Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek znan obraz ima svoj glas

znan obraz ima svoj glas

Zelo, zelo rada bi še enkrat pogledala ta nastop. Me je popolnoma fasciniral.
Ne vem, kje bi se to še pogledalo.


Dobro je popravljena. Nekaj z ustnicami ne štima. Čudne so? Sicer je odlično narejeno.
Edina, ki je boljše popravljena, je Blagnetka.
[/quote]

eh v živo vse te plastike zgledajo kot monstrumi, ki so ušli iz kakšnega filma. Le zakaj je tega treba, če pa je zraven Lešnjak lahko mali, debeli, plešasti očalar?

Meni je bil neverjeten. Kako je to zmogel. Zame je bil definitivno zmagovalec. Umetnik. Ustvarjalec. Sposoben.
Neverjetno, ni da ni. Sami plusi-v dobro.

eh v živo vse te plastike zgledajo kot monstrumi, ki so ušli iz kakšnega filma. Le zakaj je tega treba, če pa je zraven Lešnjak lahko mali, debeli, plešasti očalar?
[/quote]

LOL
Sicer so pa vedno veljala dvojna merila za ženske in moške.

LOL
Sicer so pa vedno veljala dvojna merila za ženske in moške.
[/quote]

ker menda monklje tako uživajo ko skupaj s svojimi moškimi komentirajo seksi ženske….

Rulete sicer letos ni, a tudi če bi bila. Tisto, kar se je prejšnja leta izbiralo, ni bilo na ruleto:))
[/quote]

ja no, sej to mi je jasno

No žirija se imenuje “žirantska mafija”, če vam to kaj pove.

Drugače pa, meni je oddaja zanimiva, Avdič mi je všeč, se pa vidi, da so brali komentarje po spletu, saj je bila prva oddaja te sezone porazna. Nastopajoči se niso ravno izkazali, žirija je bila medla, vse ji je bilo všeč, nihče ni bil posebno kritičen, čeprav bi se spodobilo, ker vse pa res ni bilo dobro. Sešek se je res čudno obnašal, deluje kot otrok s posebnimi potrebami (se mi zdi, da ima prekratke roke), žirantska mafija ga favorizira, brez razloga. Pokazal ni še nič zavidljivega.

No v drugi oddaji je bil Avdič poln štosov za crknit smešnih, žirija je bila vsaj malo boljša in je svoja opažanja malo bolj konkretizirala, Sešek pa se je komaj včeraj malo umiril in nazaj potegnil pri obnašanju. Tako, da nekdo je bral kritike.
Se mi zdi, da je letos manj reklam, prav so šele po 25. minutah, oddajo so vsaj skušali malo skrajšati pri točkovanju s strani žirije in z odsotnostjo rulete. Se mi zdi, da je oddaja še vedno gledljiva.

Tanja ima absolutno preveč postrani oči, a jih je vedno imela tako, ali se spreminja v kitajko?
Drugače pa, več bi pričakovala od Irene, ki je kao izobražena pevka, pa nima enega pametnega komentarja na izvajanje, pri tem sta zagotovo boljša Tanja in Gojc.
Na splošno gledano je meni oddaja OK, tekmovalci pa res bolj kot ne neznani.


Ne morem se spomnit. Mislim, da je bilo predlani. Kdo je pel, se ne spomnim. Ven, da je bil moški (tekmovalec). Se kdo spomni?

Te oddaje so posnete v naprej. To , kar so brali po 1. oddaji, ni moglo vplivati na 2.4., ali katero koli. Vse je bilo že posneto ;).

Meni se tudi zdi, da so začeli precej slabo s to oddajo, 2. in 3. sezona sta bili v redu, četrta pa je spet ena srednja žalost, žal. Sicer gledljivo, ni pa noben presežek.
Avdić mi je zlajnan, sicer mu občasno kakšna fora še uspe, sicer pa zeeeeeh. Strinjam se, da nihče ne more biti v vseh oddajah smešen in spontan na dolgi rok.
Gojc je pač Gojc, mogoče bi lahko vložil malo več kot tista 2 centa. Irena mi je bila vedno simpatična, konstruktivne kritike pa nima nikoli. Tanja je postala preveč izumetničena, njene šale pa so eno raven nad Avdićevimi.
Všeč mi je, ker 4. člana žirije menjujejo vsak teden, da ti prinesejo neko svežino. Urška je bila včeraj super!
Nekateri tekmovalci so kar dobri pevci in posrečeni imetatorji, vendar nobenega od njih skoraj ne poznam. Izjema sta le Marjan Novina in Lea Sirk. Pogrešam nekoga zares “slavnega”, pogrešam nekoga, ki bi imel spontane fore, pogrešam tudi Artača. Strinjam se, da je Sešek totalno negledljiv, niti ne vem kaj točno me pri njem tako moti, žal.
In ja, celotna oddaja je zares predolga, 2 uri bi bili čisto dovolj. O reklamah, ki vzamejo približno polovico celotne oddaje, pa raje ne bi izgubljala besed.

