Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Življenje s človeškimi negativnimi entitetami – kako je v resnici

Življenje s človeškimi negativnimi entitetami – kako je v resnici

Pa tudi, veš, ni vse kar se mi dogaja negativno ampak o tem ne pišem. O dobrem ne pišem. Me pa drži pokonci. Sej vem, da ustvarjam napačno sliko, popačeno, ker povem le pol resnice, ampak npr. kdo bi mi verjel, ko se je npr. vame naselil duh živali in me preganjal za ene 2 meseca? Spet bi mi vsi govorili, da rabim zdravljenje…
[/quote]
Vem, vem da o dobrem ne pišeš. Ne tukaj. Tudi vem kaj je tisto dobro. Tisto pišeš drugje.
Pa saj ti hočeš biti bolna, kajne? Hočeš pozornost. Hočeš koristi, ki ti jih prinaša bolezen. Hočeš pomilovanje. Ampak nočeš se zdravit, ker veš da sploh nisi bolna, niti ni nikakršnih entitet. Samo manipuliraš in izsiljuješ.

Res je, točno to, izredno je inteligentna in nas ima vse za bedake, ker se ukvarjamo z njo. Oziroma hoče naredit nore nas ona je pa popolnoma zdrava in tudi nikakršnih entitet ni. Samo predava nam.
[/quote]

Bi rekla, da je to temo odprl kar Xrobe sam in zdaj vodi igro in odgovarja “avtorici” tudi pod svojim nickom. V neki drugi temi z nekim tretjim nickom sprašuje, kako naj bi tej osebi pomagal….

Vsekakor gre za provokacijo. Nekdo se prav trudi, da bi vlekel temo v nedogled. Mogoče en tak, za katerega vemo, da ima psihične probleme, pa ne upa drezat pod svojim nickom.

Prozorno in dolgočasno.


Vem, vem da o dobrem ne pišeš. Ne tukaj. Tudi vem kaj je tisto dobro. Tisto pišeš drugje.
Pa saj ti hočeš biti bolna, kajne? Hočeš pozornost. Hočeš koristi, ki ti jih prinaša bolezen. Hočeš pomilovanje. Ampak nočeš se zdravit, ker veš da sploh nisi bolna, niti ni nikakršnih entitet. Samo manipuliraš in izsiljuješ.
[/quote]
Če bi zares želela pomoč, bi upoštevala usmeritve na koga se lahko obrne po nasvet in pomoč, pa jih samo prikladno ignorira ali pa se izgovarja, torej ja, manipulacija.

Bi rekla, da je to temo odprl kar Xrobe sam in zdaj vodi igro in odgovarja “avtorici” tudi pod svojim nickom. V neki drugi temi z nekim tretjim nickom sprašuje, kako naj bi tej osebi pomagal….

Vsekakor gre za provokacijo. Nekdo se prav trudi, da bi vlekel temo v nedogled. Mogoče en tak, za katerega vemo, da ima psihične probleme, pa ne upa drezat pod svojim nickom.

Prozorno in dolgočasno.
[/quote]
Ni to Xrobe in ni on spraševal, on in njegovi roboti in princeske imajo krajše zapise in nek svoj stil.


Ni to Xrobe in ni on spraševal, on in njegovi roboti in princeske imajo krajše zapise in nek svoj stil.
[/quote]

Saj vemo, da ni. To je ena posebna cvetka. Sem že v drugi temi napisala, da možno, da jo poznam, ampak še vedno ne morem nič trdit. So pa določene besede, ki so čisto njene in ko sem to že prej napisala jih je nehala uporabljat. Razne tote fore, da je nezmožna nič, bodisi zaradi bolezni, bodisi zaradi entitet ali nekaj tretjega je za dosego ciljev, za koristi, za pomilovanje.


