Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Življenje s človeškimi negativnimi entitetami – kako je v resnici

Življenje s človeškimi negativnimi entitetami – kako je v resnici

Po neki razlagi ima človek:
materialno-fizično telo, ki je v materialnem fizičnem svetu
Astralno-čustveno telo v astralnem svetu
Mentalno-miselno telo v mentalnem svetu
Kavzalno-telo vzroka in posledice v kavzalnem svetu
Nekam je treba umestiti tudi energijsko telo v energijskem svetu
Potem pa pridemo do duše, do tega nevidnega večnega jedra posameznika, ki si ga v resnici ne znamo predstavljati.
Vse te sfere so v človeku nekako med seboj povezane, tako da človek je izredno kompliciran stroj, ki je neločljivo povezan z vesoljem in svetom v katerem se nahaja in seveda neločljivo je povezan z vsemi ljudmi.

Kaj je pa to, kar imenujemo Bog, to pa ne vem.
[/quote]
Zanimivo, da si človeka znaš predstavljati v abstraktnem smislu, čeprav je to spet neka sfera, ki je tam nekje in jo vsak lahko zaznava drugače ali podobno, vendar na svoj način. Seveda smo kompleksni in vsak je unikat.

Ko prideš do Boga, ti zmanjka :). Lahko bi ga opisoval na enak, abstrakten način. In z enakim zanosom, ker navsezadnje je Bog :).

Veš, moram priznati eno stvar. Vi normalni ljudje ste tako dolgočasni in tako polno je enih sivin v vas, da tisočkrat bolj uživam sama v naravi, kot pa s kakršnim koli človekom. Prav izogibam se jih, ker so tako dolgočasni. Vedno eno in isto, dolgočasno.

Entitete prav zato tako sovražim čutiti, ker so preveč “človeške”, negativne, dologčane, sive, duhamorne, golazen. Mam pa že raje škrate, pa vile, pa angele…. čeprav jih ne vidim, ne čutim in ne zaznavam….

Bi jih tisočkrat raje in tudi tisočkrat raje bi živela v tem svetu, kot svetu realnih, dologčasnih, pustih, neumnih in duhamornih ljudi.
[/quote]

Torej sem normalna? 🙂
Ampak poglej s kom si ob tej uri :).
Meni je pa izredno zanimivo, če imam v svojem življenju priložnost, možnost, danost, da srečam osebo, od katere se lahko veliko naučim. Takrat moje oči postanejo velike, utrip srca mi zastane, usta so rahlo priprta. Ti ljudje niso nikoli dolgočasni, so inspiracija, so tisto nekaj več, zaradi česar se splača čakati in prenašati tudi dolgočasne ljudi.


Zanimivo, da si človeka znaš predstavljati v abstraktnem smislu, čeprav je to spet neka sfera, ki je tam nekje in jo vsak lahko zaznava drugače ali podobno, vendar na svoj način. Seveda smo kompleksni in vsak je unikat.

Ko prideš do Boga, ti zmanjka :). Lahko bi ga opisoval na enak, abstrakten način. In z enakim zanosom, ker navsezadnje je Bog :).
[/quote]

Človek kot fantazijsko bitje v fantazijskem svetu.
Goldfish, lahko noč, jutri, oziroma danes se pa spet vidimo.

drug drugega programiramo

Avtorica, tudi tebi lahko noč, evo pa še srčka❤

drug drugega programiramo

Po neki razlagi ima človek:
materialno-fizično telo, ki je v materialnem fizičnem svetu
Astralno-čustveno telo v astralnem svetu
Mentalno-miselno telo v mentalnem svetu
Kavzalno-telo vzroka in posledice v kavzalnem svetu
Nekam je treba umestiti tudi energijsko telo v energijskem svetu
Potem pa pridemo do duše, do tega nevidnega večnega jedra posameznika, ki si ga v resnici ne znamo predstavljati.
Vse te sfere so v človeku nekako med seboj povezane, tako da človek je izredno kompliciran stroj, ki je neločljivo povezan z vesoljem in svetom v katerem se nahaja in seveda neločljivo je povezan z vsemi ljudmi.

