Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zmagovalka meseca je:

Zmagovalka meseca je:

Na moji najljubši sex strani seveda!

Razo,Štumpi!
A moramo res tuje ženske lepit sem gor,ko imamo tukaj svojih dost…ampak so jih same ablube ;-)))
Sp

Ampak ,brez štrumpantlnov ne gre ? hahahahahaha
(a si vidu ,vse povsod sem zraven )

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ej, ta si pa zasluži,da si jo napopal,dobra je, lepa in zadane…ja dober okus ni kaj!!!
Kar se pa ablub tiče, ali ste vi kaj boljši???
Saj veš, da si tule upamo, v resnici pa mislim, da smo vsi bolj tihi…;))… ali pa ne…bomo videli…čez par dni.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sploh ne bi rada vedela,kako v takšni pozi hrbet boli,ampak ženska ne izgleda slabo,le malce prestrašeno deluje…..Pa daj raje zmagovalko tedna,boš jih tako večkrat menjaval…..cmoka srči….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Da ne bo dileme:To ni moj izbor!to samo pohotneži(kot npr.: jaz :-))) s klikanjem na njeno stran izglasujejo.
So pa to vse amaterke in tudi ve se lahko gor pripopate,ker res objavijo čisto vse…lepe,manj lepe,nelepe.
link je pa ta:http://www.voyeurweb.com/main/Main.html
In tudi slovenke so že bile gor,čeprav je stran iz ZDA
Sp

Kakorkoli….pač….pogledat kako dobro žensko je OK,jaz pa na taki sliki,da me ne bo konec od smeha…………………katastrofa,saj to je absurd,za znoret……………;-)

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Pa kaj hudiča se v nič daješ?jebenti jarca,prav super izgledaš in 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bab ,ki se tam razkazujejo,ti ne pride niti do narta!
Sp

pismo ne morem nalimat.. ampk dam povezavo….tale je d best…

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Se smejim, da bom iz stola zletela, ja ta je pa močna ni kaj…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No,zdaj sem pa tako zrastla,da se bom v strop ruknila…aua….ne,ampak nisem za take štose…no,razen privat….to pa se je že zgodilo….:-)))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Popravek: zmagovalka je:

Bravo Razo!!!!!
Sp

A nismo tu vsi…nekako…privat?
Sp

saj sploh ne vedo, kaj so prave babnce…..je treba prjet na sedaj pa padi s stola in tole poglej…

serm že čist moker in slinast, zato ne bom nadaljeval v tej smeri……

pa zgleda da so moji frendi tudi obnemeli in končno uštekali, kaj decu vzame sapo…hihi

lp

glede petka pa je šđe vedno vse v zraku, kjer diši po pomladi….hehhehe..kaj pa če se spozabim in nekoga odpeljam z zabevice….

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

je bi ti duš…kak si jo nalimo…meni noče tole ratat

leta letijo - iščem stevardeso.....

Še enkrat:
si na sliki,ki bi jo rad nalepil.Desni gumb,properties,copy URL naslov,prideš sem na forum,pišeš,kar bi rad in potem ukaz:

in mora ratat!
Sp

Bljak, nehaj s takimi…mi gre kar na bruhanje…ja kar se pa petka tiče, pa si zapojta-vidva…… odpelji me, pa naj bo kar hoče, zapelji me, nič ni nemogoče in bo kar bo…uživaj življenje, kam pa pridemo brez domišljije;))?!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa po svoje smo nekak……pa saj veš…..privat seanse s polaroidno kamero in to…..zdaj pa so si itak še digitalnega zmislili…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ho,ho!
Ti,a tisto na sredini babnice je lempa,al mogoče še jošk?
Spozabiš?
Pa kaj,ti odpelji mojo ženo…da se jaz v miru bejbam posvetim..pa upam,da bova oba zadovoljna ;-))
Sp

sory ne gre…bom pa bližnice lepo….

leta letijo - iščem stevardeso.....

Če sprostiš svoj mail,ti na mail napišem še enkrat!
Sp

New Report

Close