Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zivljenski recept za moske v 21 stoletju

Zivljenski recept za moske v 21 stoletju

kakšni od pretirane duhovne rasti pobebavljeni mamki se zdi tole prazno besedičenje najbrž blazno nobel. in seveda tebi, potem se vrsta konča.

Praksa prjatu, praksa.
Vsakič ko dixiju prst pokažeš, popolnoma popeni. Tisto je bila njegova tipična reakcija, videna vsaj xxx-krat.
Bi si človek mislil, da svetovljanski, superioren, zrel moški, ki je tako pameten in prefinjen, da non stop drugim nasvete tala in se dela norca iz vseh, ker niso tako TOP kot je on – zna reagirati kako drugače, kot razvajen triletnik.
Ne zna. Totalno histeričen rata, VEDNO.

Aja, pa na tvojem mestu ne bi kaj preveč z argumenti opletala, od tebe ni bilo še nikoli NITI enega, vedno se omejiš samo na žaljivke in pikre pripombe.
Pometi pod svojim pragom, vprašaj na komunalo za tavelik smetarski kamijon.
[/quote]

seveda je podtikanje tvoja praksa. večkrat se na to opomni, manj je možnosti, da boš koga preslepila.

seveda je podtikanje tvoja praksa. večkrat se na to opomni, manj je možnosti, da boš koga preslepila.
[/quote]

In to je tvoj”argument”?
LOL

In to je tvoj”argument”?
LOL
[/quote]

model je nekaj napisal in ti si mu “replicirala” (svašta) s posmehom. opozoril sem te, da nimaš argumenta, na kar si odgovorila v smislu, da avtorju noge smrdijo. in da meni noge smrdijo.

pametnemu bo jasno.

model je nekaj napisal in ti si mu “replicirala” (svašta) s posmehom. opozoril sem te, da nimaš argumenta, na kar si odgovorila v smislu, da avtorju noge smrdijo. in da meni noge smrdijo.

pametnemu bo jasno.
[/quote]

Pomaga umivanje.
Z žajfo.

Praksa prjatu, praksa.
Vsakič ko dixiju prst pokažeš, popolnoma popeni. Tisto je bila njegova tipična reakcija, videna vsaj xxx-krat.
Bi si človek mislil, da svetovljanski, superioren, zrel moški, ki je tako pameten in prefinjen, da non stop drugim nasvete tala in se dela norca iz vseh, ker niso tako TOP kot je on – zna reagirati kako drugače, kot razvajen triletnik.
Ne zna. Totalno histeričen rata, VEDNO.

Aja, pa na tvojem mestu ne bi kaj preveč z argumenti opletala, od tebe ni bilo še nikoli NITI enega, vedno se omejiš samo na žaljivke in pikre pripombe.
Pometi pod svojim pragom, vprašaj na komunalo za tavelik smetarski kamijon.
[/quote]
Razvajen triletnik tukaj. Nisem avtor teme (to se da btw dokazat), sem zgolj mimoidoči opazovalec. Tvojih kozlarij sem prebral že dovolj, da vem, kakšna prasica si. Lahko visiš tukaj gor po cele dneve in fejkaš, da je s tvojim lajfom vse v redu, briga me. Samo toliko, da te obvestim, da si s svojo teorijo o avtorju očitno kresnila mimo, kar pomeni, da se lahko nehaš obnašat, kot da si požrla vso pamet tega sveta. V resnici nimaš pojma, o čem bluziš. Pa očitno nas je kar precej takih, ki nam greš na kurac. Sej drugače nam dol visi zate, zato te tudi pustimo, da se tukaj spakuješ in pretvarjaš, da nisi čustveno sestradana.

kakšni od pretirane duhovne rasti pobebavljeni mamki se zdi tole prazno besedičenje najbrž blazno nobel. in seveda tebi, potem se vrsta konča.
[/quote]

Nobel ni, vsekakor pa nisi ciljna skupina, ki bi to hotela razumeti.


“Feministka” zliva svoj tipicni zolc. Imbecilni Marko ni postekal niti tega, da tema sploh ni o kontra resna zveza, ceprav sem veckrat eksplicitno napisal, da se naj vsak odloci kaj pa kako kar se tice odnosa do zensk.

Ti pa si podal pogled t.i. “normalnega” tipa. Si opazil, da sem napisal, da vam, “normalnim”, celo priporocam, da furate klasiko, ki jo opisujes? Napisal sem tudi, da “normalni” “nenormalne” ne morete razumeti. In, da je ze zato smiselno, da se “nenormalni” spoka.


