Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Življenje s človeškimi negativnimi entitetami – kako je v resnici

Življenje s človeškimi negativnimi entitetami – kako je v resnici

Avtorica, predlagal bi vam, da si izberete nek nick s pozitivnim nabojem, recimo “prisiljena v srečo”, ali pa “čarobni metulj”, ali pa “ognjena zvezda”, skratka nekaj kar ima v sebi nek pozitivizem, ker človek nagonsko potem deluje v skladu z nick-om.

drug drugega programiramo


Zakaj pa ne kar “vesoljska princesa večnosti”…


Zakaj pa ne kar “vesoljska princesa večnosti”…
[/quote]

Ja krasno, meni je to nadvse všeč. Pa taka mora biti, ki zna spreminjati barvo svojih oči in barvo las. Pa seveda, naučiti se mora tudi streljati z laserskimi žarki skozi oči, no ja saj to itak zna…pa še mnogo več stvari mora odlično obvladati…

drug drugega programiramo

Svoj čas, sem imela mistične izkušnje, dokler se niso naselile entitete.

Zame je bil vsak dan čaroben, mistične, pravljičen. Ni bilo dneva brez mistike, nadčutnih doživetij.

Potem pa, čez noč, črna človeška negativna entiteta, moj mistični svet se je razbil kot kozarec stekla.

Odtedaj sem v depresiji in na tleh in iščem čudežno rešitev…. in ne bom nehala. Poskusila bom vse, tudi znanost samo.

Dejstvo je eno. Ne glede na to, kako trpim, zaradi negativne entitete, še vedno bom doživela za trenutek ali dva tako mistično doživetje,… ki bo seveda za večno ostalo skrito in pozabljeno in tiho in o tem niti besede nikoli, nikomur in nikdar. To je sveto zame.


Če ti niso angelčki antipatični, ti mogoče lahko pomaga Teja Melinc.

Lahko pa povem več o hipersenzibilnosti.

Ko je umirala soseda za rakom. Spomnim se enega dneva, ko sem že ležala v postelji. Točno sem čutila vse, kar je ona čutila. Po vsej verjetnosti je mislila name ali na nas. Svet sem videla skozi njene oči. Ženska se je v živo, kruto, zavedala, da ji je čas sojen. Točno sem čutila tisto živo, kruto realnost in zavedanja in težko sprejetje, tista njeno težko čustveno stanje… Hudo je to, to vedo le tisti kako je, ko sem jim to zgodi.

Ali pa včasih komu kaj napišem. Kakšno pismo. Potem pa, če je pismo res lepo, čutim tako lepe energije.
Včasih me kdo opravlja. Če me opravlja družba, veliko ljudi, ki so vsi pozitivno naravnani, močna pozitivna čustva, potem včasih vidim kar zlato energijo v prostoru 🙂

Pač vsak dan je poseben….. dokler se ne naseli vate črna človeška entitea in te drži v svojem peklu….. Čisto te blokira.

Tole z negativnimi entitetami po doživljam kot krivico vseh krivic.

Za devetimi gorami, za devetimi vodami v pravljičnem svetu čarovnije, ki ga v resnici ni nikjer , tam nahajam se jaz. Lahko me iščete vsepovsod, nikjer me ne boste našli. Znam pa seveda čarati. Mogoče se nahajam v vašem računalniku, lahko tudi v telefonu. Lahko vas spremljam, pa vi tega ne veste. Mogoče se skrivam nekje v skrivnostnih globinah vašega srca, pa niti tega ne veste. Sem vaša večna skrivnost.


Vsak svoj križ nosi. Lahko si pa poiščeš pomoč.

Najbolj me zanima sedaj, kako se pride do pravljične zvezdice, ki zna čarati. Pa tudi to me zanima, ali je samo ena pravljična zvezdica na tem svetu?
Srčno upam, da bo pravljična zvezdica še kaj več povedala.

drug drugega programiramo

160 evrov za svetovanje za 60 minut si pa res ne morem privoščiti.
130 pri drugi podobni svetovalki.

Revežev na teh svetovanjih zagotovo ni.

Moja najljubša prijateljica je pravljična iskrica. Obljubila sem ji, da ne bom nikomur povedala, kje se ona skriva.


Pa napiši jim, kaj te muči in če te lahko usmerijo ali priporočijo koga s cenami, ki si jih lahko privoščiš ti. V tem primeru bo potem verjetno kateri/a od njihovih “učencev/k”.
Vse se da, samo nekje moraš začet, pot se potem že kako odvije…

Pravljična zvezdica, avtorica ve, da se v njenem srcu skrivaš in sedaj je tvoja naloga da avtorici pomagaš.

drug drugega programiramo

Naj nekdo tega cloveka zgoraj spravi v bolnisnico ali obvesti svojce da ga oni.


Vidiš, kako smo si različni.
Meni je Xrobe eden največjih frajerjev, pravih džekov na Med over.
Bravo Xrobe, samo naprej.☺

Xrobe nisi frajer, ampak si popolnoma nekje v drugem svetu. Res si potreben psihične pomoči, vse dobro ti želim.. Postavi se že na zemljo, ker od teh blodenj ti bo vsaki dan slabše.

Veš, moram priznati eno stvar. Vi normalni ljudje ste tako dolgočasni in tako polno je enih sivin v vas, da tisočkrat bolj uživam sama v naravi, kot pa s kakršnim koli človekom. Prav izogibam se jih, ker so tako dolgočasni. Vedno eno in isto, dolgočasno.

