Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Življenje s človeškimi negativnimi entitetami – kako je v resnici

Življenje s človeškimi negativnimi entitetami – kako je v resnici

Avtorica, tema je vaša tako da lahko napišete karkoli vam paše, pa bomo že nekaj izluščili. Vem, da se je o raznih čudnih stvareh zelo težko pogovarjati s soljudmi, ampak tukaj ste anonimni.

drug drugega programiramo

Danes bom pogledala film Brain on fire. Mogoče bom potem razumela, zakaj obstajajo ljudje, ki mislijo, da ne morejo prevzeti kontrole nad svojimi mislimi in prepuščajo svoje življenje strahovom z velikimi očmi.

Raje si poglej tega. Garantiram, da ne boš razumelo čisto nič.

https://www.youtube.com/watch?v=5iaYLCiq5RM

Raje si poglej tega. Garantiram, da ne boš razumelo čisto nič.

https://www.youtube.com/watch?v=5iaYLCiq5RM
[/quote]
Tega sem gledala. In sem razumela, vse je bila igra v glavi, burna domišljija, ki je ustvarila dober film :).

Z medijem je treba znati zelo lepo delati.
[/quote]

Komot je. Potrebno je poznati postopek, da odpreš dušo in vanjo spustiš druge duše. Veliko oseb to naredi nenamerno. Nekateri kličejo celo hudiča in hudič potem včasih res pride. Ali pa poskušajo priklicati duhove. Za tem morajo pa župniki, ki upajo, popravljati zbrko v duši. V Sloveniji župniki ne upajo, popravljati zbrke, ki jo naredijo nedeljski vedeževalci in magi v svojih in tujih dušah. Z uroki se ni za igrati, prav tako ne s klicanjem duhov, hudičev, mrtvih oseb in entitet.

Komot je. Potrebno je poznati postopek, da odpreš dušo in vanjo spustiš druge duše. Veliko oseb to naredi nenamerno. Nekateri kličejo celo hudiča in hudič potem včasih res pride. Ali pa poskušajo priklicati duhove. Za tem morajo pa župniki, ki upajo, popravljati zbrko v duši. V Sloveniji župniki ne upajo, popravljati zbrke, ki jo naredijo nedeljski vedeževalci in magi v svojih in tujih dušah. Z uroki se ni za igrati, prav tako ne s klicanjem duhov, hudičev, mrtvih oseb in entitet.
[/quote]

Imate prav. Razmišljam, kako bi se dalo te težave kar tukaj preko virtuale odpravljati.

drug drugega programiramo

Imate prav. Razmišljam, kako bi se dalo te težave kar tukaj preko virtuale odpravljati.
[/quote]

Splet ne more nadomestiti relacije enega metra. In jo NIKOLI NE BO!

Splet ne more nadomestiti relacije enega metra. In jo NIKOLI NE BO!
[/quote]
To je res, ampak poskusite si predstavljati, da sva skupaj v isti sobi in se pogovarjava. Vi sedite na stolu za eno stranjo mize, jaz pa za drugo. Forumska skupnost naju pa opazuje in posluša, kaj se midva pogovarjava. 🙂

drug drugega programiramo

Lahko si tudi predstavljate, da sem na neviden način v vaši sobi s svojim računalnikom in kar tam pri vas komuniciram z vami. V fantaziji je vse možno. Da se pa seveda komunicirati tudi prek Skypa.
Avtorica, bodite brez strahu, sem absolutno neškodljiv.
Če še koga kaj zanima rad odgovorim…

drug drugega programiramo


Ti ne boš več dolgo na prostosti, se ti slabša.😅


Tega sem gledala. In sem razumela, vse je bila igra v glavi, burna domišljija, ki je ustvarila dober film :).
[/quote]

A pa ti veš, da vse najprej obstaja na energijski duhovni ravni, preden se manifestira v realnost? Pač zakoni narave.

Eintein je bil jasen: “Realnost je le iluzija.”

Fakk a ne, čist utrgan in nor tip, zrel za norišnico? Če bi bilo po tvoje bi najbrž končal v norišnici na tabletkah, mi pa še vedno plesali okoli tabornega ognja in plezali po drevesih….

A pa ti veš, da vse najprej obstaja na energijski duhovni ravni, preden se manifestira v realnost? Pač zakoni narave.

Eintein je bil jasen: “Realnost je le iluzija.”

