Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Življenje s človeškimi negativnimi entitetami – kako je v resnici

Življenje s človeškimi negativnimi entitetami – kako je v resnici

Kaj ko bi kdo razložil ljudem, ki se imajo, za naj pametnejše ~ ti so dokazano bolj neumni od ostalih, da se kmečke pameti ne da ukrast, lahko jo pa uničiš.


Ja dobro bi bilo, da greš k zdravniku!

Dali ti bojo kako zdravilo, da bo blokiralo entitete!
[/quote]

Ne spremljaš teme. Zdravila so blokirala celo telo. Glavobol, slabost 🤢, siljenje na bruhanje, občutek pijanosti, vrtoglavica, zanašanje pri hoji. Na zaznavanje pa popolnoma nobenega učinka. Kot snops so tableti. Mal si zadet, pa je drugače.

Ne spremljaš teme. Zdravila so blokirala celo telo. Glavobol, slabost 🤢, siljenje na bruhanje, občutek pijanosti, vrtoglavica, zanašanje pri hoji. Na zaznavanje pa popolnoma nobenega učinka. Kot snops so tableti. Mal si zadet, pa je drugače.
[/quote]
Druge pomoči, ki smo ti jo predlagali, pa si tudi nisi šla poiskat, tako da se ne sprenevedaj.

No, sem se pregrešil in ti še tokrat odgovoril, ampak zdaj zares zaključujem tu.

Vse dobro ti želim, pa da čimprej ozdraviš in se rešiš teh entitet ali karkoli te že pesti!
Astralni objem 🙂

A to so ljudje entitete, a kaj so?
Vampirji a kaj podobnega?

Ne spremljaš teme. Zdravila so blokirala celo telo. Glavobol, slabost 🤢, siljenje na bruhanje, občutek pijanosti, vrtoglavica, zanašanje pri hoji. Na zaznavanje pa popolnoma nobenega učinka. Kot snops so tableti. Mal si zadet, pa je drugače.
[/quote]

Si Imela premalo dozo tablet, pa prevec ssnopsa povrh. Ne se zgovarjat, pa see znasat nad ljudmi, ki so ti hoteli pomagat.

Ene tete so to. Hahahahaha

To so energetsko custveni vampirji. Osebni prostor je za njih španska vas. Duhovna zrelost pa neznani pojem. V prazen prostor kje zaznvas svet in misliš se ti vrnejo. Predstavljaj si prazno tablo na katero projiciras svoje misli, fantazije, zaznvas. To je tvoj notranji svet. Sedaj pa na tej tabli ne sme biti drugega kot entitete. In nič ne pomaga, da bi jih zbrisal. 3d tabla.

To so energetsko custveni vampirji. Osebni prostor je za njih španska vas. Duhovna zrelost pa neznani pojem. V prazen prostor kje zaznvas svet in misliš se ti vrnejo. Predstavljaj si prazno tablo na katero projiciras svoje misli, fantazije, zaznvas. To je tvoj notranji svet. Sedaj pa na tej tabli ne sme biti drugega kot entitete. In nič ne pomaga, da bi jih zbrisal. 3d tabla.
[/quote]

Pa ti opisuješ sebe!

To so energetsko custveni vampirji. Osebni prostor je za njih španska vas. Duhovna zrelost pa neznani pojem. V prazen prostor kje zaznvas svet in misliš se ti vrnejo. Predstavljaj si prazno tablo na katero projiciras svoje misli, fantazije, zaznvas. To je tvoj notranji svet. Sedaj pa na tej tabli ne sme biti drugega kot entitete. In nič ne pomaga, da bi jih zbrisal. 3d tabla.
[/quote]

Če prav razumem motijo tvoje premišljevanje?
Ali tudi govorijo, slišiš da se pogovarjajo ali pa ti kaj rečejo kdaj pa kdaj?

Aja. Pa dostikrat se mi sanja o živalih. V kanti sem videla belega psa, vsega boječe ga, zaprtega, z rano pri repu. En ni mogel. Pa kaj otroci delajo. En je skuhal ljubljenčka od brata. Ko vse to vidiš ugotoviš, da ni zlobnejsega od človeka.

Če prav razumem motijo tvoje premišljevanje?
Ali tudi govorijo, slišiš da se pogovarjajo ali pa ti kaj rečejo kdaj pa kdaj?
[/quote]

Ne, to pa ne. To so samo energetske sence.