Kaj je pa to, kar imenujemo Bog, to pa ne vem.
[/quote]

Bog je skupek vsega tega kar ne vemo.
Ti, ki veš več, si mu bližje.


Ti ne boš več dolgo na prostosti, se ti slabša.😅
[/quote]

Le kdo je pustil tebe? Tvoja obsedenost z ženskami in njihovimi napakami…

To pa res. Toda nekatere žrtve čakajo in načrtujejo maščevanje. Obstaja možnost, da ti tista entiteta da v roko orožje in te pošlje pobijat. Zato moraš poskrbeti, da župnik najde njene ostanke in jih pokopalje na pokopališču. Že Antigona je vedela, da mora biti mrtvak pokopan. Tega ne vedo samo tisti, ki so uničili Monsul v Iraku…

Jaz sem vprašala svojo entiteto, če rabi pomoč. Mi je pa rekla, da hoče nazaj svoje kosti, ki so zakopane na mojem vrtu. Jaz sem odkopala tiste kosti in jih nesla pred vrata stranke SDS. Od takrat je mir.

Jaz sem vprašala svojo entiteto, če rabi pomoč. Mi je pa rekla, da hoče nazaj svoje kosti, ki so zakopane na mojem vrtu. Jaz sem odkopala tiste kosti in jih nesla pred vrata stranke SDS. Od takrat je mir.
[/quote]

Za nasmejat, no :))). !

Bog je skupek vsega tega kar ne vemo.
Ti, ki veš več, si mu bližje.
[/quote]

Hvala za kompliment.
Ja, Bog je predmet večne filozofije, ki ji rečemo lahko tudi teološka filozofija. Lahko bi rekli tudi, da je to iskanje nečesa česar ni. In tudi ko rečemo višja sila, v resnici ne vem kaj bi to bilo. Ali pa recimo, ko rečem fantazija, se zelo lepo sliši, ampak to je tudi nekaj nesnovnega. Recimo, vsak človek ima sposobnost fantazirati in si v fantaziji domišljati nekaj česar ni. Majhni otroci to še odlično obvladajo.

drug drugega programiramo

Hvala za kompliment.
Ja, Bog je predmet večne filozofije, ki ji rečemo lahko tudi teološka filozofija. Lahko bi rekli tudi, da je to iskanje nečesa česar ni. In tudi ko rečemo višja sila, v resnici ne vem kaj bi to bilo. Ali pa recimo, ko rečem fantazija, se zelo lepo sliši, ampak to je tudi nekaj nesnovnega. Recimo, vsak človek ima sposobnost fantazirati in si v fantaziji domišljati nekaj česar ni. Majhni otroci to še odlično obvladajo.
[/quote]

Shizofrenijo pri drugih si pa lahko predstavljaš? Te sile ves čas razlagaš, da jih razumeš in sprejemaš. Kaj je narobe z Bogom? Bi se moral spraviti sam s sabo, da bi lahko rekel, da nekaj je?

To pa res. Toda nekatere žrtve čakajo in načrtujejo maščevanje. Obstaja možnost, da ti tista entiteta da v roko orožje in te pošlje pobijat. Zato moraš poskrbeti, da župnik najde njene ostanke in jih pokopalje na pokopališču. Že Antigona je vedela, da mora biti mrtvak pokopan. Tega ne vedo samo tisti, ki so uničili Monsul v Iraku…
[/quote]

A res, kako pa, če samo zaznavam? V moje primeru se gre samo za dušni parazitizem. Nič drugea. Paraziti. Eni imajo gliste, drugi uši, tretji bolhe, eni imamo pa pač dušne in energetske parazite.

