Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek znan obraz ima svoj glas

znan obraz ima svoj glas

[/b]

Pojam nimaš, a jo poznaš, da take klamftraš? Zame si ena prikrita rasistka/rasist…. Očitno imaš zelo hudo travmo, ko jo vidiš, ker v njej vidiš neko ženksko konkurenco in obenem še slabo samopodobo.

Sicer pa – kje je pa kdo napisal, da je krasna, idealna ženska, tako zaničevalno, kot ti v svojem sestavku? Je morda tebi to tvoj “dragi” izrekel ob gledanju, da je Irena fajn pa si zelo nanjo ljubosumna sedaj? Ja, Irena je zelo fajn.
[/quote]

Avtorica ” ne bi delila mnenja”, gnev je vzbudilo v tebi, da si sploh pristavila prste in napisala, kar si. Preberi si še enkrat svoje pisanje, debelo odebeljeno-v citiranem.

Seška si jaz predstavljam v kakšnem cenenem kampu, (kjer je kot mulc letoval s pobožnimi starši)
in ‘zabava’ prepite sosede -debeluhe v sosednjih prikolah. Oni so se mu bedasto krohotali, saj se drugo jutro tako ni nihče nič spomnil. In zdaj si domišlja, da je res zabaven. 🙁 🙁 🙁

Avtorica ” ne bi delila mnenja”, gnev je vzbudilo v tebi, da si sploh pristavila prste in napisala, kar si. Preberi si še enkrat svoje pisanje, debelo odebeljeno-v citiranem.
[/quote]

in kje ti vidiš kakšen gnev? Tako kot Trump ni izbral Melanie zaradi izjemne inteligence, tudi Irene niso povabili v studio, ker bi znala kaj povedati.

nova
Uredništvo priporoča

saj ne da je oddaja kak presežek, ampak si pa že raje oddajo sama pogledam in lastno mnenje ustvarim kot pa da jemljem nekaj, kar v časopisu piše, za edino zveličavno resnico, ki se ji doda še “menda”…
[/quote]

sej pri nas je ja 3/4 komentarjev na to temo … prebrala sem, pa menda in to je potem to :-)))

in kje ti vidiš kakšen gnev? Tako kot Trump ni izbral Melanie zaradi izjemne inteligence, tudi Irene niso povabili v studio, ker bi znala kaj povedati.
[/quote]

….je napisala avtorica, ki ji je tudi inteligenca več kot očitno tuja…..

Ali v JU še nimate malice? Pojdi malo na zrak in si zbistri možgane.

Hahaha, ja, veš da… Če se že nekaj gremo, Slovenija je tako majhna, da je vsak drugi Slovenec javna zvezda, taka ali drugačna LOL 😀 😀

Ne gledam te oddaje, ne poznam teh slovenskih zvezd, če jim človek sploh lahko reče zvezda, kliknila sem na post, ker sem mislila, da je avtorica PRVIČ gledala to oddajo, pa da vidim njeno mnenje, ker jaz še nikdar nisem gledala te oddaje, ampak vidim, da je v bistvu prvič gledala epizodo te sezone, ne oddajo…

Ne, nimam se za nerazgledano, ker kar je v Sloveniji kvalitete, to poznam, za ostale šalabajzerje mi pa dol visi, če jih poznam ali ne, če obstajajo ali ne, meni to ne igra nobene vloge v življenju!
Sploh pa, od kdaj se meri razgledanost s poznavanjem nekih kvazi zvezd?
[/quote]

kaj si s tem svojim komentarjem želela povedat?
da če je človek kaj vreden ga ti poznaš, sicer pa itak ni vreden nič?

veš … to o tebi pove zelo veliko. Bo čas, da se mal v ogledalo zazreš.

Pazi no malo, pazi.

Šešek je odličen imitator, dokazal je, da glede na svojo majhno hibo, ki jo ima, odlično poje, interpretira in je doma na odru. Pač slovencem je pa negljedljiv, ker jim ni vizuelno lep in všeč…..

