Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Življenje s človeškimi negativnimi entitetami – kako je v resnici

Življenje s človeškimi negativnimi entitetami – kako je v resnici

Tole si pa krasno zapisala in nadvse všeč mi je tale stavek, citiram:
Zame je vsak človek, ki je obravnavan pri psihiatru, mentalno bolan.
Ravno zaradi tega zdravorazumski človek, ki ima težave ne bo šel k psihiatru po pomoč.
[/quote]

No če imaš zlomljeno nogo in greš k zdravniku, si potemtakem invalid?

Tole si pa krasno zapisala in nadvse všeč mi je tale stavek, citiram:
Zame je vsak človek, ki je obravnavan pri psihiatru, mentalno bolan.
Ravno zaradi tega zdravorazumski človek, ki ima težave ne bo šel k psihiatru po pomoč.
[/quote]

No če imaš zlomljeno nogo in greš k zdravniku, si potemtakem invalid?

:))))))))))
Tko kot bi slep razlagal kakšen svet je edino mogoč in da barv ni, ker jih on pač ne vidi. Tle me hočeš prepričati, da si nad mano? wtf se greš? Bolan od želje po dominaciji? Večvrednostni kompleks? Psihopat?
Ja, hipersenzibilnost me je povozila. Sem bila pri eksorcistu, zdravilcih, psihiatru,… pa se počutim tako kot tisti lik v filmu “Just like heaven”, ko sem bila pri eksorcistu he he Nič ne pomaga. Nič. Tudi tabletki ne, pa kako bi, se je ne slišim glasov, vizij nimam,…
[/quote]

Spraviti stvar stran. To lahko opravi hodža.

Entiteta je fenomen, je fikcija. Po moje se s tem nima smisla obremenjevati, ker to je kvečjemu kontraproduktivno.
Druga stvar, ki je bolj zanimiva je pa duša. Dušo si lahko predstavljamo kot nevidno neuničljivo večno jedro v sebi, čeprav v resnici si je ne znamo predstavljati. Ne znamo jo niti pozicionirati v sebi. Ponavadi jo pozicioniramo kar nekam v center sebe, tam kjer je srce, duhovno srce in temu rečemo duša. Nekje v Vedah tudi lepo piše “gospod tvoja duša je cel svet”. To pomeni, da si lahko predstavljate tudi, da ste vi v duši, oziroma da se nahajate vi v nevidnem večnem neuničljivem jedru, ki je cel svet, v katerem se nahajate. V center srca, oziroma duhovnega srca si lahko pozicionirate tudi superfantastično vsemogočno neuničljivo jedro in na tej osnovi v sebi razvijate superfantastične sposobnosti. To superfantastično jedro lahko tudi premikate v sebi, kjer koli vam paše. Lahko si predstavljate, da je to vsemogočno superfantastično jedro tudi v vašem popku, ali pa kje drugje. To je vaša stvar. To superfantastično jedro lahko tudi izstopi iz vašega fizičnega telesa in vi z njim. Lahko počnete, kar vam paše. Na tej osnovi s pomočjo tega nevidnega vsemogočnega superfantastičnega jedra, ki ga nosite v sebi lahko razvijate “nore” šamanske sposobnosti. To superfantastično jedro ste v resnici vi, ki tale tekst berete.

drug drugega programiramo

Don Ivan je nevaren, on je enkrat stavil z Angleškimi huligani, da lahko samo z močjo misli premika pločevinko po mizi in jo je lahko. Potem je pa še dva močna mišičasta steroidna Angleža premagal pri polaganju rok.
Če bo on odstranjeval entiteto bo naredil, da se k tebi ne bo prikazala nobena entiteta več. Potem pa adijo tvoje entitete.

No če imaš zlomljeno nogo in greš k zdravniku, si potemtakem invalid?
[/quote]

Ja, če te ta zdravnik, ranocelnik zašuštra potem si lahko invalid.

drug drugega programiramo

Ali ni našel Škotinje se z njo poročil in se odselil na Škotsko?

Ko pokličemo entitete, odpremo svojo dušo in entiteta nam potem lahko zleze noter. Veliko amaterskih vračev je tako uničilo svojo dušo. Ljudje kličejo čarovnice, duhove in demone, ko pa duh res pride pa žrejo psihiatrična zdravila, ki ne pomagajo.
Rešitev je samo Hrvaški župnik, ker samo Hrvaški župniki so še vedno stara šola. Ti nove šole, si še bobu ne upajo reči bob.

