Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Življenje s človeškimi negativnimi entitetami – kako je v resnici

Življenje s človeškimi negativnimi entitetami – kako je v resnici

Milena Košak je nazaj poklicala svojo mrtvo hčerko.

Hja, to bi bila pa že pol coprnica če bi kar tko mal z energijami in kenslala vse kar te moti? Kajne? Te zadeve pa x robe tudi na pol že obvlada, to pa, vsaj če ga bere človk dobi tak obcutek.
[/quote]

Točno sem vedela, da bo nekdo to napisal. To itak vedno znova slišim. Čeprav a veš, stvari, ki se mi v realnosti dogajajo (preden so me energetsko okupirali tile izmečki) so bile res praktično nemogoče,…. V pozitivnem smislu. Res sem bila srečna brez teh okupatorskih negativcev v mojem energetskem polju.

Nekje sem že pisal, da je v vsakem človeku tudi točka v kateri ima posameznik vse ljudi neskončno rad. Recimo, da je ta točka v centru srca in aktivacija te točke oziroma tega občutka je najboljša zaščita pred negativnostmi.

drug drugega programiramo


Baje niso pomagala in samo imela neželene učinke.
Tako da ne vemo še zagotovo, če je to res shizofrenija.
Mogoče je res medij, ki se ne more rešiti enitet, ampak pomoči ali nasveta duhovnih praktikantov si tudi (še) ni šla poiskati. Čakamo.

Ja sem,zaradi težav, zaradi katerih sem odprla temo, ampak jih ne jem, ker sem dobila vrtolavico, slabost, siljenje na bruhanje, glavobol, trzanje v ustnici, zanašanje pri hoji, občutek zadetosti – tipični znaki mini kapi malih možganov ali odmiranja možganov, slabost je obrambna reakcija poškodovanih možganov, zato je ljudem s poškodbo glave pogosto slabo. Prebrala na tem forumu.

Ne vem, očitno sem prisiljena v delo z energijami ali karkoli je že to. Poseganje v druge, čeprav se striktno držim tega, da nikoli v nikogar ne posegam, čeprav vem, da imam določene moči.

Sedaj sem pa pač prisiljena in odkrila sem moč, zaznala sem jih, videla sem njihova energetska telesa…. lej nikomur nič nočem, ampak če me kdo tako odkrito z nagativnostjo zasiči se bom pa branila.

Seveda če te napade energetsko, se moraš pač energetsko braniti.

Če me že imajo vsi za čarovnico… pst.. ampak ampak… ne, nisem,… čeprav oh, če bi vedeli.


Baje niso pomagala in samo imela neželene učinke.
Tako da ne vemo še zagotovo, če je to res shizofrenija.
Mogoče je res medij, ki se ne more rešiti enitet, ampak pomoči ali nasveta duhovnih praktikantov si tudi (še) ni šla poiskati. Čakamo.
[/quote]

Me pa zanima zakaj nikoli ne odgovarja na točno določene komentarje in zavrača pomoč? Ha? Tako kot je že nekdo tukaj napisal, ji hotel pomagat pa ga je ignorirala. Pa če gledamo samo njen nick, skratka depresija, že s tem bi se dalo nekaj naredit. Lahko je tudi nasprotno, lahko jo je depresija pripeljala do nekih “entitet”. Vseeno pa mislim, da ona bistva ni in noče povedat. Kaj pa, če so te “entitete” točno določen človek zaradi katerega je ona v depresiji?

Ja sem,zaradi težav, zaradi katerih sem odprla temo, ampak jih ne jem, ker sem dobila vrtolavico, slabost, siljenje na bruhanje, glavobol, trzanje v ustnici, zanašanje pri hoji, občutek zadetosti – tipični znaki mini kapi malih možganov ali odmiranja možganov, slabost je obrambna reakcija poškodovanih možganov, zato je ljudem s poškodbo glave pogosto slabo. Prebrala na tem forumu.

Ne vem, očitno sem prisiljena v delo z energijami ali karkoli je že to. Poseganje v druge, čeprav se striktno držim tega, da nikoli v nikogar ne posegam, čeprav vem, da imam določene moči.