Če je kdo prepotenten, si to ti.
[/quote]

Ja, glej, je negledljiv. Jaz sem pa 155 cm visoka in ne morem biti manekenka, pa če sem še tako lepa in imam skladno postavo.

Ja, glej, je negledljiv. Jaz sem pa 155 cm visoka in ne morem biti manekenka, pa če sem še tako lepa in imam skladno postavo.
[/quote]

Meni se zdi cisto tipicen najstnik in izvede korekten nastop, ce je pa tebi negledljiv, pa prestavi kanal.

Meni se zdi cisto tipicen najstnik in izvede korekten nastop, ce je pa tebi negledljiv, pa prestavi kanal.
[/quote]

Točno, vsak tipičen najstnik pač ni za v tv šov. Pa ni samo meni negledljiv.

Tale Luka je meni tudi izredno čuden, tako po obnašanju kot izgledu, ampak kar se petja tiče pa nimam pripomb.

Najbolj brezvezna mi je tista Ljubica al kaj je že…kar neki.

Novina mi je pa hecen…nek hud roker po imiđu, dolga čupa, ves potetoviran komade pa dela take da so za odvajanje…..


sej si ne izbirajo sami komadov


sej si ne izbirajo sami komadov
[/quote]

Komade ki jih dela on, avtorsko.


sej si ne izbirajo sami komadov
[/quote]

Rulete sicer letos ni, a tudi če bi bila. Tisto, kar se je prejšnja leta izbiralo, ni bilo na ruleto:))

Itak, da fore Avdiću pišejo/pripravljajo na radiu1. Sej to pa kar v eter govori, kaj pa misliš, stoji 20 folka zadaj, pripravijo prejšnji dan, da jih zjutraj kao on poka.

Ne gledam.Sem pa bila zadnjič čist zgrožena ko sem videla Tanjo Ribič ki se spreminja v plastično spako ala Miša Molk


Ja, res je vse pretirano. Včeraj se mi je zdelo, da ji usta malo vleče v eno stran, tudi zobje so potem čudno izpadli. To, da gleda debelo, kot da nič ne razme, traja že par sezon.
Podobno, kot z MM.


Ja, res je vse pretirano. Včeraj se mi je zdelo, da ji usta malo vleče v eno stran, tudi zobje so potem čudno izpadli. To, da gleda debelo, kot da nič ne razme, traja že par sezon.
Podobno, kot z MM.
[/quote]

Nema veze kam ji kej vleče, ribička dobr zgleda pa rečte kar čte.


Ja, res je vse pretirano. Včeraj se mi je zdelo, da ji usta malo vleče v eno stran, tudi zobje so potem čudno izpadli. To, da gleda debelo, kot da nič ne razme, traja že par sezon.
Podobno, kot z MM.
[/quote]
Pred par leti sem opazila ta pogled. Najbrž to pride od operacij okrog oči.

Vse to je že BEDA od BEDE. Odajja raztegnjena na več kot 2 uri in pol za vsega 8 pesmi, potem nekaj bedastega komentiranja in same reklame vmes. Dolgočasno, nategnjeno….
Prva sezona je bila kar OK. Druge niti gledal nisem. Včeraj pa sem prvič gledal nekaj minut.
Večini Slovencem neznani tekmovalci (znani so le svojim prijateljem in osebnim znancem, sosedom…). razen Nike Zorjan in pogojno Lee Sirk. Upam, da je vsakomur jasno, da ni in ne more bit vsak zvezda v Sloveniji, ki je kadarkoli kjerkoli dobil svojih 5 minut nastopa v kakšnem javnem mediju :)))
Voditelj avdič nima več kaj novega povedati, se je že zdavnaj v prvi oddaji izpel.
Strokovna žirija: kdo jim je dal ta naziv!? Saj ni noben poklicno glasbeno izobražen, več ali manj so vsi neki igralci umetniki… torej igrajo, da so strokovnjaki na glasbenem področju, ampak žal jim to sploh ne uspeva….
Irena, se itak sam smeji al pa joče, do sedaj še ni nič povedala karkoli strokovnega. Gojc, eni mislijo, da že svoj namen doseže že s tem da sploh sedi tam in je to že smešno. S svojim nestrokovnimi komentarji pa sam sebi si zmanjšuje ugled. Tanja, vedno gleda okoli bebavo, kot da ne ve zakaj sedi tam… hoče povedat kakšen štos, pa ga ne zna in izpade prav glupa. Mogoče pa igra glupo blondinko…. Gostja Urška, prvič sem jo videl v eni drugi oddaji prejšnji teden, sedaj pa so mogoče ustvarjalci posameznih oddaj našli eno novo osebo in jo bomo v pol leta že vsi siti. Noben ne more bit duhovit nonstop in v vsaki oddaji he-he-hee

