Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Življenje s človeškimi negativnimi entitetami – kako je v resnici

Življenje s človeškimi negativnimi entitetami – kako je v resnici

Aha, ja, vsi DRUGI so krivi, da si ti negativna in agresivna. DRUGI so problem, ne ti. DRUGI te delajo takšno. DRUGI so ti to naredili. Ti si sicer čista milina in svetloba (vidimo, ja, po tvojem pisanju in izboru besed, kako mila in nežna si), ampak DRUGI so ‘drek’ in zaradi DRUGIH si ti takšna.

Tipično razmišljanje nasilnežev. vedno so nasilni zaradi DRUGIH. Oni sami nimajo nič s tem, seveda ne. Z njimi je vse v redu. Samo DRUGI so jih takšne naredili.

dej, odrasti že in pridobi vsaj malo samorefleksije. Sicer pa težko to pričakovat, saj si totalna bolnica. Izgubljena v samopomilovanju, žrtvi in projekciji vse svoje lastne negative ter agresije na druge. Škoda še časa za to. lp

Aha, ja, vsi DRUGI so krivi, da si ti negativna in agresivna. DRUGI so problem, ne ti. DRUGI te delajo takšno. DRUGI so ti to naredili. Ti si sicer čista milina in svetloba (vidimo, ja, po tvojem pisanju in izboru besed, kako mila in nežna si), ampak DRUGI so ‘drek’ in zaradi DRUGIH si ti takšna.

Tipično razmišljanje nasilnežev. vedno so nasilni zaradi DRUGIH. Oni sami nimajo nič s tem, seveda ne. Z njimi je vse v redu. Samo DRUGI so jih takšne naredili.

dej, odrasti že in pridobi vsaj malo samorefleksije. Sicer pa težko to pričakovat, saj si totalna bolnica. Izgubljena v samopomilovanju, žrtvi in projekciji vse svoje lastne negative ter agresije na druge. Škoda še časa za to. lp
[/quote]

Hipersenziblnost je pač hipersenzibilnost. Če si tako neumen, da ne moreš tega zajeti v zgodbo, ti pa res ne morem pomagati.

Z ljudmi, ki ne dojemajo, ki niso sposobni razmišljati s svojo glavo na podlagi dejstev se ne smem pogovarjati. Zame so kot opice, ki bodo vedno svoje trdile. Z njimi samo čas izgubljam, ker nikoli ne bodo dojele, da nekateri svet doživljamo drugače od njih.

Hipersenziblnost je pač hipersenzibilnost. Če si tako neumen, da ne moreš tega zajeti v zgodbo, ti pa res ne morem pomagati.

Z ljudmi, ki ne dojemajo, ki niso sposobni razmišljati s svojo glavo na podlagi dejstev se ne smem pogovarjati. Zame so kot opice, ki bodo vedno svoje trdile. Z njimi samo čas izgubljam, ker nikoli ne bodo dojele, da nekateri svet doživljamo drugače od njih.
[/quote]

Vedno nas bodo vlekli v njihovo osebno in svojo realnost in oni bodo vedno sklepali iz tega izhodišča, ki je napačno.

Ravno o tem govorim, ko govorim o negativnosti na forumu. Se je že prepoznala. Namreč omenja nasilje…. kje je bilo kakšno nasilje sploh omenjeno? Entitete so psihično nasilje.

Hipersenziblnost je pač hipersenzibilnost. Če si tako neumen, da ne moreš tega zajeti v zgodbo, ti pa res ne morem pomagati.

Z ljudmi, ki ne dojemajo, ki niso sposobni razmišljati s svojo glavo na podlagi dejstev se ne smem pogovarjati. Zame so kot opice, ki bodo vedno svoje trdile. Z njimi samo čas izgubljam, ker nikoli ne bodo dojele, da nekateri svet doživljamo drugače od njih.
[/quote]

Ja, seveda, ‘hipersenzibilnost’. Ljubica zlata, takih ljudi je veliko. Tako da si lahko nehaš ego futrat s tem. In pa – pravi hipersenzibilni ljudje so molčeči, v svojem svetu, po navadi zelo kreativni in predvsem ne bljuvajo svojega gneva vse naokoli. Imajo visoko raven inteligence in ogromno sposobnost samorefleksije, ki je ti sploh ne premoreš. Si samo ena zablodela megalomanka, na ego tripu in s patološko potrebo po pozornosti. Ampak itak ne boš dojela. Bolnik si in to boš ostala. Hipersenzibilnost pa prepusti tistim, ki dejansko premorejo čutit globlje in višje.

