Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zlatni lanac…da te ljubi Bosanac

Zlatni lanac…da te ljubi Bosanac

Evo prijatelji , naj se vam pohvalim: imam novo zlato verižico! mater sem važen, kot marela, včeraj sem paradiral po mestu, bilo je lepo vreme in ponosno razkazoval svojo novo pridobitev…naj vam povem, da sem jaz sraka, kar se zlata tiče, nor na te stvari. že do sedaj sme nosil verižico, tako tanjšo, potem pa sme začel šparat in sem kar nekaj časa deval denar na poseben kup…to bo za verižico, sme si rekel. In pred kratkim sem si jo kupil, takšno lepo, masivno, polno, ploščato, da se lepo blešči v soncu…

Drage moje in dragi moji…vi nosite nakit?

NE nosim,ker mi je poročna rinka skoraj prst utrgala!
Sem pa vesel,da si ti vesel.
Sp

hmmmmmmmmm… a to je bilo to.. jest pa mislil, da je nekdo nagajal z ogledalom…

heja spider, fajn nosi in pazi na srake!!!

Spider, bili so časi, ko sem bila tudi jaz nora na zlato in moji prijatelji imajo zlatarno in veš kako je lepo, ko pridejo k tebi na dom in odvijajo tiste zametne prtiče v katerih se sveti vse lepo…ja masivno, veliko, kamni taki in drugacni to je bil moj takratni moto.Tega je veliko, mučo, mučo , ampak potem mi to ni bilo več všeč in sedaj to sameva tam nekje, jaz pa mosim samo to kar imam na sebi.
Ampak se mi dopade, če si tudi moški daste duška in uživate v tem…še posebno me rajca…ja ketna okoli vrati in malo nižje po prsih nato ljubezenski tepih…no nekaj v tem stilu…ali pa dobra ura…debela zapestnica, ja masiva je še vedno moj moto, le da to sedaj raje obcudujem na drugih, sama pa si obcasno še kaj navesim nase za svojo dušo, ko imam dan za to, potrebo…
Cmoka Spider, in uživaj v vsem kar ti paše!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ho hoooooooo … Pa se mi je zdelo včeraj, da zunaj nekoliko bolj svetlo kot ponavadi … Zgleda, da se je ketnca odsevala v’l do naših koncev … :))))

No … lepo lepo, Spider … Sem vesela, da si tako vesel … Zdej pa bo res že skrajni čas, da greva na tisto kafe … katero odkladamo že celo leto (mater ej … še danes mi ne gre v račun, kako si lahko zadnjič zaspal :))))))))))))))))))))))))))))) … he he … ) …

No … jaz sem sicer pred leti full nosila zlato … Imam doma precej zlatih prstanov … zapesnic … verižic (masivnih in bolj tankih) … uhančkov … in vsega boga skratka … Samo sem se nekako naveličala vsega … Dolgo časa nisem nosila nič … sedaj pa nosim samo nakit, ki mi ga kupi miško … non stop nosim srebrn prstanček (imava oba istega … ene vrste zaročni … ali nekaj podobnega) … enega malega za na mezinček (ki naj bi bil za na prst na nogi … samo ga jaz raje nosim na mezinčku) … poleti pa nocim še koraudico okrog vratu … in zapesnico …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ti maš kejtno, jaz pa tud svojo štejmarco

uf kaj se mi danes štema .......

a masiva?
A misliš povsod po dedcu?!
:-))))))

ja, v manjših količinah… za ščepec.
Pri obeh spolih pa mi gre na jetra pretiravanje – par “keten” okoli vratu, pa vsi prsti obloženi z zlatom…. madona, taki še tipkati ne bi mogli…

Ne, jaz sem bolj skromne sorte… prstan eden, verižica in trije drobni uhančki. Sicer je trenutno srebrno, ker sem malo moral spremeniti “imidž”…:-))))

Ja moj talisman poletja, toplega soncka, ki takrat že ornk sveti in ima tapravo moč…… pa je obvezno moja zlata verižica okoli desne nogice…ja brez tega pa ne gre, ko se slecejo nogavicke in lahko gole nogice kukajo po soncku in se tam spodaj sveti moja verizica,ja to mi pa res pase in paše…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja p’r nas pravjo da…… baba več ma unga zlatga okul sebe pa na seb , da z lejti ahranja na vrednosti

uf kaj se mi danes štema .......

Pa še (zaenkrat) nisem v tistih letih…. malo še fali, veš.

Pa hvala na komplimentu…
:-)))

Tako je, masiva je zakon pa naj bo taksna ali drugacna…no vse do mojega okusa… in pika! cmoka lumpa…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti maš tejga tku mau , da ti bum še jaz nekaj malega zaslujžu
a lahku za začejtek ti pošljem p galejbu enu pusu ?
evo ti pusa na usta !

uf kaj se mi danes štema .......

Hvala lepa na priznanju.

Skromno obdarjeni odpadete, žal.

Nisem uspel čisto vsega prebrat,pa vseeno:akdo med vami nosi nakit na intimnih mestih?Mislim bradavičke,sramne ustnice,prepucij itd?
Sp

jaz abažujem pesing varijante okol popka, raj kot verisco med joški

uf kaj se mi danes štema .......

Discovery…
Tam tud dajo ene rinke a’kul tačk…:)? mislim da se ne zgubijo:)?

uf kaj se mi danes štema .......

New Report

Close