Sedaj sem pa pač prisiljena in odkrila sem moč, zaznala sem jih, videla sem njihova energetska telesa…. lej nikomur nič nočem, ampak če me kdo tako odkrito z nagativnostjo zasiči se bom pa branila.

Seveda če te napade energetsko, se moraš pač energetsko braniti.

Če me že imajo vsi za čarovnico… pst.. ampak ampak… ne, nisem,… čeprav oh, če bi vedeli.
[/quote]

Karkoli in kakorkoli vse je boljš kot da nekje požrta živčno čepiš in se ven bojiš, tud če z elektrošokerjem okrog hodiš! 🙂
Drgač pa jaz o energiji pojma nimam razen ono:E=mxc2
Shizofrenija pa tud ne domuje pr men !
Pač sam mal drgač vidm ta svet!

Če povem po pravici, kaj si mislim.
Imajo negativno energijo. Svoje misli futrajo z negativnostjo. Polni so sovraštva do vseh drugačnih ali ostalih. Negativne misli in negativne čustvene reakcija producirajo skrajno negativno energijo. Človek, ki se ne smeji je zadrt.

Občutek imam, da si obupno želijo moje energije. To je dejansko vse, kar si mislim.

Sami zaradi svojega sovraštva, negativnega uma, negativnih čustev niso sposobni sploh ustvariti pozitivnih vibracij, zato naredijo tisto, kar pač znajo – prilastijo si tuje.

Občutek imam, da so to samo obupani ljudje in nič drugega, łi so se iz obupa nalimali name, za malo pozitivne energije. Nesrečni in bedni v svojem sovraštvu in negativnosti. In potem drugim ne pustijo, da bi bili srečni, ker sami niso.

Niso sposobni sploh pozitivno razmišljati, niso se sposobni smejati, niso sposobni sploh živeti. NIso sploh sposobni ustvarjati česarkoli pozitivnega. Enostavno niso sposobni. To je res patetika od ljudi. Totalna patetika. In v tej svoji patetiki te mora vleči dol, ker drugim ne privošči sreče, ker je sam nima.

Bedna življenja imajo, pa če se zavedajo ali ne. In sedaj hočejo še mojega narediti takega.

Od kje to pride in zakaj, pa ne vem. Je pa to razbrati iz njihove energije.

Pa še naslov teme si poglejte – ČLOVEŠKE NEGATIVNE entitete. Človek je pa človek.

Ne, niso živalske entitete, čeprav včasih zaznavam tudi živali ampak samo v gozdu. Sklepam da zato, ker me zavohajo, pač slišijo. Sicer zelo redko ampak se zgodi.

Grozljivo je pa to, kar se mi sedaj dogaja, da zaznavam gniločloveške. In to kar stalno. To pa je grozljivka. V gozdu živali zaznam res močno, kakšno lisico, ampak to potem takoj mine oziroma hitro.

To se pa sedaj tako čuti, kot bi hotel nekdo jasnočutneža narediti za norega. Dobesedno tako.

Ne, ne smeš biti medij, ne smeš imeti nekih nadčutnih lastnosti, ne, v bolnico na uničenje možganov, ker si nor. Očitno se nekdo zelo boji nečesa v tej državi.

Avtorica je odprla to temo in sedaj nam v bistvu vrši kot neko predavanje na to temo. Meni je njeno predavanje izredno zanimivo in avtorica je izredno inteligentna oseba.

drug drugega programiramo

Avtorica je odprla to temo in sedaj nam v bistvu vrši kot neko predavanje na to temo. Meni je njeno predavanje izredno zanimivo in avtorica je izredno inteligentna oseba.
[/quote]

Res je, točno to, izredno je inteligentna in nas ima vse za bedake, ker se ukvarjamo z njo. Oziroma hoče naredit nore nas ona je pa popolnoma zdrava in tudi nikakršnih entitet ni. Samo predava nam.

Ne, niso živalske entitete, čeprav včasih zaznavam tudi živali ampak samo v gozdu. Sklepam da zato, ker me zavohajo, pač slišijo. Sicer zelo redko ampak se zgodi.