Ni to Xrobe in ni on spraševal, on in njegovi roboti in princeske imajo krajše zapise in nek svoj stil.
[/quote]

Osebe, ki trolajo po forumu (forumih) imajo za vsakega izmed svojih nickov točno dodelan način pisanja ;-))


Vem, vem da o dobrem ne pišeš. Ne tukaj. Tudi vem kaj je tisto dobro. Tisto pišeš drugje.
Pa saj ti hočeš biti bolna, kajne? Hočeš pozornost. Hočeš koristi, ki ti jih prinaša bolezen. Hočeš pomilovanje. Ampak nočeš se zdravit, ker veš da sploh nisi bolna, niti ni nikakršnih entitet. Samo manipuliraš in izsiljuješ.
[/quote]

Sita vrana lačni ne verjame.


Vem, vem da o dobrem ne pišeš. Ne tukaj. Tudi vem kaj je tisto dobro. Tisto pišeš drugje.
Pa saj ti hočeš biti bolna, kajne? Hočeš pozornost. Hočeš koristi, ki ti jih prinaša bolezen. Hočeš pomilovanje. Ampak nočeš se zdravit, ker veš da sploh nisi bolna, niti ni nikakršnih entitet. Samo manipuliraš in izsiljuješ.
[/quote]

Ti si zrela za k psihiatru. Se bolj kot jaz.

Ti si zrela za k psihiatru. Se bolj kot jaz.
[/quote]

Grem z veseljem. Sproti bom pa še vprašala kaj naredit s človekom, ki po forumu mori z nekimi entitetami navadne laike namesto, da bi šla k strokovnjaku. Kaj sploh hočeš od nas?

Poskusimo si predstavljati, da smo tukaj na forumu vsi skupaj v istem prostoru, kjer se med sabo pogovarjamo, debatiramo. Zame je tukaj vsak dragocen in nikogar ni treba pošiljati k nekim strokovnjakom. Lahko se pa tudi razni strokovnjaki z raznih področij udeležijo raznih predavanj tukaj na MON.

drug drugega programiramo


Se delaš neumnega, trollaš?

Prav jasno je, da avtorici nihče tu ne more pomagat, ona rabi strokovno pomoč, kakršnakoli že naj bi ta bila. A glej ga zlomka, ne gre niti po nasvet h kakemu strokovnjaku, raje tu nam laikom mori. Pa tudi če je med nami kje kak strokovnjak, ji prek foruma ne more pomagat, eden razlog je zadržanje osebnih podatkov pred javnostjo, še eden nevmešavanje javnosti v terapevtski proces, v vsakem primeru pa ženska rabi osebno obravnavo ena-na-ena v živo, da terapevt tudi lahko vidi, kako se pacient/klient odziva in napreduje.

Ergo, celoten njen namen tu je samo iskanje pozornosti in tratenje našega časa, energije in dobre volje, katerih upam, nam je končno zmanjkalo?

Sem odebelil pisavo, da bodo laže opazili, prebrali in razumeli tudi ostali, ki so morebiti še imeli namen sodelovat in izgubljat čas.


Se delaš neumnega, trollaš?

Prav jasno je, da avtorici nihče tu ne more pomagat, ona rabi strokovno pomoč, kakršnakoli že naj bi ta bila. A glej ga zlomka, ne gre niti po nasvet h kakemu strokovnjaku, raje tu nam laikom mori. Pa tudi če je med nami kje kak strokovnjak, ji prek foruma ne more pomagat, eden razlog je zadržanje osebnih podatkov pred javnostjo, še eden nevmešavanje javnosti v terapevtski proces, v vsakem primeru pa ženska rabi osebno obravnavo ena-na-ena v živo, da terapevt tudi lahko vidi, kako se pacient/klient odziva in napreduje.

Ergo, celoten njen namen tu je samo iskanje pozornosti in tratenje našega časa, energije in dobre volje, katerih upam, nam je končno zmanjkalo?

