Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Življenje s človeškimi negativnimi entitetami – kako je v resnici

Življenje s človeškimi negativnimi entitetami – kako je v resnici

Mene vse zanima. Zanima me tudi s čem oziroma s čim se je treba ukvarjati?
[/quote]

In kakšen bo predviden razplet “situacije z entitetami”?

In kakšen bo predviden razplet “situacije z entitetami”?
[/quote]

Ne vem, to lahko samo ugibam. Vse je možno. Tema je od avtorice in ona nas vodi.

drug drugega programiramo

Kdo to bere, sej se ti mora obrnit no če tolk pišeš o tem gnoju na drugi strani planeta. Pa ker q ti kaj hoče cele noci pa dneve blodnje.

Dobro, sedaj je to kot praviš neka temna energije, vendar kam je pa sedaj tista starka šla ali kam vmes lahko daš tisto starko za katero si nekje bolj v začetku trdila da ti požira energijo.
Sem pomislila, da je entiteta neka škodloželjna stara vešča, ki meditira in te žre?
A nje pa sedaj ni več med krvosesi? A je kar izginila?
Si sploh ne znam predstavljat kakšen občutek naj bi bil to, zaznavanje entitete.

Kakšne sanje danes. Nekaj o arabcih, tistih črnih oblekah, potem pa življenje enga tipa, nato pa pridejo do njega, pa pištolo na glavo, pa začnejo pritiskat. Pištola je bila prazna ampak se je pa slišalo, tisti, ko pritisneš. Potem pa, nekaj v stilu – a sedaj to vidiš. Od človeka so zahtevali da nekaj prinese, ampak pojma nimam kaj, nekaj je naredil ampak spet pojma nimam kaj.

Zmedene sanje, nič drugega. Brez repa in glave.

Moti me kot sto hudičev, kar se mi dogaja. Da direktno v mojem energetskem polju, zaznavam te entiteta 24 ur na dan. Res moti. To so take hude motnje, da ni za povedati.

To ni za povedati. Ne moreš misliti, ne mores se osredotočit, ne moreš nič.

To je sposoben narediti samo najbolj hudoben človek, kar jih je. Zavestno. Tako kot v sanjah. S pištolo na glavo in klikanje v prazno, grožnje. Ja, to se ujema ja.

Nesrečnica ti, samo to so sanje, no ne moreš se zaradi tega kar se ti je sanjalo obremenjevat.
Ma čistnmim, nooo.
Men se je nekdaj ves čas sanjalo da letim, po zraku nad tlemi visoko, samo malo zamahnem z rokami, dvakrat trikrat in me nese….pa to ne more vpklivat na to da bom jaz sedaj živela nad tlemi. Sanje je treba pozabit in živet dan kot je, malora nooo!


Takšne “entitete” je sposobna sproducirat tudi shizofrenija.

Gledanje TV ti pomaga, v redu super, zdaj poskusi še prakticirati meditacijo za osredotočanje misli, pa ne bo več entitet.

Ma res se mi prav smiliš če je to vse res, se pravi ponoči tudi motnje. Četudi ne vem če je za verjet!
Samo kdaj se potem naspiš, če se ti ves čas sanja?
A do sedaj si spala, a si bila v službi in se tam zamotila?

Nesrečnica ti, samo to so sanje, no ne moreš se zaradi tega kar se ti je sanjalo obremenjevat.
Ma čistnmim, nooo.
Men se je nekdaj ves čas sanjalo da letim, po zraku nad tlemi visoko, samo malo zamahnem z rokami, dvakrat trikrat in me nese….pa to ne more vpklivat na to da bom jaz sedaj živela nad tlemi. Sanje je treba pozabit in živet dan kot je, malora nooo!
[/quote]

Hahaha, to tud jaz sanjam velikokrat, da letim. A zdaj moram k psihiatru???

Hahaha, to tud jaz sanjam velikokrat, da letim. A zdaj moram k psihiatru???
[/quote]

Pa ne, saj ne piše da naj gre k psihiatru, kje vidiš ta nasvet?

ha!

Pa ne, saj ne piše da naj gre k psihiatru, kje vidiš ta nasvet?
[/quote]

Aja, potem moram vzeti kakšne tablete? 😀
Pa sanjam velikokrat tudi to, da se vrata sama odpirajo pa zapirajo, ko pa se zbudim imam občutek, da se res. Jaz ne vem kaj je to no?

Aja, potem moram vzeti kakšne tablete? 😀
Pa sanjam velikokrat tudi to, da se vrata sama odpirajo pa zapirajo, ko pa se zbudim imam občutek, da se res. Jaz ne vem kaj je to no?
[/quote]

Joj, kako naj jaz to vem, psihiatrinje tukaj gor vprašaj! :)) Saj jih je en kup, vsaj vceraj je mrgolelo takih na daljavo. Jaz nisem.
Ne, me pa zanima s čim se muči ves ta čas “prisiljena v depresijo”, ker se nič ne oglasi. Bog ve a jo entitete toliko morijo? In kako si sploh spočije če jo ves čas nekaj žnara? Če pomislim da ima nekdo res take težave lahko…:((

Do teh energetskih negativnih zažiralcev imam dostop. Zaznam jih energetko. Imam energetski dostop, zato jih lahko energetsko obdelam.

Kako naj jih obdelam? Sebe ne morem, ne morem si sebe predstavljati, lahko pa te negativeže, ker jih zaznam energetsko tako močno, njihova telesa in jih zato lahko poljubno obdelam.