Najboljša zaščita je po moje to, da imamo vse ljudi v globini svoje duše, svojega bistva neskončno radi. S tem sebe zaščitimo pred raznimi negativnostmi in tudi druge.

drug drugega programiramo

Samo tableti res ne pomagajo. Pa kako bi, sej nič ne slišim, vizij imam pa še manj. Svet je dejansko kruto realen. V tej kruti realnosti zaznavam prisotnost negativne entitete in to je vse, črno belo energijsko sliko, ki sploh ni natančna, natančno se le čuti energijo. Skoraj kot ultrazvok zaznavam.
Res pa je, da so še druge stvari (tudi paranormalne), ampak na drugi ravni, realni, ampak to me pa vleče ven iz tega temnega sveta. To mi dejansko pomaga, da ne padem v ta temni svet dokončno.

In danes sem imela take čudne sanje.
Sanjalo se mi je, da sem bila kot v nekem nevidnem tunelu. Vse je bilo temno. V tem tunelu pa je bilo več ljudi. Najbolj se pa spomnim energije, spet se spomnim samo energije, enega skrajno zlobnega človeka. Njegova energija je bila identična tej, ki jo čutim. Prišla sem do sklepa, da je to lahko samo energija izredno slabega človeka. Ostali so imeli energijo v redu, ok. Izstopala je izključno energija enega samega. To je bilo pa čisto zlo.
In ta izredno negativna energija se je premikala po tem tunelu gor in dol. Drugi ne.

Potem pa se spomnim, da je nekdo rekel – VSE SO POBILI, čeprav so rekli, da jih ne bodo. In mislim, da je ta temna negativna energija menila, da je treba delovati zlobno, vse pobiti. V tem smislu.

Samo tableti res ne pomagajo. Pa kako bi, sej nič ne slišim, vizij imam pa še manj. Svet je dejansko kruto realen. V tej kruti realnosti zaznavam prisotnost negativne entitete in to je vse, črno belo energijsko sliko, ki sploh ni natančna, natančno se le čuti energijo. Skoraj kot ultrazvok zaznavam.
Res pa je, da so še druge stvari (tudi paranormalne), ampak na drugi ravni, realni, ampak to me pa vleče ven iz tega temnega sveta. To mi dejansko pomaga, da ne padem v ta temni svet dokončno.

In danes sem imela take čudne sanje.
Sanjalo se mi je, da sem bila kot v nekem nevidnem tunelu. Vse je bilo temno. V tem tunelu pa je bilo več ljudi. Najbolj se pa spomnim energije, spet se spomnim samo energije, enega skrajno zlobnega človeka. Njegova energija je bila identična tej, ki jo čutim. Prišla sem do sklepa, da je to lahko samo energija izredno slabega človeka. Ostali so imeli energijo v redu, ok. Izstopala je izključno energija enega samega. To je bilo pa čisto zlo.
In ta izredno negativna energija se je premikala po tem tunelu gor in dol. Drugi ne.

Potem pa se spomnim, da je nekdo rekel – VSE SO POBILI, čeprav so rekli, da jih ne bodo. In mislim, da je ta temna negativna energija menila, da je treba delovati zlobno, vse pobiti. V tem smislu.
[/quote]

Vrhunsko mojstersko ste tole opisali…

drug drugega programiramo

Samo tableti res ne pomagajo. Pa kako bi, sej nič ne slišim, vizij imam pa še manj. Svet je dejansko kruto realen. V tej kruti realnosti zaznavam prisotnost negativne entitete in to je vse, črno belo energijsko sliko, ki sploh ni natančna, natančno se le čuti energijo. Skoraj kot ultrazvok zaznavam.
Res pa je, da so še druge stvari (tudi paranormalne), ampak na drugi ravni, realni, ampak to me pa vleče ven iz tega temnega sveta. To mi dejansko pomaga, da ne padem v ta temni svet dokončno.