Ja, seveda, ‘hipersenzibilnost’. Ljubica zlata, takih ljudi je veliko. Tako da si lahko nehaš ego futrat s tem. In pa – pravi hipersenzibilni ljudje so molčeči, v svojem svetu, po navadi zelo kreativni in predvsem ne bljuvajo svojega gneva vse naokoli. Imajo visoko raven inteligence in ogromno sposobnost samorefleksije, ki je ti sploh ne premoreš. Si samo ena zablodela megalomanka, na ego tripu in s patološko potrebo po pozornosti. Ampak itak ne boš dojela. Bolnik si in to boš ostala. Hipersenzibilnost pa prepusti tistim, ki dejansko premorejo čutit globlje in višje.
[/quote]

Hipersenzibilnost prepusti. Pa ti penis prepusti eni stari grdi baburi nagravžni, da skače po tebi.

Ali pa, če si ženska, tvojo vagino prepusti enega gravžu za vse večne čase.

Hipersenzibolnost prepustim tem spakam, a ne? To bi rad?

To pač maš, s tem si rojen…. že od majhnega ti dogaja. Se ne da nič prepustiti, ker je del tebe.

Preseli se v Avstrijo, pa bo bolje.

A tukaj entitete še kar sesajo? A posesajo tud tiste svaljke prahu v stanovanju?

Hipersenzibilnost prepusti. Pa ti penis prepusti eni stari grdi baburi nagravžni, da skače po tebi.

Ali pa, če si ženska, tvojo vagino prepusti enega gravžu za vse večne čase.

Hipersenzibolnost prepustim tem spakam, a ne? To bi rad?

To pač maš, s tem si rojen…. že od majhnega ti dogaja. Se ne da nič prepustiti, ker je del tebe.
[/quote]

No, tako, samo malo se jo dregne in že ves primitivizem, stud in bes letita iz nje.

Samo kažeš svoj resnični obraz, nič drugega. O hipersenzibilnosti se ti pa še sanja ne. Škoda še časa zate – te bosta itak lasten bes in agresija požrla, bolnica.

No, tako, samo malo se jo dregne in že ves primitivizem, stud in bes letita iz nje.

Samo kažeš svoj resnični obraz, nič drugega. O hipersenzibilnosti se ti pa še sanja ne. Škoda še časa zate – te bosta itak lasten bes in agresija požrla, bolnica.
[/quote]

Bolezensko ljubosumen in zloben privoščljivec slabih stvari. Ta forum je poln takih. Komaj čaka na tak komentar, da lahko izpljuva svoj gnev in zlobo in bolezensko privoščlijvost. Prav okužiš se lahko tega zla, če si hipersenzibilen.

Medij je medij, če maš gravž na grbi, gre gravž ven. Pika. Če pa hočeš kristjana, ti bo pa res drek od entitet pretvarjal v nekaj drugega in trpel zraven.

Aha, ja, vsi DRUGI so krivi, da si ti negativna in agresivna. DRUGI so problem, ne ti. DRUGI te delajo takšno. DRUGI so ti to naredili. Ti si sicer čista milina in svetloba (vidimo, ja, po tvojem pisanju in izboru besed, kako mila in nežna si), ampak DRUGI so ‘drek’ in zaradi DRUGIH si ti takšna.