To ni popolnoma nič drugega, kot dušni parazit, ki se prisesa nate, da svojo temo spreminja v svetlobo, ki jo dobi od tebe. To je vse. To je popolnoma vse. Gre se zato, da jemelje tvojo svetlobo, ampak ker je energije neuničljiva, tebi da nazaj temo. In tako si 24 ur na dan v depresiji. in temi.

Očitno se je našel še en duševni bolnik.

Skratka, to dela človek, ki je energetsko na bistveno nižji ravni. To dela človek, ki je mentalno na nižji ravni. To delajo neki umski in energetski pohabljenci, degeneriranci. To so tako nizke energije, to je vse nižje.

Sem zaznavala tudi prisotnost kakega svetega moža, že pred časom. Ta človek, ko sem ga videla, je bil vedno višje od mene in bel. Nikoli nižje, nikoli v meni. Vedno višje in vedno v čisti belini. Logično, ker ima toliko višje energije.

Ta entitetska golazen, ki se je pa name pripela, do umsko in egersko degenerirani in defektni, zraven pa še mentalno zaostli z zakrknjenimi možgani. Žal. SEm pač hipersenzibilna. Kaj bi dala da bi čutila prisotnost svetih mož, ne pa te energetske golazni na najnižjem možnem nivoju.

Shizofrenijo pri drugih si pa lahko predstavljaš? Te sile ves čas razlagaš, da jih razumeš in sprejemaš. Kaj je narobe z Bogom? Bi se moral spraviti sam s sabo, da bi lahko rekel, da nekaj je?
[/quote]

Shizofrenije si ne znam predstavljati, zato ker tega ne poznam. Zato pa tukaj na forumu iščem tudi take osebe, ki bi o tem znale kaj več povedati in to iz prve roke. Zelo me zanima šamanizem in shizofrenija je nekaj šamanskega, mističnega, skrivnostnega…

drug drugega programiramo

Sem pač medij, zaznavala sem marsikaj, dokler sem lahko, dokler se ni name nalimala enegetska golazen.

Sumim, da se je ravno zato, ker sem medij. Sej pravim, kot čefuur, pride in potem je vse njegovo in nihče ni boljši in pametnješ od umsko in energetsko zaostale opice.

Vsi ljudje smo senzibilni. Hiperzenzibilnost pomeni, da nekdo ni sposoben kontrolirati svojih občutkov, čustev. Tak človek ne zna ali noče razumsko si interpretirati, zakaj so določeni pojavi in da s tem ni nič narobe, dokler imaš življenje v svojih rokah. Ti ljudje imamo motnjo, ki se ji reče hlastanje za pozornostjo. Zdravilo je čisto preprosto…če bi jih nekdo imel zares rad, bi jim bilo lažje.

Kar nadaljujte neskončno zanimivo debato, jaz se pa opravičujem, ker moram spet v Kranj.
Potem se pa spet vidimo pa za vse bom prilepil srčka in to z dvema zvezdicama.💖

drug drugega programiramo


Verjetno si “neprizemljena” in očitno se tudi “vdajaš” negativnim miselnim in vedenjskim vzorcem, zato se je karkoli lahko “nalimalo” nate.
Prizemlji se, transformiraj negativne vzorce, z odločitvijo/-vami tudi postavi meje, tako toksičnim ljudem v svojem življenju, kakor tudi entitetam… (gugl) … V nasprotnem primeru smo ti že povedali, na koga se obrni.

Vem, da bi vsi zelo radi pomagali avtorici, ampak mogoče je pa avtorica tista, ki nas zdravi.
Ona ima sposobnost da nas zdravi na neviden način.

drug drugega programiramo

Xrobe, si zdaj ozdravljen? 🙂
Tukaj nihče nikogar ne zdravi. Če kdo kaj išče, vprašanje če vedno dobi. In ne hecaj se iz ljudi, ki imajo mentalne težave. Ne, ti ljudje ne morejo zdraviti drugih bolnih.

