Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Znaki, da moškemu ni do tebe

Znaki, da moškemu ni do tebe

Mene bi pa ravno to odvrnilo, da bi mi moški takoj na prvem zmenku rekel, da išče nekaj resnega. Pomoje zbežim z zmenka v roku pol ure. Mene bi to pač odbilo, ker bi dobila občutek, da sem kot na nekem razgovoru za službo, ne pa na zabavnem zmenku z namenom, da se sproščeno spoznavava. Razen tega so mi pa taki vedno delovali zelo obupani moški “Iščem nekaj resnega” – vedno sem dobila občutek, da če ne bom jaz, bi bila pa neka druga. Kot da me je povabil ven zato, da vidi če bo potencial za kaj resnega v meni, če ne, adijo… dobiš tak feeling, kot da mu sploh nisi zanimiv kot človek.

Kot sem rekla, ženska mora it čez nekaj takih izkušenj, da dobiš približen občutek in da ti intuicija začne delat, da nehaš bit naivna na sladke besede in tudi da se naučiš prepoznavat razna dejanja. Nekdo se bo trudil okoli ženske le zaradi občutka večvrednosti, da bo dobil “težko ulovljivo”, nekdo se bo okoli nje trudil ker mu je resnično všeč in si jo želi spoznat, KAJ PA SE BO ZGODILO, pa v bistvu noben ne more vedet 🙂 tudi če se z nekom poročiš, ne moreš vedet, če bo trajalo do konca življenja.

Tudi za mojega moža nisem vedela, da se bo razvijalo v tej smeri, ko sva se spoznavala. Pravzaprav sva se oba rahlo otepala nekega resnega razmerja, dokler na koncu nisva ugotovila da sva tako zatreskana drug v drugega, da ne gre drugače kot da pač poskusiva pa da vidiva, kaj bo. No, zaenkrat sva še poročena in imava otroka, kaj pa bo čez 10 let, pa ne vem 😛

Meni je pa najbolj čudno, da ženske mislijo, kako so nekomu dale.

Zakaj bi dale? Vzamejo naj, pa ne bo nobenih travm!

Odgovor na objavo uporabnika
jeny39, 25.11.2021 ob 14:16

Mene bi pa ravno to odvrnilo, da bi mi moški takoj na prvem zmenku rekel, da išče nekaj resnega. Pomoje zbežim z zmenka v roku pol ure. Mene bi to pač odbilo, ker bi dobila občutek, da sem kot na nekem razgovoru za službo, ne pa na zabavnem zmenku z namenom, da se sproščeno spoznavava. Razen tega so mi pa taki vedno delovali zelo obupani moški “Iščem nekaj resnega” – vedno sem dobila občutek, da če ne bom jaz, bi bila pa neka druga. Kot da me je povabil ven zato, da vidi če bo potencial za kaj resnega v meni, če ne, adijo… dobiš tak feeling, kot da mu sploh nisi zanimiv kot človek.

Kot sem rekla, ženska mora it čez nekaj takih izkušenj, da dobiš približen občutek in da ti intuicija začne delat, da nehaš bit naivna na sladke besede in tudi da se naučiš prepoznavat razna dejanja. Nekdo se bo trudil okoli ženske le zaradi občutka večvrednosti, da bo dobil “težko ulovljivo”, nekdo se bo okoli nje trudil ker mu je resnično všeč in si jo želi spoznat, KAJ PA SE BO ZGODILO, pa v bistvu noben ne more vedet 🙂 tudi če se z nekom poročiš, ne moreš vedet, če bo trajalo do konca življenja.

