ljudje.

Zato pa sem zadnja 2 meseca v duševnem peklu.
[/quote]
Ne vem, tako iz tvojega pisanja se mi zdi, da ti gre že nekoliko na bolje.

Sicer ti mi tu gor že vseskozi poskušamo pomagat, vsak na svoj način. Kolikor vem, pa nihče od nas ni usposobljen za delo z energijami ali pa morda medicino (lahko alternativno ali pa bioresonanco), saj bi nekaj od tega verjetno potrebovala, vsaj kot podporo. Ne vem pa kaj, zato ti seveda predlagam posvet s kakim profesionalcem.

Pa saj ni treba, da je ravno moški, podobno delo kot Zoran menda opravlja tudi njegova Urška (zelo prijazna), le da ima on več “kilometrine” in več usposabljanj za sabo. Lahko pa greš tudi k Teji ali komu drugemu… kogar pač bolj “začutiš”.

Cena te pomoje ne bi smela skrbet – če je denar problem, jim pač že v začetku povej in se boste že kako zmenili, kot pravim.

Drži se, pa poročaj kaj… upam, da boš naslednjič že imela kako dobro novico za nas! 🙂

Man občutek, da so prišli tudi zaradi astralnega se.ksa. A to bi radi. 100 kurbbic. Nikoli dovolj žensk za izkoriščat. Grozljivka. Ko te Fredy krueger čaka.

Če pustiš vrata hiše odprta se ti vanjo lahko vseli kakšen skvoter.

Še en dan uničen. Kot že toliko drugih. Že zjutraj izpita vsa življenska energija, za te vampirje, ki te živega požrejo. Umski in čustveni zapor. Da slučajno ne boš minute srečen na tem svetu in da se slučajno ena stvar ne bo odvila brez vampirjev.

Ampak to še ni vse. Na drugi strani pa popolni obup. Umiranje. “Tvoj otrok je v tem svetu”, so mi rekli, čeprav jih nimam.

Ja, tako je to videti, ko mora opica za vsako ceno vladati in zavladati. Ali bo Bratuškovo “We can and we will”. Ja, lahko in bodo pobili vse kar je še dobrega ostalo. Lahko in bodo, na smrtih nedolžnih ljudi, ne premalo plačanih delavce in izstradanih in na mučenih in trpinčenih ljudeh. Tako je to videti, ko opica zavlada in vlada.

Vsi ljudje smo postali kolateralna škoda. NIč več, kot samo kolateralna škoda na seznamu vladajoče opičje elite.

Če zaprejo tvoje telo v ječo, si samo fizično omejen, ko pa zaprejo tvoj um in čustva, pa nimaš več pravice do lastnega obstoja in življenja.

Itak se slini drhal nad to vsemogočno močjo….
Vsi ljudje smo postali kolateralna škoda. NIč več, kot samo kolateralna škoda na seznamu vladajoče opičje elite.
[/quote]

Če zaprejo tvoje telo v ječo, si samo fizično omejen, ko pa zaprejo tvoj um in čustva, pa nimaš več pravice do lastnega obstoja in življenja. Razkrojijo ti osebnost.

Itak se slini drhal nad to vsemogočno močjo….

Najebajo pa, kot vedno nedolžni. A slučajno kdaj ni bilo tako? Prevzem oblasti, opičjak pa ja mora biti glavni in vse uničiti, vse ljudi in ostalo. Ne samo mene.

Hej, pošiljam ti astralni objem 🙂

In ta komad:

https://www.youtube.com/watch?v=04854XqcfCY

Avtorica, skačem po raznih temah z registriranim nickom, da se me vidi. Sem pa v vsaki temi prisoten na neviden način.

drug drugega programiramo

Še en nov ukraden in uničen dan, vržen svin.jam.

Se zjutraj zbudiš, namesto ob partnerju, ki ga imaš rad, se zbudiš z grozljivo spako v sebi. Pa ne samo eno, kar 3 so. Pricapljala je še ta tretja. Ta najbolj grozna od vseh. Se pa zbudim v grozljivko. In namesto ljubezni doživim živčni zlom. In to zadnja 2 meseca vsak dan.

Spake so se kar priselile k meni in živijo v meni, cel dan. To kar pride in se naseli vate in sedaj kar tako bo?

Vsak dan se bom borila proti tej krivici, vsak dan. Kaj pa še lahko zgubim? Zavest, zavedanje, dušo, življenje, ne to so mi že ukradli. Samo še hodeči zombi sem. Vsak dan se bom borila proti tej krivici. Vsak dan.

Kar čez noč boš izgubil pravico do biti, do lastnega obstoja, kar čez noč? Kar čez noč ne smeš več obstajati, ne smeš več biti. Ne smeš več imeti zavesti in ne smeš se zavedati.

Ne, ne grem se jaz tako.

20 let nazaj sem brala knjige za osebno rast in duhovne. O bioenergiji, zdravljenju z zdravilnimi rokami itd. Kot mlada.

Bila sem srečna in vse je bilo res na nivoju. Energijskem nivoju.

Potem pa pridejo težke spake čez noč, grozljive in ti ukradjo vse, kar se ukrasti da. Ne denarja, ker ga nimam, vse ostalo. REVNIM JE PREPOVEDANO BITI SREČEN. PREPOVEDANOOOOOOOOOOO

Nekaj me zanima, draga duša…
Kaj se je dogajalo tisti dan poprej, pred to naselitvijo entitet pri tebi?
Pa dneve, mesece poprej?
Kaj se ti je dogajalo nasplošno in kaj si kaj počenjala do tistega usodnega dne?

