Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Življenje s človeškimi negativnimi entitetami – kako je v resnici

Življenje s človeškimi negativnimi entitetami – kako je v resnici

Danes sem poskusila iti v hribe. Ni šlo. GROZLJIVKA. Jaz naj živim v njegovi čisti temi in se ko grem ven, drugega ne morem zaznavati, kot njegove teme in depresije, negativnosti, on bo pa živel v moji svetlobi. Več kot energije ustvarim več jo požre. Čisti parazitizem energetski. Ne to ni človeško. Ni. Zapor Najhujše vrste. Samica 24 ur na dan.


Kdo pa je zdaj on? Bakica je odšla?

Poleti visoko v nebo na svojih sanjah, si nadnaravna oseba, ki ima fantastične sposobnosti, odpri svoje tretje oko in videla boš čarobni svet, pretakanje avre in energij.

Nič takega. Ful sem imela načrtov za prihodnost, hotela sem si poiskati službe, vse sem imela že splanirano kje, kako, kdaj.
Zdravje me je prej zapustilo, eno leto me je vse bolelo in sem bila brez energije. Sama sem si zdravje spet uredila nazaj, da me je vse nehalo boleti, da je bilo spet normalno, da sem spet imela energijo, za hodit okoli in ravno sem že spet začelo hoditi ven.

Skratka življenje sem si uredila in bila polna načrtov….

Potem pa, čez noč, dobesedno čez noč, spake,… v živo me režejo, energetsko. To se ne da povedati, kakšno trpljenje je to in nikoli ne odidejo. Približno 2 meseca nazaj.

Grozljiva izkušnja, ker ne preneseš teh oseb, pa si prisiljen stalno biti z njimi. Tako negativno, tako dpresivno, čisto kontra od mene, kakšna sem in sem bila 180′ stopinj kontra.

Tako da za novo leto in praznike sem prespala. Dneve prespim, dol mi je padlo za vse, sem živ zombi. Grozljivo, ravno sem si življenje spet uredila nazaj, se spravila k sebi, začela živeti, bila polna načrtov in energije, PA DOBIM SPET SPAKE.

Pa 10 let nazaj je bilo podobno, samo je potem nehalo. Življenje sem si uredila, našla službo, stanovanje, prijatelje, vse. Ni da ni. Spet sem bila polna energije in veselje in volje in vsega…. pa spet, samo takrat je prišel en star SPAČEK, se naslajat nad mano. Tega sedaj ni. Sluzavec nagravžen. Grozljivo ko se taka energijski smrkel spravi nate.
[/quote]
To te pa razumem, sem že kar nekaj časa v podobni situaciji, boli me sicer nič ne. Polno načrtov in želja, potem je zdravje šlo in zdaj sem pogosto zombi tudi jaz… Entitet najbrž nimam, čeprav se nikoli ne ve, zaznavat jih ne znam. V bistvu včasih posumim nanje (nekaj sumljivih dogodkov), a zadnje mesece niti ne. Bili pa so toksični ljudje, katerim se ne moreš kar izognit, to pa.

Kako pa si si takrat prvič sama uredila zdravje?


In kakšno prihodnost ti napovedujejo? Se jih da vprašat tudi za koga drugega? 🙂

Kaj si pa čutila in slišala od te osebe? A je bil Zoran? 🙂

Seveda, če ni skrivnost ali preveč osebno…

Pa še kakšen stavek zaznam v italijanščini, čedalje pogosteje, čeprav ne razumem besedice italijansko. Res pa je, da običajno slišim samo eno besedo, običajno je to aljuto. Sej takrat običajno pol izvem, da se je kakšna nesreča zgodila. Zadnje čase, pred nekaj časa, je bila ta beseda pogosta.

Pa ko je tisti dojenček umrl… joj….
[/quote]
“Aiuto” pomeni “na pomoč”.
Ja pred par meseci so v Italiji imeli hude poplave, pa nek most se je zrušil… A ti ne živiš blizu Italije, se mi zdi, ampak nekje v LJ ali okolici?

No tole glede italijanščine mi je zanimivo…

Poleti visoko v nebo na svojih sanjah, si nadnaravna oseba, ki ima fantastične sposobnosti, odpri svoje tretje oko in videla boš čarobni svet, pretakanje avre in energij.
[/quote]

Trenutno je moj duševni, mentalni in astralni svet zacementiran z zaznavo te osebe, ker drugega ne morem zaznavati. Dobesedno je vse zacementirano oziroma zablokirano.

Za predstavo. Na začetku je en velik kanal kot od vode, potem pa se razcepi v manjše cevi. In pri meni je ta glavni kanal zaprt, vse ostalo zato propada.

Ne morem mislit, ne morem čutiti, ne morem nič.

Ena druga stvar je pa tudi jasna, če ne bi bilo angelov, duš in njihove pomoči, me ne bi bilo več ne na zemlji, kaj šele kje drugje.