Tudi za mojega moža nisem vedela, da se bo razvijalo v tej smeri, ko sva se spoznavala. Pravzaprav sva se oba rahlo otepala nekega resnega razmerja, dokler na koncu nisva ugotovila da sva tako zatreskana drug v drugega, da ne gre drugače kot da pač poskusiva pa da vidiva, kaj bo. No, zaenkrat sva še poročena in imava otroka, kaj pa bo čez 10 let, pa ne vem 😛

Razlika je ali si želiš bežne avanture, ker ne želiš zveze ali pa iščeš partnerja. To menda ja veš in v tem, da to izraziš ne vidim prav nič napačnega. Morda pa je v tebi videl potencijal za resno zvezo, pa ti to odkrito povedal. Zakaj je to nekaj slabega? Pomeni le, da si mu všeč in bi te rad bolje spoznal, ni treba tega takoj jemati kot snubitev… 🙂

Meni so pa všeč iskreni, odprti moški, ki povedo takoj kaj čutijo in mislijo, da mi ni treba ugibati, ampak vem takoj pri čem sem in ne izgubljava časa ne jaz ne on

nova
Uredništvo priporoča

znaki, da moškemu ni do tebe:

– ne odpisuje na tvoje smse, hkrati pa veš da ima stalno telefon v rokah in drka po njem

– pogovore vedno ti začneš prva in redko on

– piše ti in vse obrne na seks

– nima časa da bi se dobila na pravem zmenku (brez seksa)

– ne zanima ga kako si

– ne bo se obnašal gentlemansko

– če mu omeniš da bi šla kdaj med vikendom kam na izlet, ti bo našel 101 izgovor zakaj ne more

– otipavat te hoče po prve pol ure poznanstva

– ne vzame si časa zate za klepet, za klic, za pogovor

– pove ti, da mu ni do resne zveze

 

Odgovor na objavo uporabnika
dati ali vzeti, 25.11.2021 ob 14:23

Meni je pa najbolj čudno, da ženske mislijo, kako so nekomu dale.

Zakaj bi dale? Vzamejo naj, pa ne bo nobenih travm!

Če nekomu nekaj daš, imaš nad tem kontrolo, moč. Kadar pa moraš nekaj vzet, si na slabši strani tehtnice, torej podrejen. Gre za določanje razmerij kdo je tu glavni.

Pove ti, da ne želi resne zveze, je pa za sex s teboj.

*Čez nekaj časa je v resni zvezi z drugo žensko*

Neumnost. A če bi ti reku da išče avanturo bi pa ostala?

 

Moški, ki iskreno reče, da išče resno vezo-to še ne pomeni da s tabo pomeni pa da je tebe pripravljen spoznavat. In pošten moški tudi odkrito in odprto govori s to žensko o svojih občutkih okoli tega, jo ne zavaja. kar pomeni, da tudi pove, da jo je spoznal dovolj, da ve, da pa veze ne želi. Ali pa želi. In tudi toliko je fer, da spolnost pusti pri miru, da ne bi kogarkoli zavajal. In šele potem ja ali ne odvisno od odločitve.

Tip ki ga pa zanima avantura-obstaja tak, ki dejansko pove, da hoče samo fuk? Verjetno ne. Ker vedo, da na tak način ne bo dobil nikjer, razen če naleti na nimfomanko ali gre k prostitutki. Še tistim za eno noč na sekretu, ki so itak pijane nekaj besedno napletajo, da končata tam.

 

zato je iskrenost v namenih odlična zadeva, vendar terja pogum. Tako ne zavajaš niti nisi zaveden. In to je izredno pomembno za dobre odnose med ljudmi. Ne pa neki v bi svetu nakladat kako on bi mogoče enkrat nekoč v prihodnosti bla bla bla blaaaaahhhhhhhhhhh.. 😁

 

vse se da pošteno uredit, a terja poštene ljudi. ker ljudje niso pošteni je pa toliko sranja v odnosih.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
zakaj je to problem, 25.11.2021 ob 13:12

Po pravici povedano ne moreš vedet. Nekateri niso tako očitni. Pač si samo s človekom, ki ti je všeč. Seksaš samo z ljudmi z katerimi želiš seksat in kadar želiš. In ne gradiš v glavi prihodnosti z ljudmi z katerimi se dobivaš preden se sploh odločita ali sta par ali ne. Zmenki so zato da se ljudje spoznavajo in vidijo če želijo z nekom bit. Zakaj hočete še preden se kaj začne neka zagotovila da bodo ostali? Ljudje, ki bluzijo o resni vezi prvič ko te vidijo so meni totalno moteni v glavo. Kako lahko veš da z menoj želiš resno vezo če me sploh ne poznaš? Taki ljudje samo hočejo nekoga “ki ne bo ušel”. Nima veze koga. Mogoče pa nekomu ni samo do seksa, ampak je po njem dojel da ne želi bit s tabo. A nima te pravice? Mislim zakaj seksaš z nekom če ti ni do tega? Da bo ostal? Za zjokat.