Fakk a ne, čist utrgan in nor tip, zrel za norišnico? Če bi bilo po tvoje bi najbrž končal v norišnici na tabletkah, mi pa še vedno plesali okoli tabornega ognja in plezali po drevesih….
[/quote]

Ti zase meniš, da nekdo drug vodi tvoje misli? In če je odgovor da, zakaj mu/jim dovoliš?


Ti ne boš več dolgo na prostosti, se ti slabša.😅
[/quote]

Hvala, najbolj pomembno je da se tebi izboljšuje.😎

drug drugega programiramo

Ti zase meniš, da nekdo drug vodi tvoje misli? In če je odgovor da, zakaj mu/jim dovoliš?
[/quote]

Goldfish, recimo, da jaz ne vem kaj so to misli. Znam jih samo zapisovati. Kaj so po tvojem mnenju misli? Svet v katerem se nahajamo je tudi miselni svet. Človek je pa utelešena misel.
Hm, kaj bi bila misel in kje se nahajajo misli? Najraje rečemo, da je treba misliti z glavo.
Ko ti nekaj napišem je pri tebi nek odziv, lahko je pozitiven, lahko pa negativen. S svojimi besedami, ki so misli, te znam na nek način tudi zavajati in lahko tudi voditi v pozitivno ali pa v negativno smer, ali pa karkoli. Zelo me zanima tudi tekst hipnoza, ki mora biti pa na vsak način pozitivna, zato ti pa večkrat rečem princesa prekrasnih oči…

drug drugega programiramo

Goldfish, recimo, da jaz ne vem kaj so to misli. Znam jih samo zapisovati. Kaj so po tvojem mnenju misli? Svet v katerem se nahajamo je tudi miselni svet. Človek je pa utelešena misel.
Hm, kaj bi bila misel in kje se nahajajo misli? Najraje rečemo, da je treba misliti z glavo.
Ko ti nekaj napišem je pri tebi nek odziv, lahko je pozitiven, lahko pa negativen. S svojimi besedami, ki so misli, te znam na nek način tudi zavajati in lahko tudi voditi v pozitivno ali pa v negativno smer, ali pa karkoli. Zelo me zanima tudi tekst hipnoza, ki mora biti pa na vsak način pozitivna, zato ti pa večkrat rečem princesa prekrasnih oči…
[/quote]
Ves čas berem, da obstajajo ljudje, katerih misli v glavi obvladuje nekdo drug. To pomeni vse, od jutra, ko se prebudiš in se ti v glavi utrne prva jutranja misel in tako naprej, dokler ne greš spat. Gre za tisto, kar predstavlja tebe kot osebnost. To, kar imaš v sebi, kar daješ navzven in kar živiš. Ja, lahko so misli, miselni vzorci, lastnosti, genski zapis…VSE. Zato ne razumem, da se nekdo odloči (ker je zgolj v nekem momentu šibek, nemočen, neodločen) in VSE to, kar ima, preda nekomu drugemu v upravljanje. Zakaj bi to naredil? Je to beg od samega sebe, da ne prevzameš odgovornosti za svoje življenje? So to izgovori? Nihče ne more vdreti v tvojo glavo, če mu tega ne dovoliš. Lahko se polastijo tvojega telesa, misli nikoli.

Ti zase meniš, da nekdo drug vodi tvoje misli? In če je odgovor da, zakaj mu/jim dovoliš?
[/quote]

WTF? A se delaš noro ali kaj? O čem ti to? A si zblaznela in si sedaj že nekaj domišljaš in fantaziraš o stvari, ki je nikoli nisem rekla?
Fak, takih kot si ti, se mora pa človek res bati. Taki se največje zlo na tem svetu.

WTF? A se delaš noro ali kaj? O čem ti to? A si zblaznela in si sedaj že nekaj domišljaš in fantaziraš o stvari, ki je nikoli nisem rekla?
Fak, takih kot si ti, se mora pa človek res bati. Taki se največje zlo na tem svetu.
[/quote]
Sprašujem te in sem čisto umirjena. Postavila sem dve vprašanji, zakaj si razburjena? Ne poznam te, torej niti ne vem, kaj si danes tekom celega dneva napisala. Pogovarjamo se. No, zdaj ne več :).

Nekateri ljudje ste drhal, samo tega sploh dojeti ne morete.

To dojamejo le tisti, po katerih so hodili, ker so izstopali in jih po krivičnem obsojali…..