Nema veze kam ji kej vleče, ribička dobr zgleda pa rečte kar čte.
[/quote]

Tisti, ki jo je popravljal, je svoje delo opravil fenomenalno. Baba res fantastično izgleda. Samo upam, da ne bo šla predaleč s popravki.

A si ti depresiven zadnje cajte?

Tisti, ki jo je popravljal, je svoje delo opravil fenomenalno. Baba res fantastično izgleda. Samo upam, da ne bo šla predaleč s popravki.
[/quote]
Dobro je popravljena. Nekaj z ustnicami ne štima. Čudne so? Sicer je odlično narejeno.
Edina, ki je boljše popravljena, je Blagnetka.

Od začetka že spremljam ta šov in ni mi žal. Žirija me ne moti, nastopajoči tudi ne in tudi Avdič ne.
Jih rajše gledam in poslušam kot brezvezno žirijo iz naših talentov.

primitivno, no. Včeraj je izjavila v napol nesliani euforiji, ko so jo nekaj vprašali: kaj ščegetav (ček)…. pa se je hitro ustavila, ko je videla, da ne bo štos izpadel. “Kao” da ni dobro slišala. Mah, meni ne paše v to žirijo ta Urška, žal. Verjamem, da bo prenekaterim ustrezala, ker jim je karakterno blizu, samo ima pa malce preveč primitivne fore…. Če se bo prilagodila ostalim, OK, drugače pa ne, žal.

Glede Irene in pritoževanja ene v tej temi nad njo: tale, ki se pritožuje, očitno nikakor ni profi šolana glasbenica, zato ne more razumet, kako se lahko poistovetiš, vživiš v določeno vlogo pevca na odru in njegovo interpretacijo, ko ga poslušaš,ker ga razumeš, kako to on interpretira, in odlično imitira. In Irena to tako doživlja – ker je profi glasbenica, se je dotakne. Dotaknilo se je je tudi, ker ji je originalna izvajalka očitno še kako blizu….

Meni so nastopajoči zelo dobri – ker se izkaže, kakšna “vreča talentov” so, pa niso vsi poklicni glasbeniki. Ker takole že z glasom interpretira, imitirat je zakon, kaj šele igrat in izvajat šov na odru.

Edino voditelj Avdić mi včasih s kakšno izjavo ali foro ne sede, ker ne maram njegovega smisla za humor. Naprimer tako, ko sta sedelea s Klemnom Mramorjem na stolu v tisti mini debati, predno je šel potem na oder izvest točko, pa je Avdić v bosanski melatoniji zapel “ćebeliiice, ćebeliiiice” – kao da mora ego pokazat, da on zna svoj naradnozabavni melos tud…. Not funny at all…
[/quote]

Eni ste pa res fini. Urška je bila gostja kot 4.žirantka kot vsak teden, ali vsako sezono.
4 žirant je vedno drugi vsako oddajo za posamezne tako imenovane inteligentne
ljudi tukaj.

Moti me letos res reklame po vsakem nastopu,ki jih je preveč.

New Report

Close