Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Žižek in Peterson – dobra debata, vsak s svojega kota

Žižek in Peterson – dobra debata, vsak s svojega kota

Np, to je vaša levaška mantra. Kdor ne podpira vaše bolne agende kar nekaj sovraži. Dejansko sovražite vi, sami sebe, belo raso in zahodno civilizacijo.

Kar sem povedal so dejstva. Niso imele pravic? Danes jih imajo. K napredku človeštva prispevajo z ‘izumi’ tipa permisivna vzgoja, teorija spola, ‘študijami’ o lezbičnem plesu ipd. Ja, nekatere so sposobne, ni dvoma. Tudi že v starih časih so kakšne bile na položajih. Ampak so redke. Ženska pač po svojih psihofizičnih osnovah ne more tekmovati z moškim, pa bluzi kar hočeš (če citiram Ruglja ‘kralj stvarstva je moški’). Šah, šport, karkoli, rezultati so slabši. Ti pa blodiš o ‘pravicah’… Ženska in moški sta različna. Pika. Ne pa enaka in si kar sam izbiraš spol, kot uči vaše levičarstvo.

Črnci imajo povprečen IQ 80, v vsej svoji zgodovini so izumili leseno palico… Zdaj imajo ‘pravice’, ‘priložnosti’ in kar je še tega. Če kdo pravi, da niso enako inteligentni kot belci, kar ‘sovraži’. Čeprav nam je vsem jasno da so totalno butasti. Ampak tega ne smemo reči, ker je to ‘rasizem’, to je pa greh v vaši marksistični religiji. In posledično morajo že po definiciji biti inteligentni, ker (rasističnega) greha pač ne sme biti.

Ti si vernik. Veruješ v levičarske idiotizme. Vidiš eno, veš kako je, ampak ker je to ‘politično nekorektno’, ‘sovraštvo’, ‘proti pravicam’, se prepričaš, da temu ni tako. V bistvu se mi smiliš, si mentalni suženj zločinski ideologiji.

Hahaha, ti pa res nisi pri pravi.. V komentarjih si sovražno nastrojen do drugih, svoje sovraštvo in gnev pa podtikaš drugim. In te se imaš za inteligentnega? 🙂

Ja za razvoj in naperedek je zaslužnih nekaj belih moških, ampak roko na srce ti nimaš nič pri tem. Tvoja barva kože in spol, ti ne dajeta pravice do izuma, patenta. Pod izume, se podpiše človek z imenom in priimkom in ne z barvo kože in spolom.

Danes je veliko črncev in žensk, ki vodijo uspešne multinacionalke. Ali ti res misliš, da si pametnejši od njih, samo zato, ker si bel moški? I don’t think so!

Pa če smo že pri IQ-ju.. Najvišji IQ imajo Kitajci, Japonci in Korejci. Njihov IQ je precej višji od Evropskega. So mogoče oni beli?

Zdaj pa hitro usekaj po meni z vernikom, levakom itd… To kar najbolje pač znaš..

Ko bi bilo vsaj več takšnih moških. Peterson je vsestranski in sanjski.

Totalno butast si ti.. Marsikateri ženski ti ne sežeš do kolen. Očitno je tvoja mama butasta z nizkim IQ-jem.. Ji poveš kako zlatega sinčka ima?

A ti si se pa kar sam ukronal za intelektualca? A ti to pravico mogoče nudita bela koža in moški spol?

Joj ko bi vedel kako si tup…

Znate še kaj drugega kot žalit? Kdor se ne strinja z vami je tup in mama njegova ima nizek IQ.
Vi se pa ne znate obnašat.

Dejstvo je, da so 99 odstotkov vseh izumov, idej, napredka naredili beli moški.
Izvolite žalit naprej.
Moj sin bi rekel, da je Žižek krneki.
Peterson mi je pa všeč, kot moški. Odmerjen je in dober govornik všeč mi je tudi, da se vidi, da ima disciplino in visoke moralne standarde.
Vse to vam manjka, začnite delati na sebi.

Kaj pa on počne??!?!

Res je, ker pač drugi niso imeli pravic in svobode.. Zgodovina pravi, da je druge zatiral beli človek. Še kaj?