Tipično razmišljanje nasilnežev. vedno so nasilni zaradi DRUGIH. Oni sami nimajo nič s tem, seveda ne. Z njimi je vse v redu. Samo DRUGI so jih takšne naredili.

dej, odrasti že in pridobi vsaj malo samorefleksije. Sicer pa težko to pričakovat, saj si totalna bolnica. Izgubljena v samopomilovanju, žrtvi in projekciji vse svoje lastne negative ter agresije na druge. Škoda še časa za to. lp
[/quote]

Ti znaki, ki jih navajaš, so že tipična alzheimerjeva demenca in posledice antipsihotikov.
Vsi drugi krivi, jaz sem žrtev, zato jih moram z grdim, na grdo, verbalno in fizično.
No, vsaj tako gre pri teh demencah, ko so ljudje že kar nekaj časa v tem.
Bi bilo pa zelo zanimivo izvedeti, ko bi stroke, interdisciplinarno, pogruntale, kaj je vzvod za začetek takih stanj, našle sprožilec/ce.
Zaenkrat o tem ni zaslediti pravih ugotovitev.
Eden je posledica uživanja paracetamola. Lekadoli, Coldrexi ipd. Pa stroka seveda o tem potuhnjeno molči. Ljudje pa jih še vedno veselo goltajo, brez kakršnih skrbi. Itak bodo rekli, da trajbamo zavere, da se jim jih ne bo potrebno odreči.
Ker so prekomot.
Sprememba miselnosti terja prehudo akcijo v življenju, ne le v možganih samih.

Še nekaj vam moram povedati. Da se veeee za dojemajočega.

Videla sem, hipersenzibilna kot sem, ponoči v sanjah, kako so ustrelili Jamnika, kako je dobil metek v glavo. Videla.

Nad njegovo glavo sem pa videla belo svetlobo, kot nekakšna meglica, ki je bila nad njim, bele meglice!

Jamnik je bil humorist, genij, intelektualec…. entitete so čitsti perzijski drekkkkkk

Kako se vam da ubadati z neko osebo z blodnjami že par dni?
Ta oseba želi pozornost in dobila jo je. Dajte že nehat no! 11 strani je popisanih…en bolj pameten kot drug… Kako se vam da??

Ja, res, pa sva se vseeno oglasila, anede.
Koneckoncev imamo vse točno takele- koritarje. Tale nas samo opozarja, kako “senzibilni” da so. Ah, kaj senzibilni, celo hipersenzibilni. Točno vedo, kako nas žrti.
Taprave entitete. Pa še domače niso. Niti d od tega.

Si morda tudi videla kdo ga je ubil? To sprasujem, ker verjamem da si hipersenzibilna.

Te razumem, ampak prosim, poišči si pomoč, škoda te je…

Si morda tudi videla kdo ga je ubil? To sprasujem, ker verjamem da si hipersenzibilna.
[/quote]

Ne, nisem.

Jaz sem vprašala svojo entiteto, če rabi pomoč. Mi je pa rekla, da hoče nazaj svoje kosti, ki so zakopane na mojem vrtu. Jaz sem odkopala tiste kosti in jih nesla pred vrata stranke SDS. Od takrat je mir.
[/quote]

Pa te niso dobili? Mislim, da se komunisti niso strinjali s tvojim postopkom. Za Prisiljeno v depresijo pa tole: Ali misliš, da ima nekdo, ki ga je nekdo ubil pozitivno energijo?

Ne, nisem.
[/quote]

Plačan profi. Nič osebnega. Profi ni sovražil Jamnika.

Pa te niso dobili? Mislim, da se komunisti niso strinjali s tvojim postopkom. Za Prisiljeno v depresijo pa tole: Ali misliš, da ima nekdo, ki ga je nekdo ubil pozitivno energijo?
[/quote]

Normalno, da ne. Ta hoče nekaj doseči in ker ni hudič, še župnik ne more pomagati. Je samo nekdo, ki je bil najprej človek in je potem postal entiteta in potem, je pač našel osebo, ki je odprla vrata in ga spustila v svojo dušo. Tisto s pijancem in mačko je pa čisto logično…

Treba bo sodelovati in poskusiti ugotoviti kaj hoče.