To je to.

Saj nobena ženska ne govori ali misli, da je nekomu dala. To je le izrazoslovje moških, ki pač mislijo, da ženske nimamo svoje volje in želja (ali pa da jih ne smemo imeti). 😉

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 25.11.2021 ob 17:02

Neumnost. A če bi ti reku da išče avanturo bi pa ostala?

 

Moški, ki iskreno reče, da išče resno vezo-to še ne pomeni da s tabo pomeni pa da je tebe pripravljen spoznavat. In pošten moški tudi odkrito in odprto govori s to žensko o svojih občutkih okoli tega, jo ne zavaja. kar pomeni, da tudi pove, da jo je spoznal dovolj, da ve, da pa veze ne želi. Ali pa želi. In tudi toliko je fer, da spolnost pusti pri miru, da ne bi kogarkoli zavajal. In šele potem ja ali ne odvisno od odločitve.

Tip ki ga pa zanima avantura-obstaja tak, ki dejansko pove, da hoče samo fuk? Verjetno ne. Ker vedo, da na tak način ne bo dobil nikjer, razen če naleti na nimfomanko ali gre k prostitutki. Še tistim za eno noč na sekretu, ki so itak pijane nekaj besedno napletajo, da končata tam.

 

zato je iskrenost v namenih odlična zadeva, vendar terja pogum. Tako ne zavajaš niti nisi zaveden. In to je izredno pomembno za dobre odnose med ljudmi. Ne pa neki v bi svetu nakladat kako on bi mogoče enkrat nekoč v prihodnosti bla bla bla blaaaaahhhhhhhhhhh.. 😁

 

vse se da pošteno uredit, a terja poštene ljudi. ker ljudje niso pošteni je pa toliko sranja v odnosih.

 

 

Zartrose, je bil to komentar na mojo objavo?

Odgovor na objavo uporabnika
Fuckboy, 25.11.2021 ob 18:53

Zartrose, je bil to komentar na mojo objavo?

Fuckboy, ne ni bilo na tvojo, na jeny.

Tvoj komentar je korekten. Če je moški do teh žensk iskren. Jim dajo pošteno možnost da rečejo ne ali da na to sex ponudbo. To da je čez nekaj časa v resni vezi z drugo še vedno ne spremeni dejstva da s to pred njo ni hotel bit. Ampak vsaj zavaja jo ne, če ji pove, da hoče zgolj in samo sex in ne vezo. Zdaj če pa ženska naivno misli, da jo bo vzljubil in vzel za partnerko je pa spet druga zgodba. če jo on ni z ničemur zavajal da je tako mislila, je sama odgovorna za to..

Kolikor se ceniš, toliko boljšo robo pritegneš. Odnos ženske same do sebe se odzrcali na moških, ki se sučejo okoli nje.

Pametna ženska ne izgublja časa z moškimi, ki so neustrezni zanjo.

Kakršnokoli izmikanje. Naenkrat želi iti zelo počasi, za praznike nima časa zate, ker mora non-stop delati itd.

Različni so.

Odgovor na objavo uporabnika
The babe, 25.11.2021 ob 20:00

Kolikor se ceniš, toliko boljšo robo pritegneš. Odnos ženske same do sebe se odzrcali na moških, ki se sučejo okoli nje.

Pametna ženska ne izgublja časa z moškimi, ki so neustrezni zanjo.

Bla Bla Bla. Kakšno nakladanje. Zdaj je pa ženska kriva, da tip nima pospravljenega podstrešja.

Takega človeka zelo težko prepoznaš na prvo žogo,  ker so večinoma odlični manipulatorji. Se jih pa da prepoznat po določenem krajšem obdobju. Povečini se izmikajo, polni so izgovorov, enkrat bi te na hitro v avtu,  drugič razlagajo, da bi šli bolj počasi.  Če te do 3. zmenka ne povabi domov, ima nekaj za bregom.

New Report

Close