Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek znan obraz ima svoj glas

znan obraz ima svoj glas

Prva stvar, ki mi je padla v oči je, da nisem nikogar od tekmovalcev poznala. Res ne. No, vsaj jaz.
Po pravici so se mi zdeli v 1. in 2. sezoni veliko boljši. Tudi izbor pesmi ni najbolj posrečen. Vsi vemo, da to ni zares ruleta ;)).
Žirija je ista. Ribička slabo pripoveduje štose, tudi malo čidno izgleda. Gojc je, kot Gojc, dober. Irena mi je bila vedno simpatična.
Ne vem, kdo je zmagal včeraj, sem proti koncu zaspala.
Tisti, ki gledate, kako se vam zdi.

Gledam ja. To oddajo je bil obupen izbor pesmi. Mama Afrika, lisica od Novine…wtf?! Grejo v smer maškar in karikatur, kar zame ni bistvo to oddaje. Tekmovalci so vedno boljši, prva oddaja je bila meni porazna, zdaj pa gre na boljše. Edino Sešek mi je strašno antipatičen, ostali so mi ok. Manjka dodana vrednost, humor, zabava po koncu nastopa. Oddaja je zato veliko bolj dogočasna kot lani, ko je za zabavo poskrbel Artač. Avdić se je izpel, ni več zabaven, vsaj meni ne. Oddaja je preveč razvlečena, dosti preveč je reklam.

Žirija pa … nimam pojma kaj sploh delajo tam. Nobene realne kritike ni od njih, Tanji sicer sem pa tja kakšen štos uspe, ampak premalokrat, Irena ne pove nikoli nič, Gojc je neviden, nič ni iz njega. Skratka beda od bede. Škoda časa za njihove komentarje, ker niso ne realni, ne koristni in ne zabavni.

Prejšnja leta sem komaj čakala to odajo, letos jo gledam, če nimam kaj drugega počet ali če ni kaj boljšega po tv…

Šrvič slišim zanj. Pravzaprav tudi ostali so mi neznani. Je ta Šešek kaj v sorosu s tistim Šeškom, ki je na radiu? Na vem na katerem, Ognjišče?

nova
Uredništvo priporoča

To je Juretov sin. Jure Sešek, sin Luka Sešek.

no, jaz bi se na tvojem mestu raje vprašala, zakaj še za nobenega nikoli nisi slišala 🙂 ker če ti nekoga ne poznaš pomeni, da si nerazgledana ali neinformirana ti, ne da ljudje niso znani 🙂

sicer se pa strinjam z zgornjim, malo bol obširnim komentarjem, tale sezona ni ravno najboljša, tudi tekmovalci niso prav noben presežek.

Tudi meni gredo na živce komentarji žirije. Vsaj od Irene, ki je profesionalka, bi pričakovala kakšno resno kritiko, ne pa samo hahljanje in pri vsaki drugi pesmi jok. Ker ko se je razjokala prvič, je še bil efekt, sedaj pa samo v vsaki oddaji čakam, pri kateri pesmi bo potrebovala robček. Gojc in Tanja večinoma sploh nista smešna, se mi zdi, da še vedno največkrat uspe Denisu. Pa tudi izbor pesmi bi bil lahko drugačen, poznan širšemu krogu gledalcev. Tekmovalci so bili v prejšnjih sezonah boljši, ampak tudi ti so se že kar izboljšali, pustimo jim še malo časa. Pogrešam pa tudi ruleto, to je bil res bonbonček na koncu.

Irena še nikoli ni spravila kakšnega pametnega komentarja skupaj, glede komentarjev je Tamnja še najboljša, Gojc je tam-niti za okras ne :). Zdaj so pripeljali še Urško, da bo vsaj štose pokala, ker je še najbolj spontana. Je bila bistveno boljša žirija pri “zvezde plešejo”, tole se je pa žal izpelo.

mazohizem pred TV ni moja opcija ☺

Meni je vse ok, ok, tekmovalci so bolj kot ne neznani, ampak žirija pa lahko da malo vec od sebe, če so oni strokovna žirija, pol lahko tud jaz tem sedim, Tanja se še nekaj trudi, Irena pa obup, a je tam samo kot fikus? Gojc pa neka srednja žalost, boljši od Irene, slabši od tanje. Najbolj se še trudi tist, ki je med žiranti kot gost.

Jaz sem včeraj prvič gledala (letos). Mi ni več zanimivo. Prva leta je bilo fajn, dobri tekmovalci.
Žirija pa tako. Tanja je najslabša, saj še navadnega štosa (včeraj o matematiki) ne zna prepričljivo povedat:((. Drži se tudi tako, kot da ji ni nič jasno. Gojc je simpatičen, a je bil v prejšnjih oddajah boljši. Irena mi je všeč, ker je sponrana.