Beli moški ima tudi najbolj krvavo zgodovino. Precej hvalevredno ni kaj.

Najboljši je oni pacient, ki si pripisuje zasluge drugih, ker je pač bel moški.. Mislim hahahaha, kaj vse na spletu ne prebereš…

Saj, to je nivo levakov. Nivo telebajska Žižeka.

Prav, sem najbolj butast v tej galaksiji. Kaj potem? Ženske tečejo tako hitro kot moški in do sedaj tega niso mogle, ker niso imele te ‘pravice’ ali ker sem jaz …. (vstavi po želji)? Črnci na IQ testih niso imeli ‘pravice’ obkroževat pravilnih odgovorov?

Govorimo o povprečju, ni vsak moški močnejši od ženske, niti bolj pameten. Niti od črncev, če gledamo FDV ‘intelektualce’ so še zmrznjeni pingvini pametnejši od njih. Ampak eno so izjeme, drugo pa povprečje oziroma splošno pravilo. Vi bi pa našli izjemo in na tej izjemi delali pravilo, ki bi šlo skupaj z vašim izkrivljenim pogledom na svet. Levičarstvo je v vojni z zdravo pametjo in naravo. Zadeti hipiji, ki so jim zaradi mamil odpovedali možgani.

Ja, Korejci so najbolj pametni. To ni problem povedati. Ampak da je Evropejec bolj pameten od črncev, np, to je pa že rasistični greh. Iz vas kar seva sovraštvo do belega moškega. Dejansko sovražite še sami sebe. Zakaj j se ne greste kar obesit, ker ste beli in potem slabi? Dejstvo je, da je bel moški zaslužen za 99 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} napredka človeštva. Če bi ta napredek bil odvisen od žensk in farbastih, bi bili še v kameni dobi. Vaš ‘argument’ proti temu bo pa najbrž, da sem jaz ne vem kaj…. In da niso imeli ‘pravice’ biti pametni, delavni ipd., ker jih je zlobni belec zatiral. Ja, celo Afriko je zatiral, še predno je prišel tja in našel črnce v kameni dobi… Ste bebavi do amena, tako kot vaša marksistična religija.

A se nisi ti že poslovil. Pa saj smo že ugotivli, da si ti pač najpametnejši, ker si pač bel moški. Pametnejši od vseh žensk, črncev itd.. Kaj bi še rad?


[/quote]

Brez skrbi, krščanstvo še zmeraj krepko vodi. 8 miljonov v prvih letih conquiste, 130 miljonov skupno samo Indijancev…
15 miljonov v belgijskem Kongu…itd.

Krščanstvo zmaga!

Beli moški je zaslužen tudi za več 10 vojn v katerih je umrlo vsaj 100 milijonov ljudi. Pobil je tudi Indijance, avtohtone Avstralce.. itd Beli človek je tudi kriv za 100 milijonov žrtev v komunizmu. Kriv je za tudi za imperializem, ki je zahteval 100 milijonov žrtev. Kriv je tudi za suženjstvo, ki je zahtevalo 10 milijonov žrtev. Umori, poboji, kraje, suženjstvo, vse to in še več v ineteresu kapitala. To je pravi obraz belega moškega. To je samo nekaj zgodivnskih dejstev…

Beli moški je zaslužen tudi za več 10 vojn v katerih je umrlo vsaj 100 milijonov ljudi. Pobil je tudi Indijance, avtohtone Avstralce.. itd Beli človek je tudi kriv za 100 milijonov žrtev v komunizmu. Kriv je za tudi za imperializem, ki je zahteval 100 milijonov žrtev. Kriv je tudi za suženjstvo, ki je zahtevalo 10 milijonov žrtev. Umori, poboji, kraje, suženjstvo, vse to in še več v ineteresu kapitala. To je pravi obraz belega moškega. To je samo nekaj zgodivnskih dejstev…
[/quote]

Preveč je spran, da bi razumel ta dejstva. Očitno vidi samo tisto, kar sam želi. On je pač izumil letalo, ker je bel moški. Ne moreš verjet kak bebec je to..

Ti si pa res pravi biser. Imaš se za ne vem kakšnega intelektualca, obenem pa ne razumeš definicije, ki se skriva pod pojmom enakost spolov. Tukaj ne gre za moč v športu, ampak za enake pravice na družbenih, socialnih področjih in da imajo enake pravice, kot moški.