Če potegnem črto, se mi zdi, da vsaka oddaja/show/serija na televiziji po 2 ali 3 sezonah izgubi svoj čar. Ljudje pač hočemo vedno nekaj novega.


Ne morem se spomnit. Mislim, da je bilo predlani. Kdo je pel, se ne spomnim. Ven, da je bil moški (tekmovalec). Se kdo spomni?
[/quote]

bunderla: ramazzotti & t. turner

Res fenomenalen nastop.

primitivno, no. Včeraj je izjavila v napol nesliani euforiji, ko so jo nekaj vprašali: kaj ščegetav (ček)…. pa se je hitro ustavila, ko je videla, da ne bo štos izpadel. “Kao” da ni dobro slišala. Mah, meni ne paše v to žirijo ta Urška, žal. Verjamem, da bo prenekaterim ustrezala, ker jim je karakterno blizu, samo ima pa malce preveč primitivne fore…. Če se bo prilagodila ostalim, OK, drugače pa ne, žal.

Glede Irene in pritoževanja ene v tej temi nad njo: tale, ki se pritožuje, očitno nikakor ni profi šolana glasbenica, zato ne more razumet, kako se lahko poistovetiš, vživiš v določeno vlogo pevca na odru in njegovo interpretacijo, ko ga poslušaš,ker ga razumeš, kako to on interpretira, in odlično imitira. In Irena to tako doživlja – ker je profi glasbenica, se je dotakne. Dotaknilo se je je tudi, ker ji je originalna izvajalka očitno še kako blizu….

Meni so nastopajoči zelo dobri – ker se izkaže, kakšna “vreča talentov” so, pa niso vsi poklicni glasbeniki. Ker takole že z glasom interpretira, imitirat je zakon, kaj šele igrat in izvajat šov na odru.

Edino voditelj Avdić mi včasih s kakšno izjavo ali foro ne sede, ker ne maram njegovega smisla za humor. Naprimer tako, ko sta sedelea s Klemnom Mramorjem na stolu v tisti mini debati, predno je šel potem na oder izvest točko, pa je Avdić v bosanski melatoniji zapel “ćebeliiice, ćebeliiiice” – kao da mora ego pokazat, da on zna svoj naradnozabavni melos tud…. Not funny at all…
[/quote]

Doživlja naj ona kar hoče … doma na kavču! In če od vsega tega globokega vživljanja in podoživljanja ob res že negledljivem hihitanju zmore izustit, če sploh kaj, le „fantastično, fenomenalno…“, naj gre raje spat, res.
Tam sedi in je plačana, da strokovno komentira! Pred žiranti iz plesnega šova se lahko skrije.

bunderla: ramazzotti & t. turner
[/quote]

Ja. In nastop je bil bistveno boljši kot ta včeraj od Seška.

Doživlja naj ona kar hoče … doma na kavču! In če od vsega tega globokega vživljanja in podoživljanja ob res že negledljivem hihitanju zmore izustit, če sploh kaj, le „fantastično, fenomenalno…“, naj gre raje spat, res.
Tam sedi in je plačana, da strokovno komentira! Pred žiranti iz plesnega šova se lahko skrije.
[/quote]

Se strinjam , najbrz ni bila klicana zato, da bo tam sedela in bo lepa, ce je solana glasbenica, naj to tudi pokaze, ce ne lahko jaz komentiram, pa se lepsa sem od nje.

Ce gledam pogledam samo v zamiku in to nastopajoce. Avdic je skoraj primitiven, s svojimi istimi bebavimi bosanskimi forami, ki se jim smeje oz. zraven riga kot kaksen osel.
Mogoce smo se malo navelicali, tudi meni ni vec za gledati.

