Najdi forum

Zmenek

Danes sem mu poslala sms se vedno brez odgovora.
Starost 25 in 27 let. Nisva ravno najstnika.

Možno je da te ima rad in se boji, da se bo pokazal kot, da si ti edino za kar mu je mar in ti noče takoj odgovoriti, da ga ne bi imela za luzerja.

Samo eden od možnih razlogov, če po nekje treh dneh ni odgovora pa lahko pomeni, da mu ni več do tebe.


čist ok, da si se oglasila in poslala sms – na ravni zrelega odraslega komuniciranja… če pa on ni tak in ni sposoben iskreno se izraziti kaj želi in si misli, potem pač ne moreš nič…

Možno je da te ima rad in se boji, da se bo pokazal kot, da si ti edino za kar mu je mar in ti noče takoj odgovoriti, da ga ne bi imela za luzerja.

Samo eden od možnih razlogov, če po nekje treh dneh ni odgovora pa lahko pomeni, da mu ni več do tebe.[/quote]Koliko eni tukaj filozofirate.Ja 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} jo ima rad,zato je ne pokliče in se ji ne javi na njene sms-e.To ne počne moški,ki ima rad žensko ali kaj čuti do ženske.To počne moški,ki žensko izkoristi za sex in jo potem odvrže.Ja avtorica,bila si izkoriščena,in to naj ti bo šola za naprej v življenju.

Probaj si misli zaposlit, idi na telovadbo, pojej kak sladoled, umiri svojo dusico… mogoče je tip psihičn bolnik, mogoče ma kako nosečo babo kje blizu…. bos ze zvedla razlog ce bos zelela…

Men je zal da sem v enga silila, podobna štorija, pritiskala, ker se je izkazalo da ima preganjavico in je na tabletah. Ne delaj enako ko jaz…..

še obstaja kaj lepšga boljšga bogatejšega od tega otročajčeka….

Možno je da te ima rad in se boji, da se bo pokazal kot, da si ti edino za kar mu je mar in ti noče takoj odgovoriti, da ga ne bi imela za luzerja.

Samo eden od možnih razlogov, če po nekje treh dneh ni odgovora pa lahko pomeni, da mu ni več do tebe.[/quote]Koliko eni tukaj filozofirate.Ja 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} jo ima rad,zato je ne pokliče in se ji ne javi na njene sms-e.To ne počne moški,ki ima rad žensko ali kaj čuti do ženske.To počne moški,ki žensko izkoristi za sex in jo potem odvrže.Ja avtorica,bila si izkoriščena,in to naj ti bo šola za naprej v življenju.[/quote]
A mi lahko kdo razloži kako je ženska ki je uživala v fuku z nekim tipom lahko izkoriščena od tega tipa ki jo je zadovoljil ? Ta logika mi je totalno tuja. Kot bi polizala božanski sladoled in potem rekla da me je trgovec ki mi ga je prodal v resnici izkoristil. Večina bab vas ni diht da ste take namišljene žrtve.
Avtorica zakaj se obremenjuješ? Če če naj pokliče, če pa ne pa ne. Kdor leže z dojenčki se zbuja polulan, simple as That.

Važen da te je pof…..v ,saj naslednji te bo ravno tako.

Glih,kar me je klical,če bi se danes dobila,da me spet obdela.Seveda sem rekla,da itak,ker je božanski v postelji.Adijo,grem na boljše,vsem,ki ste komentirali,pa lep pozdrav.

Ampak, ti pa te ženske v resnici nisi imel rad, drugače te ne bi motilo teh 5 let, kolikor je bila starejša od tebe. Praviš, da ji je enkrat prekipelo in je odvihrala od tebe ter rekla, da ne bo več poslušala, da je prestara zate. Mislim, 5 let, halo, pa to ni nobena starostna razlika. Važno je, kako ženska izgleda, ne koliko je stara. Ena lahko pri 28 izgleda slabše kot ena pri 38 npr.

