Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Zlovenci vs. Hrčki

Zlovenci vs. Hrčki

Hrčki nas bodo nategnili, itak. Tukaj ni dvoma. Vprašanje je samo, koliko, v kakšni meri. Prav malo sigurno ne.

Bomo videli, kaj bo “uzaludno”. Slovenija se do sedaj v sporih na ravni EU ni ravno izkazala.
[/quote]

Ti si le zapomni, kaj sem ti povedal. :-))
Namreč tole že nekaj časa ni več politično vprašanje, ampak je z dnem podpisa Arbitražnega sporazuma (po politični ratifikaciji v Parlamentu in saborju) postalo pravno vprašanje. Strinjanje je bilo iz vseh strani. Na dokumentu so trije podpisi. Predsednika Vlade RS, Predsednice Vlade RH in Predsednika Evropskega Sveta. S temi podpisi se je odreklo politiki in se zavezalo pravu.
Seveda to pogrevajo kot politično vprašanje samo politikanti. ampak politika je itak… Umazano Gledališče. :-)))

Vaš link

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Z njimi je najbolje ČISTO NIČ imet.

Torej, mislijo, da so:)

Se mi močno zdi da provociraš, sploh z zadnjim stavkom.


[/quote]

seveda se zaveda, saj se je prodal hrvatom

Se mi močno zdi da provociraš, sploh z zadnjim stavkom.
[/quote]

OMG, kje si pa to našlo? Prastara tema.
In nauč se brat, če me že citiraš. Zakaj da jaz provociram? Sm lepo napisala, kaj je v oddaji bilo rečen, ne pa kaj si jaz mislm.

Gredo se to, da to sploh ni sodba mednarodnega sodišča, ampak odločitev arbitrov. Če bi o zadevi odločalo mednarodno sodišče, bi določilo črto po sredini Piranskega zaliva, zato je Slovenija tudi zahtevala arbitražo, Hrvaška pa je želela mednarodno sodišče.
[/quote]
Bi določilo mejo pri Sušaku.

[img] https://lh3.googleusercontent.com/KFBatjUNFl7ri40phoyXeEr5LhhX8WjIJk62bZPy_ZSnDJQ95RR6zoXAwT8qt85V93VfCw=s92 [/img]

https://siol.net/novice/slovenija/zakaj-je-hrvaska-dobila-savudrijo-ceprav-tam-niso-ziveli-hrvati-445693 ">Vaš link

New Report

Close