Hahaha, ja, veš da… Če se že nekaj gremo, Slovenija je tako majhna, da je vsak drugi Slovenec javna zvezda, taka ali drugačna LOL 😀 😀

Ne gledam te oddaje, ne poznam teh slovenskih zvezd, če jim človek sploh lahko reče zvezda, kliknila sem na post, ker sem mislila, da je avtorica PRVIČ gledala to oddajo, pa da vidim njeno mnenje, ker jaz še nikdar nisem gledala te oddaje, ampak vidim, da je v bistvu prvič gledala epizodo te sezone, ne oddajo…

Ne, nimam se za nerazgledano, ker kar je v Sloveniji kvalitete, to poznam, za ostale šalabajzerje mi pa dol visi, če jih poznam ali ne, če obstajajo ali ne, meni to ne igra nobene vloge v življenju!
Sploh pa, od kdaj se meri razgledanost s poznavanjem nekih kvazi zvezd?

Avdić me vedno bolj na homoseksualca spominja.

Ne gledam ne tega ne temu podobnih oddaj, sem pa ravno včeraj brala v Mladini, da je zadeva totalno brez veze. Najbolj brez veze pa menda Avdič z nekimi bolanimi štosi,

Pa nehajte že enkrat nabijat, kako nobenega ne poznate. Saj jih res ne in sploh ne gre za to, da je znan obraz tekmovalec, ampak znan obraz je tisti, katerega tekmovalec imitira. Torej: npr. Madona = znan obraz, dobi svoj glas = Tilen Artač npr.
Kar Denis razlaga že vsako sezono,
Jaz oddajo pogledam enkrat pozneje, da lahko prevrtim vse tiste nadležne in predolge reklame. Letošnjih tekmovalcev se še nisem navadila in itak za večino še nisem slišala. Edini, na katerega se ne bom mogla navadit, je tale Šešek, ki se pa res ne zna obnašat. Prepotenten mulo.

saj ne da je oddaja kak presežek, ampak si pa že raje oddajo sama pogledam in lastno mnenje ustvarim kot pa da jemljem nekaj, kar v časopisu piše, za edino zveličavno resnico, ki se ji doda še “menda”…

sicer pa – spremljala sem lansko sezono in je bila, če odštejem reklame, gledljiva, sicer pa predolga.
Letos se jo bolj trudim gledat kot pa da bi uživala in ne pogrešam niti dolgega ocenjevanja, še manj pa rulete. Bi pa bilo prav fajn, če bi namesto Avdiča kar Urška vodila oddajo. 🙂

Te oddaje vedno gledam z zamikom, tudi recimo Štorijo, tudi filme. Ne prenesem reklam. V konkretno tej oddaji lahko prevrtim še kaj drugega, enako počnem v Štoriji.
Letošnja sezona se mi zdi slabša od prejšnjih.

primitivno, no. Včeraj je izjavila v napol nesliani euforiji, ko so jo nekaj vprašali: kaj ščegetav (ček)…. pa se je hitro ustavila, ko je videla, da ne bo štos izpadel. “Kao” da ni dobro slišala. Mah, meni ne paše v to žirijo ta Urška, žal. Verjamem, da bo prenekaterim ustrezala, ker jim je karakterno blizu, samo ima pa malce preveč primitivne fore…. Če se bo prilagodila ostalim, OK, drugače pa ne, žal.

Glede Irene in pritoževanja ene v tej temi nad njo: tale, ki se pritožuje, očitno nikakor ni profi šolana glasbenica, zato ne more razumet, kako se lahko poistovetiš, vživiš v določeno vlogo pevca na odru in njegovo interpretacijo, ko ga poslušaš,ker ga razumeš, kako to on interpretira, in odlično imitira. In Irena to tako doživlja – ker je profi glasbenica, se je dotakne. Dotaknilo se je je tudi, ker ji je originalna izvajalka očitno še kako blizu….

Meni so nastopajoči zelo dobri – ker se izkaže, kakšna “vreča talentov” so, pa niso vsi poklicni glasbeniki. Ker takole že z glasom interpretira, imitirat je zakon, kaj šele igrat in izvajat šov na odru.

Edino voditelj Avdić mi včasih s kakšno izjavo ali foro ne sede, ker ne maram njegovega smisla za humor. Naprimer tako, ko sta sedelea s Klemnom Mramorjem na stolu v tisti mini debati, predno je šel potem na oder izvest točko, pa je Avdić v bosanski melatoniji zapel “ćebeliiice, ćebeliiiice” – kao da mora ego pokazat, da on zna svoj naradnozabavni melos tud…. Not funny at all…

Pazi no malo, pazi.

Šešek je odličen imitator, dokazal je, da glede na svojo majhno hibo, ki jo ima, odlično poje, interpretira in je doma na odru. Pač slovencem je pa negljedljiv, ker jim ni vizuelno lep in všeč…..