Entitete prav zato tako sovražim čutiti, ker so preveč “človeške”, negativne, dologčane, sive, duhamorne, golazen. Mam pa že raje škrate, pa vile, pa angele…. čeprav jih ne vidim, ne čutim in ne zaznavam….

Bi jih tisočkrat raje in tudi tisočkrat raje bi živela v tem svetu, kot svetu realnih, dologčasnih, pustih, neumnih in duhamornih ljudi.
[/quote]

Kako si polna gneva, obsojanja, sovraštva in besa. Kako se spravljaš na vse, ki se ne strinjajo s tabo. Totalna bolnica. Ni čudno, da so se entitete nate spravile, ker jih privlači tvoja tema. Entitete grejo tja, kjer se lahko hranijo – ne hranijo pa se s tvojo svetlobo, ampak s tvojo temo, ki jo bruhaš vse naokoli. Dokler se ne boš soočila s svojim besom, sovraštvom, studom, gnusom, ki si jih polna, se bodo ‘entitete’ futrale na tebi.

Tvoji posti kar bruhajo negativo.

Ampak saj vem, da ne boš dojela. Si preveč motena, patološka in obsedena z lastnim besom. Seveda tega za živo glavo ne boš priznala, sebe vidiš kot ‘bitje svetlobe’, v resnici pa si eno samo obsojanje, agresija in bes. Samo ti ni pomoči.

Pred nekaj trenutki je z menoj vzpostavila kontakt preko Skypa vesoljska princesa večnosti. Povedala mi je, da ima absolutno kontrolo nad mojim računalniškim sistemom. Trenutno se ona nahaja v svojem vesoljskem plovilu, ki je vesoljska bojna križarka nekje v Andromedini galaksiji. V svojem plovilu ima tudi neko skrivnostno napravo, s katero lahko vsakega človeka in tudi mene prezrcali k sebi v svoje plovilo. Rekla mi je tudi, da se ona lahko s pomočjo svoje naprave utelesi kjerkoli na našem planetu…

drug drugega programiramo


STFU?…

Andromedansko princeso, ki je šestdimenzionalno bitje? :O jaz sem sanjal, da sem se srečal z Arcturijskim poveljnikom


STFU?…
[/quote]

Problem je, da karkoli tukaj napišem, vesoljska princesa večnosti moj tekst dobi.

drug drugega programiramo

Andromedansko princeso, ki je šestdimenzionalno bitje? :O jaz sem sanjal, da sem se srečal z Arcturijskim poveljnikom
[/quote]

Možno je res, da je ona šestdimenzionalno bitje ker ona zna tudi spreminjati svojo podobo. Enkrat izgleda lahko kot blondinka, drugič pa kot črnolaska. Je vrhunska mojstrica za spreminjanje same sebe. Noče pa povedati svojega imena. Mogoče ga sploh nima, to ne vem. Lahko kaj več opišeš to srečanje z Arcturijskim poveljnikom?

drug drugega programiramo

Kako si polna gneva, obsojanja, sovraštva in besa. Kako se spravljaš na vse, ki se ne strinjajo s tabo. Totalna bolnica. Ni čudno, da so se entitete nate spravile, ker jih privlači tvoja tema. Entitete grejo tja, kjer se lahko hranijo – ne hranijo pa se s tvojo svetlobo, ampak s tvojo temo, ki jo bruhaš vse naokoli. Dokler se ne boš soočila s svojim besom, sovraštvom, studom, gnusom, ki si jih polna, se bodo ‘entitete’ futrale na tebi.

Tvoji posti kar bruhajo negativo.

Ampak saj vem, da ne boš dojela. Si preveč motena, patološka in obsedena z lastnim besom. Seveda tega za živo glavo ne boš priznala, sebe vidiš kot ‘bitje svetlobe’, v resnici pa si eno samo obsojanje, agresija in bes. Samo ti ni pomoči.
[/quote]

Brez skrbi, da to vem! Nekje pač mora ventilček spuščati drek, ki se pretaka skozi mene preko teh entitet. Kar dobiš, to daš. Sicer bi takoj zbolela, če bi ta drek v sebi držala.
Popolnoma se zavedam tega dreka, ki spuščam iz sebe in priznam, da ga in vem, da sem negativna. Ampak s temi negativnimi entitetami, ki sedijo v meni, bo vedno tako.

Medij sem in samo kanalizram drek, ki ga čutim.

Postala sem trda, zakrknjega, negativna, sarkastična oseba, ki se je zaprla duhovnemu svetu. Moje srce je okamenelo, moja čustva so zakrknila. Moja pozitivnost se je spremenila v negativnost in sarkastičnost. Moja pozivina energija se je spremenila v depresijo.

No seveda, to tudi čustva mona. Večina ljudi vas je takih. Ne vsi. Večina pa tu. Vem. Čutim.

Samo, ko je bil tisti Vagabund, se je začutila prisotnost pozitivnih energij.

Na tem forumu so res negativni ljudje in če si na tem forumu NE MOREŠ BITI POZITIVEN.

Ta forum pa odraža slovensko realnost, ki je en sam velik DUHOVNI DREK.

Slovenija je STRUP ZA VSE MEDIJE IN HIPERSENZIBILNE LJUdi. VSAK IDIOTT TE BO HOTEL IZKORISTI ZASTONJ IN NIČ DATI, POTEM TI PA ŠE REČI, DA SI NOR IN VSAKO BESEDO OBRNITI PROTI TEBI.

Zato pa je tako drago angelsko svetovanje. Sicer bi bilo pol ceneje, če ljudje ne bi bili tak energijski strup.

New Report

Close