Res je, v 5 minutah psihiater ne more nič. Za določitev res pravilne diagnoze je potrebno opazovanje 24 ur na dan vsaj 3 tedne, za to pa je potrbna hospitalizacija. Ko res dokončno določijo pravilno diagnozo lahko predpišejo zdravila in ponavadi traja nekaj tednov, da sploh primejo. Tako ugotavljanje bolezni in zdravljenje je dolgotrajno. In dlje odlašaš težje je pozdraviti.

Res je, v 5 minutah psihiater ne more nič. Za določitev res pravilne diagnoze je potrebno opazovanje 24 ur na dan vsaj 3 tedne, za to pa je potrbna hospitalizacija. Ko res dokončno določijo pravilno diagnozo lahko predpišejo zdravila in ponavadi traja nekaj tednov, da sploh primejo. Tako ugotavljanje bolezni in zdravljenje je dolgotrajno. In dlje odlašaš težje je pozdraviti.
[/quote]

Tukaj smo v virtualni psihiatriji in tu moramo odkriti, kdo ima koga za norca.

drug drugega programiramo

Tukaj smo v virtualni psihiatriji in tu moramo odkriti, kdo ima koga za norca.
[/quote]
Res je. Ti loviš!

Ne, to pa ne. To so samo energetske sence.
[/quote]

A nimaš možnosti da bi,se s čim zamotila, s kakšnim delom, da ne bi teh energetskih senc gledala? Ali pa ne vem mogoče tv program kaj zanimivega ponuja, nekaj da gledaš in zaznavaš namesto senc energetskih? Kakšna glasba energična mogoče obstaja za poslušat…nee pa ene sence no!

A nimaš možnosti da bi,se s čim zamotila, s kakšnim delom, da ne bi teh energetskih senc gledala? Ali pa ne vem mogoče tv program kaj zanimivega ponuja, nekaj da gledaš in zaznavaš namesto senc energetskih? Kakšna glasba energična mogoče obstaja za poslušat…nee pa ene sence no!
[/quote]

To je za njo preveč. Ona obvlada samo manipuliranje, najraje pa manipulira ravno s tistimi, ki ji želijo pomagat. Potem, ko pa vsi dvignejo roke so pa krivi vsi samo ona ne.


Res je. Ti loviš!
[/quote]

Vsaj eno krasno sodelavko bi moral nekje ujeti in z veliko sreče mi bo to uspelo mogoče čez tisoč let.

drug drugega programiramo

A nimaš možnosti da bi,se s čim zamotila, s kakšnim delom, da ne bi teh energetskih senc gledala? Ali pa ne vem mogoče tv program kaj zanimivega ponuja, nekaj da gledaš in zaznavaš namesto senc energetskih? Kakšna glasba energična mogoče obstaja za poslušat…nee pa ene sence no!
[/quote]
Samo tv, ko not padem, nič drugega. Pozabim a energijsko greznico.

Pa kdo bo to bral, sami netopirji?
Kar nekaj pisano.
A ni škoda časa??


Entitete! To so duhovna energetska bitja, altroke netopirji.


Entitete! To so duhovna energetska bitja, altroke netopirji.
[/quote]

Tema je, tema je, pade mrak, ko samo vidiš 28 strani, ni šans da greš to brat, ali vztrajaš s tem v odgovarjanju.

Tema je, tema je, pade mrak, ko samo vidiš 28 strani, ni šans da greš to brat, ali vztrajaš s tem v odgovarjanju.
[/quote]
To maš res. Grem rajši gledat na sedemki Benedetto ki kuha cele dneve!

Tema je, tema je, pade mrak, ko samo vidiš 28 strani, ni šans da greš to brat, ali vztrajaš s tem v odgovarjanju.
[/quote]

Od samega začetka sledim tej temi in meni je to področje izredno zanimivo, ker mi je povsem neznano. Avtorica vodi to temo in meni je debata v tej temi izredno zanimiva.

drug drugega programiramo

Od samega začetka sledim tej temi in meni je to področje izredno zanimivo, ker mi je povsem neznano. Avtorica vodi to temo in meni je debata v tej temi izredno zanimiva.
[/quote]

Kaj je pa lahko to žalostno tako zanimivo?
Neznano je lahko svojski svet osebe in od tega ni nič, mi se s tem ne ukvarjamo..

Kaj je pa lahko to žalostno tako zanimivo?
Neznano je lahko svojski svet osebe in od tega ni nič, mi se s tem ne ukvarjamo..
[/quote]

Mene vse zanima. Zanima me tudi s čem oziroma s čim se je treba ukvarjati?

drug drugega programiramo

New Report

Close