Xrobe, si zdaj ozdravljen? 🙂
Tukaj nihče nikogar ne zdravi. Če kdo kaj išče, vprašanje če vedno dobi. In ne hecaj se iz ljudi, ki imajo mentalne težave. Ne, ti ljudje ne morejo zdraviti drugih bolnih.
[/quote]

Goldfish, verjemi mi, da v ljudeh so neverjetni potenciali, tako zdravljenja drugih kot tudi sebe in to na vseh nivojih od najvišjih duhovnih nivojev do materialnega telesa. Zelo me zanima tudi avtoregeneracija fizičnega telesa v smislu pomlajevanja. Tudi te sposobnosti se skrivajo v vsakem človeku in tudi v tebi. Avtorica je pa v resnici krasna oseba in to jaz odlično vem.

drug drugega programiramo

[code]o[/code]
To bi bilo ljubko:)
Mislim da se OP sprehaja po tanki zici med psihozo in nevrozo, katere diagnose je ponavadi Bpd.
Ker pa vsakemu, ki se ne strinja, ljubkovalno pove da je drhal, manjvreden in nižje vrste, je v igri tudi manjvrednosti kompleks.
OP je vedno žrtev hude usode, ne dobi pravega dela, v družini jo zapostavljajo in preganjajo, celotne družbene skupine, ki so manj vredne od nje, jo prav tako zapostavljajo.
Tako da, normalno, mora razviti ustrezno fikcijo, mora pa jo tudi ohraniti elasticno. Entity je tako lahko skupek simptomov duševne bolezni, bitje, ali pa metafora za stanje njene duše.
Do vsega tega seveda ni prišlo čez noč.

A to maš doktorat iz duhovnosti ali kaj,mogoče medijstva, reikija, yoge, ne vem kaj je še vse?

Neverjetno, kaj bodo učili medija ljudje, ki sploh vedo ne, kaj to je.

Človek se ne more nehati čuditi nad neverjetnost ljudi. Le zakaj je vsaka druga beseda opica….

A to maš doktorat iz duhovnosti ali kaj,mogoče medijstva, reikija, yoge, ne vem kaj je še vse?

Neverjetno, kaj bodo učili medija ljudje, ki sploh vedo ne, kaj to je.

Človek se ne more nehati čuditi nad neverjetnost ljudi. Le zakaj je vsaka druga beseda opica….
[/quote]

Aja, ti imaš doktorat? :))


To bi bilo ljubko:)
Mislim da se OP sprehaja po tanki zici med psihozo in nevrozo, katere diagnose je ponavadi Bpd.
Ker pa vsakemu, ki se ne strinja, ljubkovalno pove da je drhal, manjvreden in nižje vrste, je v igri tudi manjvrednosti kompleks.
OP je vedno žrtev hude usode, ne dobi pravega dela, v družini jo zapostavljajo in preganjajo, celotne družbene skupine, ki so manj vredne od nje, jo prav tako zapostavljajo.
Tako da, normalno, mora razviti ustrezno fikcijo, mora pa jo tudi ohraniti elasticno. Entity je tako lahko skupek simptomov duševne bolezni, bitje, ali pa metafora za stanje njene duše.
Do vsega tega seveda ni prišlo čez noč.
[/quote]

Lejte, sem pristaš absolutne svobode govora in misli. Kar se mene tiče, ima vsak absolutno pravico, da izrazi svoje mnenje, ali pa da da vse iz sebe ven kar ga tišči in boli. Tako pisanje je lahko izredno psihoterapevtsko in potem se da lažje odpravljati razne težave. Nisem pa psihiater in nimam nobene pravice postavljati neke diagnoze, ki se mi zdi popolnoma nesmiselna in brezpredmetna. Tukaj na forumu se v osnovi med sabo pogovarjamo.

drug drugega programiramo

New Report

Close