Danes sem prišla na vrh, ampak sama nikoli ne bi zmogla. Sej pravim, vojna je.


In kakšno prihodnost ti napovedujejo? Se jih da vprašat tudi za koga drugega? 🙂

Kaj si pa čutila in slišala od te osebe? A je bil Zoran? 🙂

Seveda, če ni skrivnost ali preveč osebno…
[/quote]

Običajno se ne gre za mojo prihodnost. Kar slišim se vedno nanaša običajno na tisto, kar preberem naslednji dan v časopisu ali črni kroniki.
Npr. zjutraj sem slišala “umrl je”, nato pa prebrala, da je umrl dojenček…. Pa takrat, ko je bil tisti pogrešan na Krvavcu tudi “naravnost dol”, nato sem izvedela, da je padel čaz skalni skok, kar si predstavljam kot neke vrste prepad.

Ampak 2 meseca nazaj sem pa začela zaznavati grozljive, resne, depresivne ljudi in to tako, da drugega več ne morem sploh zaznavati, ker je to tako močno, da nadvlada vse ostalo. In je dobesedno za znoret.

Običajno se ne gre za mojo prihodnost. Kar slišim se vedno nanaša običajno na tisto, kar preberem naslednji dan v časopisu ali črni kroniki.
Npr. zjutraj sem slišala “umrl je”, nato pa prebrala, da je umrl dojenček…. Pa takrat, ko je bil tisti pogrešan na Krvavcu tudi “naravnost dol”, nato sem izvedela, da je padel čaz skalni skok, kar si predstavljam kot neke vrste prepad.

Ampak 2 meseca nazaj sem pa začela zaznavati grozljive, resne, depresivne ljudi in to tako, da drugega več ne morem sploh zaznavati, ker je to tako močno, da nadvlada vse ostalo. In je dobesedno za znoret.
[/quote]
Pa to zdaj naj bi bile že umrle duše ali kaj drugega?


Pa to zdaj naj bi bile že umrle duše ali kaj drugega?
[/quote]

Ne, to mora biti nekaj drugega. Premočne energije za duhove, pa preveč neumni, ne poznajo duhovnega sveta, ne poznajo osnovnih duhovnih zakonov, premočne človeške energije, napačne lastnosti za duhovne ljudi.

Duhovi so blagoslov v primerjavi s temi opicami.

Ne, to mora biti nekaj drugega. Premočne energije za duhove, pa preveč neumni, ne poznajo duhovnega sveta, ne poznajo osnovnih duhovnih zakonov, premočne človeške energije, napačne lastnosti za duhovne ljudi.

Duhovi so blagoslov v primerjavi s temi opicami.
[/quote]
Imaš kako idejo ali uvid, zakaj bi jih zaznavala ravno zdaj, če niso duhovi?

Grem spat za danes. Mirno noč ti želim 🙂

Če želiš, pa lahko odgovoriš tudi na ostala moja vprašanja ali kaj pokomentiraš..

Danes zjutraj sem pa zaznala, poleg seveda starih negativnih, še enega moškega, starejšega, vendar je imel res dobro energijo, njegove plave oči so kar žarele. Nič ne bi imela proti, če bi zaznavala take ljudi. Pa tudi svetlo je bilo okoli njega in izžareval je neko blagost. To je vsaj za živet.

Ponoči sem imela pa čudne sanje. Najprej se mi je sanjalo, da je nekdo ustrelil s puščico enega čoveka. Puščica je priletela od ne vem kje. Najprej je ubil telo. Nato pa je priletela še ena puščica in ubila njegovo drugo telo. Ampak to je bil krasen človek.

V drugem delu je bilo še hujše. Tam je nevidna sila pobijala ljudi, sploh puščice ni bilo.

Tretji del je bil pa že grozljiv. Najpej sem videla na tleh ležati nekoga, eno telo. Potem pa sem videla, da se različni deli telesa med seboj pogovarjajo in da niso skupaj, ampak je bil vsak samostojen, sam zase. Precej grozljivo. Rekli so, da tega niso predvidevali.

Meni so res pozitivni ljudje, tudi na astralu. Grozno mi je, ko jih kdo uničuje.

Človek, navaden človek je bistveno bolj zloben in hudoben in uničljive in željan oblasti in denarja, pozablja samo to, da bo tudi sam slej ko prej le duh.

Na noben način mi ni jasno kako sem lahko pristala v taki bedi? Kako? S strtim srcem, ožeta energijsko kot cunja, s temno senco nad seboj. Kako sem lahko pristala tako nizko?

Ko sem bila še srečna, ko je bilo življenje pravljica in dnevi mistika…. pred več kot 10 leti je nastal tale zapis. Zapis je od prijatelja.

Izkoristi ta dar, ki od boga, ti je dan,
da osrečiš ljudi po svetu, tem in onem,
ki skriva se ljudem, a tvojim očem je
videti dan.