Treba bo sodelovati in poskusiti ugotoviti kaj hoče.
[/quote]

Kako, če ni sposobno komunicirati, če ga ne vidim pred seboj, ampak nekje v vmesnem prostoru, samo energijo znajo črpati, samo svetlobo jemati in temo v zameno dajati bljaaak golazen.

Pred seboj včasih vidim druge duhove, ki seveda potem gredo, (ti nikoli niso pripeti name kot drek na čevelj – take so človeške entitete) – eni v pekel, drugi v nebesa, tudi to sem že videla – še vedno me mori prikazen enega duha, ampak ne zato, ker bi se ga bala, ampak zato, ker je bil nag, mlad fant, blond in njegov obraz je bil spačen v bolečini, tega sploh ne morem pozabiti – Zakaj je prišel do mene in zakaj ničesar ne morem storiti, zakaj jih ne morem slišati, da bi mu pomagala.)

Kako, če ni sposobno komunicirati, če ga ne vidim pred seboj, ampak nekje v vmesnem prostoru, samo energijo znajo črpati, samo svetlobo jemati in temo v zameno dajati bljaaak golazen.

Pred seboj včasih vidim druge duhove, ki seveda potem gredo, (ti nikoli niso pripeti name kot drek na čevelj – take so človeške entitete) – eni v pekel, drugi v nebesa, tudi to sem že videla – še vedno me mori prikazen enega duha, ampak ne zato, ker bi se ga bala, ampak zato, ker je bil nag, mlad fant, blond in njegov obraz je bil spačen v bolečini, tega sploh ne morem pozabiti – Zakaj je prišel do mene in zakaj ničesar ne morem storiti, zakaj jih ne morem slišati, da bi mu pomagala.)
[/quote]

Je bil en duh 1 teden ob meni. En se je ubil. Njegov duh pa je ostal z mano 1 teden. Ponoči v sanjah. Nisem ga poznala, ampak sem videla, kako se je ubil. Videla, kaj so ljudje govorili, kaj so ljudje rekli, ko so ga našli. Čutila mralljince. Ponoči sem šla spat in sem se zbudila kot duh. Šla sem čez glavo, pa sem bila samo duh. On se me je pa v sanjah oklepal in oklepal, grabil z rokami, da bi se lahko zbudil z mano v resničnost. Po 1 tednu je pa odšel.

Ta duh je bil z mano 1 teden, pa je bil čisto kul in v redu in vse oh in sploh. Pa še drugi duhovi so bili in so in so kul in on in sploh… NAJHUJE od vsega, SO LJUDJE, dokle so ŽIVI. Golazen, KOT DA NE MOREJO dojeti, da NIČ NI VEČNO. Tudi oni bodo duhovi, slej ko prej. Smo ne mislite, da bodo duhovi pozabili nanje.

Aja, pa ko je tisti dvojček odšel, od slavnega brata. Zelo slavni, igralska družina. Sem tudi čutila. Spomnim se neverjetnega strahu, teme (kot bi se ti odvijala grozljivka) ni se mogel zbuditi. Za te ljudi bi morali moliti, če bi hoteli pomagati duhovom. Molitev rabijo čez in nad vse.

Pa še ene par sem jih videla iti v pekel. Nikomur ne privoščim. Nikomur. Dokler si živ, se napraviš v hudička in misliš, kako je to kul in fer. 1 sama moja izkušnja duše v peklu, grem stavit, da kdorkoli to izkusi – nikoli in nikdar več.

Eni gredo pa v svetlobo,.. tudi te sem videla. To je pa nekaj najlepšega…. Polno je pa tudi pričevanj o tem – near death experiences….

To je vse res!

Ampak vi ne smete verjeti, da ste lahko potrošniki, materiaslični hlapci…. pa kako bi bili globalistične ovce?

Na koga se bodo pa podgance spravile, če ne name?

Na koga pa?

Ampak prebrala sem ogromno knjig in vsega… mam načrt! Verjamem v Boga. Mam vero. Vsak dan, ko trpim kot v peklu zaradi podgan, mi bodo angeli puščali sledi. Moje življenje je en sam boj med peklom in nebesi, isto kot v viziji mladih dni.

New Report

Close