Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zmedena, zatrapana, vezana

zmedena, zatrapana, vezana

Ne morem verjet, da zrela ženska, celo v – kot pišeš – dobri zvezi, razmišlja o tem, da bi se vlegla nekomu, ki kaže, da je zaljubljen vanjo.

In kje je garancija za neverjeten, nepozaben seks?
Je garancija to, da je nekdo zaljubljen, ali mogoče to, da se ti zdi, da je tisti drugi zaljubljen?

Kaj pa če je ta “zaljubljenost” njegova taktika, da bi “dobil”?

Da mu ne bi bilo treba dati profesionalki 50 evrov? Da bi izpraznil (prepolna) moda?

Poleg tega ga njegova “igra”, oziroma vloga nič ne stane… In vsekakor se mu bo zdelo dobro, če bo uspel… Bo imel kaj pripovedovati znancem. Pikantne podrobnosti…

A ste ljudje ali živali? Ti se še prvič ne bi smela vezat, kaj šele imet otroke. Si sama en veliko otrok, ki še svojih nagonov nima pod kontrolo, kako bi imela karkoli drugega. Ubogi tvoji najbližji. Si zaslužijo kaj boljšega v življenju.
sem prepričana, da je samo vprašanje časa, kdaj boš taprvič. Saj veš, kako se imenujejo take, kajne?

Pojdi seksat. Samo pazi, da ne boš nadaljevala, ker potem za sabo prinese laganje, napetost,…..

Poznam, kar nekaj poslovnih partnerjev tudi partneric, ki se tega poslužujejo. Pa imajo družine, otroke in nihče ne trpi.

PRIJATELJI pa ti svetujejo, da ga ne prevaraj, ker drugi kurac v tvoji pizdi POMENI KONEC ZVEZE Z ČLOVEKOM S KATERIM IMAŠ DRUŽINO!

lulika se ne znuca. če ti partner ne privosci mal spremembe, te nima rad

Ne vem.

Razumem tiste, ki pravijo: privošči si, ampak – kot se je že izkazalo – jaz tega ne morem. Tudi če doma ni tako, kot bi moralo biti – vztrajam do bridkega konca :). Ko sem z nekom, sem z njim zato, ker me je prevzel, očaral, konec je z mano 🙂 in da mi takrat neki zaljubljeni sodelavci in sosedje in kaj jaz vem kdo še, hodijo z nekimi vročimi pogledi okoli…se mi vse upre. Takoj je ne, tudi če ne rečem ne, je jasno, da mislim ne, nehaj. In to je to.
Potem sem pa spet doooolgo samska, da se malo sama s sabo pogovorim.
Ne obsojam nikogar, ampak taka sem.

Ti! S super familjo, super froci, super sluzbo, super lajfom..! A bi ti ze potegnilo, da – le zato, ker si se skregala s svojim super dragim – ni konc sveta in se ni treba za mlajsimi ozirat. V postelji imas super cloveka… zbudi ga in uzivaj super poskakovanje… a ne?! Al’ pa ni vse tako super… v tem primeru, se imata pa s tistim, ki spi poleg tebe, za pogovorit in razresit pa naj to pomeni ojacat zakon, ga narest odprtega ali se razit na otrokom cimbolj prijazen nacin… 5-mlajsi-naskakovalec ne bo resil nicesar, se bolj se ti bo zakompliciral lajf

Dober dan avtorica. Upam, da si dobro spala in prespala.
Sedaj je čas za manjšo inventuro. :-))

Zakaj si nekaj želiš, potem pa nimaš hrabrosti in volje, da to udejaniš?
Se ti sicer tudi pogosto v življenju dogaja, da si ne upaš uresničiti svojih želja ali sanj?
Predvsem pa najpomembnejše vprašanje… Sploh veš, kaj v življenju hočeš, želiš in svoje življenje želiš (pre)živeti?

PS
Ne odgovarjaj… le resno razmisli sama pri sebi. :-)))

Vaš link

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

kloey ,pa tebe lula srbi. Da te ni sram!!

Saj ni čudno ,da zmagujejo razne Mirele v resničnostnih šovih in da eni doživijo orgazme pri telenovelah v stilu Bergdoktorja in Ene žlahtne štorije, če bi se pa posamezniki kot avtorica gonili naokoli kot živali. Za bruhati ste!

Če bi bilo z možem super vse, ti tega ne bi pisala.. pa eno spičenje zjutraj te ne pelje v take misli in želje… če bi bil nek neznanec je to druga pesem varanja, to pa je SODELAVEC in to bodo vsi vedli.. to pa si verjetno ne želiš.. zbudi se zmedena..daj temu sodelavcu rdeči karton

Preveč telenovel gledaš = CIPA,CIPA,CIPA,CIPA,CIPA,CIPA…..
Ni si ne zmedena ,ali kaj drugega ,si preprosto CIPA,CIPA, CIPA,CIPA

Povej to tvoji boljši polovici. Če je pameten,ti pokaže vrata in brcne čez vrata.