Ce se svet mladih tipov res tako zelo vrti okoli zensk je se toliko bolj smiselno,, da so v okolju kjer lahko svoje sanje tudi zivijo. In to brez vseh feministicnih sranj.

Replika utruja z ženskimi pravicami, DXD utruja s pravicami moških. 😵Čakam samo še Taro_S, da bo povedala kaj na temo pravice migrantov in na grdo, da bo dodala svoj piskerček o pravicah Judov.😵
Vsi našteti ste potrebni psihoterapije.😋

Tule si mimo ustrelil v več točkah;
1. Realnost za razvitega človeka ni neka zunanja sila – ker človek svojo realnost soobvladuje in si jo soustvarja skupaj z zunanjimi vplivi. Vedno – razen, če ne zmore oz. dvigne roke od življenja.
2. Enako se soustvarja tudi odnose in partnerje – in sicer v obe smeri. Če v to vlagaš -s tem (lahko) poskrbiš da se razvijata v obema zanimive smeri in imata vedno kaj za početi. Pa to ne velja samo za partnerja – pač pa za večino vrednih ljudi okrog posameznika.

To pišem zato, da bo mogoče kdo razumel poanto; edina res vredna pot razvoja, je pot vase, v soljudi in odnose. Bežati (dvigniti sidro) je vedno lažje in v zdajšnjih časih pravzaprav še olajšano. V skrajnem pogledu je odhod (kakršenkoli) predvsem mašilo za tisto praznino, ki pogosto pogleda nazaj, ko pogledaš vase.

Priznam pa, da vseeno občasno pride do situacije, kjer je treba po tvoje – a umetnost je ločiti ti dve situaciji in ne uporabljati premočnih zdravil, ko to ni potrebno. Kriterij bi bil npr, jasna in nedvomna fizična ogroženost.
[/quote]
Razumen clovek bo zivel v okolju v katerem lahko najuspesneje “soustvarja” svojo realnost, karkoli mu je ze prioriteta. Denar, kariera, odnosi, partnerstvo, zdravje, … Velika vecina pa zivi tam kjer je, ker na kaj drugega nikoli niti pomislili niso. Pogosto jim je celo nezamisljivo. Prepricani so celo, da svet povsod enako funkcionira.

Meni je celo logicno, da ljudem, ki ste po vecini celo zivljenje ziveli v skladu s paradigmo normalnosti, ki je v preteklem stoletju sirom zahoda kolikor toliko funkcionirala, alternative so vam pa popolnoma tuje, napisanega ne morete dobro spreti. Saj bi si pljunili v lastno skledo. Naj gre za solo/izobrazevanje, delo/sluzenje, lokacija bivanja, zivljenski slog, odnosi in moznosti, ki obstajajo zunaj okolja kjer ze celo zivljenje operirate, pomen mobilnosti, …

Velika vecina vas v VSEH ozirih zivi drugace od predstavljene alternative za dobro zivljenje moskega v 21 stoletju. Zavedajoc se, da smo ljudje se kako proti vsaki spremembi, sem ze na zacetku napisal, da tega ne pisem VAM. Pisem tistim, ki si zelijo vec od rezultatov, ki se jim obetajo po klasiki. Pisem kolikor toliko osvescenim, ne ovcah. Ovce me bodo seveda popljuvale. Mimogrede, tako nisem napisal, da je to ali ono za vsakega. Dalec od tega. Za nekoga je smiselno le ta ali oni del zivljenja prirediti. Vam pa povem, da je klasicno zivljenje v 21 stoletju moderno suzenjstvo, pa ce si lastnik tovarne.


Razumen clovek bo zivel v okolju v katerem lahko najuspesneje “soustvarja” svojo realnost, karkoli mu je ze prioriteta. Denar, kariera, odnosi, partnerstvo, zdravje, … Velika vecina pa zivi tam kjer je, ker na kaj drugega nikoli niti pomislili niso. Pogosto jim je celo nezamisljivo. Prepricani so celo, da svet povsod enako funkcionira.
[/quote]

Tu pa nimam nobene pripombe več.

A-ha.