Ampak, ti pa te ženske v resnici nisi imel rad, drugače te ne bi motilo teh 5 let, kolikor je bila starejša od tebe. Praviš, da ji je enkrat prekipelo in je odvihrala od tebe ter rekla, da ne bo več poslušala, da je prestara zate. Mislim, 5 let, halo, pa to ni nobena starostna razlika. Važno je, kako ženska izgleda, ne koliko je stara. Ena lahko pri 28 izgleda slabše kot ena pri 38 npr.[/quote]
Saj je rekel, da je ni imel. 🙂

Ocitno se nekdo rad igra s custvi drugih, ko je napisal zgornji post v mojem imenu. Z veseljem mu predam svoj kaos v glavi. ….Hvala vsem za pisanje in izrazeno mnenje. Lp N

… .. Ocitno imam dvojcico… Hvala za pisanje, ko bos v stiski me kontaktiraj…

… .. Ocitno imam dvojcico… Hvala za pisanje, ko bos v stiski me kontaktiraj…

… .. Ocitno imam dvojcico… Hvala za pisanje, ko bos v stiski me kontaktiraj…[/quote]Pusti kontakt,da se ti javim,ko bom v stiski.

Pozabi ga čim prej … ne se ukvarjat z njim. Če bi bil resen, res moški potem se ne bi šel takih igric. Pa ne bi zdaj o zgodbicah se je ustrašil, pa preveč dobro je bilo itd. Stvar je taka, da nihče ne more vedeti kaj bo sledilo, tudi če bi se prej 6 mesecev samo dobivala … rezultat bi lahko bil še vedno enak. Glej realno in življenjsko pragmatično, dobro je bilo in to je to. Zdaj pa če ni ta prav moški in se skriva, ne oglaša itd. tako ali tako nima smisla. Kretenov je kolikor hočeš …
Jaz si sebe ne predstavljam, da bi se šel take igrice. Če mi ne bilo ok zakaj bi se pretvarjal in igral s čustvi.

Tipi, a res ne bi šlo, da bi punci povedali vnaprej, da ste zainteresirani le za seks ne pa za vezo, tako bi nam prihranili marsikatero razočaranje. Zakaj to delate!? Po sesku pa potem niti ne pokličete.

Ampak, ti pa te ženske v resnici nisi imel rad, drugače te ne bi motilo teh 5 let, kolikor je bila starejša od tebe. Praviš, da ji je enkrat prekipelo in je odvihrala od tebe ter rekla, da ne bo več poslušala, da je prestara zate. Mislim, 5 let, halo, pa to ni nobena starostna razlika. Važno je, kako ženska izgleda, ne koliko je stara. Ena lahko pri 28 izgleda slabše kot ena pri 38 npr.[/quote]

Uhh, to pa, zgledala je pa … lahko rečem najbolje od vseh žensk, ki sem jih imel, kamorkoli sem prišel z njo so ble oči na njej tako žensk kot moških, postavna, visoka z vsemi karateristikami res prvoligaške ženske po zunanjosti, ker se je tudi počutila kot prava ženska, tud u redu je bila kot človek, nobene turbolece, ženkega cinizma in podobne štale, ki je značilna za ženske, ko se nekako ne moreš na žensko zanesti, no sej, jst s takimi ženskami sploh opravka nisem imel, ali sem pa imel srečo, da nisem naletel na njih, te zgodbe poznam iz pripovedanja kolegov, samo, kaj čes, nekje je moja filozofija takšna vedno bila, da nikoli ne bi bil v resni zvezi s starejšo žensko, za akcijo med rjuhe me pa nikoli ni motilo. Če nekaj ne gre pač ne gre. V glavnem, ko je bila z mano sem ji nudil vse ugodje v okviru mojih zmožosti, tako kot vsaki, tako, da ji je bilo ob meni tist cajt, ki ga je preživela čisto ok., glede na njeno obnašanje (zadovoljstvo), me je pa nerviralo to, da ni imela redne zaposlitve, takrat sem prvič naletel na nekoga, ki je zdrav ni pa redno delal v moji bližini, tak nenavaden filing, preprosto nisem bil navajen, da nekdo ne hodi v službo vsak dan, (ker jst sem živel v ritmu, dela, športa in sexa, celo življenje, edino zdaj malo pada ta energija zaradi poškodb, ki sem jih doživel na igrišču), čeprav sem jst takrat dopust vzel, ko sva se spoznala, da sva si dala duška v pojstli.
No sej, to sem nekako vedno, ko sem novo partnerico spoznal.
Zdej je to klasika na žalost, da si nezaposlen. Kaj reči o tem, da imaš žensko rad in tem, da jo gledaš kot sexualni objekt, pa nč v obeh primerih spoštujem žensko, ki je z mano in komot se bi oženil s takšno žensko, s katero se bi dal prvo noč dol, če se bi stvari poklople.

New Report

Close