Sem odebelil pisavo, da bodo laže opazili, prebrali in razumeli tudi ostali, ki so morebiti še imeli namen sodelovat in izgubljat čas.
[/quote]
Kot terapevt je v tem primeru mišljen lahko tudi psihiater, nekako pa dvomim, da je dovolj samo le-ta.

Saj ne govorim o živalih. Človek je živo bitje. Entiteta je pa nefizični “zajedalec” “duh”. Entiteta kot sem brala nastane med umiranjem. Se pravi, da se je ta entiteta naselila vate je moral nekdo umreti in ti si morala biti na nek način zraven – recimo med operacijo, anestezijo. Pa še to se zelo redko dogaja.
[/quote]

Ma nemoj! In praviš da si psihično okej? Mislim, tko, s tem kar pišeš?
Bemtiš pol pa res še ne vem vsega!!

Psihiater zdravi s pomočjo psihiatričnih zdravil. Psihoterapevt pa zdravi s pomočjo pogovora, komunikacije.

drug drugega programiramo

Tukaj v tej temi vsi potrebujemo psihološko zdravljenje. Avtorica se nam lahko samo smeji.
Naj nadaljuje kdorkoli…

drug drugega programiramo


Se delaš neumnega, trollaš?

Prav jasno je, da avtorici nihče tu ne more pomagat, ona rabi strokovno pomoč, kakršnakoli že naj bi ta bila. A glej ga zlomka, ne gre niti po nasvet h kakemu strokovnjaku, raje tu nam laikom mori. Pa tudi če je med nami kje kak strokovnjak, ji prek foruma ne more pomagat, eden razlog je zadržanje osebnih podatkov pred javnostjo, še eden nevmešavanje javnosti v terapevtski proces, v vsakem primeru pa ženska rabi osebno obravnavo ena-na-ena v živo, da terapevt tudi lahko vidi, kako se pacient/klient odziva in napreduje.

Ergo, celoten njen namen tu je samo iskanje pozornosti in tratenje našega časa, energije in dobre volje, katerih upam, nam je končno zmanjkalo?

Sem odebelil pisavo, da bodo laže opazili, prebrali in razumeli tudi ostali, ki so morebiti še imeli namen sodelovat in izgubljat čas.
[/quote]

Nben ne more furat temo brez odziva. Daš na ignore in ne klikaš.

Glej, edina patetika v celotni situaciji si ti.
Niti toliko logike ne premoreš, da bi razmišljala o čem pišeš. Najprej praviš, da se te osebe hranijo z negativno energijo. Potem praviš, da se hranijo s tvojo. Zakaj, a imaš mogoče negativno energijo?
Nadalje blebečeš o mini možganski kapi zaradi zdravil – jasno, ta zdravila imajo na začetku jemanja stranske učinke, in začnejo delovati šele po nekaj času jemanja. In ker si jih pametna kot si, nehala jemati, seveda ne učinkujejo in tebe entitete še vedno napadajo.
Ženska, pojdi v bolnico, tam te bodo rešili entitet. Če nočeš iti, pomeni, da samo blefiraš in nakladaš in da se jih v resnici sploh nočeš znebiti.
[/quote]

Če oravi da jih po malem uspeva energegsko odstranit.
Mogoče ne vemo vsega in je kaj težko razložit. Nobeden od nas pa ne zna z energijo obdelat tuja telesa. Pač eni to znajo, saj še kovino ukrivijo z mislimi in morebit se nekoč usposobi tudi [hashtag=prisiljena]#prisiljena[/hashtag] v depresijo# Verjamem in upam da se jih bo s kakšno energetsko zadevo rešila! Probat je treba vse, če zdravila ne dajo učinka. Jaz bi tudi rajš hodila naokrog npr. s el . paralizatorjem v torbici in me bi nehalo žnarat vse, kakor pa jemala neka zdravila zaradi katerih imam krvav izpljunek, bolečine v želodcu, me duši, itn.

Zame ni pravi naslov ne eden ne drugi. Noben ne bo nič rešil, škodo pa lahko še poveča.