DXY
je odkril novo ctivo in veselo deli navdusenje ob prebranem. Zanimivo je, da se se oni dan “ni strinjal z menoj v nobeni tocki” (v besedilu, kjer sem mu predstavil, da je nekaj posebnega), danes pa ze pljuva po “normalnosti”. Je pa vsekakor korak naprej. Le tako naprej.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Mene, kot starša treh sinov še kako zanimajo nazori dan-današnjih moških, ki so vedno manj ukalupljeni in z užitkom prebiram enako in drugače misleče, včasih smo seveda na istem bregu, drugič ne. Mimogrede, ni Dxy edini. Cele generacije gredo po svoje, velja za oba spola.

Diksiju pa želim, da bi enkrat naletel na eno, ob kateri si bo rekel, tukaj bom pa ostal, ali ostani tukaj…Saj bo tudi njegova Sulica prišla 😉
[/quote]
Nazori vsakogar izmed nas izhajajo iz naše družine, itak… in tale naš dxy piše o tem kako je njegova mama oh in sploh ženska, ki ji nobena druge ne seže niti do gležnjev. Itak da obožuje svojega sina in bi zanj naredila vse…. in to je glavna napaka.
Ker nima lastnega partnerja oz z njim nima zadovoljujočega odnosa se je obesila na lastnega sina, posledično je on razvil mišljenje kako se svet vrti okoli njega. Nasprotni spol mu je zgolj za zadovoljevanje njegovih potreb, tu se njemu “odnos” konča.
Skratka iz normalnega otroka je njegova mama naredila sociopata. Že leta pisari to kako se mu godi krivica in kako so vsi okol njega totalno bebci…itd

Če ne želiš imet takšnih sinov jih ne razvajaj, ne glej na (trenutno) lastno čustveno ugodje, naj fantje pravi čas spoznajo, da se je v življenju treba potrudit za vsako stvar… tudi za žensko, kar pomeni, da naj mamica ne teka za njimi kot kura brez glave in naj lastno čustveno zadovoljstvo najde v odnosu s svojim partnerjem ne pa s svojimi sinovi.

Tu pa nimam nobene pripombe več.
[/quote]

Kako da ne?

Razumnemu človeku je lahko popolnoma jasno, da vse kar rabi, kar je našteto Denar, kariera, odnosi, partnerstvo, zdravje, … lahko “najde” doma in mu ni potrebno letat okoli razen, če se želi hvalisat s tem….ampak potem ziher ni razumen, ker ga vodijo čustva 😉

Kako da ne?

Razumnemu človeku je lahko popolnoma jasno, da vse kar rabi, kar je našteto Denar, kariera, odnosi, partnerstvo, zdravje, … lahko “najde” doma in mu ni potrebno letat okoli razen, če se želi hvalisat s tem….ampak potem ziher ni razumen, ker ga vodijo čustva 😉
[/quote]

V kontekstu tistega, kar sem pisal v postu prej. Ni mi do analiziranja vsake besede – je preveč prostora za napačne interpretacije.
Toliko različnih situacij obstaja, da jih nikakor ne moremo zajeti v en univerzalno pravilen pristop.

V kontekstu tistega, kar sem pisal v postu prej. Ni mi do analiziranja vsake besede – je preveč prostora za napačne interpretacije.
Toliko različnih situacij obstaja, da jih nikakor ne moremo zajeti v en univerzalno pravilen pristop.
[/quote]

Ne rabiš analizirat vsako besedo, če samo prebereš, da tip ponuja kot edino pametno zgolj tisto kar sam počne, vsi ostali so pa zahojenci, ti je lahko hitro jasno, da tle ni velike pameti, so zgolj čustva, ki se jih ne zaveda in lastne strahove projicira na svet okoli sebe.
Okrog hodi z vnaprej pripravljenim okvirjem v katerega stlači vsako sliko, četudi pomečkano ali pretegnjeno… nadutežu je vse jasno

Ansambel obup

V principu je vprasanje, ali sploh sam to pocne, kar pripoveduje. Lahko da, lahko tudi ne. Dokaj irelevantno. Vsekakor pa je opisal profil modernega temnopoltega begunca, ki ga je zaradi t.i. balkanske poti mozno zaznati tudi v Sloveniji. Cloveka, ki stavi na vse ali nic in isce svoje mesto pod soncem, pri cemer se pozvizga na druzbeno vsiljene norme, zacrtane meje,… in se za pravila oz. norme zmeni le toliko, kolikor mu je prav oz. kolikor mu koristi. Tipicna levicarska propaganda, po kateri menda pljuva. Nekaj je prebral in ker se mu je zdelo imenitno, je “skopiral” sem, ne zavedajoc se vsebine, ki jo podaja. Ne da bi moral imeti kaj proti, mi vseeno opisani temnopolti begunec ni ideal oz. idol, ki bi mi bil navdih za posnemanje, kaj sele vrhunec tega, kar clovek more (postati).