Jebeš moža pa otroke, ko jih ***, to je tolk 19 stoletje style, da glava peče! Sodelavc se bo lohk že jutr hvalu, da je novo podru, ti boš pa mogoče dobla en dobr fuk…


Ah, tud ta odgovor je čistunski!

Punca, zgrabi! Pejd se poseksat! Itak se ti bo seksualna energija samo kopičila in nazadnje se boš povaljala s kakim brezveznim prdcem, da še od spomina ne boš nič imela! Tukaj te pa vabi mlado, čvrsto meso! Pojdi! Dol se daj! Če se ne boš ti prva, se bo pa tvoj dec. Je samo vprašanje časa. Zakaj bi živela po viktorijanskih načelih 19. stoletja?? V napad!!

V vsakem primeru smo ljudje čustvena in seksualna bitja in ne moremo, pa če še tako hočemo, tudi, če smo v zvezi, vplivati na to, kdaj nam bo kdo všeč in kdaj ne. Tudi upreti se ne moremo tem občutkom. Lahko jih le zavestno zatajimo, zadušimo, a obenem to pomeni v vsakem primeru, da ali:

– bomo s tem zatajevanjem čustev prizadeli sebe in v vsakem primeru ostali v zakonu le zaradi slednjega in morebitnih otrok,
– ali bomo še prepustili občutkom in svojemu naravnemu nagonu.

Sem proti varanju, vendar nas je življenje naučilo, da le to ni pravljica in ni zmeraj tako, kot si želimo, da bi bilo. Neumno se mi zdi, da nekateri pari ostajajo skupaj iz usmiljenja, ali pa zaradi otrok.

Vsekakor je pa, če nam je všeč nekdo drug, da v zakonu, zvezi nekaj pogrešamo.

To je pa zelo lepo napisano.

Hehe, kako ste popljuvali avtorico z vzdevki, qurba, cipa, ….., da se ji bo uprlo pogedat še za kakšno mnenje. Mogoče je pa v bistvu samo provokacija, glede na to, da se ni več javila, vsaj sama seb v obrambo.
Jst pa pravim F u k-u, čast in oblast, jebite se vi s temi vašimi moralnimi predsodki, kej pa piše, da te ženske, njen tip ni že kdaj prevaral. V partnerstvu bi morali obstajat neki bonusi, pač po dogovoru, da si po določenim obdobju lahko privoščiš kakšnen drug gešetl, nasporotenga spola, da se razumemo, važno je, da ostaneš psihično stabilen po tem dejanju in ne zaradi tega, kot, da te luna nosi.
Edino, kar mene moti v njenem primeru, je to, da se bi cepala z mlajšim tipom, takih žensk ne spoštujem ampak, če je odločena, da bi bila to samo bum bum akcija zaradi strasti, (je pa res, da tega ne more bit, če ni lizanca) je to čisto ok., tud mi moški imamo raj mlajše, ker smo pa enakopravni….. nimamo kaj oporekat. Poanta vsega je, da se moraš znat pol tud odklopit, če se da s stilom v smislu, probal sem in to je to, še večji problem je, ker dobr f u k sledi šele po enem tretjem odnosu, tisto prej, je pač samo šlatanje, tist filing, ko v nekaj novega prodiraš (pišem za moško/žensko kombinacijo, ženski filing, ko čuti nekaj novega v sebi more bit pa približno isti), se težko s kakšnim drugim užitkom primerja.
Kako pa končat po tretjem odnosu, ko postane dobro, hmm….., mora pa vsak sam vedeti za sebe, ponavad, se nadaljuje in uživa, pa konča šele po par mesecih, letih…. jebi ga, tud to je del življenja.

lahko ti je čist luštno lahko pa si življenje obrneš na glavo. zgleda ti nekaj manjka v življenju s tvojim. očitno ti ne daje dovolj pozornosti. lahko se zapleteš s sodelavcem ampak pazi, ženske se hitro zaljubimo in hitro lahko narediš napako in se izve. sama sem imela s sodelavcem afero. pa mi je tako zlezel pod kožo da sem cele dneve sanjala samo o njem. ampak sem se nekak spravila k seb in sedaj ko doma ne štima veckrat pomislim nanj. v sluzbi sva pa prijateljsko se zmeraj skupaj in niti ni pogovora o tem ce bi se kdaj midva imela kaj.
na tvojem mestu bi ce ves da je to samo sex in nic drugega sla in uzivala. v metuljckih v trebuhu in pozornosti. in seveda adrenalinu. ce ves da tega nisi zmozna in te je strah za familijo vse skupaj odmisli..

Cemu smo tisti ki smo dobre dusice samski brez otrok. Jaz niti pomuslila nebi da bi varala moza seveda enako pricakujem od njega. Nic vec ne razumem.

Tudi sam ne bi nikoli pomislil na kaj takega pa sem pravtako samski.
Očitno smo predobri za ta pokvarjen svet. 😉


Vsako 8 letno obdobje življenja ima svoje čare, zahteve, iluzije….ki jih v glavnem ne znamo in jih nismo sposobni realizirati.

New Report

Close