Priporočam ti malo več resnega branja in malo manj politične propagande.

Tudi vi ste vsi beli moški. Ne samo, da ste beli moški, še politično korektnost zganjate in zagovarjate pravice črnih, rumenih, amputiranih, z nižjim IQ, geyev, trans, živali,obenem pa živite doma pri mami in hodite na FDV, fakulteto za socialno delo in podobno.
Aplaudiram vam beli nesposobni moški.
Vi ste res the shit. Dokazujete, da je možno kljub vsem možnostim in privilegijem, ki jih imamo na zahodu vsi, tudi barvani, ženske, geyi, trans itd. niste sposobni iz sebe narediti nič pametnega.
BTW.
Mao Zedong ki je pobil 60 milijonov ljudi, kar je absolutni rekord, skrije se tudi Stalin, je bil Azijec in komunist.
Pol Pot je bil azijec in komunist.
Kim Il Sung azijec in komunist.
Ismail Enver Pasha je bil musliman.
Sukarno, Mobutu, Bokasa, Idi Amin, Kambanda, Charles Taylor, Gowon, Mengistu, črnci vsi diktatorji vsi množični morilci.
Mullah Omar, Hideki Tojo, naj še naštevam?

Toliko o angry asian, black, muslim men.

Bom zbaldal, da se boste kaj naučili o zgodovini.
Mao Zedong ki je pobil 60 milijonov ljudi, kar je absolutni rekord, skrije se tudi Stalin(zahodni azijec), je bil Azijec in komunist.
Pol Pot je bil azijec in komunist.
Kim Il Sung azijec in komunist.
Ismail Enver Pasha je bil musliman.
Sukarno, Mobutu, Bokasa, Idi Amin, Kambanda, Charles Taylor, Gowon, Mengistu, črnci vsi diktatorji vsi množični morilci.
Mullah Omar, Hideki Tojo, naj še naštevam?

Hitler in Mussolini samo še ostaneta, v manjšini sta. 🙂 Dejmo se o tem pogovorit, kako so vse ostale rase super, razen bele.

Isto samohvalo si napisal že 10x, pa nikoli nič povedal. Je to vse kar znaš?

Tud Žižek, poljubite to lepoto v zavaljenosti, tikih, jecljanju… je bel moški.

Lej fašistek.. Vašo ideologijo smo že pred desetletji zatrli. K sreči ste fašisti glasni samo še preko portalov, ker drugega pač niste sposobni in to kljub temu, da ste beli..

Mislim, da si narobe razumel. Tu ni borba med fašisti med komunisti.
Fašisti so bili Italijani in Nemci, pa Japonci.

Jaz sem proti totalitarizmom. Sem antitotalitarist. Želim demokracijo, pogovor in da skupaj stopimo, pa, da se razmišlja, ne, da se goni neko idejo…. kot dogmo.
To kar je bilo včasih krščanstvo je danes levičarstvo. To, kar je bil včasih lov na čarovnice je zdaj Me too.
A lahko vi borci… fašisti, komunisti, Me too, gay rights, animal rights… vsi ste isti in prosim, da že enkrat nehate se borit in se začnete ukvarjat sami s sabo.

Lej fašistek.. Vašo ideologijo smo že pred desetletji zatrli. K sreči ste fašisti glasni samo še preko portalov, ker drugega pač niste sposobni in to kljub temu, da ste beli..
[/quote]


[/quote]

In zakaj po tvoji logiki ženske in geji ne smejo imeti pravic? Če se strinjam, da je prav, da imajo ženske vse pravice, tako kot jih imajo moški, še ne pomeni, da sem borec. Zdi se mi prav, da je ženska za enako delo, enako plačana, kot moški. Te to mogoče moti? Je mogoče ogrožena tvoja avtoriteta?

Če sovražiš vse po spisku, kaj pa si drugega kot fašist?

Po vsem, kar si tukaj napisal te ena levičarsko usmerjena, polpismena črnka iz Južne Afrike nese na vseh frontah. Tebi človek še pol kozarca mlačne vode ne bi zaupal.

Na koga je to letelo? 🙂

New Report

Close