Prosim svetujte mi!!!! Kako naj vizualiziram, da jim preprečim dostop do mene?

Mal že delam na tem, zaenkrat ni nobenih vidnih razultatov, mogoče sekundni. Imam moč vizualizacije.

NIkoli ampak nikoli ni bil moj namen ali interes na druge se spravljati. Ampak v primeru takega energetskega napada nimam izbire, ker sem stisnjena v kot.

Ja? Ha! Če imaš pa dostop do saj ne vem…kako naj bi to bilo..hmmm dostop do hmm.. ne vem česa? :))), Kaj ! Odkleneš vrata, greš noter in mu stopiš za vrat? Ali jih zbokskaš, telesno se jih lotiš? Nimam pojma, žal! Aaa energetsko? Pismo….elektrošoker mogoče!
Nisem prav nadarjen osebek in kar energij pa res ne zaznavam, ma da sem sicer čuden tip!

Samo zakaj pa potem sploh neka zdravila jemlješ,sploh ker imajo stranske učinke in se slabo počutiš po njih, če jih energetsko orihtaš a ni škoda kemijo vnašat vase?

To je zato, ker se amaterji lotite klicanja duhov. Potem pa odprete vrata.
Mrtvih ne budi.
https://www.youtube.com/watch?v=H7Iyb_A4560

Ma se še poglabljam v tole. Potem so to nazadnje le ljudje, če praviš da jih čutiš, se pravi jih je več? In vse je treba obdelat? Se pravi niso entitete energije, ne moreš energijo prijet za neko telo? A lahko?

Prešern je grozljivke pisal. Kdo bi si mislil.

Tega sploh gledati ne smeš, ker se ti um in duša pomrači.

kaj če…
https://www.youtube.com/watch?v=AAa375C_FOA

Ne vem kaj so. Pridejo kot energije, te lahko zaznam in obdelam. Energije res za kozlat, ampak take so. Medij pač.
Do sedaj sem samo bežala, ampak a veš, nikamor nimam več za zbežat.
Prisiljena sem pač ukrepati.

Če te nekaj tako moti, da se s tem ne moreš živeti boš pač to spremenil…. In potem ugotoviš, da lahko, ker so v tvojem energetskem polju in če so, ker so, lahko to narediš. Samo rabim učitelja, nekoga, da mi pokaže kako se to dela.

Res pa je, da sem medij in z angeli pač nimam težav, mi konkretno pomagajo. Ampak očitno je to preveč tudi za njih.


;
Prešern je grozljivke pisal. Kdo bi si mislil.

Tega sploh gledati ne smeš, ker se ti um in duša pomrači.

kaj če…
https://www.youtube.com/watch?v=AAa375C_FOA
[/quote]
Take zadeve na tv pa ne vplivajo dobro na sanje in spanje. Saj nič čudno da pol sam sanjaš grozljivke. Že pri tv dnevniku ju en kup reči ki dajo mislit.

Premalo znanja povzroči, da si človek prikliče nekoga, ki ga potem ne more odpraviti. Poglej skrivnost, ki povezuje krščanstvo, islam in židovstvo.

Ne vem kaj so. Pridejo kot energije, te lahko zaznam in obdelam. Energije res za kozlat, ampak take so. Medij pač.
Do sedaj sem samo bežala, ampak a veš, nikamor nimam več za zbežat.
Prisiljena sem pač ukrepati.

Če te nekaj tako moti, da se s tem ne moreš živeti boš pač to spremenil…. In potem ugotoviš, da lahko, ker so v tvojem energetskem polju in če so, ker so, lahko to narediš. Samo rabim učitelja, nekoga, da mi pokaže kako se to dela.

Res pa je, da sem medij in z angeli pač nimam težav, mi konkretno pomagajo. Ampak očitno je to preveč tudi za njih.
[/quote]

Hja, to bi bila pa že pol coprnica če bi kar tko mal z energijami in kenslala vse kar te moti? Kajne? Te zadeve pa x robe tudi na pol že obvlada, to pa, vsaj če ga bere človk dobi tak obcutek.

Hja, to bi bila pa že pol coprnica če bi kar tko mal z energijami in kenslala vse kar te moti? Kajne? Te zadeve pa x robe tudi na pol že obvlada, to pa, vsaj če ga bere človk dobi tak obcutek.
[/quote]

Hvala za pohvale, imam pa tudi nekje temo o lepotni čarovniji in čarovniji. :)))

drug drugega programiramo

Hja, to bi bila pa že pol coprnica če bi kar tko mal z energijami in kenslala vse kar te moti? Kajne? Te zadeve pa x robe tudi na pol že obvlada, to pa, vsaj če ga bere človk dobi tak obcutek.
[/quote]

Imajo naravne talente za čarovnijo. Toda, nimajo znanja in potem dobimo tole, da entiteta oziroma duh noče stran. Ena je klicala mrtvega faraona in ko je prišel, jo je v spanju – posilil. Cerkev ima pa toliko premalo znanja, da bi takšno žensko smo zažgali na grmadi. Isto je z muslimani in židi.

Pa saj tukaj niste normalni. Tole močno sliči na shizofrenijo, saj je tudi sama napisala, da je dobila zdravila za to. Draga avtorica, shizofrenija pa ni samo to, da slišiš glasove ampak še marsikaj drugega. Tudi občutek, da te nekdo zasleduje spada pod shizofrenijo, ali pa, da te nekdo nadzoruje preko naprav, ipd.
Če pa to ni to je pa to samo ena oseba s preveč časa.

New Report

Close