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Vazno, da znate natolcevat o meni. Pa ceprav eno neumnost za drugo, lol.

Kaj drugega pa gre za pricakovati od postaranih tipov, ki so svoje zivljenske karte ze zaigrali. Ce glede cesa niso sledili maninstream credi ovac, pa je to vec ali manj zgolj zaradi “visje sile”, ne tega, ker so se sami tako odlocili.

“Biserji” tradicionalizma, vztrajanja po “starem” ne glede na okoloscine, zagovorniki zivljenja vrtne solate (magari v tujini!), itd, itd, zaradi lastne pripricanosti v “eno in edino pravilno pot”, svoje vsiljevanje “ene in edine pravilne poti” zgolj projecirate name. 😉

Ker jaz predstavljeno alternativo nikomur ne vsiljujem kot “eno in edino pravilno pot”. Gre le za eno alternativo klasiki, ki zajema vsa kljucna zivljenska podrocja: izobrazevanje, kariero/sluzenje, odnose, partnerstvo, mobilnost, itd. Povod za to je dejstvo, ki ga tradicionalni zaplankanci seveda ne zelijo videti. Klasicni pristop k zivljenju vec NE daje dobrih rezultatov. Kar vem se kako utemeljiv.

Se naprej si glavo zabijte v svoj supak, furajte po starem kot da smo se vedno v 20 stoletju in si ploskajte kaksni zmagovalci ste. Medtem ko lahko le se drkate ali pa se spraznite v kaksni prostitutki. V Hamburgu jih baje ne manjka.


Poslus, prepotentni komunajzerski yugonostalgik!

“Profil temnopoltega begunca” je freeloader (1), sicer pa izrazit tradicionalist (2) kot si tudi sam, le da pac verujeta v drugacno tradicijo, ki bi jo cisto po komunajzersko vsem vsiljevala kot eno in edino pravilno.

Medtem, ko nima predlagana alternativa, katere osnova je sprejeti, da se je svet spremenil, ter vsestranska prilagoditev temu svetu. Brez freeloadarstva, brez vere v taksno ali drugacno tradicijo, pa tudi kot eno in edino pravilno je ihce ne prodaja.

Skratka, ene same neumnosti so te. Drzi se svojega software. Se tam si naporeden kot dionozavri, lol.

Ne rabiš analizirat vsako besedo, če samo prebereš, da tip ponuja kot edino pametno zgolj tisto kar sam počne, vsi ostali so pa zahojenci, ti je lahko hitro jasno, da tle ni velike pameti, so zgolj čustva, ki se jih ne zaveda in lastne strahove projicira na svet okoli sebe.
Okrog hodi z vnaprej pripravljenim okvirjem v katerega stlači vsako sliko, četudi pomečkano ali pretegnjeno… nadutežu je vse jasno

Ansambel obup
[/quote]

Ne gre za strahove, gre za to, kaj je smiselno in kaj ne. Jaz sem moral skozi ločitev, da sem to dojel. Folk, ki pa ne ljubi svobode, se bo pa vedno držal na enem mestu in enih in istih ljudi, po možnosti bo nekje okoli očkovih gležnjev med tem, ko se bo držal za mamino krilo.

No ja, od nasega

DXB
seveda pricakovan odgovor. Pred casom nam je feministicni fundamentalizem prodajal kot MGTOW, zdaj nam pa kot magicno rdeco tabletko ponuja levakarski manifest (pri cemer levicarje striktno locim od levakov). Ker pa je tema zanimiva ravno z aspekta prikrite (da ne recem sublimirane) propagande, bom se malo siciral.

DXB
nam na zacetku pda trditev, da bo predstavil recept za lahko zivljenje moskega v 21 stoletju. Kmalu zatem pa da vedeti, da je ta recept v bistvu primeren zgolj za pescico izbrancev in da za vecino ni sprejemljiv. Ustavimo se tu za trenutek… in premislimo. Gre namrec, vsaj navidezno, za nekaksen paradoks.