Grozljivo je pa to, kar se mi sedaj dogaja, da zaznavam gniločloveške. In to kar stalno. To pa je grozljivka. V gozdu živali zaznam res močno, kakšno lisico, ampak to potem takoj mine oziroma hitro.

To se pa sedaj tako čuti, kot bi hotel nekdo jasnočutneža narediti za norega. Dobesedno tako.

Ne, ne smeš biti medij, ne smeš imeti nekih nadčutnih lastnosti, ne, v bolnico na uničenje možganov, ker si nor. Očitno se nekdo zelo boji nečesa v tej državi.
[/quote]

Saj ne govorim o živalih. Človek je živo bitje. Entiteta je pa nefizični “zajedalec” “duh”. Entiteta kot sem brala nastane med umiranjem. Se pravi, da se je ta entiteta naselila vate je moral nekdo umreti in ti si morala biti na nek način zraven – recimo med operacijo, anestezijo. Pa še to se zelo redko dogaja.

Saj ne govorim o živalih. Človek je živo bitje. Entiteta je pa nefizični “zajedalec” “duh”. Entiteta kot sem brala nastane med umiranjem. Se pravi, da se je ta entiteta naselila vate je moral nekdo umreti in ti si morala biti na nek način zraven – recimo med operacijo, anestezijo. Pa še to se zelo redko dogaja.
[/quote]

Ne, to ni isto, kot to, kar opisuješ. Duše živali so se naselila na ta način vame. Res grozljiva preizkušnja, ampak po ene 2 mesecih je bil mir. Končno.

To kar se mi pa sedaj dogaja,… po moje samo butalčki prve klase, ki ne morejo dojeti, da obstaja še kaj drugega razen opic na tem svetu, ker so sami opice.

Glej, edina patetika v celotni situaciji si ti.
Niti toliko logike ne premoreš, da bi razmišljala o čem pišeš. Najprej praviš, da se te osebe hranijo z negativno energijo. Potem praviš, da se hranijo s tvojo. Zakaj, a imaš mogoče negativno energijo?
Nadalje blebečeš o mini možganski kapi zaradi zdravil – jasno, ta zdravila imajo na začetku jemanja stranske učinke, in začnejo delovati šele po nekaj času jemanja. In ker si jih pametna kot si, nehala jemati, seveda ne učinkujejo in tebe entitete še vedno napadajo.
Ženska, pojdi v bolnico, tam te bodo rešili entitet. Če nočeš iti, pomeni, da samo blefiraš in nakladaš in da se jih v resnici sploh nočeš znebiti.

No potem pa razloži, kaj se ti dogaja, ker ne razumem. Karkoli kdo reče mu ti nasprotuješ. Entitete so samo to kar sem opisala. Vse ostalo je na žalost psihična bolezen. Veš tudi zdravila ne obstajajo samo ena, ki jih nehaš jemati, ker imajo stranske učinke. Se da pogovoriti in primerno poiskati. Tudi psihiater ni samo en, lahko probaš pri različnih, da najdeš tistega pravega zase. Pet minut pri psihiatru ti ne bo pomagalo nič, je potrebno več tednov ali celo mesecev, da so vidni rezultati. Ti pa se kar ukvarjaj z entitetami, ker ti bolna itak ne moraš biti, ti še prehlada ne dobiš, ker ti ga entitete vzamejo. BV

Glej, edina patetika v celotni situaciji si ti.
Niti toliko logike ne premoreš, da bi razmišljala o čem pišeš. Najprej praviš, da se te osebe hranijo z negativno energijo. Potem praviš, da se hranijo s tvojo. Zakaj, a imaš mogoče negativno energijo?
Nadalje blebečeš o mini možganski kapi zaradi zdravil – jasno, ta zdravila imajo na začetku jemanja stranske učinke, in začnejo delovati šele po nekaj času jemanja. In ker si jih pametna kot si, nehala jemati, seveda ne učinkujejo in tebe entitete še vedno napadajo.
Ženska, pojdi v bolnico, tam te bodo rešili entitet. Če nočeš iti, pomeni, da samo blefiraš in nakladaš in da se jih v resnici sploh nočeš znebiti.
[/quote]