Nič takega. Ful sem imela načrtov za prihodnost, hotela sem si poiskati službe, vse sem imela že splanirano kje, kako, kdaj.
Zdravje me je prej zapustilo, eno leto me je vse bolelo in sem bila brez energije. Sama sem si zdravje spet uredila nazaj, da me je vse nehalo boleti, da je bilo spet normalno, da sem spet imela energijo, za hodit okoli in ravno sem že spet začelo hoditi ven.

Skratka življenje sem si uredila in bila polna načrtov….

Potem pa, čez noč, dobesedno čez noč, spake,… v živo me režejo, energetsko. To se ne da povedati, kakšno trpljenje je to in nikoli ne odidejo. Približno 2 meseca nazaj.

Grozljiva izkušnja, ker ne preneseš teh oseb, pa si prisiljen stalno biti z njimi. Tako negativno, tako dpresivno, čisto kontra od mene, kakšna sem in sem bila 180′ stopinj kontra.

Tako da za novo leto in praznike sem prespala. Dneve prespim, dol mi je padlo za vse, sem živ zombi. Grozljivo, ravno sem si življenje spet uredila nazaj, se spravila k sebi, začela živeti, bila polna načrtov in energije, PA DOBIM SPET SPAKE.

Pa 10 let nazaj je bilo podobno, samo je potem nehalo. Življenje sem si uredila, našla službo, stanovanje, prijatelje, vse. Ni da ni. Spet sem bila polna energije in veselje in volje in vsega…. pa spet, samo takrat je prišel en star SPAČEK, se naslajat nad mano. Tega sedaj ni. Sluzavec nagravžen. Grozljivo ko se taka energijski smrkel spravi nate.

Skratka ja, ne smeš biti srečen, ne smeš imeti načrtov, ne smeš imeti planov, pa še bolan moraš biti, pa imaš mir pred vsemi.

Sploh nimam pravice do biti. V bistvu sploh ne morem biti.

pa če bi bilo ta oseba na nivoju, me sploih ne bi motilo.

Da pa dobim energetsko negativno depresijo, pa ne odneham. Energijski smrkl.

S takimi primitivci se ne grem.

Včeraj sem bila cel dan hipersenzibilno, kaj vse sem izvedela o sebi. Pa sej to ni res. Duhovi določeni, ki so z mano in angeli so sposobni videti prihodnost, jest pa ne.

MI je pa jasno, da je tako zaradi podlih ljudi. Sram naj jih bo. Mislijo, da ne vem, pa ne vedo, da včasih telepasko zaznavam, seveda samo in le, če kdo močno misli name.

Slišim stavek in začutim energijo človeka! Ko je name mislila, dobra oseba, zelo močno, zaradi točno določene situacije, povezane z mano, sem zaznala njegovo energijo, cel dan je bil LEPIŠ IN POLEPŠAN zaradi tega, pa slišala sem tudi. Sej potem sem tudi točno občutila, kaj je ta stavek pomenil, pa vseeno. Vem, da je mogoče in je mogoče.

ZATO TE PARAZSKE PODAGANE TAKO SOVRAAŽIIIIIM. Gnojnica energetski, najslabši ljudje kar jih je, se spravijo na medija, jasnočutnega človek. GNOJNICA, gnoj.

Ne vem kva te podgane mislijo, da mi bodo to ukradle ali kaj? So zato prišle, zaradi medijstva? Krivica, taka krivica, tako krivio čutim, da se ne da povedati.

Pa še kakšen stavek zaznam v italijanščini, čedalje pogosteje, čeprav ne razumem besedice italijansko. Res pa je, da običajno slišim samo eno besedo, običajno je to aljuto. Sej takrat običajno pol izvem, da se je kakšna nesreča zgodila. Zadnje čase, pred nekaj časa, je bila ta beseda pogosta.

Pa ko je tisti dojenček umrl… joj….

Tudi tokrat je ponoči dogajalo. Preden sem zaspala sem videla kot neka čudna bitja. Ljudi ne sodim po videzu, ne vem če so bili čisto ljudje. Potem pa sem zaspala in se sredi noči zbudila. Joooj kakšna ogromna temna senca me je obiskala.

Sedaj mal razmišljam. Mogoče je vse povezano s tisto paranormalno aktivnostjo, ko je ugasnjena luč v kopalnici utripala. In sem dobila obiska duha v sanjah ali pač napol spanju, ker sem ga videla v napol spanju,… najbolj so mi v spominu ostali njegovi nohti, ker sem ga prijela za roko. Enostavno niso bili normalni.

Ampak verjamem v dobro in v dobre sile.

Aja, pa enkrat se je duh pujsa ujel v nek prostor vmes. Takrat, ko so igrali tisto igro v gledališču in so se spravljli na ubogega prašiča. Ljudje neumni, mar res ne morejo dojeti? Duh pujsa je bil res razjarjen in je napadal ljudi, tudi na astralu, sanjah. Sej vem, smejali se mi boste, pa vendar je res.
TIsti duh pujsa je bil tolk razjarjen, ni čudno da je več ljudi zlomilo nogo ali se kako drugače poškodovali.

Folk, pamet v glavo!!!!!!!!!! Če ne vidite, še ne pomeni, da tega ni.

Hej, mogoče ti Pati lahko kaj pomaga (se moraš prej registrirat za jo kontaktirat):
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11151150&start=31

Odgovorim kaj več pozneje…

New Report

Close