Da bi razumeli, zakaj je temu tako, je treba malce poznati propagandne (marketinske, PR,…) mehanizme. Kadar je propaganda usmerjena k vecinskemu moskemu delu populacije, je predstavljena po kljucu “imamo resitev za vas problem”. To je npr. ocitno pri trzenjskem konceptu avtomobilske industrije, ki temelji na “Na ta pleh se bo nalepilo toliko pleh peechk, da zlepa ne boste na suhem!”. In to povecini deluje. Slednje se da aplicirati na razlicna podrocja in kar je najpomembnejse, doseze ucinek pri velikanskem delezu moskih.

Ce pa se ozremo na drugo stran, nas vecina moskih ve, da zgoraj omenjeni pristop pri zenskah ne pali. Ce kot moski svoji Lepooki tipicno po mosko rekel: “Ah, draga, to pa res ni problem. Naredila bova tako in tako in je problem resen.”, bom lahko zgolj s povesenim nosom onaniral, ker mi bo s poveseno glavo razocarano zabrusila “Sploh me ne razumes!” in erotika se naenkrat carobno razkroji v mucno tesnobo. WTF?

Propaganda, namenjena zenskam, temelji na drugacnih vzvodih in ne na konceptu problem – resitev. Kako, nam dobro predstavi kozmeticna industrija. Povprecen oglas namenjen zenskam pravi: “Predstavljamo vam najstnico/dekle, kakrsna ne boste nikoli vec, ki jo za namecek krasi izredno redka fizionomija, povrhu smo jo se dodatno retusirali, s cimer smo dosegli, da taksne zagotovo nikoli ne boste postale in tole smo dolocili za ideal lepote, katerega boste zasledovali!” Zveni paradoksalno? Kako vraga zenske nasedejo temu in kupujejo kremice, si vbrizgavajo hialiuronsko kislino, vstavljajo implantante, ce pa nikoli ne bodo dosegle lepotnega ideala? Kaj taksnega se lahko vvprasa(-mo) zgolj moski, ker nas um povecini deluje na relaciji problem – resitev. A zenski ne deluje tako. Tokrat morda eden najboljsih nasvetov, ki vam bo olajsal “razumevanje zenske narave” in utrl pot k cudovitemu svetu zenske duse. Pretezno (v veliki vecini) zensko ne preokupira resevanje tezav, temvec upravljanje paradoksov. Ponavljam: da bi “razumeli” zensko, oz. da bi ji izkazali razumevanje, ji ne ponujajte resitev, temvec ji pomagajte odslalomirati med paradoksi!

Ce se sedaj vrnemo k paradoksu, ki izhaja iz pisanja nasega kolega

DXB…
Ocitno je, da njegovo pisanje ni namenjeno moskim (kar tudi sam priznava, ko pravi, da je namenjeno le pescici njih). Komu pa potem je, ce “Zivljenski recept za moske v 21 stoletju”, kot nam poskusa predstaviti, ni namenjem moskim?!? Ja zenskam, vendar!!!
DXB
ni v bistvu zapisal nic drugega, kot (ceprav morda nezavedno) zenitveni oglas. Oglas, v katerem zenskam podaja opis pravega moskega, povzet iz ctiva, v katerem se je prepoznal.

Ctivo, ki ga je povzel, seveda nosi agendo in tudi ta je, razumljivo, namenjena zenskam. Sprejeti mnozico pretezno (zakaj je temu tako, pojasni kolega

DXB
na najbolj mogoc razumljiv nacin, ko zapise Kot receno, tema je za moske. Za sanjsko zivljenje zenske mi prav dol visi.) temnopoltih moskih, ki se v kolonah beguncev valijo v v sirni svet, kot najboljso izbiro v 21. stoletju.

Tako, kot je

DXB
izpadel ovca, pijon na sahovnici v sluzbi trobila nekogarsnje agende, se pogosto znajdemo tudi sami v poplavi informacij v skusnjavi, podleci taksnim ali drugacnim lepo zvenecim pamfletom. Zato je pomembno znati prepoznati, kaj je vodilo roko, ki je drzala pero. To pa najlazje dosezemo tako, da poskusimo prebrano umestiti v nek dovolj sirok in aktualen kontekst.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ti si kot primer dobrega moškega življenja v preteklosti dal rano obliko marksistične izobrazbe?

Dobro moško življenje je da delaš karkoli želiš in za to plačuješ desetino oziroma flat takso od svojega pridelka. Ostalo je marksizem.


Podpis!

New Report

Close