Ta oddaja je iz tedna v teden boljša. Tekmovalci se vedno bolj trudijo, žirija sicer deluje bolj medlo in ne najdejo pravih komentarjev, Avdić pa je že malo izpet. Me je pa pozitivno presenetilo, da so v oddajo povabili Tilna Artača, ki je zamenjal Gašperja Tiča in se odlično znajde v svoji novi vlogi. Če je že vse skupaj bolj tako, je vsaj on, ki naredi in popestri oddajo z svojimi domiselnimi idejami.

Ja, glej, je negledljiv. Jaz sem pa 155 cm visoka in ne morem biti manekenka, pa če sem še tako lepa in imam skladno postavo.
[/quote]

Kaj ti svoje primankljaje primerjaš z javno izpostavljenimi osebami.! A si ti precej motena, in ne samo malo? Kakšne pacientke, ne moreš verjeti, kaj prebereš.

Zelo čuden izbor tekmovalcev,še bolj čuden izbor pesmi…komisija vsako leto z manjšo vlogo.vem,da je Tanja vegetarijanka,me pa preseneča,da je vsako leto bolj kitajskega videza ima tako”netrboveljsko” nategnjeno kožo,da že komaj gleda! Če ne bi bilo reklam bi ob 21h že gledali kakšen film na POPu.

Le glej, da ne boš ti na svet spravila otroka s kakšno potrebo ali hibo ali pa tvoji potomci…. Žleht baba si, ni kaj.

Četudi ima kakšno hibo, a petja ne slišiš, kar je namen? Neee, ti kritiziraš vsako deviacijo , ki tebe zmoti, Mrs. Perfect… Gnus…… Aja, ti padaš na zunanjost in vizuelnost. Si tudi drugače zakompleksana perfecionistka v življenju?
Nekateri ste nagravžno žleht preko konic svoih prstov – samo zato, ker ne gledate v oči – ker si nebi v živo to človeku upale izustit, če bi ga gledale v oči. Take ste samo ene uboge zakompleksanke, ki nimajo izdelane samopodobe.

Te oddaje so posnete v naprej. To , kar so brali po 1. oddaji, ni moglo vplivati na 2.4., ali katero koli. Vse je bilo že posneto ;).
[/quote]

Oddaje niso nič posnete vnaprej, razen tistih pogovorov pred nastopom, vse ostalo je v živo in če greš gledat v studio, moraš potrpet celo dolžino oddaje. No, vsaj reklam ti tam ni treba gledat, ampak te tisti čas drugače zabavajo.

Doživlja naj ona kar hoče … doma na kavču! In če od vsega tega globokega vživljanja in podoživljanja ob res že negledljivem hihitanju zmore izustit, če sploh kaj, le „fantastično, fenomenalno…“, naj gre raje spat, res.
Tam sedi in je plačana, da strokovno komentira! Pred žiranti iz plesnega šova se lahko skrije.
[/quote]

še ena zakompleksana, neposeksana MONa…..

saj ne da je oddaja kak presežek, ampak si pa že raje oddajo sama pogledam in lastno mnenje ustvarim kot pa da jemljem nekaj, kar v časopisu piše, za edino zveličavno resnico, ki se ji doda še “menda”…
[/quote]
Kot prvo mi je škoda časa za take in tega tipa oddaje nasploh. Rajši kak film medtem pogledam ali vzamem v roke kakšno knjigo, če ni nič pametnega po TV.
Kot drugo se pa s komentarji TV oddaj v Mladini za tisto, kar si tudi sama ogledam, večinoma popolnoma strinjam, zato bi bilo moje mnenje tudi o tej oddaji več ali manj v skladu z Mladininim.
Avdića pa itak ne prebavljam, odkar sem imela pred par leti mimogrede na Prešercu priliko slišati par njegovih vulgarnih štosov.

Se strinjam , najbrz ni bila klicana zato, da bo tam sedela in bo lepa, ce je solana glasbenica, naj to tudi pokaze, ce ne lahko jaz komentiram, pa se lepsa sem od nje.
[/quote]

Seveda, če naj bi bila glasbenica, profesionalka, naj svojo nalogo temu primerno opravi.
Če je pa tam zato, ker naj bi občudovali njeno silno “simpatičnost”, potem jo naj postavijo raje za lutko v kako izložbo, namesto nje pa naj dajo v žirijo kakega 3-letnega froca iz vrtca, ki mu bo verjetno uspelo kaj bolj pametnega povedati.

New Report

Close