Če je kdo prepotenten, si to ti.

primitivno, no. Včeraj je izjavila v napol nesliani euforiji, ko so jo nekaj vprašali: kaj ščegetav (ček)…. pa se je hitro ustavila, ko je videla, da ne bo štos izpadel. “Kao” da ni dobro slišala. Mah, meni ne paše v to žirijo ta Urška, žal. Verjamem, da bo prenekaterim ustrezala, ker jim je karakterno blizu, samo ima pa malce preveč primitivne fore…. Če se bo prilagodila ostalim, OK, drugače pa ne, žal.

Glede Irene in pritoževanja ene v tej temi nad njo: tale, ki se pritožuje, očitno nikakor ni profi šolana glasbenica, zato ne more razumet, kako se lahko poistovetiš, vživiš v določeno vlogo pevca na odru in njegovo interpretacijo, ko ga poslušaš,ker ga razumeš, kako to on interpretira, in odlično imitira. In Irena to tako doživlja – ker je profi glasbenica, se je dotakne. Dotaknilo se je je tudi, ker ji je originalna izvajalka očitno še kako blizu….

Meni so nastopajoči zelo dobri – ker se izkaže, kakšna “vreča talentov” so, pa niso vsi poklicni glasbeniki. Ker takole že z glasom interpretira, imitirat je zakon, kaj šele igrat in izvajat šov na odru.

Edino voditelj Avdić mi včasih s kakšno izjavo ali foro ne sede, ker ne maram njegovega smisla za humor. Naprimer tako, ko sta sedelea s Klemnom Mramorjem na stolu v tisti mini debati, predno je šel potem na oder izvest točko, pa je Avdić v bosanski melatoniji zapel “ćebeliiice, ćebeliiiice” – kao da mora ego pokazat, da on zna svoj naradnozabavni melos tud…. Not funny at all…
[/quote]

Kar se Urške in Irene tiče, bi popolnoma delila mnenje.

Kar se Urške in Irene tiče, bi popolnoma delila mnenje.
[/quote]

Irena gre krasno skozi lajf, zato ker je kot malo obarvana drugačna na videz in vsi padejo na to foro. Potem se pa še neumno smeje in malo pojokca in že imamo tukaj krasno idealno žensko – povedat nima kaj, se smeje in joka, pa še dobro zgleda.

Irena gre krasno skozi lajf, zato ker je kot malo obarvana drugačna na videz in vsi padejo na to foro. Potem se pa še neumno smeje in malo pojokca in že imamo tukaj krasno idealno žensko – povedat nima kaj, se smeje in joka, pa še dobro zgleda.
[/quote]

Jaz bi tudi delila mnenje z prejšnjo izjavo. Urška je že kar malo agresivna s svojim humorjem. Irena je umetnica, tako doživlja nastope. Poleg tega je še simpatična in ima smisel za humor. Pa fejst za pogledat je.

Irena gre krasno skozi lajf, zato ker je kot malo obarvana drugačna na videz in vsi padejo na to foro. Potem se pa še neumno smeje in malo pojokca in že imamo tukaj krasno idealno žensko – povedat nima kaj, se smeje in joka, pa še dobro zgleda.
[/quote]

Pojam nimaš, a jo poznaš, da take klamftraš? Zame si ena prikrita rasistka/rasist…. Očitno imaš zelo hudo travmo, ko jo vidiš, ker v njej vidiš neko ženksko konkurenco in obenem še slabo samopodobo.

Sicer pa – kje je pa kdo napisal, da je krasna, idealna ženska, tako zaničevalno, kot ti v svojem sestavku? Je morda tebi to tvoj “dragi” izrekel ob gledanju, da je Irena fajn pa si zelo nanjo ljubosumna sedaj? Ja, Irena je zelo fajn.

Pazi no malo, pazi.

Šešek je odličen imitator, dokazal je, da glede na svojo majhno hibo, ki jo ima, odlično poje, interpretira in je doma na odru. Pač slovencem je pa negljedljiv, ker jim ni vizuelno lep in všeč…..

Če je kdo prepotenten, si to ti.
[/quote]

Ne vem, kakšno hibo ima. Očitno sem premalo (krat) gledala. Malo je nadut, ja. No tipičen 19 letnik.

Pojam nimaš, a jo poznaš, da take klamftraš? Zame si ena prikrita rasistka/rasist…. Očitno imaš zelo hudo travmo, ko jo vidiš, ker v njej vidiš neko ženksko konkurenco in obenem še slabo samopodobo.

Sicer pa – kje je pa kdo napisal, da je krasna, idealna ženska, tako zaničevalno, kot ti v svojem sestavku? Je morda tebi to tvoj “dragi” izrekel ob gledanju, da je Irena fajn pa si zelo nanjo ljubosumna sedaj? Ja, Irena je zelo fajn.
[/quote]

Ne poznam je, vidim pa kakšno podobo ima na tv. In na tv se kaže točno taka kot jo opisujem. In zakaj je to vzbudilo tak gnev v tebi?

New Report

Close