In ko pridejo dnevi, ko ti je težko,
se spomni name, na ljubezen, na upanje,
naj t napolnijo z radostjo srce in
dajo krila tvoji ???, da te osreči.

Rad bi videl lep nasmeh in obraz sijoč,
ki se je zaradi radosti v srcu v žar obdal
Rad bi videl tople dlani… itd.
itd.

..
Odvzeti bolečino in dovoliti srcu ljubiti.

Ja, vsi kdaj sanjamo čudne stvari…

Kaj pa ti pokažejo angeli in vodniki, če jih vprašaš, zakaj so te privedli sem na ta forum?

Sej moje je čisto normalno, v bistvu para normalno. Zjutraj, ko sem se zbujala je nekdo vprašal enga fantka kam gre, pa je rekel, da po mamico.

Sprašujem se, komu so otroci in ženske v napoto. Oziroma najranljivejša skupina ljudi.

Realnost je spet čisto bedna. Vse kar se dobrega spomnim je iz sanj.

Spet jih v živo zaznavam, kakšna beda.

Najhuje od vse je to, da se zaznavajo kot temni ljudje in kruto realni – to je bistvu še najslabše, nobene mistike, nič od nič. Čisti gola kruta realnost brez kančka ljubezni, mistike, česarkoli nadčutnega. To je res najslabše kar se ti v realnosti lahko zgodi. Da te nekdo ujame v past, svoje lastne negativne energije.

Ljudje, ki nimajo pojma o duhovnosti.Ki so kontra duhovnosti. Pa ne samo to, brez kančka ljubezni, čista tema, negativnost…

In tak ti zaseve zavedanje in zavest. MENE BI BILO SRAM V DNO DUŠE. SRAMMMM, RES SRAM… KAKO LAHKO. KAKO LAHKO. Ampak sej zato lahko, ker so brez vesti, isto žival ne pozna vesti. Zato lahko, ker na tako nizki ravni. Kako se lahko tako gnil človek ukvarja s takimi stvarmi.

Sej moje je čisto normalno, v bistvu para normalno. Zjutraj, ko sem se zbujala je nekdo vprašal enga fantka kam gre, pa je rekel, da po mamico.

Sprašujem se, komu so otroci in ženske v napoto. Oziroma najranljivejša skupina ljudi.
[/quote]
Vsak otrok rabi svoje starše, vsak bolnik rabi svoje zdravnike…

Kaj pravijo angeli, kako si lahko pomagaš ti?
Ali kako ti lahko pomaga kdo drug?

Aja, sej res, revna ženska…. vsak idooot se upa spraviti na tako, seveda če nima vesti.


Vsak otrok rabi svoje starše, vsak bolnik rabi svoje zdravnike…

Kaj pravijo angeli, kako si lahko pomagaš ti?
Ali kako ti lahko pomaga kdo drug?
[/quote]

DAnes je za znoret, v živo me zažira ta drek. Kolk so ljudje hudobni in žleht., Prekleta golazen hudobna in žleht. Preklet drekkk človeški.

To je prav načrtno, da človek znori. To je prav načrtno. Toliko časa, dokler ne znoriš.

Valda, revne ženske pa otroke. Koga pa? Tajkunčke, bogataše? Neeee, revne ženske, pa otroke. Na koga se pa upa spravi golazen, če ne najšibkješe in najranljjivešje.

NA KOGA PA? PREKLETA GOLAZEN. NA KOGA PA.

DANES PA NI ZA ZDRŽAT. ENOSTAVNO NI. RAZKRAJAM SE, RAZTAPLJAM SE. IZGINJAM. SAMO GRAŽV VSEGA GRAVŽA V MENI ŽIVO PRISOTEN,. ČISTI GRAVŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽ

Daj si gor kako pozitino glasbo, da jih preslišiš?

Pa malo telovadbe, da jih ne boš čutila?

Sej mi je že postalo jasno. Norišnica ali mrtvašnico. Drugje zame ni več prostora.. Ali si naj dam glavo uničiti, ker to tableti delajo in je dokazano ali pa mrtvašnica.

Za vse ostalo, kar bi lahko pomagalo, pa NISEM VREDNA.

Žri drek ali pa crkni ali pa se načrtno uniči.

Moli k angelom, da ti pomagajo, saj ti vedno pomagajo!
Bodi pozitivna!

Sej mi je že postalo jasno. Norišnica ali mrtvašnico. Drugje zame ni več prostora.. Ali si naj dam glavo uničiti, ker to tableti delajo in je dokazano ali pa mrtvašnica.

Za vse ostalo, kar bi lahko pomagalo, pa NISEM VREDNA.

Žri drek ali pa crkni ali pa se načrtno uniči.
[/quote]
Ja dobro bi bilo, da greš k zdravniku!

Dali ti bojo kako zdravilo, da bo blokiralo entitete!

New Report

Close