Jaz sem samo živ dokaz, da če je človek medij, bodo ljudje naredili vse, da ga uničijo, v svoji šimpanzji prepričanosti, da nihče ne ve več in bolje od njih, kaj je prav in kaj ni. V svoji šimpanzji prepričanosti, da je samo šimpanzje življenje edino možno in pravilno in da karkoli od tega odstopa je norost. V svoji šimpanzij prepričanosti, da če pa že obstaja, pa mora imeti šimpanzek od tega koristi, brez da bi karkoli dal nazaj v zameno za to, kar jemlje.

Kako naj imam ljudi za karkoli drugega po vsem tem, kot za šimanze. Tvoj dar ti uničijo, s tem ko ti ne verjamejo, tvoj svet razbijejo, češ da si nor. Duhove hočejo pa izkoristit in drugi svet za lastno srečo. To pa začuda celo znajo. Sesšteti ena plus ena je pa že pretežko za njih.

Skratka bolj razočarana nad ljudmi ne morem več biti.

Če nisi tak kot drugi si sam. Drugi znajo samo hoditi po tvojem skrajno občutljvem svetu, ki ga na silo zasedejo, a z njihovimi težkimi vibracijami in temo se takoj uniči, saj ga v hipu nadvladajo s temo in težo.

Očitno prav načrtno pridejo najbolj gnili ljudje, kar jih je, da se vse zagotovo uniči. Očitno neki žleht ljudje ne morejo živeti v prepričanju, da obstaja kaj kar je boljše od njih.

Zame ni pravi naslov ne eden ne drugi. Noben ne bo nič rešil, škodo pa lahko še poveča.

Jaz sem samo živ dokaz, da če je človek medij, bodo ljudje naredili vse, da ga uničijo, v svoji šimpanzji prepričanosti, da nihče ne ve več in bolje od njih, kaj je prav in kaj ni. V svoji šimpanzji prepričanosti, da je samo šimpanzje življenje edino možno in pravilno in da karkoli od tega odstopa je norost. V svoji šimpanzij prepričanosti, da če pa že obstaja, pa mora imeti šimpanzek od tega koristi, brez da bi karkoli dal nazaj v zameno za to, kar jemlje.

Kako naj imam ljudi za karkoli drugega po vsem tem, kot za šimanze. Tvoj dar ti uničijo, s tem ko ti ne verjamejo, tvoj svet razbijejo, češ da si nor. Duhove hočejo pa izkoristit in drugi svet za lastno srečo. To pa začuda celo znajo. Sesšteti ena plus ena je pa že pretežko za njih.

Skratka bolj razočarana nad ljudmi ne morem več biti.

Če nisi tak kot drugi si sam. Drugi znajo samo hoditi po tvojem skrajno občutljvem svetu, ki ga na silo zasedejo, a z njihovimi težkimi vibracijami in temo se takoj uniči, saj ga v hipu nadvladajo s temo in težo.

Očitno prav načrtno pridejo najbolj gnili ljudje, kar jih je, da se vse zagotovo uniči. Očitno neki žleht ljudje ne morejo živeti v prepričanju, da obstaja kaj kar je boljše od njih.
[/quote]
Predlagani so ti bili tudi alternativni strokovnjaki, pa ti te usmeritev ignoriraš in še naprej drgneš svojo mantro. Torej pomoči nočeš zares ampak samo pozornost. Hvala ne, adijo.


Predlagani so ti bili tudi alternativni strokovnjaki, pa ti te usmeritev ignoriraš in še naprej drgneš svojo mantro. Torej pomoči nočeš zares ampak samo pozornost. Hvala ne, adijo.
[/quote]

So bili predlagani so ja. Lahko začnem pri prvem. 130 evrov, 150 evrov za en obisk, ki ni dovolj. Takih strokovnjakov pa kot dežja. Naj se grem loterijo? Za 1 obisk imam denar, več pa ne. To pa ni dovolj. Sej vem, sej sem bila pri zdravilcih. Tudi.