In danes sem imela take čudne sanje.
Sanjalo se mi je, da sem bila kot v nekem nevidnem tunelu. Vse je bilo temno. V tem tunelu pa je bilo več ljudi. Najbolj se pa spomnim energije, spet se spomnim samo energije, enega skrajno zlobnega človeka. Njegova energija je bila identična tej, ki jo čutim. Prišla sem do sklepa, da je to lahko samo energija izredno slabega človeka. Ostali so imeli energijo v redu, ok. Izstopala je izključno energija enega samega. To je bilo pa čisto zlo.
In ta izredno negativna energija se je premikala po tem tunelu gor in dol. Drugi ne.

Potem pa se spomnim, da je nekdo rekel – VSE SO POBILI, čeprav so rekli, da jih ne bodo. In mislim, da je ta temna negativna energija menila, da je treba delovati zlobno, vse pobiti. V tem smislu.
[/quote]
Ojoj, če je pol tega res, je zelo hudo pri tebi pod pokrovom.

Tu pa lahko pomaga samo Hrvaški župnik, da ujame tisto dušo in si jo podrobneje ogleda.


Ojoj, če je pol tega res, je zelo hudo pri tebi pod pokrovom.
[/quote]

Slabše kot pod tvojim zagotovo ne more biti. Celo življenje za MON in FB. Gotof si.

Slabše kot pod tvojim zagotovo ne more biti. Celo življenje za MON in FB. Gotof si.
[/quote]

Saj pravim v sosednbji temi, ti zagotovo nisi na internetu, se priklapljaš na mon in visiš dneve in noči tu, preko lesenega šporheta. Jaooo, pa to ni res, kaka teleta visite na monu, za crknt od smeha.😅

Gotof si. Nihče te ne mara, odtujeni in osamljen. Tvoje življenje je hujše, kot če bi te našlo šest negativnih entitet. To pa samo zato, ker imaš težave s samim sabo. Nobene ženske več, ker ti vsaka uide…

Torej, shizofrenije ni samo ” slikanje glasov”. Po njihovi klasifikaciji izpolnjuje kriterij : A. Blodnje ( entiteta , jasnocutnost, velicavne blodnje) B.negativni simptomi, kar je v bistvu depresija C. Trajanje nad 6 mesecev, poslabšanje funkcionalnosti.
Antipsihotiki bodo poslabšali simptome depresije. Blodnje se lahko pomagajo z psihoterapevtekim pristopom, vendar OP tukaj potrebuje zunanjo entiteto kot kompenzacijo.

Ne, ne, avtorica nam je lepo povedala, da je “medij”. A kdo ve, kaj je medij?

drug drugega programiramo

Ne, ne, avtorica nam je lepo povedala, da je “medij”. A kdo ve, kaj je medij?
[/quote]
Vemo vemo, tisti ki od usekanceev pobira denar, ni pa nujno da je tudi sam usekan, čeprav največkrat je.😅


Vemo vemo, tisti ki od usekanceev pobira denar, ni pa nujno da je tudi sam usekan, čeprav največkrat je.😅
[/quote]

Evo, ti bom dal smeškota. 😁
Res sem se začel smejat, ko sem tvojo misel prebral.
Raznoraznih šarlatanskih medijev je v naši državi kar veliko.

drug drugega programiramo

Torej so pripadnika Črne legije spustili iz vic in se je pripel na tvojo dušo?

Pika kako boš to potrdila?

Ker se ne boji križa. Če bi se bal križa bi bil hudič.

Ne, ne, avtorica nam je lepo povedala, da je “medij”. A kdo ve, kaj je medij?
[/quote]

Butelj, ki odpre svojo dušo, da vanjo lahko zlezejo druge duše. Potem pa dobi težji primer ali pa celo samega hudiča osebno. Takrat pa ne obvlada. Zakaj pa mislite, da je vedno več obsedenih? Samo zato, ker odprejo svojo dušo in vanjo spustijo karkoli.

Butelj, ki odpre svojo dušo, da vanjo lahko zlezejo druge duše. Potem pa dobi težji primer ali pa celo samega hudiča osebno. Takrat pa ne obvlada. Zakaj pa mislite, da je vedno več obsedenih? Samo zato, ker odprejo svojo dušo in vanjo spustijo karkoli.
[/quote]

Z medijem je treba znati zelo lepo delati.

drug drugega programiramo

New Report

Close