Zakaj si še tu, a si upoštevala kak nasvet?


Sprašujem te in sem čisto umirjena. Postavila sem dve vprašanji, zakaj si razburjena? Ne poznam te, torej niti ne vem, kaj si danes tekom celega dneva napisala. Pogovarjamo se. No, zdaj ne več :).
[/quote]

Ok, bom še jaz. Se pravi ti zase meniš, da si prava alkohličarka in da ne moreš brez alkohola? In če je odgovor da, zakaj?

Preveč se razburjaš. Ni potrebe po povzdigovanju glasu in blatenju čez druge, ker ti zapisi niso všečni. Vzemi to kot priložnost, da si lahko boljša. Ti, ne nekdo drug namesto tebe. TI.

Najprej blati, potem pa krivdo prenese na drugega. Najprej te obtoži, da si nor, potem se pa naredil lepo. Kolk ste ljudje hinavski.

Ok, bom še jaz. Se pravi ti zase meniš, da si prava alkohličarka in da ne moreš brez alkohola? In če je odgovor da, zakaj?
[/quote]

Zase milijon posto vem, da nisem alkoholičarka, ker sploh ne uživam alkohola. Tvoje vprašanje ni bilo zastavljeno niti na podoben način kot moje. Malo primerjaj, saj si brihtna, boš videla razliko. Navsezadnje pa…želela si se pogovarjati tudi o škratih, če bi tako naneslo. Te moti, ker imam preveč normalen pogovor? 🙂


Ves čas berem, da obstajajo ljudje, katerih misli v glavi obvladuje nekdo drug. To pomeni vse, od jutra, ko se prebudiš in se ti v glavi utrne prva jutranja misel in tako naprej, dokler ne greš spat. Gre za tisto, kar predstavlja tebe kot osebnost. To, kar imaš v sebi, kar daješ navzven in kar živiš. Ja, lahko so misli, miselni vzorci, lastnosti, genski zapis…VSE. Zato ne razumem, da se nekdo odloči (ker je zgolj v nekem momentu šibek, nemočen, neodločen) in VSE to, kar ima, preda nekomu drugemu v upravljanje. Zakaj bi to naredil? Je to beg od samega sebe, da ne prevzameš odgovornosti za svoje življenje? So to izgovori? Nihče ne more vdreti v tvojo glavo, če mu tega ne dovoliš. Lahko se polastijo tvojega telesa, misli nikoli.
[/quote]

Po neki razlagi ima človek:
materialno-fizično telo, ki je v materialnem fizičnem svetu
Astralno-čustveno telo v astralnem svetu
Mentalno-miselno telo v mentalnem svetu
Kavzalno-telo vzroka in posledice v kavzalnem svetu
Nekam je treba umestiti tudi energijsko telo v energijskem svetu
Potem pa pridemo do duše, do tega nevidnega večnega jedra posameznika, ki si ga v resnici ne znamo predstavljati.
Vse te sfere so v človeku nekako med seboj povezane, tako da človek je izredno kompliciran stroj, ki je neločljivo povezan z vesoljem in svetom v katerem se nahaja in seveda neločljivo je povezan z vsemi ljudmi.

Kaj je pa to, kar imenujemo Bog, to pa ne vem.

drug drugega programiramo

Zase milijon posto vem, da nisem alkoholičarka, ker sploh ne uživam alkohola. Tvoje vprašanje ni bilo zastavljeno niti na podoben način kot moje. Malo primerjaj, saj si brihtna, boš videla razliko. Navsezadnje pa…želela si se pogovarjati tudi o škratih, če bi tako naneslo. Te moti, ker imam preveč normalen pogovor? 🙂
[/quote]

Veš, moram priznati eno stvar. Vi normalni ljudje ste tako dolgočasni in tako polno je enih sivin v vas, da tisočkrat bolj uživam sama v naravi, kot pa s kakršnim koli človekom. Prav izogibam se jih, ker so tako dolgočasni. Vedno eno in isto, dolgočasno.

Entitete prav zato tako sovražim čutiti, ker so preveč “človeške”, negativne, dologčane, sive, duhamorne, golazen. Mam pa že raje škrate, pa vile, pa angele…. čeprav jih ne vidim, ne čutim in ne zaznavam….

Bi jih tisočkrat raje in tudi tisočkrat raje bi živela v tem svetu, kot svetu realnih, dologčasnih, pustih, neumnih in duhamornih ljudi.

New Report

Close