To pa ni najhuje. Ti zdravilci res uničijo potem entitete, ki so dobre in koristne, ta gnilih se pa tudi dotaknejo ne. Tega nikoli ne bom pozabila. Sem iskala pomoč, so pa češ, to sem jaz in so mene uničili, del mene, kar sem bila. Od tedaj je še bistveno slabše kot je bilo prej.
Polno je ljudi, ki pojma nimajo kaj sploh delajo ampak kr neki delajo. Imam slabe izkušnje. Žal. Mene vidjo kot vzrok in uničijo še tisto kar je malo dobrega v meni in zaradi česar so ti gnili ljudje sploh prišli, ker jih drugače sploh bilo ne bi.

Itak ne zaupam nobenemu več, po takih škodi, ki jo znajo narediti ljudje, ki nekaj že znajo narediti, čeprav v resnici pojma nimajo kaj sploh delajo. Za vse oslepijo in slepi, samo svojem šimpnazjemu čutu verjamejo, da nič drugega ni možno, kot šimpanzej življenje in je vse ostalo treba pobiti in uničiti. Ne ločijo dobrega od slabega. Pojma nimajo. 2 krat ni za reči, da so se taki krettni name spravili, ki sicer nekaj vedo ampak pojma nimajo, gre se jim pa samo za moč.


Predlagani so ti bili tudi alternativni strokovnjaki, pa ti te usmeritev ignoriraš in še naprej drgneš svojo mantro. Torej pomoči nočeš zares ampak samo pozornost. Hvala ne, adijo.
[/quote]

Joj, a veš da je prvo povsod, da če ima en človek težave ga je treba poslušat. In ti ne preneseš nič niti tega da pove kako stvari vidi. Pač se ne oglašaj in pusti da pove kakšen bolj strpen, tako pa samo eno in isto goniš ti! Pa strokovno pomoč tako in tako, pa da je nora in ne vem kaj še vse.

Zame ni pravi naslov ne eden ne drugi. Noben ne bo nič rešil, škodo pa lahko še poveča.

Jaz sem samo živ dokaz, da če je človek medij, bodo ljudje naredili vse, da ga uničijo, v svoji šimpanzji prepričanosti, da nihče ne ve več in bolje od njih, kaj je prav in kaj ni. V svoji šimpanzji prepričanosti, da je samo šimpanzje življenje edino možno in pravilno in da karkoli od tega odstopa je norost. V svoji šimpanzij prepričanosti, da če pa že obstaja, pa mora imeti šimpanzek od tega koristi, brez da bi karkoli dal nazaj v zameno za to, kar jemlje.

Kako naj imam ljudi za karkoli drugega po vsem tem, kot za šimanze. Tvoj dar ti uničijo, s tem ko ti ne verjamejo, tvoj svet razbijejo, češ da si nor. Duhove hočejo pa izkoristit in drugi svet za lastno srečo. To pa začuda celo znajo. Sesšteti ena plus ena je pa že pretežko za njih.

Skratka bolj razočarana nad ljudmi ne morem več biti.

Če nisi tak kot drugi si sam. Drugi znajo samo hoditi po tvojem skrajno občutljvem svetu, ki ga na silo zasedejo, a z njihovimi težkimi vibracijami in temo se takoj uniči, saj ga v hipu nadvladajo s temo in težo.

Očitno prav načrtno pridejo najbolj gnili ljudje, kar jih je, da se vse zagotovo uniči. Očitno neki žleht ljudje ne morejo živeti v prepričanju, da obstaja kaj kar je boljše od njih.
[/quote]

Niso vsi isti in čist nad vsem ti pa res ni treba obupat.
Saj lahko na eno samo!energetsko negativno kot ti praviš naletiš, pa je videt tukaj gor da jih je pet. Tudi jaz lahko deset odgovorov različnih in vseh slabih napišem,…eee pa sem še vedno samo ena.
Vedno se vtaknejo ljudje, ki jih tema zanima ali se jih tiče v to tvojo mora pa človek že nekaj imet opravit s psihiatrijo, da se vtakne, ti z entitetami so pa sploh že pogljobljeni v zadeve.
Vidim ena se vtikuje in oporeka, kot bi ji nekdo napisal in jo imenoval entiteta, ki ti škodi.