Avtorico je izredno težko razumeti. Ona nam na nek način sporoča, da je človek v bistvu opica in temu primerno se tudi vede in obnaša, kot opica.

drug drugega programiramo

Avtorice opice ne morajo pozdraviti, to je njeno elementarno sporočilo.

drug drugega programiramo

Glej, edina patetika v celotni situaciji si ti.
Niti toliko logike ne premoreš, da bi razmišljala o čem pišeš. Najprej praviš, da se te osebe hranijo z negativno energijo. Potem praviš, da se hranijo s tvojo. Zakaj, a imaš mogoče negativno energijo?
Nadalje blebečeš o mini možganski kapi zaradi zdravil – jasno, ta zdravila imajo na začetku jemanja stranske učinke, in začnejo delovati šele po nekaj času jemanja. In ker si jih pametna kot si, nehala jemati, seveda ne učinkujejo in tebe entitete še vedno napadajo.
Ženska, pojdi v bolnico, tam te bodo rešili entitet. Če nočeš iti, pomeni, da samo blefiraš in nakladaš in da se jih v resnici sploh nočeš znebiti.
[/quote]

Seveda sem patetika. Trenutno je res težko karkoli drugega. Oseba vsaka v prvi fazi sama proizvaja energijo s svojimi mislimi + čustvi + fizično aktivnostjo. Tako se energija ustvarja. Če je input negativen je pač energija negativna. Logika. Same ustvarjajo negativno energijo.

Kar se pa tablet tiče. Pri takih stranskih učinkih piše tudi v navodilih, da jih je nujno treba nehati jemati.

Seveda sem patetika. Trenutno je res težko karkoli drugega. Oseba vsaka v prvi fazi sama proizvaja energijo s svojimi mislimi + čustvi + fizično aktivnostjo. Tako se energija ustvarja. Če je input negativen je pač energija negativna. Logika. Same ustvarjajo negativno energijo.

Kar se pa tablet tiče. Pri takih stranskih učinkih piše tudi v navodilih, da jih je nujno treba nehati jemati.
[/quote]

Nehati jemati, SE POGOVORITI Z ZDRAVNIKOM IN SPREMENITI ZDRAVLJENJE – ZAMENJATI ZDRAVILA! Ampak ja najpametneje je kar na lastno pest prenehati. Ne! Včasih je dovolj znižati odmerek, to odloči zdravnik, ali zamenjati zdravilo.

Avtorico je izredno težko razumeti. Ona nam na nek način sporoča, da je človek v bistvu opica in temu primerno se tudi vede in obnaša, kot opica.
[/quote]

Točno tako. MI vsi smo opice. In več kot razumeš, bolj dojameš, da smo večje opice, kot mislimo da smo. Najbolj neumni so tisti, ki imajo ljudi za ljudi, ki se tega ne dojamejo, da je človek v bistvu opica. In v tej svoji bedni mentaliteti lahko vsi mislijo, da so najboljši in najpametnejši in se jim ni treba spremeniti na boljše, zato se spreminjajo na slabše.

Čudno, da sploh lahko pišeš in to še tako razločno, slovnično, lepo, ni da ni, ko pa te tako napadajo entitete, da ničesar nisi zmožna.

Sej pravim, da sem danes jih malo “obdelala” energijsko.

Sej pravim, da sem danes jih malo “obdelala” energijsko.
[/quote]

Pa tudi, veš, ni vse kar se mi dogaja negativno ampak o tem ne pišem. O dobrem ne pišem. Me pa drži pokonci. Sej vem, da ustvarjam napačno sliko, popačeno, ker povem le pol resnice, ampak npr. kdo bi mi verjel, ko se je npr. vame naselil duh živali in me preganjal za ene 2 meseca? Spet bi mi vsi govorili, da rabim zdravljenje…

Sej pravim, da sem danes jih malo “obdelala” energijsko.
[/quote]

Vsi tvoji prispevki so isti že od decembra – lepo napisani, slovnični, takorekoč brez napak. Ne se ven vlečt.
Saj jih vsak petek obdelaš a ne? Mislim entitete. V ponedeljek pa nazaj pridejo.

New Report

Close