Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zmešana Saša Petek srečna ker je umrla Manca Košir

Zmešana Saša Petek srečna ker je umrla Manca Košir

Ne razumem da noro babo Sašo Petek ne hospitalizirajo v psihiatrično bolnico!?!  Objavit da se zahvaljuje bogu ker je Manca Košir umrla je podlo da bolj ne more biti. Sporoča tudi vsem, ki objokujejo njeno smrt naj se nemudoma odstranijo iz njenega življenja in njenega profila.

Sprašujem se ali za to zmešano babo res ne obstaja zdravilo???? Koliko zla skače ven iz nje, pa še vedno no nihče ne utiša.

Ko bo koga od njenih družinskih članov doletelo kaj takega bo nehala opletat s strupenim jezikom

To je tista ko je govorila da poplav lansko leto avgusta v resnici sploh ni blo 🥴 se je vozila po Sloveniji in nikjer ni videla poplav 🥸

Sem šla prav pogledat na njen profil. Pa ta ni normalna! Poosebljena zloba in to v obleki neprištevnosti.  To za ta svet ni. Česa tako neumnega in hudobnega še nisem videla.

Kje ta stvor živi, da ga ne srečam po kakšnem slučaju?

Odgovor na objavo uporabnika
Podlo, 09.05.2024 ob 07:49

Ne razumem da noro babo Sašo Petek ne hospitalizirajo v psihiatrično bolnico!?!  Objavit da se zahvaljuje bogu ker je Manca Košir umrla je podlo da bolj ne more biti. Sporoča tudi vsem, ki objokujejo njeno smrt naj se nemudoma odstranijo iz njenega življenja in njenega profila.

Sprašujem se ali za to zmešano babo res ne obstaja zdravilo???? Koliko zla skače ven iz nje, pa še vedno no nihče ne utiša.

Sem se že znašel ob tej gospej in bil nekaj trenutkov v njeni drži. Ne bom rekel nič žalega čez njo. Mislim, da če nekdo takšne stvari govori, potem ne more biti v glavi vse uredu. Mislim da bi bilo včasih potrebno tudi prisilno zdravljenje.

Sem se že znašel ob tej gospej in bil nekaj časa v njeni DRUŽBI. Ne bom rekel nič žalega čez njo. Mislim, da če nekdo takšne stvari govori, potem ne more biti v glavi vse uredu. Mislim da bi bilo včasih potrebno tudi prisilno zdravljenje.

(malo sem utrujen in dekoncentriran, pa potem narobe pišem)

Ko začne nekdo o bogecih, že veš, da ni čisto vse v redu. Ko pa še v takem smislu, pa je dvojni zadetek.

Najboljše zdravilo za tovrstne ljudi je, da jih okolica povsem ignorira. Dokler pa jih sledimo na njihovih družbenih profilih, dokler jim namenjamo prostor in naše misli, jim s tem samo dajemo dodatno gorivo.

Začela je s covidom potem se je začela spravljati tudi na mrtve ljudi.. od Hribarja do Mance. Pa poplave pa gasilci so reševali otroke iz vrtca da bi se spromovirali in so bili otroci tisti dan namerno po dogovoru odpeljani v vrtec da bi gasilci izpadli heroji pa do tega da zahteva pisno od učiteljev za vsak dan posebej o čem se bo njen otrok tisti dan učil v šoli in če bo ona dala soglasje se otrok lahko tisto uči in še in še. Dobesedno je hudobna kot sam hudič.

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno777, 09.05.2024 ob 08:13

Najboljše zdravilo za tovrstne ljudi je, da jih okolica povsem ignorira. Dokler pa jih sledimo na njihovih družbenih profilih, dokler jim namenjamo prostor in naše misli, jim s tem samo dajemo dodatno gorivo.

Imaš prav.  Jaz sem samo pogledala. Prvič, zadnjič in nikoli več.

V  veliko primerov ima prav v veliko primerov pa bi bilo bolje da pogleda če ima mozag v glavi in nato govori.

imela je sina v istem razredu kot je bil moj otrok

roditeljski sestanki so bili ena sama muka

A nista bila včasih kompanjona s Troho? Če ja, potem je vse razumljivo.

 

Prekleta norica obsedena  to  pokvarjenko naj do smrti  zaprejo v Hrastovec! Ta ni primerna niti za na psihiatrijo!

njen sin se mi izredno smili

Oba s Troho isto trobita. Tudi on je happy da Mance ni več, po njegovem je bila članica Udbe. Oba bi morala pod ključ na psihiatrijo.

Tolk je trčena da gre vsakega, ki ji kontrira blokirat. Drugačno mnenje ne smeš imeti, ni ravno pri sebi in me prav zanima kolk prijateljev ima ona v resnici?

Ta baba je psihopat. Noben je ne jemlje resno.

Oh saj bo enkrat dobila nazaj kar ji gre. Nič ni večno, niti žlehtnoba ne. Enkrat se ustaviš – na srečo.

Takih kot je Saša Petek je ogromno, vsaka je malo drugače fliknjena v glavo! Saša vsaj nikomur neposredno ne škoduje, imamo pa ogromno takih na vodilnih položajih! Tam se je pa škodi nemogoče izogniti!

tone973

menda je sina izpisala iz srednje šole ker je imel slabe ocene in ga nagnala delat

pa saj ni čudno če je moral prenašati vse to pa še v šoli so se norčevali iz njega

pa veste kolk škode to naredi enemu otroku? zdaj je zravn vsega stresa in ponižanja še brez izobrazbe

Pa dobro no ali ta ženska objavlja vsakih 5-20 minut? Nima kaj k delu?

Nimaš kaj.Šus od babe!

Je poročena al samska?

kje to objavla? na fb ni

New Report

Close