So bili predlagani so ja. Lahko začnem pri prvem. 130 evrov, 150 evrov za en obisk, ki ni dovolj. Takih strokovnjakov pa kot dežja. Naj se grem loterijo? Za 1 obisk imam denar, več pa ne. To pa ni dovolj. Sej vem, sej sem bila pri zdravilcih. Tudi.

To pa ni najhuje. Ti zdravilci res uničijo potem entitete, ki so dobre in koristne, ta gnilih se pa tudi dotaknejo ne. Tega nikoli ne bom pozabila. Sem iskala pomoč, so pa češ, to sem jaz in so mene uničili, del mene, kar sem bila. Od tedaj je še bistveno slabše kot je bilo prej.
Polno je ljudi, ki pojma nimajo kaj sploh delajo ampak kr neki delajo. Imam slabe izkušnje. Žal. Mene vidjo kot vzrok in uničijo še tisto kar je malo dobrega v meni in zaradi česar so ti gnili ljudje sploh prišli, ker jih drugače sploh bilo ne bi.

Itak ne zaupam nobenemu več, po takih škodi, ki jo znajo narediti ljudje, ki nekaj že znajo narediti, čeprav v resnici pojma nimajo kaj sploh delajo. Za vse oslepijo in slepi, samo svojem šimpnazjemu čutu verjamejo, da nič drugega ni možno, kot šimpanzej življenje in je vse ostalo treba pobiti in uničiti. Ne ločijo dobrega od slabega. Pojma nimajo. 2 krat ni za reči, da so se taki krettni name spravili, ki sicer nekaj vedo ampak pojma nimajo, gre se jim pa samo za moč.
[/quote]
Predlagano ti je bilo tudi, da jim razložiš svojo denarno situacijo in vprašaš, če se lahko kako drugače zmenite glede plačila. Če ne lažeš, bi oni to morali začutiti in mogoče uspeli najti kako opcijo.

S kakimi zdravilci imaš ti izkušnje ne vemo, tu pa so ti bili predlagani preverjeni strokovnjaki na svojih področjih, kolikor kaj vem.

Mogoče pa res tvoje ozdravljenje utiša tudi “dobre” entitete (se umaknejo), če jih potem ne rabiš več in lahko deluješ samostojno brez njih.

Joj, a veš da je prvo povsod, da če ima en človek težave ga je treba poslušat. In ti ne preneseš nič niti tega da pove kako stvari vidi. Pač se ne oglašaj in pusti da pove kakšen bolj strpen, tako pa samo eno in isto goniš ti! Pa strokovno pomoč tako in tako, pa da je nora in ne vem kaj še vse.
[/quote]
Meni odgovarjaš tole? Si morebiti spregledal/a 32 strani iste žlobudre? 🙂


Meni odgovarjaš tole? Si morebiti spregledal/a 32 strani iste žlobudre? 🙂
[/quote]

Razlaga, pa vpraša kdo kaj, pa spet razlaga, pa svetujete, pa diagnosticirate, pa se upre, pa pride xrobe-pomeša, začini da ne zasmrdi po prismojenih jetrcah, pa prideš ti napadeš, pride mešat x robe, spet razlaga……ja suma sumaum se nabere grehov od vsakega malo za 32 z
Strani.
Sama nejevolja, daj odklopi se in glej smuk kaj se žreš če te moti ib ne preneseš razpra , pust še drugim kaj, saj nismo vsi nejevoljni

New Report

Close